Užbaigtas projektas „Link Ten by CITUS“: Šnipiškės įgavo modernesnį veidą

1

Užbaigtas projektas „Link Ten by CITUS“: Šnipiškės įgavo modernesnį veidą

Nekilnojamojo turto projektų valdymo ir NT paslaugų kompanija „Citus“ užbaigė būsto projektą „Link Ten by CITUS“ – pavasarį buvo registruota projekto statybos 100 proc. baigtumo pažyma, baigiama įrengti viešąją erdvę greta esančiame savivaldybei priklausančiame sklype. Linkmenų ir Utenos gatvių sankirtoje iškilusiuose namuose parduoti visi 114 butų ir komercinės patalpos. 2021–ųjų kovą pradėtas statyti ir 8,6 mln. eurų investicijų pareikalavęs projektas užbaigė šios Šnipiškių dalies urbanistinę plėtrą.

„Šnipiškės – kontrastų kupinas rajonas, kuriame ilgą laiką šalia pažangiausių verslo bei komercijos centrų buvo galima rasti ir medinių trobelių. Nepaisant to, pastaraisiais metais tai yra bene sparčiausiai besivystantis sostinės mikrorajonas, prie kurio „atšviežinimo“ prisidėjo ir „Link Ten by CITUS“ projektas. Siekėme projektą sklandžiai įpinti į daugiasluoksnį pažangių gyvenamųjų kvartalų, verslo paslaugų ir modernėjančios viešosios infrastruktūros audinį – kokiu pasižymi auganti sostinė“, – teigia „Citus“ komunikacijos vadovas Rytas Stalnionis.

Dalis projekto investicijų – apie 200 tūkst. eurų be PVM – buvo skirta Utenos g. atkarpos sutvarkymui ir viešosios erdvės – skvero greta „Link Ten by CITUS“ sukūrimui. Čia bus įrengti takai, suoliukai, apšvietimas; vėliau savivaldybė planuoja skverą papildomai apželdinti.

Dviejuose A+ energinio efektyvumo klasės 5 ir 6 aukštų „Link Ten by CITUS“ namuose, kuriuos projektavo „2 Bricks | Architects“, buvo galima rinktis 1–4 kambarių, 28–88 kv. m ploto butus. Taip pat buvo suprojektuotos 9 komercinės patalpos, sudarančios 381,61 kv. m plotą. Gyventojų ir verslo reikmėms projekte skirtos 120 automobilių parkavimo vietų (113 požeminių ir 7 antžeminės) bei 45 dviračių saugyklos.

Bendras „Link Ten by CITUS“ butų plotas siekė 5 515,5 kv. m. Butai pirmuosiuose aukštuose siūlyti su privačiais kiemeliais, o viršutiniuose – su erdviomis terasomis. Devyni terasiniai butai – vienas iš didžiausių projekto išskirtinumų. Beveik 50 kv. m siekiančios terasos naujų namų šeimininkus lepins įkvepiančiais vaizdais į sostinės centrinį verslo rajoną bei Šeškinės Ozą. Tarp kitų privalumų – gausus viešųjų erdvių, parkų, aktyviam laisvalaikiui skirtų erdvių pasirinkimas, taip pat šalia esantys pramogų, kultūros, prekybos ir paslaugų objektai.

Visos 123 patalpos (114 butų ir 9 komercinės) buvo parduotos per 32 mėn., paskutinis butas šeimininkų sulaukė gegužę. Jau pasirašytos ir beveik visos notarinės sutartys, būstai bei komercinės patalpos perduotos šeimininkams, o gyventojams surengta šventė.

„Pardavimų greitis išliko panašus visą projekto laikotarpį – ir pandemijos metu, ir netgi prasidėjus karui Ukrainoje, kai ekonominės prognozės nežadėjo nieko gero. Šiokių–tokių iššūkių sukėlė užsitęsę biurokratiniai procesai, kurie pavėlino projekto užbaigimą apie pusę metų. Kita vertus, laikinos problemos projekto sėkmės nesustabdė, todėl džiaugiamės galutiniu rezultatu ir dėkojame klientams bei partneriams už suteiktą pasitikėjimą“, – apibendrina R. Stalnionis.

Galutinė parduotų būstų vidutinė kaina siekė 2 730 Eur/kv. m (su PVM). „Citus“ analitikų duomenimis, nuo projekto pradžios iki jo užbaigimo Šnipiškėse plėtojamų naujų projektų butų vidutinė pasiūlos kaina augo net 72 proc. ir šis augimas buvo vienas sparčiausių mieste.

Projekto „Link Ten by CITUS“ plėtotojas – uždarojo tipo investicinė bendrovė „Victory Development II“, statybų valdytojas – „Citus Construction“.

 

Didesnės raiškos iliustracijas galite parsisiųsti čia – https://we.tl/t-qVOcgkBuqC. Naudojant atskirai nuo teksto prašome nurodyti, kad iliustracijos – UAB „Citus“ nuosavybė.

Pranešimą paskelbė: Rytas Stalnionis, UAB „Citus”

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Naudingi patarimai meistrams: kaip dirbti efektyviai ir pratęsti lauko darbų sezoną

Naudingi patarimai meistrams: kaip dirbti efektyviai ir pratęsti lauko darbų sezoną

ESSVE stebi meistrų darbą ir ieško būdų, kaip padėti jiems būti efektyviais, demonstruoti aukštą darbo našumą. Ir tai ne tik kokybiški tvirtinimo ir sandarinimo produktai, bet ir darbo organizavimas, kuris primena „Lean“ metodą. „Lean“ yra efektyvaus verslo, procesų valdymo metodika, kuri buvo sukurta ir ištobulinta Japonijos „Toyota“ kompanijoje. Ši metodika skirta optimizuoti verslo procesus, mažinti […]


Trys dalykai, kuriuos turite pradėti daryti norėdami išlaikyti savo nekilnojamojo turto vertę

Trys dalykai, kuriuos turite pradėti daryti norėdami išlaikyti savo nekilnojamojo turto vertę

Beveik 60 proc. visų Lietuvos gyventojų gyvena daugiabučiuose namuose ir jame esantis butas, dažniausiai, yra vienintelis nekilnojamasis turtas, kuris jiems priklauso. Kokia bus jo vertė priklauso ne tik nuo buto, bet ir viso daugiabučio, techninės būklės. Kokių veiksmų turi imtis kiekvienas buto savininkas, norėdamas išlaikyti savo būsto vertę, pasakoja daugiabučių administravimo ir priežiūros įmonės „Civinity […]


Kaune pradedamas statyti pirmasis tiltas tarp Nemuno salos ir Žemosios Fredos

Kaune pradedamas statyti pirmasis tiltas tarp Nemuno salos ir Žemosios Fredos

Žalia šviesa uždegta – per artimiausius kelerius metus nusidrieks nauja jungtis iš Nemuno salos link Aleksoto bei Žemosios Fredos. Šią savaitę Kauno miesto savivaldybė pasirašė rangos darbų sutartį su bendrove „Kauno tiltai“ dėl 258 metrų ilgio pėsčiųjų ir dviratininkų tilto, pretenduojančio tapti nauju traukos centru, statybos. Tai bus jau šeštoji Nemuno krantus jungianti susisiekimo arterija […]


Sveikas gyvenimo būdas ir kokybiška sporto infrastruktūra: kodėl tai svarbu miesto gyventojams?

Sveikas gyvenimo būdas ir kokybiška sporto infrastruktūra: kodėl tai svarbu miesto gyventojams?

Sveikas gyvenimo būdas ir aktyvus poilsis yra neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalis. Vis daugiau žmonių įsipareigoja rūpintis savo fizinės būklės gerove ir ieško įvairių būdų, kaip išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą. Sportuoti viešosiose erdvėse, ypač miesto teritorijoje, tampa vis populiariau. Tačiau reikia suprasti, kad netinkamai sutvarkytos sporto aikštelės ir takai gali kelti grėsmę sportuojančiųjų saugumui ir […]


Tvarumo ekspertai: šiemet „žaliųjų“ pastatų skaičius turėtų išaugti

Tvarumo ekspertai: šiemet „žaliųjų“ pastatų skaičius turėtų išaugti

Pernai dėl ekonominės aplinkos neapibrėžtumo sulėtėjus statybų apimtims, sertifikuota kiek mažiau pastatų nei ankstesniais metais. Tačiau ekspertai neabejoja, kad šiais metais „žaliųjų“ pastatų skaičius vėl augs, o tarptautinio tvarumo standartus atitinkančių sertifikatų poreikį didins ir į biurus sparčiau grįžtantys darbuotojai. Tvarumo specialistų duomenimis, praėjusiais metais pastatų sertifikavimas tarp Baltijos šalių buvo panašaus intensyvumo: Estijoje sertifikuota 19, […]


Teisininkai pataria nerizikuoti: ką daryti, kad sklypo pirkimas nevirstų katastrofa

Teisininkai pataria nerizikuoti: ką daryti, kad sklypo pirkimas nevirstų katastrofa

Bet kurios paskirties žemės sklypo įsigijimas, tiek verslo vystymui, tiek ir asmeninių poreikių tenkinimui – yra ilgalaikė investicija. Advokatų profesinės bendrijos „LAWCORPUS VENSLAUSKAS“ teisininkas Mindaugas Šveiteris pabrėžia, kad sklypą pirkti reikėtų tik kruopščiai išanalizavus ir įvertinus tiek praktinius, tiek teisinius jo pirkimo aspektus. Pasak specialisto, tai užtikrina sklandų verslo vystymą ateityje, o taip pat ir […]