Šventosios „Auksinės kopos“ – modernūs poilsio namai su jūros ošimu

Šventosios „Auksinės kopos“ – modernūs poilsio namai su jūros ošimu

Dažnas mėgstantis poilsį pajūryje Lietuvoje pasiilgsta to, ką randa kitų šalių pajūrio kurortuose: vos žengus iš viešbučio atsidurti prie jūros, atsidarius kambario langą girdėti jūros ošimą ir alsavimą, užuosti jūros kvapą ir nuo jos sklindantį dvelksmą. Tačiau ir Lietuvoje galima visa tai patirti. Tereikia apsistoti atnaujintuose poilsio namuose Šventojoje „Auksinės kopos“.

Nors daugeliui Šventoji asocijuojasi su nameliais be komunikacijų ir triukšmu, tačiau pačiame miestelio pakraštyje sparčiai vystosi „naujoji Šventoji“, kur poilsiautojai važiuoja ieškodami ramybės ir jūros artumos. Čia statomi nauji apartamentai, kurių pirkėjas dažnai yra pasiturintis didmiesčio gyventojas.

Auksinės kopos“ Šventojoje – tai bene arčiausiai jūros esantys poilsio namai, kurie stovi šalia kopos, o už jos – Baltija. Nuo poilsio namų iki geltono smėlio kopų vos 50 m, o jūra banguoja vos už 100 m. Čia kviečia apsistoti 56 renovuoti 1–2 miegamųjų erdvūs bei patogūs kambariai ir apartamentai.

Poilsio namai ir vienam, ir gausiai šeimai

Kambariai ir apartamentai yra skirtingo dydžio, galima patogia apsistoti ir vienam žmogui, ir porai, ir gausesnei šeimai. Beveik visi kambariai, o apartamentai – visi, turi balkonus su lauko baldais, kur galima smagiai išgerti rytinės kavos ar jaukiai leisti ilgesingus vakarus. „Auksinių kopų“ erdviausiuose dviejų miegamųjų apartamentuose taip pat yra svetainė, kur gali vakaroti visa šeima. Visi poilsio namų kambariai turi nemokamą bevielį internetą, kabelinę televiziją bei vonios kambarius.

Šio sezono nauja paslauga ir poilsio namuose „Auksinės kopos“, ir apskritai Lietuvoje – SPA nameliai. Kiekviename jų visiškai privačiai gali apsigyventi ir nakvoti iki 4 asmenų arba lietingą ir šaltą dieną namelį galima išsinuomoti tik pusdieniui ar dienai. Apsistojus namelyje galima pasimėgauti SPA malonumais: naudotis privačia infraraudonųjų spindulių pirtimi, penkiaviete sūkurine vonia namelio terasoje ar užsisakyti masažo paslaugas. Visi nameliai turi 4 miegamąsias vietas – po dvi pirmajame ir antrajame aukštuose, vonios kambarius, nemokamą bevielį internetą, šaldytuvus, arbatinukus ir t. t. Nameliuose galima apsistoti su augintiniais.

Atnaujinant poilsio namus buvo pasinaudota konsultantų, kurie kūrė geriausius Lietuvos viešbučius, patarimais. Šventosios „Auksinėse kopose“ įdiegta daug modernaus viešbučio valdymo ir kitų naujovių. Pavyzdžiui, užsiregistruoti ir išsiregistruoti, atsiskaityti restorane ar SPA erdvėje siūloma saugiu bekontakčiu būdu naudojantis skaitmeninėmis viešbučio kortelėmis, taip pat įsiregistruoti bei išsiregistruoti galima savitarnos terminalo pagalba, bekontakčiu būdu. Įrengtas specialus pandusas, kad į poilsio namus būtų patogu patekti neįgaliajam ar mamytei su vežimėliu.

 Poilsio namų aplinka – darna su gamta

Šiam sezonui atnaujinti ne tik poilsio namai Šventojoje „Auksinės kopos“, bet ir jų aplinka. Jie tarsi pratęsia greta „Nuova“ įmonių grupės vystomo kvartalo „Apartamentai kopose“ sukurtą kraštovaizdį.

„Visuose savo vystomuose objektuose ypatingą dėmesį skiriame aplinkai. Nors Baltijos jūra ir smėlio kopos čia pat, bet pasistengėme, kad mūsų svečiams būtų malonu laiką leisti ir pačioje poilsio namų teritorijoje, – pasakoja Liuda Znaidauskienė, „Nuova“ įmonių grupės valdybos narė. – Nutiesėme apšviestų takelių tinklą pasivaikščiojimui, apželdinome teritoriją, svečius pasitinka nauji rožynai. Siekiame jaukumo ir komforto, kurį daugelis poilsiautojų patyrė užsienio šalyse, kur atvykę pailsėti visus malonumus randa neišėję iš poilsio namų teritorijos.“

Tam įrengtos ir dvi terasos su unikaliais Lietuvoje gamintais rankų darbo baldais. Visi besiilsintieji kviečiami apsilankyti naujai įrengtame lauko SPA – erdviame baseine, pirtyje bei sūkurinėse voniose.

Rekonstrukcijos autorius architektas Valerijus Starkovskis akcentuoja, kad iki renovacijos Šventosios „Auksinės kopos“, būdamos arčiausiai jūros ir kopų, iš tiesų buvo tarsi nutolusios nuo gamtos. Todėl vienas iš renovacijos tikslų buvo sukurti žmogui jaukią ir viliojančią aplinką. Buvo įgyvendintas tarsi mažo parko modelis, kur stilingoje aplinkoje atsirado daugybė apželdintų takų pasivaikščiojimams, kur atostogaujantis žmogus gali maksimaliai mėgautis gamtos teikiama ramybe ir malonumais.

„Auksinių kopų“ aplinkos apželdinimo projektą sukūrusi kraštovaizdžio architektė Danguolė Liagienė antrina, kad tokioje vietoje esantys poilsio namai reikalavo, jog jų teritorijoje įkurti augalai derėtų ir nekontrastuotų su aplinka. Todėl buvo parinkti pajūriui būdingi augalai, kurie dera su augančiais už teritorijos ribų, sukurti puošnūs rožynai, jaukūs kampeliai, kuriuos augalai saugo nuo vėjo, o vyraujančios augalų spalvos – mėlyna, alyvinė, balta – taip pat dera su pajūriu.

Poilsis Šventojoje – ir gurmaniškiems potyriams

Znaidauskienė atkreipia dėmesį į dar vieną daugeliui poilsiautojų svarbią naujieną – galimybę patirti gastronominius malonumus. Mat renovuotame restorane, kuriame atnaujinta visa įranga, šeimininkauja garsūs šalies virtuvių šefai. Jie poilsio namams Šventojoje sukūrė specialų meniu bei patiekalus.

„Siekiame, kad „Auksinė kopos“ taptų išskirtinio gastronominio potyrio vieta Lietuvos pajūryje, kad čia užsukę svečiai mėgautųsi kokybiškų patiekalų ir profesionalų someljė parinktų gėrimų darna, – teigia L. Znaidauskienė. –Tikimės, kad ir poilsiaujantys „Auksinėse kopose“, ir kiti Šventosios svečiai čia norėtų sugrįžti naujų įsimintinų gurmaniškų potyrių.“

Po šio vasaros sezono ruošiamasi tęsti poilsio namų Šventojoje „Auksinė kopos“ rekonstrukciją. Iki kitų metų sezono numatyta sutvarkyti vidaus SPA, kur bus įrengta 10 kabinetų masažų paslaugoms, vidaus baseinas ir pirčių kompleksas, sūkurinės vonios, druskų kambarys, sporto salė, erdvės vaikų ir suaugusių laisvalaikiui. Poilsiautojų kitąmet lauks ir moderniai įrengti nauji dar 30 kambarių su privačiomis terasomis.

Poilsis Šventojoje kitąmet bus dar patogesnis, nes „Auksinė kopos“ siekia tapti 4 žvaigždučių viešbučiu, kuris pasiūlys atitinkamo lygio paslaugas.

Pranešimą paskelbė: Deimantė Kairienė, UAB Nuova Capital

Rekomenduojame

Pirmą kartą Lietuvoje valymo įrenginiai buvo statomi nusausinto ežero dalyje

Pirmą kartą Lietuvoje valymo įrenginiai buvo statomi nusausinto ežero dalyje

UAB „INSTITA“ įgyvendino unikalų projektą Lietuvoje. Pirmą kartą vandens valymo įrenginiai buvo pastatyti ežero dalyje. Šis projektas, įgyvendintas bendrovės „Dzūkijos vandenys“ užsakymu, Alytaus miestui yra itin svarbus gamtosauginiu požiūriu. Projektas įgyvendintas bendromis Europos sąjungos fondų ir „Dzūkijos vandenų“ įmonės lėšomis. Projekto metu pastatyti nauji lietaus nuotekų valymo įrenginiai bei pajungtas naujas paviršinių nuotekų kolektorius. Tokiu […]

Grįžtant į biurus – uždavinys darbdaviams: kaip užtikrinti darbuotojų gerovę?

Grįžtant į biurus – uždavinys darbdaviams: kaip užtikrinti darbuotojų gerovę?

Didėjančios spūstys gatvėse liudija, kad ne tik moksleiviai grįžo į mokyklas, bet ir vis daugiau darbuotojų nuotolinį darbą namuose keičia į biurus. Tiesa, juose tikimasi kur kas didesnio dėmesio švarai ir patalpų valymo kokybei, nei buvo iki pandemijos, teigia ekspertai, tad pagrindinis darbdavių uždavinys – užtikrinti, kad darbo vietos būtų kuo saugesnės ir palankesnės emocinei […]

Ekspertas apie šilumos siurblius: renkantis svarbiau ne namo dydis, o jo sandarumas

Ekspertas apie šilumos siurblius: renkantis svarbiau ne namo dydis, o jo sandarumas

Efektyvus namų šildymas yra vienas svarbiausių klausimų, kurį sprendžia besistatantys naujus namus ar renovuojantys jau turimus. Kurį laiką populiariausias pasirinkimas buvo dujinis šildymas, nemažai žmonių naudojo kieto kuro katilus, o šiuo metu dėmesys vis dažniau krypsta į šilumos siurblius, patalpų šildymui naudojančius ne iškastinį kurą, o aplinkos šilumą. Pasak bendrovės „Baltic Refrigeration Group“ Šildymo ir […]

Viršuliškėse pradeda kilti naujos kartos NT projektas „Skylum“

Viršuliškėse pradeda kilti naujos kartos NT projektas „Skylum“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bei investicijų įmonių grupės „Omberg“ Viršuliškėse plėtojamame „Skylum“ gyvenamajame projekte įkasta projekto statybų pradžios kapsulė. Naujajame sostinės aukštybinių pastatų kvartale simboline tradicija pažymėta dviejų 20-ies aukštų daugiabučių, kuriuose bus įkurta 380 butų, statybos pradžia. Projektas „Skylum“, į kurį bus investuota 34 mln. eurų, yra vystomas Viršilų g., šalia dviejų pagrindinių Viršuliškių […]

Architektas L. Rekevičiaus: „Universalus dizainas patogus visiems, nesvarbu – turi specialių poreikių, ar ne"

Architektas L. Rekevičiaus: „Universalus dizainas patogus visiems, nesvarbu – turi specialių poreikių, ar ne"

Slankiojančios prekybos centrų durys, žemi slenksčiai ar erdvūs liftai, kuriuose patogiame aukštyje įrengti dideli mygtukai su Brailio raštu, taip pat galimybė reguliuoti televizoriaus garsą, telefono ekrano apšvietimą, interneto svetainių puslapių dydį ir ryškumą, reguliuojamos automobilio sėdynės, intuityvus pastatų erdvių išplanavimas – atrodytų, kad tai savaime suprantami, kasdieniai atributai. Tačiau visa tai yra universalus dizainas – […]

Dešimt Vilniaus kokybiškos architektūros taisyklių pritaikyta projektuotojų savikontrole

Dešimt Vilniaus kokybiškos architektūros taisyklių pritaikyta projektuotojų savikontrole

Sklandaus Vilniaus plėtra ir kūrimas prasideda nuo ABC – naujo patogaus įrankio vilnius.lt/vilnius-auga, kur kiekvienas planuojantis, statantis ar besidomintis miesto planavimo procesais ras informaciją, kas, kur ir kaip gali būti statoma ar želdinama, kokių architektūros standartų ir taisyklių laikomasi sostinėje, kaip derinami projektai. Vyriausiojo miesto architekto skyrius architektams ir nekilnojamojo turto vystytojams praėjusią savaitę pristatė […]