„Visma Lietuva“ kraustosi į „3 Burę“- bendrai darbuotojų kurtas dizainas ir jokių atvirų erdvių

„Visma Lietuva“ kraustosi į „3 Burę“- bendrai darbuotojų kurtas dizainas ir jokių atvirų erdvių

Į trečiąją burę įmonė planuoja kraustytis spalio pirmomis savaitėmis. Pastate „Visma Lietuva“ užims 6 aukštus ir beveik 3000 kv.m.

Toks sprendimas anot Manto Urbono, „Visma Lietuva“ generalinio direktoriaus, yra natūralus plėtros žingsnis: „įmonei sparčiai augant, norime išlikti susitelkę viename biurų komplekse, susikurti unikalias darbo patalpas“.

Ofiso interjero kūrime žodį turėjo kiekvienas darbuotojas

Strategiškai patogioje miesto dalyje, paslaugų centre statomos trečiosios burės  „Visma Lietuva” patalpos bus įrengtos atsižvelgus į darbuotojų norus.

„Norėjome darbinę aplinką susikurti patys” – sako Sandra Rutkauskaitė, „Visma Lietuva” pirkimų ir komunikacijos vadovė, – kartu sprendėme, koks bus biuro interjeras, erdvių pasiskirstymas, net spintelių spalvą rinkomės visi kartu.” Be jau IT ofisams įprastų žaidimų, poilsio kambarių, įmonė patalpose įsikurs terasą bei pirtį – Skandinavijos šalių ofisuose tai gan dažnas sprendimas. Visi darbuotojai be išimties turės vietą automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Jau seniai žinoma, jog atviros erdvės vargina bei mažina produktyvumą, tačiau tyrimas, kurį neseniai atliko Harvard’o universitetas sugriovė paskutinį šio tipo ofisų ramstį.” – sako Sandra Rutkauskaitė – „Pasirodo, jos visai neskatina bendravimo. Netgi priešingai, universiteto tyrimas atskleidė, kad dirbant bendroje erdvėje daugiau bendraujama elektroniniu būdu.” Įmonės darbuotojams kartu nusprendus – trečiosiose burėse nebus atvirų erdvių ar mobilių darbo vietų.

Trečioji burė bus viena iš dviejų Lietuvoje esančių verslo centrų , įvertintų „LEED platinum” sertifikatu. Ofiso erdves įmonei kūrė A2SM architektai.

Užtikrinta Visma įmonių grupės plėtra

Lietuvos padalinio nuolatinį augimą užtikrina Visma įmonių grupės plėtra, per metus grupė nuperka bent 10 kompanijų. Šiais metais jau buvo nupirktos 7, tarp kurių tokios milžinės kaip Bluegarden Group ir Raet.

Anot Manto Urbono, Skandinavijos klientams produktus kurianti ir vystanti „Visma Lietuva” greitai įgavo pasitikėjimą: „Gerbiame savo klientus, visuomet paisome terminų ir siekiame teikti aukščiausios kokybės IT sprendimus, todėl augant grupei, mums patikima vis daugiau ir daugiau didelės vertės projektų. Tad nuolat ieškome žmonių ir plečiames”.

Šiuo metu „Visma Lietuva” dirba su beveik 50 skirtingų projektų, tokių kaip „InSchool” – skirtas skaitmeninti Norvegijos švietimo sistemą, bet išsiplėtęs ir dabar Airijoje apimantis apie 80% mokyklų rinkos, ar „Payroll” – projektas, skaitmeninantis su darbo užmokesčiu susijusius procesus. Juo jau naudojasi 19500 įmonių. „Visma Lietuva” planuoja pasamdyti dar bent 50 įvairių kompetencijų IT specialistų iki metų pabaigos.

Pranešimą paskelbė: Aušrinė Kielaitė, UAB „Visma Lietuva“

Kiti skelbimai:
 
Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Logilink True Wireless Headset BT0044 Black, Bluetooth
 
Silicon Power Ultima U03 16 GB, USB 2.0, White
 
Nikon D3500 + AF-P DX 18–55 VR

Vietoj daugybės žingsnių, įsivesk elektrą ar pasididink galią, vienu šuoliu

Gyventojai ir verslas jau gali įsivesti elektrą ar pasididinti jos galią greičiau, paprasčiau, tiesiog neišeidami iš namų. „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO), patobulinęs procedūras ir sistemas, klientams suteikia galimybę elektros paslaugas gauti vienu prisėdimu prie kompiuterio.  Klientas, prisijungęs prie svetainės www.manogile.lt ir pasirinkęs elektros įvedimo arba galios didinimo paslaugą, turi atlikti tokius veiksmus: nurodyti objekto tipą […]

  Straipsniai »

Už mieste turėtą žemę bus atlyginama ir mišku

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) informuoja, kad nuo šio mėnesio piliečiams už mieste turėtą valstybės išperkamą žemę galės būti atlyginama lygiaverčiu miško plotu kaimo vietovėje. Nuo 2019 m. vasario 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo įstatymo 21 straipsnio pakeitimo įstatymas, numatantis galimybę piliečiams iki 2019 m. birželio 1 d. […]

  Straipsniai »
Baldų karalienė neturi vieno veido: kodėl lietuviams netinka tai, ką mėgsta vokiečiai?

Baldų karalienė neturi vieno veido: kodėl lietuviams netinka tai, ką mėgsta vokiečiai?

Baldų dizaineriai, kuriantys gaminius Vakarų šalių rinkoms, pastebi, kad pirkėjų poreikiai ganėtinai skiriasi: Lietuvos gyventojai renkasi visiškai kitokius minkštuosius baldus nei, tarkime, vokiečiai. Tačiau tiek Vakarų Europoje, tiek Lietuvoje tendencija aiški: joks, net minimalistiškiausias būstas neįsivaizduojamas be sofos, kuri tapo tikru multifunkcinio baldo etalonu ir nusidažė ryškiomis spalvomis. Sofos pasirinkimą lemia ir amžius „Namų karalienės […]

  Straipsniai »
Vilnius kviečia viso pasaulio architektus kurti Nacionalinę koncertų salę „Tautos namai“

Vilnius kviečia viso pasaulio architektus kurti Nacionalinę koncertų salę „Tautos namai“

Prasideda tarptautinis Nacionalinės koncertų salės architektūrinės idėjos konkursas. Architektai iš viso pasaulio kviečiami projektuoti būsimą vieną svarbiausių sostinės erdvių ir teikti savo pasiūlymus Vilniaus miesto savivaldybei. Idėjų konkursas tęsis iki birželio, o 2021 metais prasidėtų kelis metus truksiančios pastato statybos. Planuojama, kad į pirmą koncertą vilniečiai ir miesto svečiai naujojoje salėje bus pakviesti jau 2023 […]

  Straipsniai »