Statybų skelbimai: kaip juos parašyti, kad sulauktumėte daugiau užsakymų?

1

Statybų skelbimai: kaip juos parašyti, kad sulauktumėte daugiau užsakymų?

Atliekate įvairius su statybomis susijusius darbus? Ar žinote kaip save reklamuoti skelbimų portaluose, kad sulauktumėte daugiau užsakymų? Pasidalinsime keliais praktiškais patarimais, į kuriuos atkreipus dėmesį užtikrintai sulauksite daugiau pasisekimo.

#1: Kurkite specializuotus skelbimus

Būti visų galų meistru yra gerai, tačiau kartais žmonės mano, jog visų galų meistrai galiausiai nieko neišmano iki galo. Taigi yra labiau linkę samdyti siauros srities specialistą. Todėl ir statybų skelbimai turi specializuoti, skirti tik tam tikrai situacijai, pavyzdžiui, mūrininko, apdailininko, apšiltintojo ar tvorų tverėjo. Geriau skelbimų portaluose surašyti daugiau skelbimų, tačiau specializuotų. Taip pritrauksite daugiau potencialių klientų.

#2: Išvenkite gramatikos klaidų

Ne visi santechnikai gali būti poetais, tačiau tai nereiškia, jog skelbimo tekstas turi būti parašytas tarsi antroko. Todėl jei nepasitikite savo gramatikos ir stilistikos išmanymu, tuomet verčiau duokite tekstą perskaityti kažkam, kas tikrai gali tinkamai suredaguoti tekstus.

#3: Nurodykite, kada galima skambinti

Jei mūrijate sienas, greičiausiai nesulauksite skambučio 3 valandą nakties, kad reikia pamūryti porą sienų. Tačiau jei esate santechnikas ar elektrikas, tokių skambučių galite sulaukti. Todėl jei neužsiimate avariniais darbais, verčiau nurodykite savo darbo valandas. Tai aktualu ir tiems, kurie pelėdoms, kurios mėgsta ilgiau pamiegoti ryte ir padirbėti ilgiau vakare.

#4: Išvardinkite teikiamas paslaugas ir pažymėkite neteikiamas

Statybų darbai vieni su kitais susiję, todėl nenuostabu, jog ne itin visus statybos procesus išmanantys, nežino kur prasideda ir baigiasi konkretaus specialisto kompetencija. Dėl to, dažnai sulaukiama skambučių, švelniai tariant „ne į temą“. Kad nebūtų be reikalo gaišinamas abiejų pusių laikas, verčiau iškarto skelbime identifikuoti kokius darbus atliekate, o kokius ne.

#5: Skelbkitės įvairiuose skelbimų portaluose

Neapsiribokite skelbimų patalpinimu keliuose populiariuose portaluose. Skelbkitės ir vietiniuose, regioniniuose portaluose, specializuotose statybų skelbimų portaluose, nekilnojamo turto portaluose. Užsiimant smulkesniais darbais, pavyzdžiui, santechnika, elektrika ar apdailos darbais, apsimoka ir iškabinti spausdintus skelbimus laiptinių skelbimo lentose.

Patarimai paprasti, tačiau daugelis juos iš ties pamiršta. Tikimės šis priminimas paragins jus peržiūrėti savo statybų skelbimus.

Rekomenduojame

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]

Vilniaus m. savivaldybės darbuotojams suteiktos išsamios NŽT specialistų konsultacijos

Vilniaus m. savivaldybės darbuotojams suteiktos išsamios NŽT specialistų konsultacijos

Pastaruoju metu padaugėjo asmenų skundų dėl Vilniaus miesto savivaldybės nevykdomų ar vėluojamų atlikti užduočių Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (ŽPDRIS) dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų parengimas teisės aktų nustatytu laiku ir be vėlavimų yra svarbus daugeliui Vilniaus gyventojų ir verslo atstovų, todėl šiai problemai spręsti […]

Kaip keistųsi situacija, jeigu liftai atitiktų vartotojų poreikius

Kaip keistųsi situacija, jeigu liftai atitiktų vartotojų poreikius

iftai yra sritis, kurioje susipina verslo ir vartotojų interesai bei techninis ir teisinis reglamentavimas. Ir visa tinkamai veiks tik tuomet, kai dėmesio centre pirmiausia bus žmogaus siekis judėti saugiai, lengviau ir paprasčiau. Liftas žmogaus judėjimą turi daryti paprastesnį. Tą suprato lifto prototipą sukūrę dar senovės Romos, Egipto gyventojai. Antroje 20 a. pusėje imta kalbėti apie […]