Šventosios „Auksinės kopos“ – modernūs poilsio namai su jūros ošimu

Šventosios „Auksinės kopos“ – modernūs poilsio namai su jūros ošimu

Dažnas mėgstantis poilsį pajūryje Lietuvoje pasiilgsta to, ką randa kitų šalių pajūrio kurortuose: vos žengus iš viešbučio atsidurti prie jūros, atsidarius kambario langą girdėti jūros ošimą ir alsavimą, užuosti jūros kvapą ir nuo jos sklindantį dvelksmą. Tačiau ir Lietuvoje galima visa tai patirti. Tereikia apsistoti atnaujintuose poilsio namuose Šventojoje „Auksinės kopos“.

Nors daugeliui Šventoji asocijuojasi su nameliais be komunikacijų ir triukšmu, tačiau pačiame miestelio pakraštyje sparčiai vystosi „naujoji Šventoji“, kur poilsiautojai važiuoja ieškodami ramybės ir jūros artumos. Čia statomi nauji apartamentai, kurių pirkėjas dažnai yra pasiturintis didmiesčio gyventojas.

Auksinės kopos“ Šventojoje – tai bene arčiausiai jūros esantys poilsio namai, kurie stovi šalia kopos, o už jos – Baltija. Nuo poilsio namų iki geltono smėlio kopų vos 50 m, o jūra banguoja vos už 100 m. Čia kviečia apsistoti 56 renovuoti 1–2 miegamųjų erdvūs bei patogūs kambariai ir apartamentai.

Poilsio namai ir vienam, ir gausiai šeimai

Kambariai ir apartamentai yra skirtingo dydžio, galima patogia apsistoti ir vienam žmogui, ir porai, ir gausesnei šeimai. Beveik visi kambariai, o apartamentai – visi, turi balkonus su lauko baldais, kur galima smagiai išgerti rytinės kavos ar jaukiai leisti ilgesingus vakarus. „Auksinių kopų“ erdviausiuose dviejų miegamųjų apartamentuose taip pat yra svetainė, kur gali vakaroti visa šeima. Visi poilsio namų kambariai turi nemokamą bevielį internetą, kabelinę televiziją bei vonios kambarius.

Šio sezono nauja paslauga ir poilsio namuose „Auksinės kopos“, ir apskritai Lietuvoje – SPA nameliai. Kiekviename jų visiškai privačiai gali apsigyventi ir nakvoti iki 4 asmenų arba lietingą ir šaltą dieną namelį galima išsinuomoti tik pusdieniui ar dienai. Apsistojus namelyje galima pasimėgauti SPA malonumais: naudotis privačia infraraudonųjų spindulių pirtimi, penkiaviete sūkurine vonia namelio terasoje ar užsisakyti masažo paslaugas. Visi nameliai turi 4 miegamąsias vietas – po dvi pirmajame ir antrajame aukštuose, vonios kambarius, nemokamą bevielį internetą, šaldytuvus, arbatinukus ir t. t. Nameliuose galima apsistoti su augintiniais.

Atnaujinant poilsio namus buvo pasinaudota konsultantų, kurie kūrė geriausius Lietuvos viešbučius, patarimais. Šventosios „Auksinėse kopose“ įdiegta daug modernaus viešbučio valdymo ir kitų naujovių. Pavyzdžiui, užsiregistruoti ir išsiregistruoti, atsiskaityti restorane ar SPA erdvėje siūloma saugiu bekontakčiu būdu naudojantis skaitmeninėmis viešbučio kortelėmis, taip pat įsiregistruoti bei išsiregistruoti galima savitarnos terminalo pagalba, bekontakčiu būdu. Įrengtas specialus pandusas, kad į poilsio namus būtų patogu patekti neįgaliajam ar mamytei su vežimėliu.

 Poilsio namų aplinka – darna su gamta

Šiam sezonui atnaujinti ne tik poilsio namai Šventojoje „Auksinės kopos“, bet ir jų aplinka. Jie tarsi pratęsia greta „Nuova“ įmonių grupės vystomo kvartalo „Apartamentai kopose“ sukurtą kraštovaizdį.

„Visuose savo vystomuose objektuose ypatingą dėmesį skiriame aplinkai. Nors Baltijos jūra ir smėlio kopos čia pat, bet pasistengėme, kad mūsų svečiams būtų malonu laiką leisti ir pačioje poilsio namų teritorijoje, – pasakoja Liuda Znaidauskienė, „Nuova“ įmonių grupės valdybos narė. – Nutiesėme apšviestų takelių tinklą pasivaikščiojimui, apželdinome teritoriją, svečius pasitinka nauji rožynai. Siekiame jaukumo ir komforto, kurį daugelis poilsiautojų patyrė užsienio šalyse, kur atvykę pailsėti visus malonumus randa neišėję iš poilsio namų teritorijos.“

Tam įrengtos ir dvi terasos su unikaliais Lietuvoje gamintais rankų darbo baldais. Visi besiilsintieji kviečiami apsilankyti naujai įrengtame lauko SPA – erdviame baseine, pirtyje bei sūkurinėse voniose.

Rekonstrukcijos autorius architektas Valerijus Starkovskis akcentuoja, kad iki renovacijos Šventosios „Auksinės kopos“, būdamos arčiausiai jūros ir kopų, iš tiesų buvo tarsi nutolusios nuo gamtos. Todėl vienas iš renovacijos tikslų buvo sukurti žmogui jaukią ir viliojančią aplinką. Buvo įgyvendintas tarsi mažo parko modelis, kur stilingoje aplinkoje atsirado daugybė apželdintų takų pasivaikščiojimams, kur atostogaujantis žmogus gali maksimaliai mėgautis gamtos teikiama ramybe ir malonumais.

„Auksinių kopų“ aplinkos apželdinimo projektą sukūrusi kraštovaizdžio architektė Danguolė Liagienė antrina, kad tokioje vietoje esantys poilsio namai reikalavo, jog jų teritorijoje įkurti augalai derėtų ir nekontrastuotų su aplinka. Todėl buvo parinkti pajūriui būdingi augalai, kurie dera su augančiais už teritorijos ribų, sukurti puošnūs rožynai, jaukūs kampeliai, kuriuos augalai saugo nuo vėjo, o vyraujančios augalų spalvos – mėlyna, alyvinė, balta – taip pat dera su pajūriu.

Poilsis Šventojoje – ir gurmaniškiems potyriams

Znaidauskienė atkreipia dėmesį į dar vieną daugeliui poilsiautojų svarbią naujieną – galimybę patirti gastronominius malonumus. Mat renovuotame restorane, kuriame atnaujinta visa įranga, šeimininkauja garsūs šalies virtuvių šefai. Jie poilsio namams Šventojoje sukūrė specialų meniu bei patiekalus.

„Siekiame, kad „Auksinė kopos“ taptų išskirtinio gastronominio potyrio vieta Lietuvos pajūryje, kad čia užsukę svečiai mėgautųsi kokybiškų patiekalų ir profesionalų someljė parinktų gėrimų darna, – teigia L. Znaidauskienė. –Tikimės, kad ir poilsiaujantys „Auksinėse kopose“, ir kiti Šventosios svečiai čia norėtų sugrįžti naujų įsimintinų gurmaniškų potyrių.“

Po šio vasaros sezono ruošiamasi tęsti poilsio namų Šventojoje „Auksinė kopos“ rekonstrukciją. Iki kitų metų sezono numatyta sutvarkyti vidaus SPA, kur bus įrengta 10 kabinetų masažų paslaugoms, vidaus baseinas ir pirčių kompleksas, sūkurinės vonios, druskų kambarys, sporto salė, erdvės vaikų ir suaugusių laisvalaikiui. Poilsiautojų kitąmet lauks ir moderniai įrengti nauji dar 30 kambarių su privačiomis terasomis.

Poilsis Šventojoje kitąmet bus dar patogesnis, nes „Auksinė kopos“ siekia tapti 4 žvaigždučių viešbučiu, kuris pasiūlys atitinkamo lygio paslaugas.

Pranešimą paskelbė: Deimantė Kairienė, UAB Nuova Capital

Rekomenduojame

„Citus“ ekspertai: Keičiantis karantino sąlygoms, keičiasi ir iššūkiai – jie taip pat kelia būsto kainas

„Citus“ ekspertai: Keičiantis karantino sąlygoms, keičiasi ir iššūkiai – jie taip pat kelia būsto kainas

Pastaruoju metu apie būsto rinką diskutuojama, daugiausia, per pardavimų prizmę – perka viską, todėl vos spėjama pardavinėti vilniečiams butus ar kotedžus. Būsto kainas didina didžiulė paklausa, pasiūlos trūkumas. Na, o statybos nespėja patiekti rinkai pakankamo naujų projektų ir būstų skaičiaus, todėl sandėlis traukiasi pakankamai sparčiai. Apie augančią statybų savikainą, brangstančius darbus ir medžiagas, darbuotojų trūkumą […]

Pastebimai pasikeitė lietuvių požiūris į vonios kambarį

Pastebimai pasikeitė lietuvių požiūris į vonios kambarį

Per pastarąjį dešimtmetį lietuvių požiūris į vonios kambarį pasikeitė bemaž kardinaliai. Specialistų teigimu, ši viena svarbiausių būste patalpų nebevertinama kaip „sanitarinis mazgas“. Todėl vonios kambario interjerui skiriama nemažai dėmesio. Ne mažiau svarbi ir čia montuojamų prietaisų – klozetų, vandens nuleidimo mechanizmų ir kitų kokybė bei išvaizda. Kitokios išraiškos paieškos Architektės, interjero dizainerės Justinos Garbštės teigimu, […]

Vėluojamos grąžinti paskolos – netikėtas laimikis investuotojams: „Nordstreet“ investuotojai uždirbo 21.33% palūkanų

Vėluojamos grąžinti paskolos – netikėtas laimikis investuotojams: „Nordstreet“ investuotojai uždirbo 21.33% palūkanų

Nekilnojamo turto sutelktinio finansavimo platformos „Nordstreet“ investuotojai gali džiūgauti – investavusieji į Vilniuje, Savanorių prospekte, vykdomą NT projektą, uždirbo daugiau nei buvo numatyta – 21.33%. Bendra dviejų investavimo į Savanorių pr. 178 esantį NT projektą etapų finansavimo suma viršijo 500 000 eurų, o numatoma grąža turėjo siekti 13%. Pasibaigus šiems etapams, paaiškėjo, kad „Nordstreet“ klientams […]

Naujamiestyje prasideda inovatyvaus verslo centro „K22“ statybos

Naujamiestyje prasideda inovatyvaus verslo centro „K22“ statybos

UAB „Eigesa“ pradeda verslo centro „K22“, esančio Naujamiestyje adresu Kauno g. 22 Vilniuje, statybos darbus. Generaliniu rangovu pasirinkta viena šiuolaikiškiausių bei sėkmingiausiai dirbančių statybos įmonių Lietuvoje UAB „Conresta“. Bendras verslo centras susidarys iš dviejų – 6 ir 9 aukštų – korpusų, su dviejų lygių požemine automobilių parkavimo aikštele. Bendras pastatų plotas siekia beveik 7 000 […]

Rekordinės „Milsa“ grupės investicijos didins veiklos efektyvumą ir tvarumą

Rekordinės „Milsa“ grupės investicijos didins veiklos efektyvumą ir tvarumą

„Milsa“ įmonių grupės bendrovės veikia 30–60 metų ir užima lyderių pozicijas rinkoje. Tačiau vien praeitis, pasak įmonių grupės vadovo Manto Makulavičiaus, nekuria ateities. Todėl nuolat ieškoma būdų efektyvinti gamybą ir investuojama į gamybines technologijas bei vidinius procesus. Šiemet investicijų suma rekordinė – siekia daugiau nei 8 mln. Eur. „Mūsų produktų paklausa susijusi su infrastruktūros finansavimu. […]

„LECA International“ investuoja į papildomus gamybos pajėgumus Estijoje

„LECA International“ investuoja į papildomus gamybos pajėgumus Estijoje

„Saint-Gobain“ grupei priklausanti „LECA International“ investuoja į papildomus gamybos pajėgumus Estijoje. Nuspręsta iš naujo atidaryti LECA gamyklą Häädemeeste mieste, nes statybų rinkos perspektyvos yra tvirtos ir auga tvariai. Planuojamas gamybos našumas yra apie 350 000 m3, o LECA siekia aprūpinti Baltijos šalių rinką bei sukurti eksporto galimybes. Šiandien Baltijos šalyse veikia dvi „LECA International“ blokų […]