Vaidotas Baumila įsigijo naują butą: „Rinkdamasis vertinau keturis esminius aspektus“

1

Vaidotas Baumila įsigijo naują butą: „Rinkdamasis vertinau keturis esminius aspektus“

„Kunigundos“, „Apžavų“ ir kitų visiems gerai žinomų hitų atlikėjas bei aktorius Vaidotas Baumila įsigijo naują butą Vilniuje, Viršuliškėse statomame dangoraižyje „Skylum“. Vyras teigia, kad rinkdamasis būstą vertino keturis jam svarbiausius aspektus.

V. Baumila pasakoja vertinantis ilgalaikę kokybiškų projektų vertę, tad kurį laiką ieškojo būsto investicijai. Tačiau atrasti tinkamiausią paprasta nebuvo. Vis dėlto, pasidomėjęs dangoraižiais „Skylum“, sprendimą priėmė gana greitai.

„Nesvarbu, ar gyvenimui, ar investicijai – būstas man yra reikšmingas pirkinys tiek finansiškai, tiek ir dėl to, kad jame jau nuo pirmos akimirkos turi jaustis gerai, kaip namuose. Pagrindiniai mano iš anksto išsikelti kriterijai buvo projekto kokybė ir ilgaamžiškumas, geras kainos ir kokybės santykis, patikimas plėtotojas ir patogi vieta. Butas „Skylum“ vadovaujantis jais visais man pasirodė išmintinga investicija“, ‒ tvirtina atlikėjas.

Svarbu būsto ypatybės, auginančios jo vertę

Žinomas vyras tvirtina, kad pirmiausia jo dėmesį patraukė dangoraižių modernumas, estetika ir kokybė.

„Kol kas Lietuvoje dar nėra daug tokių įspūdingų, aukštų gyvenamųjų pastatų, kurie išliktų estetiškai patrauklūs ir kokybiški dar ilgus metus. Išskirtinę vertę „Skylum“, mano nuomone, taip pat kuria dideli nuostabias Vilniaus panoramas atveriantys langai bei terasos ant stogų. Tad spėju, kad jų vertė ateityje pastebimai augs. Ją turėtų kelti ir sparčiai besikeičiantis rajonas – jis tampa vis patrauklesnis gyventi“, ‒ įžvalgomis dalinasi vyras.

Abiejų „Skylum“ dangoraižių 18-ame ir 21-ame aukštuose bus įrengtos apželdintos stogo terasos, nuo kurių į visas puses atsivers įspūdingos miesto panoramos.

Tiesa, vaizdus, džiuginsiančius pro jo būsimo buto langus, V. Baumila pasakoja pamatęs jau dabar – projektą „Skylum“ plėtojanti NT bendrovių grupė „Omberg group“ pakvietė dainininką pasivaikščioti po dangoraižių statybų aikštelę ir pakilti ant stogo.

„Man tai buvo proga apžiūrėti statybų „užkulisius“, pamatyti kaip vyksta darbai, užduoti rūpimus klausimus ir gauti atvirus atsakymus. Tai – abipusio pasitikėjimo ženklas. Be to, labai smagu buvo pakilus į „Skylum“ terasą pamatyti net ir savo vaikystės namus – Šeškinę. Miestas iš taip aukštai – kaip ant delno“, ‒ teigia žinomas vyras.

Vieta, atitinkanti gyvenimo būdą

Pasak atlikėjo, dar vienas jam svarbus kriterijus renkantis butą yra vieta. Vaidotas pasakoja, kad ilgai mąstyti apie tai, kokioje vietoje ‒ mieste ar užmiestyje – turėtų būti jo perkamas būstas, nereikėjo.

„Man svarbu gyventi netoli centro. Noriu jausti miesto pulsą ir turėti galimybę greitai atsirasti ten, kur verda gyvenimas“, ‒ sako V. Baumila.

Dangų siekiančių gyvenamųjų pastatų kompleksas įsikurs už dviejų gatvių nuo miesto centro, greta Laisvės ir Pilaitės prospektų sandūros, tad užtikrins patogų susisiekimą su visomis Vilniaus dalimis.  Visgi, pasak Vaidoto, Viršuliškės jam svarbios ne tik dėl praktinių sumetimų, bet ir todėl, kad čia jis praleido dalį savo vaikystės. Vyras pastebi, kad pastaraisiais metais rajonas įgauna naują veidą.

„Viršuliškės sparčiai keičiasi ir tampa patrauklios jauniems žmonėms – čia atsiranda vis daugiau paslaugų, pramogų, gyvybės. Be to, nuo „Skylum“ centras – ranka pasiekiamas“, ‒ pasakoja vyras.

Pranešimą paskelbė: Greta Jankaitytė, UAB „coagency“

Rekomenduojame

carvertical VIN patikra
Lietuvos paštas sudarė biuro nuomos sutartį su „Technopolio“ biurų parku

Lietuvos paštas sudarė biuro nuomos sutartį su „Technopolio“ biurų parku

Lietuvos paštas pasirašė dešimties metų trukmės nuomos sutartį su „Technopolio“ biurų komplekso valdytoju. Į naująją vietą persikels darbuotojai iš dabartinio bendrovės administracijos pastato sostinės J.Jasinskio gatvėje. Sprendimą keisti Lietuvos pašto administracijos darbo vietą lėmė 2023 m. balandį baigsianti galioti dabartinė nuomos sutartis, kurios pratęsti nebuvo galima. „Didžiausią įtaką pasirenkant naująjį biurą turėjo jo atitikimas iškeltiems […]

„YIT Lietuva“ trečio ketvirčio pardavimai: būsto rinkoje daugiau atsargumo ir mažiau pasiūlos

„YIT Lietuva“ trečio ketvirčio pardavimai: būsto rinkoje daugiau atsargumo ir mažiau pasiūlos

Didėjanti infliacija bei augančios energijos išteklių sumažino apsukas ir šalies būsto rinkoje. Tai rodo tvarios miestų plėtros bei statybų bendrovės „YIT Lietuva“ šių metų trečiojo ketvirčio būsto pardavimo rezultatai. 2022-ųjų liepos–rugsėjo mėnesiais bendrovė Lietuvoje pardavė 23 butus – beveik 54 proc. mažiau nei II-ąjį ketvirtį. Mažesnius pardavimus įmonės atstovai vertina kaip dabartinio gyventojų atsargumo pirkti […]

Advokatė S. Izokaitienė: kiek verslui kainuoja statybos techninio prižiūrėtojo ir statybos vadovo klaida?

Advokatė S. Izokaitienė: kiek verslui kainuoja statybos techninio prižiūrėtojo ir statybos vadovo klaida?

2022 m. rugpjūčio 31 d. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus išplėstinė teisėjų kolegija priėmė nutartį c. b. Nr. e3K-7-184-421/2022, kurioje pateikė itin statybų sektoriuje veikiančiam verslui svarbius ir aktualius išaiškinimus, susijusius su materialiosios teisės normų, reglamentuojančių rangovo, statinio statybos vadovo ir statybos techninio prižiūrėtojo atsakomybę už atliktų statybos darbų trūkumus, aiškinimu ir taikymu. Byloje […]

„Citus“ ekspertai: išaugusi pasiūla Vilniuje leido tęstis kainų tendencijai; Kaune – viskas priešingai

„Citus“ ekspertai: išaugusi pasiūla Vilniuje leido tęstis kainų tendencijai; Kaune – viskas priešingai

Vilniaus pirminei būsto rinkai trečiasis metų ketvirtis didelių naujienų neatnešė. Nors paklausa, lyginant su ankstesniais laikotarpiais, yra stipriai sumenkusi, šis rodiklis paskutinis keturis mėnesius yra labai pastovus. Nors absoliutūs paklausos skaičiai nekilnojamojo turto (NT) ekspertų nedžiugina, jie akcentuoja, kad rinka nėra sustojusi, kainų korekcija, nors ir minimali yra palanki pirkėjams, o pasiūla po truputį pildosi. […]

Elektromobilių įkrovimo stotelių poreikis tampa rimtu iššūkiu pastatų administratoriams Baltijos šalyse

Elektromobilių įkrovimo stotelių poreikis tampa rimtu iššūkiu pastatų administratoriams Baltijos šalyse

Sparčiai auganti elektromobilių rinka ir įkrovimo stotelių poreikis jau per ateinančius penkerius metus taps itin sudėtingu iššūkiu visiems pastatų administratoriams Lietuvoje, Latvijoje bei Estijojes, teigia Gatis Arajums, „Schneider Electric“ produktų vystymo vadovas Baltijos šalyse. Šiuo metu kuriamos viešosios įkrovimo stotelės pakelėse neišsprendžia pagrindinės e. mobilumo problemos, nes dažniausiai žmonės savo elektrines transporto priemones nori įkrauti […]

8 pagrindiniai darbai prieš žiemos sezoną – pasitikrinkite, ar nieko nepraleidote

8 pagrindiniai darbai prieš žiemos sezoną – pasitikrinkite, ar nieko nepraleidote

Rudeniui įgavus pagreitį, sparčiai artėja šildymo, pirmųjų šalnų ir žiemos sezonas. Kuo svarbu nepamiršti pasirūpinti namuose, kad neužkluptų nelaukti netikėtumai? „MOKI VEŽI“ ekspertai dalinasi 8 namų darbais – atlikus juos, žinosite, jog padarėte viską, kad žiema praeitų lengviau ir sklandžiai pasitiktumėte pavasarį.  1. Patikrinkite šildymo sistemą namuose Artėjant šildymo sezonui, svarbu įsitikinti, ar šildymo sistema […]