Vaidotas Baumila įsigijo naują butą: „Rinkdamasis vertinau keturis esminius aspektus“

1

Vaidotas Baumila įsigijo naują butą: „Rinkdamasis vertinau keturis esminius aspektus“

„Kunigundos“, „Apžavų“ ir kitų visiems gerai žinomų hitų atlikėjas bei aktorius Vaidotas Baumila įsigijo naują butą Vilniuje, Viršuliškėse statomame dangoraižyje „Skylum“. Vyras teigia, kad rinkdamasis būstą vertino keturis jam svarbiausius aspektus.

V. Baumila pasakoja vertinantis ilgalaikę kokybiškų projektų vertę, tad kurį laiką ieškojo būsto investicijai. Tačiau atrasti tinkamiausią paprasta nebuvo. Vis dėlto, pasidomėjęs dangoraižiais „Skylum“, sprendimą priėmė gana greitai.

„Nesvarbu, ar gyvenimui, ar investicijai – būstas man yra reikšmingas pirkinys tiek finansiškai, tiek ir dėl to, kad jame jau nuo pirmos akimirkos turi jaustis gerai, kaip namuose. Pagrindiniai mano iš anksto išsikelti kriterijai buvo projekto kokybė ir ilgaamžiškumas, geras kainos ir kokybės santykis, patikimas plėtotojas ir patogi vieta. Butas „Skylum“ vadovaujantis jais visais man pasirodė išmintinga investicija“, ‒ tvirtina atlikėjas.

Svarbu būsto ypatybės, auginančios jo vertę

Žinomas vyras tvirtina, kad pirmiausia jo dėmesį patraukė dangoraižių modernumas, estetika ir kokybė.

„Kol kas Lietuvoje dar nėra daug tokių įspūdingų, aukštų gyvenamųjų pastatų, kurie išliktų estetiškai patrauklūs ir kokybiški dar ilgus metus. Išskirtinę vertę „Skylum“, mano nuomone, taip pat kuria dideli nuostabias Vilniaus panoramas atveriantys langai bei terasos ant stogų. Tad spėju, kad jų vertė ateityje pastebimai augs. Ją turėtų kelti ir sparčiai besikeičiantis rajonas – jis tampa vis patrauklesnis gyventi“, ‒ įžvalgomis dalinasi vyras.

Abiejų „Skylum“ dangoraižių 18-ame ir 21-ame aukštuose bus įrengtos apželdintos stogo terasos, nuo kurių į visas puses atsivers įspūdingos miesto panoramos.

Tiesa, vaizdus, džiuginsiančius pro jo būsimo buto langus, V. Baumila pasakoja pamatęs jau dabar – projektą „Skylum“ plėtojanti NT bendrovių grupė „Omberg group“ pakvietė dainininką pasivaikščioti po dangoraižių statybų aikštelę ir pakilti ant stogo.

„Man tai buvo proga apžiūrėti statybų „užkulisius“, pamatyti kaip vyksta darbai, užduoti rūpimus klausimus ir gauti atvirus atsakymus. Tai – abipusio pasitikėjimo ženklas. Be to, labai smagu buvo pakilus į „Skylum“ terasą pamatyti net ir savo vaikystės namus – Šeškinę. Miestas iš taip aukštai – kaip ant delno“, ‒ teigia žinomas vyras.

Vieta, atitinkanti gyvenimo būdą

Pasak atlikėjo, dar vienas jam svarbus kriterijus renkantis butą yra vieta. Vaidotas pasakoja, kad ilgai mąstyti apie tai, kokioje vietoje ‒ mieste ar užmiestyje – turėtų būti jo perkamas būstas, nereikėjo.

„Man svarbu gyventi netoli centro. Noriu jausti miesto pulsą ir turėti galimybę greitai atsirasti ten, kur verda gyvenimas“, ‒ sako V. Baumila.

Dangų siekiančių gyvenamųjų pastatų kompleksas įsikurs už dviejų gatvių nuo miesto centro, greta Laisvės ir Pilaitės prospektų sandūros, tad užtikrins patogų susisiekimą su visomis Vilniaus dalimis.  Visgi, pasak Vaidoto, Viršuliškės jam svarbios ne tik dėl praktinių sumetimų, bet ir todėl, kad čia jis praleido dalį savo vaikystės. Vyras pastebi, kad pastaraisiais metais rajonas įgauna naują veidą.

„Viršuliškės sparčiai keičiasi ir tampa patrauklios jauniems žmonėms – čia atsiranda vis daugiau paslaugų, pramogų, gyvybės. Be to, nuo „Skylum“ centras – ranka pasiekiamas“, ‒ pasakoja vyras.

Pranešimą paskelbė: Greta Jankaitytė, UAB „coagency”

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Sveikas gyvenimo būdas ir kokybiška sporto infrastruktūra: kodėl tai svarbu miesto gyventojams?

Sveikas gyvenimo būdas ir kokybiška sporto infrastruktūra: kodėl tai svarbu miesto gyventojams?

Sveikas gyvenimo būdas ir aktyvus poilsis yra neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis. Vis daugiau žmonių įsipareigoja rūpintis savo fizinės būklės gerove ir ieško įvairių būdų, kaip išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą. Sportuoti viešosiose erdvėse, ypač miesto teritorijoje, tampa vis populiariau. Tačiau reikia suprasti, kad netinkamai sutvarkytos sporto aikštelės ir takai gali kelti grėsmę sportuojančiųjų saugumui ir […]


Tvarumo ekspertai: šiemet „žaliųjų“ pastatų skaičius turėtų išaugti

Tvarumo ekspertai: šiemet „žaliųjų“ pastatų skaičius turėtų išaugti

Pernai dėl ekonominės aplinkos neapibrėžtumo sulėtėjus statybų apimtims, sertifikuota kiek mažiau pastatų nei ankstesniais metais. Tačiau ekspertai neabejoja, kad šiais metais „žaliųjų“ pastatų skaičius vėl augs, o tarptautinio tvarumo standartus atitinkančių sertifikatų poreikį didins ir į biurus sparčiau grįžtantys darbuotojai. Tvarumo specialistų duomenimis, praėjusiais metais pastatų sertifikavimas tarp Baltijos šalių buvo panašaus intensyvumo: Estijoje sertifikuota 19, […]


Teisininkai pataria nerizikuoti: ką daryti, kad sklypo pirkimas nevirstų katastrofa

Teisininkai pataria nerizikuoti: ką daryti, kad sklypo pirkimas nevirstų katastrofa

Bet kurios paskirties žemės sklypo įsigijimas, tiek verslo vystymui, tiek ir asmeninių poreikių tenkinimui – yra ilgalaikė investicija. Advokatų profesinės bendrijos „LAWCORPUS VENSLAUSKAS“ teisininkas Mindaugas Šveiteris pabrėžia, kad sklypą pirkti reikėtų tik kruopščiai išanalizavus ir įvertinus tiek praktinius, tiek teisinius jo pirkimo aspektus. Pasak specialisto, tai užtikrina sklandų verslo vystymą ateityje, o taip pat ir […]


„East Capital Real Estate Fund IV" įsigijo „J13“ logistikos parką greta Talino

„East Capital Real Estate Fund IV" įsigijo „J13“ logistikos parką greta Talino

Švedijos investicijų kompanijos „East Capital Real Estate“ fondas „East Capital Real Estate Fund IV“ įsigijo logistikos parką „J13“ netoli Talino. Visiškai išnuomotą parką, kuris yra vienas didžiausių Estijoje, sudaro 40 000 kv. m logistikos ir lengvosios pramonės patalpų. Tai dešimtasis ir paskutinis 350 mln. eurų vertės fondo, kuris šiuo metu yra visiškai investuotas, sandoris.  Logistikos parkas „J13 Logistics […]


Teisininkė atsako, ar mokamas valstybinės žemės nuomos mokestis už slėptuvę po valstybine žeme

Teisininkė atsako, ar mokamas valstybinės žemės nuomos mokestis už slėptuvę po valstybine žeme

Nuosavybės teise Jums priklauso nekilnojamasis turtas – sandėlis, slėptuvė ar sodo namelis. Tačiau, minėtas nekilnojamasis turtas stovi ant valstybinės žemės arba yra po ja. Jokios sutarties dėl valstybinės žemės nuomos nesate sudaręs, tačiau vieną dieną gaunate pranešimą, jog nesate įvykdęs pareigos mokėti valstybinės žemės nuomos mokesčio, nors nesate valstybinės žemės nuomininkas. Apie tai, kokias pareigas […]


„Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ 2023 m. antrąjį pusmetį turtą padidino 15 mln. eurų

„Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ 2023 m. antrąjį pusmetį turtą padidino 15 mln. eurų

SBA grupės investicijų valdymo bendrovės „Capitalica Asset Management“ nekilnojamojo turto (NT) fondas „Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ antrąjį 2023 m. pusmetį užbaigė 15 mln. eurų padidintu turtu. Pastarasis per 12 praėjusių metų mėnesių išaugo net 11,5 proc. – nuo 134,5 mln. eurų 2022 m. iki 149,9 mln. eurų 2023 m. Neaudituotais 2023 m. antrojo […]