Tarptautinė bendradarbystės erdvių valdytoja IWG plečiasi Lietuvoje, darbo vietas steigia verslo centre „U219“

2

Tarptautinė bendradarbystės erdvių valdytoja IWG plečiasi Lietuvoje, darbo vietas steigia verslo centre „U219“

Didžiausia pasaulyje lanksčiai nuomojamų įrengtų darbo vietų kompanija IWG, kuriai priklauso biurų nuomos tinklas „Regus“, verslo centre „U219“ Vilniuje steigia naują darbo erdvę. Joje bus sukurtos hibridiniam darbui pritaikytos darbo vietos, privatūs biurai, posėdžių salės ir kūrybinės erdvės. Biurų pastatą „U219“ valdo „Šeškinės projektai“, „Panevėžio statybos tresto“ dukterinė įmonė.

IWG teigimu, Lietuvoje hibridinio darbo modelio diegimas sparčiai įsibėgėja, tad vis dažniau sulaukiama užklausų dėl naujų hibridiniam darbo modeliui tinkamų patalpų. Vienoje judriausių Vilniaus vietų – Ukmergės g. 219 – įsikursiantys naujieji „Regus“ biurai yra dalis IWG siekio patenkinti sparčiai augančią aukščiausios klasės lanksčių darbo erdvių paklausą regione.

Ši plėtra susijusi su rekordinėmis IWG pajamomis per 35 metus ir sparčiu tinklo vystymu – 2023 m. buvo įkurtos 867 naujos erdvės.

Naujojoje „Regus“ erdvėje bus įrengti 29 privatūs biurai, dvi posėdžių salės, daug bendradarbystės ir kūrybinių erdvių. Šių metų rugpjūtį verslo centro „U219“ penktajame aukšte duris atversiančioje darbo erdvėje kviečiamos įsikurti tiek pripažintos, tiek pradedančios įvairių pramonės šakų įmonės. IWG bendrovėms leis visiškai pritaikyti patalpas pagal savo poreikius.

Markas Diksonas, IWG generalinis direktorius ir įkūrėjas, teigia, kad naujas biuras Vilniuje padės dar tvirtesnius veiklos pamatus Lietuvoje.    

„Vilnius yra puiki vieta mūsų plėtros planams įgyvendinti. Kokybiškų lanksčių darbo vietų poreikis vis didėja, nes hibridinis darbas tampa įprastu reiškiniu. Labai džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „Šeškinės projektais“ ir vystyti „Regus“ prekės ženklą, kuris papildys pastatą modernia darbo erdve. Lietuvoje plėtrą vykdome tuo metu, kai vis daugiau įmonių ima suprasti, kad lankstus darbas didina darbuotojų laimę ir pasitenkinimą. Be to, įrodyta, kad mūsų darbo vietų modelis didina veiklos produktyvumą“, – sako M. Diksonas.   

„U219“ savininkė „Šeškinės projektai“ į IWG platformą nusprendė investuoti siekdama maksimaliai padidinti savo nekilnojamojo turto grąžą ir pasinaudoti sparčiai augančia hibridinio darbo paklausa.

„Suprasdami augančią universalių biuro sprendimų paklausą, pasinaudojome galimybe praturtinti mūsų erdves patalpomis, pritaikytomis hibridinio darbo poreikiams. Todėl džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „Regus“ ir paversti dalį mūsų pastato lanksčia, modernia darbo erdve, atitinkančia besikeičiančius šiuolaikinių darbuotojų lūkesčius. Bendradarbystės erdvės su privačiais kabinetais ir kūrybinėmis zonomis padidins verslo centro patrauklumą ir užtikrins, kad netrukus jis bus visiškai užimtas“, – sako Almantas Gudinauskas, „Šeškinės projektų“ direktorius.

IWG į savo technologinę platformą kasmet investuoja apie 64 mln. JAV dolerių. Partneriams suteikiama galimybė naudotis visa bendrovės patirtimi, taip pat projektavimo ir įrengimo pagalba bei pardavimų ir rinkodaros galimybėmis.  

Sparčiai augant rinkai ir įvairaus dydžio įmonėms ilgainiui imantis hibridinio darbo, prognozuojama, kad iki 2030 m. 30 proc. viso komercinio nekilnojamojo turto sudarys lanksčios darbo vietos.    

Visame pasaulyje yra apie 1,2 mlrd. hibridinį darbo modelį besirenkančių darbuotojų, kurių sukuriama vertė siekia daugiau nei 2 trilijonus JAV dolerių. Manoma, kad įprastų biurų užimtumas ir toliau mažės, nes įmonėms reikės mažiau tradicinių patalpų ir jos rinksis lanksčias darbo vietas.    

Skaičiuojama, kad hibridinis darbas įmonėms garantuoja gerokai mažesnes sąnaudas – vidutiniškai per metus kuriant vieno darbuotojo darbo vietą sutaupoma apie 10 tūkst. eurų. IWG yra pasaulyje pirmaujanti lanksčių darbo vietų kūrėja, bendrovė administruoja daugiau kaip 4 tūkst. darbo vietų daugiau kaip 120 šalių. IWG praėjusiais metais generavo didžiausias pajamas per 35 metų įmonės veiklos istoriją, sukūrė 867 naujas darbo vietas.

Apie IWG

IWG yra pasaulinė hibridinio darbo sprendimų ir darbo vietų kūrimo prekės ženklų lyderė. Bendrovė kuria asmeninę, finansinę ir strateginę vertę bet kokio dydžio įmonėms: nuo įdomiausių ir žinomiausių planetos bendrovių iki pavienių asmenų ir naujos kartos pramonės lyderių. Visi IWG klientai hibridinio darbo platformos galimybėmis naudojasi siekdami padidinti savo produktyvumą ir  efektyvumą.

IWG tinklas apima maždaug 4000 darbo vietų daugiau nei 120 šalių, o 83 proc. klientų patenka į „Fortune 500“ bendrovių sąrašą.

Su prekės ženklais „Regus“, „Spaces“, „HQ“ ir „Signature“ bendrovė padeda milijonams žmonių ir įmonėms, kuriose jie dirba, veikti produktyviau. Tai užtikrinama siūlant pasaulyje pirmaujančią hibridinio darbo platformą su profesionaliomis, įkvepiančiomis ir bendradarbiavimui skirtomis darbo vietomis bei skaitmeninėmis paslaugomis, kurias galima gauti naudojantis IWG programėle.

Pranešimą paskelbė: Goda Diečkutė, UAB Headline Agency

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Vasaros karščiai: kaip išmanieji namai leidžia lengviau prisitaikyti?

Vasaros karščiai: kaip išmanieji namai leidžia lengviau prisitaikyti?

Kiekvienais metais patiriame vasaros karščius, kurie dėl klimato kaitos darosi ne tik ilgesni, bet ir intensyvesni. Todėl patalpų vėsinimas tampa ypač aktualus, tačiau tradiciniai, primityviai valdomi oro kondicionavimo būdai yra susiję su didelėmis energijos sąnaudomis. Būtent čia gali padėti išmaniųjų namų sistemos, kurios leidžia ne tik efektyviau kontroliuoti patalpų temperatūrą, bet ir suteikia keletą papildomų […]


Architektai kviečiami siūlyti idėjas naujam darželiui Vilniaus Jeruzalės rajone

Architektai kviečiami siūlyti idėjas naujam darželiui Vilniaus Jeruzalės rajone

Vilniaus Jeruzalės rajone esantis sklypas ties Braškių ir Maumedžių gatvių sankryža taps naujo vaikų darželio erdve – skelbiamas atviras jo architektūrinio projekto konkursas. Darželis bus statomas 0,50 ha plote. Pastato bendras plotas sieks apie 2600 m². Planuojamas bendras darželio ugdytinių skaičius – daugiau nei 140 vaikų. Jame bus ne mažiau nei 8 grupės. Skaičiuojama, kad […]


„Luminor“ skolina prekybos slėnio „Nordika“ valdytojui beveik 38  milijonus eurų

„Luminor“ skolina prekybos slėnio „Nordika“ valdytojui beveik 38 milijonus eurų

Vilniuje įsikūrusį prekybos slėnį „Nordika“ valdančiai bendrovei „Nordika Prekybos Slėnis“ bankas „Luminor“ skolina 37,7 milijono eurų.  Ilgalaike banko paskola finansuoti ankstesni bendrovės įsipareigojimai kitai kredito įstaigai, beveik 10 mln. eurų iš šios paskolos bus skirta naujų projektų plėtojimui.  Projekto bendrovė „Nordika Prekybos Slėnis“ priklauso Estijos kapitalo investicijų į NT fondų valdytojui „Summus Capital“, kur Lietuvoje, […]


Pusė visų daugiabučių avarijų kyla dėl užkimštos kanalizacijos: papasakojo, kokių keisčiausių daiktų yra radę nuotėkų vamzdynuose

Pusė visų daugiabučių avarijų kyla dėl užkimštos kanalizacijos: papasakojo, kokių keisčiausių daiktų yra radę nuotėkų vamzdynuose

Kanalizacijos avarijos – dažna ir itin nemaloni avarija daugiabučiuose namuose: net 50 proc. visų daugiabučiuose kylančių avarijų yra susijusios su nuotėkų vamzdynais. Kodėl šios avarijos kyla ir kaip jų išvengti pasakoja daugiabučių priežiūra ir administravimu užsiimančios „Civinity Namai“ regiono vadovas Deividas Karalius. Pusė visų avarijų daugiabučiuose kyla dėl užkimštos kanalizacijos Pasak „Civinity Namai“ atstovo, apie […]


Prestižinių vilų kompleksui Marbeljoje „Evernord“ fondas pritraukė 8,5 mln. eurų investuotojų lėšų

Prestižinių vilų kompleksui Marbeljoje „Evernord“ fondas pritraukė 8,5 mln. eurų investuotojų lėšų

„Evernord Asset Management“ įsteigtas fondas „Evernord Marbella Property Fund I“ pirmuoju lėšų pritraukimo etapu projektui Ispanijos kurortiniame Marbeljos regione pritraukė 8,5 mln. eurų investuotojų lėšų. Pirmuoju etapu pritrauktos lėšos bus skirtos 1,16 ha ploto sklypui prestižiniame Marbeljos Cascada Camojan rajone įsigyti. Projekto metu sklypą ketinama padalinti į 6 mažesnius sklypus, kuriuose bus projektuojamos maždaug 1000 […]


KTU atsižvelgia į studentų poreikius – kaip per dešimtmetį pasikeitė universiteto veidas?

KTU atsižvelgia į studentų poreikius – kaip per dešimtmetį pasikeitė universiteto veidas?

Šiais metais grįžtančius į paskaitas studentus, ar visiškai naują gyvenimo etapą Kaune pradedančius pirmakursius Kauno technologijos universitetas (KTU) pasitiks pasikeitęs. Šiemet užbaigta Studentų gatvės rekonstrukcija, taip pat šiuo metu daug dėmesio skiriama bendrabučių atnaujinimui, pastatų modernizavimui ir saulės elektrinių įrengimui. Be to, atnaujintose erdvėse studentai galės rinktis iš daugybės laisvalaikio praleidimo galimybių – sporto, meno, […]