„Visma Lietuva“ kraustosi į „3 Burę“- bendrai darbuotojų kurtas dizainas ir jokių atvirų erdvių

„Visma Lietuva“ kraustosi į „3 Burę“- bendrai darbuotojų kurtas dizainas ir jokių atvirų erdvių

Į trečiąją burę įmonė planuoja kraustytis spalio pirmomis savaitėmis. Pastate „Visma Lietuva“ užims 6 aukštus ir beveik 3000 kv.m.

Toks sprendimas anot Manto Urbono, „Visma Lietuva“ generalinio direktoriaus, yra natūralus plėtros žingsnis: „įmonei sparčiai augant, norime išlikti susitelkę viename biurų komplekse, susikurti unikalias darbo patalpas“.

Ofiso interjero kūrime žodį turėjo kiekvienas darbuotojas

Strategiškai patogioje miesto dalyje, paslaugų centre statomos trečiosios burės  „Visma Lietuva” patalpos bus įrengtos atsižvelgus į darbuotojų norus.

„Norėjome darbinę aplinką susikurti patys” – sako Sandra Rutkauskaitė, „Visma Lietuva” pirkimų ir komunikacijos vadovė, – kartu sprendėme, koks bus biuro interjeras, erdvių pasiskirstymas, net spintelių spalvą rinkomės visi kartu.” Be jau IT ofisams įprastų žaidimų, poilsio kambarių, įmonė patalpose įsikurs terasą bei pirtį – Skandinavijos šalių ofisuose tai gan dažnas sprendimas. Visi darbuotojai be išimties turės vietą automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Jau seniai žinoma, jog atviros erdvės vargina bei mažina produktyvumą, tačiau tyrimas, kurį neseniai atliko Harvard’o universitetas sugriovė paskutinį šio tipo ofisų ramstį.” – sako Sandra Rutkauskaitė – „Pasirodo, jos visai neskatina bendravimo. Netgi priešingai, universiteto tyrimas atskleidė, kad dirbant bendroje erdvėje daugiau bendraujama elektroniniu būdu.” Įmonės darbuotojams kartu nusprendus – trečiosiose burėse nebus atvirų erdvių ar mobilių darbo vietų.

Trečioji burė bus viena iš dviejų Lietuvoje esančių verslo centrų , įvertintų „LEED platinum” sertifikatu. Ofiso erdves įmonei kūrė A2SM architektai.

Užtikrinta Visma įmonių grupės plėtra

Lietuvos padalinio nuolatinį augimą užtikrina Visma įmonių grupės plėtra, per metus grupė nuperka bent 10 kompanijų. Šiais metais jau buvo nupirktos 7, tarp kurių tokios milžinės kaip Bluegarden Group ir Raet.

Anot Manto Urbono, Skandinavijos klientams produktus kurianti ir vystanti „Visma Lietuva” greitai įgavo pasitikėjimą: „Gerbiame savo klientus, visuomet paisome terminų ir siekiame teikti aukščiausios kokybės IT sprendimus, todėl augant grupei, mums patikima vis daugiau ir daugiau didelės vertės projektų. Tad nuolat ieškome žmonių ir plečiames”.

Šiuo metu „Visma Lietuva” dirba su beveik 50 skirtingų projektų, tokių kaip „InSchool” – skirtas skaitmeninti Norvegijos švietimo sistemą, bet išsiplėtęs ir dabar Airijoje apimantis apie 80% mokyklų rinkos, ar „Payroll” – projektas, skaitmeninantis su darbo užmokesčiu susijusius procesus. Juo jau naudojasi 19500 įmonių. „Visma Lietuva” planuoja pasamdyti dar bent 50 įvairių kompetencijų IT specialistų iki metų pabaigos.

Pranešimą paskelbė: Aušrinė Kielaitė, UAB „Visma Lietuva“

„Capitalica Asset Management“ vystomas verslo centras Rygoje vadinsis VERDE

„Capitalica Asset Management“ vystomas verslo centras Rygoje vadinsis VERDE

Investicijų valdymo įmonės „Capitalica Asset Management“ Rygoje planuojamam dviejų A klasės verslo centrų kompleksui suteiktas pavadinimas – VERDE.  Į Skanstes rajone esančią teritoriją bus investuota per 60 mln. eurų. Leidimas statybai gautas birželio 14 d., statybų rangovo konkursą ketinama skelbti vasaros pabaigoje. Planuojama, kad garsaus latvių architekto Andris Kronbergs projektuotų centrų statybos prasidės jau šių […]

  Straipsniai »
Elektrėnai laukia investuotojų: už individualaus namo kainą kviečia įkurti viešbutį miesto centre

Elektrėnai laukia investuotojų: už individualaus namo kainą kviečia įkurti viešbutį miesto centre

Elektrėnų savivaldybė ieško investuotojo sklypui su apleistu pastatu prestižinėje vietoje – miesto centre, marių pakrantėje. Tikimasi, kad ateityje vietoje apleisto komercinės paskirties pastato iškils 5 aukštų viešbutis su vaizdu į marias ir bus suformuota nauja poilsio erdvė, padėsianti pritraukti į Elektrėnus didesnius lankytojų srautus. Tai būtų didžiausias viešbutis mieste. Planuojamas 110-ies kambarių viešbutis 1976 m. […]

  Straipsniai »

Vagysčių prevencijos diena: 10 minučių namų apžiūrai prieš išvykstant – būtinas įprotis

Dauguma Lietuvos gyventojų dalį vasaros atostogų ir savaitgalių leidžia ne namuose, o soduose, pajūryje, prie ežerų ar užsienio kelionėse. Šiandien visame pasaulyje minima Dėmesio sutelkimo diena, skirta vagysčių prevencijai. Todėl draudikai ragina Lietuvos žmones, išvykstančius atostogų ar ilgajam savaitgaliui, išmokti saugiai palikti namus ir juose esantį turtą. „Visame pasaulyje šiandien minima Dėmesio sutelkimo diena, skirta […]

  Straipsniai »
KTU skelbia unikalaus laboratorijų ir prototipavimo centro „M-Lab“ konkursą

KTU skelbia unikalaus laboratorijų ir prototipavimo centro „M-Lab“ konkursą

Po intensyvių pasiruošimo darbų skelbiamas Kauno technologijos universiteto (KTU) „M-Lab“ projekto konkursas techniniam ir darbo projektui bei projekto vykdymo priežiūros paslaugoms atlikti. Siekiama, kad Kaune, KTU Studentų miestelyje, iškilsiantis pastatas taptų šalies tarpdisciplininių inovacijų centru. Planuojama, kad rekonstravus buvusį „Kolegų“ klubą, naujasis prototipų gamybos ir mokslo paskirties pastatas užims 2800 – 3300 kv. m. Tikimasi, […]

  Straipsniai »