Vilniuje įrengs Vyšnių sodą, kviečia rinktis: lietuviškų ar japoniškų?

1

Vilniuje įrengs Vyšnių sodą, kviečia rinktis: lietuviškų ar japoniškų?

Sostinės Pilaitės rajone atsiras nauja patraukli žalioji erdvė – šalia aktyviai statomos „Vyšnių“ gyvenvietės atsikvėpti gamtos apsuptyje kvies Vyšnių sodas. Jį kurianti viena didžiausių šalyje NT plėtros bendrovių „Omberg group“ kviečia vilniečius pasirinkti: sode auginti lietuviškas ar japoniškas vyšnias.

„Japoniškos vyšnios pastaraisiais metais labai sparčiai populiarėja Lietuvoje ir tai – nenuostabu. Jos žydi įspūdingai ir pavasariais ryškiomis spalvomis praturtina mūsų kraštovaizdį.

Tačiau savų privalumų turi ir lietuviškos vyšnaitės. Jos taip pat labai dailiai žydi, nors pagrindinis jų turtas – uogos. Lietuvoje nuo seno auginami medžiai krauna saldžias ir raudonas vyšnias, tuo tarpu sakurų vaisiai – neskanūs.

Tad norime suteikti galimybę būsimiesiems sodo lankytojams pasirinkti patiems“, – teigia „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

Atiduoti savo balsą vilniečiai kviečiami „Omberg group“ paskyroje „Facebook“ socialiniame tinkle.

Gyvenimas parke

Vyšnių sodu taps didžiausia Vilniuje privati rekreacinė zona. Sodas naujosios „Vyšnių“ gyvenvietės naujakuriams žaliuos tiesiai po langais. Šiuo metu statomas antrasis mažaaukščių A++ energinės klasės pastatų kvartalo etapas. Pirmajame, kuris bus baigtas dar šiemet, įsikurs 180 šeimų.

Vos paskelbus pardavimus, „Vyšnios“ tapo vienu iš populiariausių projektų Pilaitėje. Pasak D. Andrulionienės, taip nutiko ne tik dėl šeimos poreikiams itin gerai pritaikyto projekto ypatybių, bet ir dėl galimybės gyventi parke.

„Gyvenvietė yra kuriama labai patogioje Pilaitės vietoje, užtikrindama greitą susisiekimą su miesto centrine dalimi, tačiau iš trijų pusių ją supantis šilas, Vyšnių sodas, kuria privatumą, ramybę ir galimybę gyventi gamtos apsuptyje“, – sako D. Andrulionienė.

„Omberg group“ sutvarkys „Vyšnias“ supantį šilą, įrengs jame pasivaikščiojimo takus, tiltelius virš vandens telkinių bei kitą parko infrastruktūrą. O tarp mažaaukščių namų žydės vyšnios.

„Gyvenimas šalia gamtos jau ne vienerius metus išlieka tarp pagrindinių naujakurių pageidavimų. Tačiau tuo pat metu vilniečiai nori gyventi ir mieste, kad galėtų patogiai pasiekti darbo vietą, mokyklas ar darželius bei pramogas.

Todėl žaliųjų zonų kūrimas mieste yra geriausias sprendimas kuriant naujus projektus. Tam ieškome įvairių sprendimų. „Vyšniose“ kuriame Vyšnių sodą, kitame savo projekte „Skylum“ – žalias stogų terasas“, – teigia „Omberg group“ vadovė.

Projekto „Vyšnios“ antrojo etapo 85 proc. baigtumą planuojama pasiekti šių metų rudenį, o 100 proc. baigtumą – kitų metų vasarą. Iš viso projekte numatomi 5 statybų etapai, kuriuose iškils daugiau nei 14 pastatų su 650 naujų butų.

Apie „Omberg group“

„Omberg group“ yra viena iš didžiausių NT plėtros bendrovių Lietuvoje.  Šiuo metu, bendradarbiaudama su atvirojo tipo informuotiems investuotojams skirtu investiciniu fondu UAB „Šiaurės Europos investicinis fondas“ ir uždarojo tipo informuotiems investuotojams skirtu investiciniu fondu „North Europe Real Estate Development Fund“, „Omberg group“ sostinėje plėtoja daugiabučių projektus „Skylum“, „Bajorų lajos“  ir „Vyšnios“.

Pranešimą paskelbė: Matas Žutautas, UAB „coagency”

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
SIKA produktai, įprastą paviršių paverčiantys unikaliu ir moderniu

SIKA produktai, įprastą paviršių paverčiantys unikaliu ir moderniu

Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimumą. Produktai, kuriuos vietos rinkai pristato SIKA Baltic SIA (Lietuva), nėra naujiena pasaulyje. Tačiau Lietuvoje šie produktai naudojami retai arba iki […]


Geopolimerų injekcijos – greita pagalba pavojingai smengantiems pastatams 

Geopolimerų injekcijos – greita pagalba pavojingai smengantiems pastatams 

Statyba tradiciškai laikoma inertiška, ją sunku įsivaizduoti be sunkiasvorės technikos, kalno medžiagų. Bet statyba taip pat įgyja vis daugiau lankstumo, kurio jai suteikia naujos technologijos. Viena tokių – geopolimerų injekcijų technologija. Įmonė „URETEK Baltic“, naudodama pažangią URETEK technologiją, efektyviai sprendžia grunto smegimo problemą, ir daro tai nepaprastai lanksčiai, prisitaikydamas prie esamų sąlygų. URETEK technologijos istorija siekia […]


2 iš 5 lietuvių prioritetą teikia būstui už centro, tačiau vilniečiai ir gaunantys aukštas pajamas – gyvenimui miesto širdyje

2 iš 5 lietuvių prioritetą teikia būstui už centro, tačiau vilniečiai ir gaunantys aukštas pajamas – gyvenimui miesto širdyje

Rinkdamiesi būstą Lietuvos didmiesčių gyventojai vis dažniau žvalgosi į užmiestį ir toliau nuo centro nutolusius rajonus. Būstui toliau nuo centro nutolusiuose rajonuose pirmenybę teiktų 40 proc. didmiesčiuose gyvenančių lietuvių, o dar 31 proc. rinktųsi gyventi priemiestyje ar už miesto ribos – 3 proc. daugiau nei pernai.  Visgi vilniečiai ir aukščiausias pajamas gaunantys gyventojai prioritetą ir […]


Planuojate įsirengti nuotekų įrenginį? Ekspertai atsako į 5 DUK

Planuojate įsirengti nuotekų įrenginį? Ekspertai atsako į 5 DUK

Žmonėms, turintiems gyvenamąjį žemės sklypą, tačiau neturintiems galimybės prisijungti prie centralizuotos nuotekų valymo sistemos, reikia pasirūpinti individualia kanalizacijos sistema. Dažniausiai individualia kanalizacija turi rūpintis tie, kurie vasaroja arba nuolat gyvena sodų bendrijose ar nutolusiose kaimų vietovėse. Tad jeigu domina buitinių nuotekų valymo įrenginių montavimas, žemiau pateikiami ir ekspertų atsakomi 5 DUK. 1. Kaip veikia nuotekų […]


Pats sau meistras: kodėl plečiasi „pasidaryk pats“ kultūros ratas?

Pats sau meistras: kodėl plečiasi „pasidaryk pats“ kultūros ratas?

Kas seniau buvo tik profesionalių meistrų amatas, dabar jau nebėra, nes tiek didesnius namų remonto darbus, tiek ir mažesnės apimties būsto atnaujinimo projektus vis dažniau žmonės renkasi atlikti patys. Viena to priežasčių – platus nebrangių ir kokybiškų įrankių pasirinkimas, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai. Bent kartą per metus – tokiu dažnumu statybos ir remonto įrankius perka […]


Atsakė į klausimą, ar seni pastatai gali būti sertifikuoti pagal tarptautinius tvarumo standartus

Atsakė į klausimą, ar seni pastatai gali būti sertifikuoti pagal tarptautinius tvarumo standartus

Lietuvoje kylantys nauji verslo centrai įprastai atitinka tarptautinius tvarumo standartus, tačiau tai tik ledkalnio viršūnė – kur kas didesnę nekilnojamojo turto (NT) rinkos dalį sudaro senesni, energetiškai mažiau efektyvūs pastatai. Identiška situacija ir gyvenamosios paskirties daugiabučių sektoriuje. Pasak tvarumo ekspertų, senuosius pastatus prikelianti renovacija ar rekonstrukcija taip pat gali juos priartinti prie aukštesnių tvarumo standartų […]