Vėluojamos grąžinti paskolos – netikėtas laimikis investuotojams: „Nordstreet“ investuotojai uždirbo 21.33% palūkanų

1

Vėluojamos grąžinti paskolos – netikėtas laimikis investuotojams: „Nordstreet“ investuotojai uždirbo 21.33% palūkanų

Nekilnojamo turto sutelktinio finansavimo platformos „Nordstreet“ investuotojai gali džiūgauti – investavusieji į Vilniuje, Savanorių prospekte, vykdomą NT projektą, uždirbo daugiau nei buvo numatyta – 21.33%.

Bendra dviejų investavimo į Savanorių pr. 178 esantį NT projektą etapų finansavimo suma viršijo 500 000 eurų, o numatoma grąža turėjo siekti 13%. Pasibaigus šiems etapams, paaiškėjo, kad „Nordstreet“ klientams itin pasisekė – gautos palūkanos ženkliai pranoko projekto pradžioje pažadėtą investicinę grąžą. Priskaičiavus susikaupusius delspinigius, investuotojai uždirbo net 21.33% palūkanų.

Žmonės neretai išsigąsta pamatę, jog projektai vėluoja vykdyti įsipareigojimus. Kredito gavėjas deda pastangas vykdyti įsipareigojimus laiku, tačiau visų aplinkybių suplanuoti neįmanoma. Tokios situacijos investuotojams leidžia uždirbti daugiau nei buvo planuota. Taip nutiko ir su anksčiau minėtu projektu – investuotojai uždirbo daugiau dėl priskaičiuotų delspinigių, dėl kurių vidutinė metinė grąža augo daugiau nei 2,5 proc. Priminsiu, kad projektas buvo užtikrintas nekilnojamo turto įkeitimu, dėl to investavimo rizika buvo labai minimali. Tad ten, kur rizika, visada yra galimybės“, – situaciją pakomentavo Jonas Izokaitis, „Nordstreet“ Rizikos Valdymo Vadovas, turintis daugiametę patirtį bankiniame sektoriuje.

„Nordstreet“, nuodugniai įvertinanti kiekvieno projekto riziką, didžiuojasi, jog visi platformos investavimo projektai įgyvendinami sėkmingai ir vykdo savo įsipareigojimus investuotojams, o „Nordstreet“ istorijoje nėra nei vieno nepasisekusio projekto. Tarp rinkoje lyderiaujančių platformų „Nordstreet“ generuoja didžiausias palūkanas investuotojams, o vėluojantys projektai šią grąžą dar labiau padidina. Šios galimybės yra viena iš alternatyvaus finansavimo privalumų prieš tradicines investavimo formas, norintiems sėkmingai įdarbinti savo pinigus.

Antrinėje rinkoje investuotojai gali pirkti ir parduoti savo investicijas. Gudrūs investuotojai, pažįstantys „Nordstreet“ projektų įvertinimo reputaciją, išperka delsiančias paskolas. Kadangi dėl įkeisto turto visos paskolos yra sumokamos, investuotojai gali greičiau užsidirbti didesnę grąžą.

Be jokios abejonės, investuojant visada reikia atsižvelgti į rizikos faktorių, tačiau, kaip rodo praktika, net ir vėluojančių investicijų atveju priskaičiuoti vėlavimo mokesčiai gali turėti reikšmingą įtaką investuotojų grąžai.

„Nordstreet“ platformoje investuotojai gali uždirbti net iki 15 proc. metinių palūkanų ir taip sėkmingai kurti savo investicijų portfelį bei finansiškai saugią ateitį.

Apie „Nordstreet“

„Nordstreet“ yra sutelktinio finansavimo platforma, kuri suteikia naujas galimybes investuoti į nekilnojamąjį turtą. Šios platformos dėka, kiekvienas turi galimybę pasirinkti nekilnojamojo turto projektą ir investuoti į jį pasirinktą sumą (nuo 100 eurų). Platformoje pateikiami tik išanalizuoti ir atidžiai patikrinti nekilnojamojo turto projektai, bei suteikiama išsami informacija apie projektus, jų rizikas ir galimybes.

2020 metai įmonei buvo itin sėkmingi – jos apyvarta išaugo daugiau nei 184% ir viršijo 0.4 mln. eurų, o EBITDA rodiklis buvo teigiamas ir siekė daugiau nei 17%.

www.nordstreet.lt

Pranešimą paskelbė: Laura Kornelija Inamedinova, LKI Consulting

Rekomenduojame

Patarimai renkantiems automatiką vartams

Patarimai renkantiems automatiką vartams

Jei jau nusipirkote ir įdiegėte varstomus vartus ir norite automatizuoti vartų atidarymo ir uždarymo procesą, taip pat jei ketinate pirkti tik varstomus vartus, turite žinoti, kas yra varstomų vartų automatika ir kokiomis savybėmis ji pasižymi. Šiandien neįmanoma įsivaizduoti patogaus įėjimo vartų valdymo be automatinių sistemų. Labai nepatogu juos atidarinėti savo jėgomis, ypač jei anga yra […]

Žali daugiabučių kiemai: tendencijos keičiasi gyventojų naudai

Žali daugiabučių kiemai: tendencijos keičiasi gyventojų naudai

Miestams vis labiau puoselėjant žaliąsias erdves, nekilnojamojo turto (NT) vystytojai taip pat vis daugiau dėmesio skiria kiemo želdynams savo projektuose. Žaliosios erdvės tampa vienu svarbiausių prioritetų. Keičiasi ne tik kiemo apželdinimo tendencijos, augmenijos rūšys ar augalų kiekis, bet ir visuomenės požiūris. Kaip formuojami želdynai daugiabučių kiemuose ir kiek laisvės sodinti augalus turi patys gyventojai, atskleidžia […]

UAB „Betono mozaika“ didina produkcijos kainas

UAB „Betono mozaika“ didina produkcijos kainas

UAB „Betono mozaika“ oficialiai praneša didinanti produktų kainas. Sprendimas didinti kainas priimtas atsižvelgiant į žaliavų, transporto bei atlyginimų kaštų didėjimą. Įmonės produkcijos kainos nesikeitė nuo 2020 metų. Planuojamas produktų kainos didinimas skirtingoms prekių kategorijoms sieks 5-10 proc. priklausomai nuo žaliavų sąnaudų ir technologinių gamybos ypatumų. „Stebėjome žaliavų kainų augimą jau nuo praeitų metų pradžios, tačiau […]

„Galio Group“: pasipelnyti iš nepagrįstų ieškinių siekiantys asmenys sukūrė problemų butų pirkėjams

„Galio Group“: pasipelnyti iš nepagrįstų ieškinių siekiantys asmenys sukūrė problemų butų pirkėjams

Dėl vieno fizinio asmens ieškinių skundžiant bendrovės „Galio Group“ plėtojamo daugiabučio „Žvėryno parkas“ statybos leidimus, su nepatogumais susiduria šio namo butų pirkėjai – ypač perkantys butus su bankų kreditais. Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) atkreipia dėmesį, kad asmenys, mėginantys pasipinigauti iš nekilnojamo turto (NT) plėtotojų manipuliuojant teisine sistema, vis dar yra opi sektoriaus problema. […]

Prasideda „SEB arenos“ rekonstrukcija, po kurios Lietuva turės vieną didžiausių Europoje uždarą teniso areną

Prasideda „SEB arenos“ rekonstrukcija, po kurios Lietuva turės vieną didžiausių Europoje uždarą teniso areną

Trečiadienį gautas statybą leidžiantis dokumentas vykdyti vieno didžiausio uždarų teniso kortų komplekso Baltijos šalyse – „SEB arenos“ Vilniuje rekonstrukciją. Tai bus jau antroji 2008 metais pastatyto komplekso plėtra, po kurios arena taps viena didžiausių Europoje. Statybos darbus planuojama baigti iki kitų metų rudens. Po rekonstrukcijos bus įrengtas specialus centrinis teniso kortas su tribūnomis, skirtas aukščiausio […]

   Ekspertas pataria: ką svarbu žinoti ketinantiems įsigyti būstą?

  Ekspertas pataria: ką svarbu žinoti ketinantiems įsigyti būstą?

Dažnam būstas tampa didžiausiu gyvenimo pirkiniu. Pastaruoju metu, fiksuojant rekordinius būsto pardavimų sandorių atvejus, didžiulė paklausa spaudžia sprendimą priimti greitai ir galbūt ne visada apgalvotai. Ekspertai įvardijo naudingiausius patarimus, kad nusipirkus nekilnojamąjį turtą netektų gailėtis. Atlikite namų darbus Pasak Šiaulių banko finansavimo paslaugų vystymo departamento projektų vadovės Dovilės Kalvaitienės, būsto pirkimas – individualus procesas, todėl […]