Verslo centre U219 įsikurs „Electrolux“ ir „Vilmers“

Verslo centre U219 įsikurs „Electrolux“ ir „Vilmers“

Rugsėjo mėnesį duris atvėrusiame verslo centre U219 įsikurs dar du nauji nuomininkai – „Electrolux“ atstovybė Lietuvoje ir skandinaviškų baldų gamintojas „Vilmers“.

Naujai įsikūrusios bendrovės verslo centre išsinuomojo po ~400 kv. m patalpų. „Electrolux“ atstovybė Lietuvoje tokiu būdu plečia administraciniams poreikiams naudojamą biuro erdvę, o „Vilmers“ komercinėse patalpose pirmame aukšte atidarys naują erdvesnį baldų saloną.

„Verslo centras U219 yra patogioje, iš įvairių Vilniaus vietų lengvai pasiekiamoje lokacijoje, todėl čia 2021 m. pradžioje atversime savo naujojo salono duris. Jame bus galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų gaminamus rankų darbo baldus, kurie jau užsitarnavo užsienio pirkėjų simpatijas – 98 proc. savo produkcijos eksportuojame į Europos šalis bei kitus žemynus“, – pasakoja „Vilmers“ direktorius Ovidijus Jalonskis.

„Electrolux“ atstovybės Lietuvoje vadovas Deimantas Kirlys pažymi, kad bendrovei svarbiu pasirinkimo kriterijumi tapo verslo centro dėmesys komfortabilios ir sveikos darbo aplinkos kūrimui. U219 pastate įdiegtos  inovatyvios aukštą oro kokybę, išmanų apšvietimą užtikrinančios inžinerinės sistemos, taip pat – išorinį triukšmą sulaikanti garso izoliacija.

„Darbo aplinkoje praleidžiame daug laiko, ji yra glaudžiai susijusi su darbuotojų savijauta, motyvacija ir efektyvumu. Todėl ieškojome jaukios, patogios, modernios erdvės, kurioje būtų komfortabilu dirbti mūsų komandai. Šio verslo centro koncepcija, dėmesys sveikatai ir tvarumui geriausiai atitiko lūkesčius ir tarptautinės įmonės reikalavimus“, – pažymi D. Kirlys.

U219 verslo centras priklauso nekilnojamojo turto plėtojimo bendrovei UAB „Šeškinės projektai“, kuri yra AB Panevėžio statybos tresto (PST) įmonių grupės dalis. Tarp U219 nuomininkų – AB „Lietuvos geležinkeliai“, didžiausia pasaulyje privati farmacijos kompanija „Boehringer Ingelheim“, Danijos technologijų bendrovė „Danfoss“, restoranų ir kino teatrų valdytoja „Apollo Group“, mobiliųjų žaidimų kūrimo studija „Estoty Vilnius“. Taip pat verslo centro patalpose veikia kavinė „Sugamour“, pietų restoranas „Lunch Up“ ir kt. Pastate įsikūręs ir PST biuras Vilniuje.

Pranešimą paskelbė: Rita Rauluševičiūtė, UAB „Gravitas Partners“

Rekomenduojame

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Harmoninga poilsio oazė aplink namus, jaukiai įrengta lauko terasa ar apželdintas svajonių sodas – šylant orams šios temos vis aktualesnės tarp naujakurių ir norinčių atnaujinti savo kiemus. „InoWood“ kraštovaizdžio specialistai įvardijo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiant aplinką šiltajam sezonui bei, kokius naujus sprendimus siūlo gamintojai. Planavimas ir praktiški sprendimai  Norintiems atnaujinti aplinką – apželdinti […]

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Saulius Skrodenis Polistireninio putplasčio asociacijos prezidentas Kodėl naujų gyvenamųjų namų fasadai ilgai džiugina akį, o renovuojamų daugiabučių dažnai ima ir pažaliuoja? Pažaliuoja dėmėmis, dryžiais ar taškais, kurie ilgainiui vis labiau bado akis ir menkina renovacijos teikiamą naudą. Atsakymas labai paprastas. Šiltinant senus daugiabučius ir siekiant tai padaryti už kuo mažesnę kainą, jų fasadams dažniausiai naudojamos […]

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]