Ventiliatorius – nepamainomas šiltuoju metų laiku

Ventiliatorius – nepamainomas šiltuoju metų laiku

Vasaros kaitra skatina žvalgytis prietaisų, padėsiančių vėsinti patalpų orą ir temperatūrą namuose ar darbo vietoje padaryti kur kas komfortiškesnę. Tikriausiai visi sutiks, jog per didelė šiluma, tvankumas patalpose neigiamai veikia darbingumą, energiją, puikią savijautą, tai pat ir nuotaiką. Jei nenorite patirti didelių išlaidų, tačiau norite įsigyti funkcionalų prietaisą patrauklia kaina, Jūsų poreikius puikiai patenkins ventiliatoriai.

Asortimentas platus – ką pasirinkti?

Ventiliatorių įvairovė didelė, tad neretam pirkėjui kyla klausimas, į ką atsižvelgti ir kaip pasirinkti teisingai?

Anot el. parduotuvės van2o atstovų, populiariausi yra staliniai, bokšto tipo, pastatomi ant grindų. Pavyzdžiui, stalinis ventiliatorius bus labai geras variantas, jei vėsinimas reikalingas vienam žmogui, taip pat jei daugiausia dirbama prie stalo – tuomet prietaisas pūs vėsesnį orą į Jus, darbo aplinka bus kur kas komfortiškesnė. Staliniai ventiliatoriai išsiskiria kompaktiškumu, todėl jei stokojate vietos, tai šis prietaisas irgi pasiteisins.

Jei norite vėsinti visą patalpą, peržvelkite pastatomų ant grindų ventiliatorių spektrą. Tiesa, jei prietaisą įkurdinsite miegamajame, darbo ar vaikų kambaryje, prioritetą teikite kuo tyliau veikiantiems. Didelis privalumas bus ir reguliuojamo aukščio stovas. Moderniam, šiuolaikiškam interjerui ar tada, kai ventiliatoriui turite labai mažai vietos, puikus sprendimas bus pastatomas bokšto tipo ventiliatorius, išsiskiriantis pavydėtinu funkcionalumu, stilingu dizainu ir itin aukštu kompaktiškumu.

Kad netektų nusivilti prietaiso našumu, tiksliai įvertinkite patalpos plotą ir pasirinkite tinkamo galingumo ventiliatorių – taip bus užtikrintas maksimalus jo efektyvumas.

Mėgstate patogumą? Tuomet nepriklausomai nuo to, kokio tipo prietaisą pasirinksite, Jums reikalinga nuotolinio valdymo funkcija.

Ventiliatorius pravers ne tik karštą vasaros dieną

Įsigiję ventiliatorių džiaugsitės jo funkcionalumu, mat prietaisas naudingas bus toli gražu ne tik tada, kai termometro stulpeliai kils aukštyn. Ventiliatorius padės pašalinti iš patalpų panaudotą orą ir tiekti jį iš lauko – šviežią bei gaivų. Prietaisas gali išvalyti patalpų orą, jis užtikrins, kad patalpoje nuolat vyktų oro cirkuliaciją, o tai padės palaikyti tinkamą drėgmės balansą. Būtina paminėti ir tai, jog oro vėdinimas reikšmingas ne tik žmonių sveikatai – vėdinamose patalpose neatsiranda pelėsio.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

Rekomenduojame

Nuotolinių paskaitų ciklas norintiems išgirsti daugiau apie utopiją ir eksperimentą architektūroje

Nuotolinių paskaitų ciklas norintiems išgirsti daugiau apie utopiją ir eksperimentą architektūroje

Utopija reikalinga, nes kurdami utopijas – idealus – mes mąstome apie ateitį, kuriame ją. Jei norime geresnės ateities, turime daugiau laiko skirti utopijai ir eksperimentui. Ypač – Lietuvoje, kuri jau ima skęsti nors ir blizgioje, bet beveidėje, lyg ant konvejerio gimusioje architektūroje. Todėl Architektūros kokybės vystymo asociacija kartu su partneriu – žurnalu „Statyba ir architektūra“, […]

„Oze“ įpusėjo plaukimo baseinų įrengimo darbai: atidarymas sausį

„Oze“ įpusėjo plaukimo baseinų įrengimo darbai: atidarymas sausį

Pasaulinė COVID-19 pandemija nekeičia planų sostinės prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įrengti tris mokymo plaukti baseinus. Baseino erdvėje jau atlikta didžioji dalis svarbiausių statybinių darbų, netrukus prasidės technologijų montavimo ir apdailos darbai. Atidarymas, kaip ir buvo skelbta anksčiau, vyks 2021 metų sausį. Juose vaikus ir suaugusius plaukti mokys plaukimo mokyklos „Plaukimo šeima“ treneriai. „Tikime savo […]

VMI: akcininkams butus pastatė, o mokesčius valstybei pamiršo

VMI: akcininkams butus pastatė, o mokesčius valstybei pamiršo

2020 m. rugsėjo 21 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) patikrino daugiabučių statyba užsiimančią bendrovę ir nustatė, kad ši susijusiems asmenims – akcininkams ir vadovui – perleido tris prabangius butus, bet notarinių sutarčių nesudarė ir mokesčių nesumokėjo. Patikslinusi mokesčių administratoriui pateiktus duomenis, daugiabučių kvartalus uostamiestyje vystanti statybų įmonė papildomai deklaravo […]

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė armatūra, o polipropileno fibros. Viso gyvavimo ciklo metu šis pasirinkimas į aplinką išmetamo anglies dvideginio kiekį gali sumažinti iki 90 proc. Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant […]