„Vinted“ tęsia plėtrą: atidarė biurą Kaune, kur jau dirba per 100 specialistų

1

„Vinted“ tęsia plėtrą: atidarė biurą Kaune, kur jau dirba per 100 specialistų

Didžiausia Europos internetinė naudotų mados prekių tarpusavio prekybos platforma „Vinted“ plečiasi ir atidarė biurą Kaune. Šiuo metu jame jau dirba per 100 specialistų, o dar per 20 pozicijų – atviros.

Šiuo metu „Vinted“ Kaune ieško programuotojų (backend, web, software, mobile, data), inžinierių, duomenų mokslo specialistų ir komandų vadovų. 

Naujame bendrovės biure Kaune specialistai dirba hibridiniu būdu – į biurą jiems rekomenduojama ateiti kelias dienas per savaitę. Taip pat leidžiama 90 dienų per metus dirbti būnant kitose šalyse, iš kurių 21-ą galima būti už ES ribų. Šį principą „Vinted“ taiko visuose savo biuruose.

„Kadangi dirbame hibridiniu būdu, kauniečius įdarbindavome ir iki šiol. Naujai atidarytas vietinis biuras leis geriau atliepti esamų ir būsimų kolegų poreikius – čia įrengtos šiuolaikiškos ir patogios darbo vietos, gausu erdvių susitikimams su kolegomis ir bendram laisvalaikiui, todėl galima palaikyti bendruomeniškumo jausmą. Taip pat biuras Kaune gali prisidėti prie technologijų bendrovių plėtros šiame mieste. Įmonėje dirba per 100 kauniečių, tad matome, kad Kaune gyvena tikrai nemažai puikių specialistų, kurie gali reikšmingai prisidėti prie „Vinted“ misijos ir sprendimų, kuriuos naudoja dešimtys milijonų tarptautinės bendruomenės narių. Galimybės dirbti su tokio dydžio auditorija mūsų rinkoje yra tikrai dar gana retos. Šiuo metu ieškome dar bent poros dešimčių naujų kolegų būtent Kaune, tad džiaugiamės, kad vis daugiau šiame mieste gyvenančių technologijų srities talentų gali prisiliesti prie „Vinted“ kuriamų produktų ir jų vystymo“ , – teigia Ieva Kuniejūtė, „Vinted“ technologijų srities talentų pritraukimo direktorė.

Naujasis „Vinted“ biuras įsikūrė „Drobės fabrike“ – 20 000 kv. m. dydžio moderniai atnaujintame tarpukario architektūros komplekse Šančių mikrorajone, kuriame kuriasi ir kitos technologijų bendrovės bei startuoliai. „Vinted“ naujai duris atvėrusiame verslo komplekse nuomojasi 657 kv. m. dydžio patalpas, kuriose vienu metu gali dirbti 100 darbuotojų.

„Naująjį „Vinted“ biurą įrengėme istoriniame „Drobės fabriko“ pastate. Šis naujam gyvenimui prikeltas architektūros perlas buvo pertvarkytas į erdves, kurios puikiai atitinka „Vinted“ biurų standartus. Mus sužavėjo čia tvyranti atmosfera, kurioje puikiai dera istorija ir dinamiškam darbui pritaikytos darbo vietos, kurios tikrai prisidės prie išskirtinės darbuotojų patirties kūrimo. Kai renkamės naują vietą, stengiamės apgalvoti, kaip ši vieta papildys darbuotojų rutiną, kokią patirtį jie suteiks. Naujasis biuras Kaune tikime, kad suteiks įkvėpimo ir papildomų pajėgumų mūsų augančiai komandai Kaune“, – pasakoja „Vinted“ darbo vietos patirties vadovė Ieva Užkurnienė.

Istorines patalpas „Drobės fabriko“ komanda įrengė industriniu stiliumi, galvodama apie bendroves ir bendruomenes, kurios čia įsikurs.

„Atnaujindami apleistas patalpas didžiausią dėmesį skyrėme efektyviam erdvių panaudojimui. Siekėme, kad jos atitiktų dirbsiančių čia mąstymą ir poreikius. „Drobės fabriko“ patalpos skirtos ne tik verslui – čia galima organizuoti ir įvairiausius susibūrimus, renginius. Mūsų tikslas buvo sukurti erdvę, kurioje būtų patogios darbo sąlygos, susiburtų bendruomenės, kurioms svarbūs bendruomeniškumo, tvarumo ir bendros gerovės principai. Žinome, kad „Vinted“ šie aspektai yra svarbūs, todėl džiaugiamės, jog ši bendrovė plėtrai Kaune pasirinko mūsų patalpas ir prisijungė prie kitų čia įsikūrusių technologijų bendrovių“, – teigia „Drobės fabriko“ projektų vadovė Rima Čivaitė.

Iš viso organizacijoje šiuo metu dirba daugiau nei 1800 žmonių – nuo 2022 metų jų skaičius „Vinted“ grupėje išaugo daugiau nei 500 profesionalų. Bendrovė biurus turi ne tik Lietuvoje, bet ir Berlyne, Hamburge ir Amsterdame. Šiuo metu vien Lietuvoje „Vinted“ turi daugiau nei 100 atvirų pozicijų programavimo, duomenų mokslo, rinkodaros ir kitų sričių specialistams.

Pranešimą paskelbė: Martynas Pasiliauskas, Integrity PR, UAB

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Kol Lietuva dar ginčijasi dėl slėptuvių įrengimo, suomiai jas stato jau ilgiau nei dešimtmetį: kokia Suomijos patirtis?

Kol Lietuva dar ginčijasi dėl slėptuvių įrengimo, suomiai jas stato jau ilgiau nei dešimtmetį: kokia Suomijos patirtis?

Rusijai tęsiant karą prieš Ukrainą, Lietuvoje netyla svarstymai apie šalies saugumui būtinos infrastruktūros pokyčius. Vienas jų – nuo šių metų sausio įsigaliojęs reikalavimas įrengti priedangas ar slėptuves naujos statybos viešosios paskirties objektuose ir aukštesniuose nei penkių aukštų daugiabučiuose. Tačiau kol kas nėra reglamento, kaip šie statiniai turėtų būti projektuojami, kas už juos mokėtų – verslas […]


„Summus Capital“ pelnas šių metų trečiąjį ketvirtį išaugo 26 proc.

„Summus Capital“ pelnas šių metų trečiąjį ketvirtį išaugo 26 proc.

„Summus Capital“, viena didžiausių nekilnojamojo turto investicijų bendrovių Baltijos šalyse, Lietuvoje valdanti biurų kompleksą „Park Town“ bei prekybos kompleksą „Nordika“, paskelbė 2023 m. trečiojo ketvirčio finansinius rezultatus. Šiuo laikotarpiu ketvirtadaliu išaugęs grynasis pelnas ir 11,6 proc. padidėjęs grynųjų pinigų balansas – tik dalis įmonės rodiklių, pasiekusių puikių rezultatų. 2023 m. trečiąjį ketvirtį estiško kapitalo „Summus […]


Naujakuriai pagalvoja apie dūmų detektorius, tačiau pamiršta kitą svarbią taisyklę

Naujakuriai pagalvoja apie dūmų detektorius, tačiau pamiršta kitą svarbią taisyklę

Įsirengiantys būstą vis dažniau nepamiršta ir dūmų detektoriaus, visgi statistika dar neramina – iš visų trijų Baltijos šalių lietuviai prasčiausiai rūpinasi savo namų apsauga nuo gaisro. Norėdama pagerinti situaciją, draudimo bendrovė „If“ organizuoja specialius renginius „Nėra namų be dūmų“, kuriuose išdalys 1 200 dūmų detektorių. Artimiausias renginys – Kaune, Vienybės aikštėje, lapkričio 28 d. 11.30–12.30 […]


Šalia Klaipėdos sparčiai augančiuose Ginduliuose – nauja „Maxima“ parduotuvė

Šalia Klaipėdos sparčiai augančiuose Ginduliuose – nauja „Maxima“ parduotuvė

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ lapkričio 23 dieną atidarė naują parduotuvę Klaipėdos rajone, adresu Žalioji g. 36, Ginduliai. Gyvenamųjų namų statyba Ginduliuose sparčiai plečiasi, tačiau prekybos vietų gyvenvietėje ypač trūko. Naujosios parduotuvės vieta pasirinkta atsižvelgiant į gyventojų poreikį apsipirkti greitai ir patogiai, negaištant daug laiko kelionėms. Naujoje „Maximoje“ – galimybė sutaupyti prieš šventes Tikimasi, jog moderni […]


Pirmieji tokie namai Lietuvoje: į modernius senjorų namus Vievyje senolė atvyko tiesiai iš JAV

Pirmieji tokie namai Lietuvoje: į modernius senjorų namus Vievyje senolė atvyko tiesiai iš JAV

Vievyje oficialiai atidaryti senjorų globos namai „Gemma“ Vievio namai, kuriuose jau apsigyveno pirmieji senjorai. Tarp jų – ir Amerikos lietuvė, atvykusi tiesiai iš oro uosto. Kone 5 tūkst. kv. m ploto komplekse galės apsigyventi 160 senjorų.  Rėmėsi užsienio pavyzdžiais „Norėjome pastatyti modernius globos namus, kurie atitiktų šiuolaikinio ir ateities senjoro poreikius, ir mums tai pavyko. […]


STATYBOS RITMAS sėkmingai įgyvendino netradicinį projektą

STATYBOS RITMAS sėkmingai įgyvendino netradicinį projektą

Statyba paprastai orientuota į žmogų. Statybos ir rekonstravimo darbai Lietuvos zoologijos sode Kaune įvedė dar vieną, patį svarbiausią šiame objekte elementą – gyvūnus. Tad įmonei STATYBOS RITMAS, šio projekto generaliniam rangovui, teko įgyvendinti netradicinį projektą. Projektą, finansuotą valstybės ir Europos Sąjungos lėšomis, įmonė įgyvendino per dvejus metus. Kaip komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas, projektas, kurį […]