„Visma Lietuva“ kraustosi į „3 Burę“- bendrai darbuotojų kurtas dizainas ir jokių atvirų erdvių

„Visma Lietuva“ kraustosi į „3 Burę“- bendrai darbuotojų kurtas dizainas ir jokių atvirų erdvių

Į trečiąją burę įmonė planuoja kraustytis spalio pirmomis savaitėmis. Pastate „Visma Lietuva“ užims 6 aukštus ir beveik 3000 kv.m.

Toks sprendimas anot Manto Urbono, „Visma Lietuva“ generalinio direktoriaus, yra natūralus plėtros žingsnis: „įmonei sparčiai augant, norime išlikti susitelkę viename biurų komplekse, susikurti unikalias darbo patalpas“.

Ofiso interjero kūrime žodį turėjo kiekvienas darbuotojas

Strategiškai patogioje miesto dalyje, paslaugų centre statomos trečiosios burės  „Visma Lietuva” patalpos bus įrengtos atsižvelgus į darbuotojų norus.

„Norėjome darbinę aplinką susikurti patys” – sako Sandra Rutkauskaitė, „Visma Lietuva” pirkimų ir komunikacijos vadovė, – kartu sprendėme, koks bus biuro interjeras, erdvių pasiskirstymas, net spintelių spalvą rinkomės visi kartu.” Be jau IT ofisams įprastų žaidimų, poilsio kambarių, įmonė patalpose įsikurs terasą bei pirtį – Skandinavijos šalių ofisuose tai gan dažnas sprendimas. Visi darbuotojai be išimties turės vietą automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Jau seniai žinoma, jog atviros erdvės vargina bei mažina produktyvumą, tačiau tyrimas, kurį neseniai atliko Harvard’o universitetas sugriovė paskutinį šio tipo ofisų ramstį.” – sako Sandra Rutkauskaitė – „Pasirodo, jos visai neskatina bendravimo. Netgi priešingai, universiteto tyrimas atskleidė, kad dirbant bendroje erdvėje daugiau bendraujama elektroniniu būdu.” Įmonės darbuotojams kartu nusprendus – trečiosiose burėse nebus atvirų erdvių ar mobilių darbo vietų.

Trečioji burė bus viena iš dviejų Lietuvoje esančių verslo centrų , įvertintų „LEED platinum” sertifikatu. Ofiso erdves įmonei kūrė A2SM architektai.

Užtikrinta Visma įmonių grupės plėtra

Lietuvos padalinio nuolatinį augimą užtikrina Visma įmonių grupės plėtra, per metus grupė nuperka bent 10 kompanijų. Šiais metais jau buvo nupirktos 7, tarp kurių tokios milžinės kaip Bluegarden Group ir Raet.

Anot Manto Urbono, Skandinavijos klientams produktus kurianti ir vystanti „Visma Lietuva” greitai įgavo pasitikėjimą: „Gerbiame savo klientus, visuomet paisome terminų ir siekiame teikti aukščiausios kokybės IT sprendimus, todėl augant grupei, mums patikima vis daugiau ir daugiau didelės vertės projektų. Tad nuolat ieškome žmonių ir plečiames”.

Šiuo metu „Visma Lietuva” dirba su beveik 50 skirtingų projektų, tokių kaip „InSchool” – skirtas skaitmeninti Norvegijos švietimo sistemą, bet išsiplėtęs ir dabar Airijoje apimantis apie 80% mokyklų rinkos, ar „Payroll” – projektas, skaitmeninantis su darbo užmokesčiu susijusius procesus. Juo jau naudojasi 19500 įmonių. „Visma Lietuva” planuoja pasamdyti dar bent 50 įvairių kompetencijų IT specialistų iki metų pabaigos.

Pranešimą paskelbė: Aušrinė Kielaitė, UAB „Visma Lietuva“

Rekomenduojame

INVEGA atsako: dažniausiai verslams kylantys klausimai dėl nuomos mokesčio kompensavimo

INVEGA atsako: dažniausiai verslams kylantys klausimai dėl nuomos mokesčio kompensavimo

Įmonėms, kurios dėl pandemijos buvo priverstos stabdyti veiklą, valstybė kompensuoja dalį karantino laikotarpiu patirtų patalpų nuomos išlaidų. Kompensacijas gauti gali tiek smulkusis ir vidutinis verslas, tiek ir kai kurios didelės įmonės. Paraiškų nuomai kompensacijoms gauti pildymui įsibėgėjus, verslininkams kyla vis daugiau klausimų, kuriuos INVEGA apibendrina bei atsako. Pasak INVEGOS Verslo finansavimo vertinimo skyriaus vadovės Aušrinės […]

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

Valstybių, taip pat – ir Lietuvos, ekonomikas suparalyžiavusią Covid-19 ligos pandemiją, tapo madinga lyginti su 2008-ųjų krize. Kaip rodo įvairios analizės, kai kurioms ūkio šakoms padaryta žala iš tiesų prilygsta arba netgi pranoksta žalą, kurią nulėmė prieš 12 metų užfiksuoti įvykiai. Vis dėlto, situacija Lietuvos nekilnojamojo turto sektoriuje visiškai kitokia – net ir sudėtingomis aplinkybėmis […]

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

„MG Baltic Investment“ ir „Extera Baltic“ galės vykdyti koncentraciją investuojant į bendrovę „Trečioji kregždė“ ir kartu su esamais akcininkais „Gamaekspresas“ ir „3K investicija“ įgyti bendrąją pastarosios kontrolę. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba. Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. balandžio 22 d. Sandorį planuojama įgyvendinti investuojant į įmonę „Trečioji kregždė“ ir įgyjant po 24,75 […]

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui pradėti skaitmeninti šalies statybos sektorių

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui pradėti skaitmeninti šalies statybos sektorių

Šiandien Vyriausybė Aplinkos ministerijos siūlymu priėmė itin svarbų statybos sektoriaus ateičiai sprendimą, atveriantį kelią jam skaitmeninti. Nustatyta prievolė nuo kitų metų viešųjų statinių statybai pradėti palaipsniui taikyti informacinį modeliavimą, kuris pasaulyje žinomas santrumpa BIM (Building Information Modelling).  „Statybos sektoriaus skaitmeninimas svariai prisidės prie šalies ekonominės pažangos ir didesnio konkurencingumo, – sako aplinkos viceministras Marius Narmontas. […]