Statybų skelbimai: kaip juos parašyti, kad sulauktumėte daugiau užsakymų?

1

Statybų skelbimai: kaip juos parašyti, kad sulauktumėte daugiau užsakymų?

Atliekate įvairius su statybomis susijusius darbus? Ar žinote kaip save reklamuoti skelbimų portaluose, kad sulauktumėte daugiau užsakymų? Pasidalinsime keliais praktiškais patarimais, į kuriuos atkreipus dėmesį užtikrintai sulauksite daugiau pasisekimo.

#1: Kurkite specializuotus skelbimus

Būti visų galų meistru yra gerai, tačiau kartais žmonės mano, jog visų galų meistrai galiausiai nieko neišmano iki galo. Taigi yra labiau linkę samdyti siauros srities specialistą. Todėl ir statybų skelbimai turi specializuoti, skirti tik tam tikrai situacijai, pavyzdžiui, mūrininko, apdailininko, apšiltintojo ar tvorų tverėjo. Geriau skelbimų portaluose surašyti daugiau skelbimų, tačiau specializuotų. Taip pritrauksite daugiau potencialių klientų.

#2: Išvenkite gramatikos klaidų

Ne visi santechnikai gali būti poetais, tačiau tai nereiškia, jog skelbimo tekstas turi būti parašytas tarsi antroko. Todėl jei nepasitikite savo gramatikos ir stilistikos išmanymu, tuomet verčiau duokite tekstą perskaityti kažkam, kas tikrai gali tinkamai suredaguoti tekstus.

#3: Nurodykite, kada galima skambinti

Jei mūrijate sienas, greičiausiai nesulauksite skambučio 3 valandą nakties, kad reikia pamūryti porą sienų. Tačiau jei esate santechnikas ar elektrikas, tokių skambučių galite sulaukti. Todėl jei neužsiimate avariniais darbais, verčiau nurodykite savo darbo valandas. Tai aktualu ir tiems, kurie pelėdoms, kurios mėgsta ilgiau pamiegoti ryte ir padirbėti ilgiau vakare.

#4: Išvardinkite teikiamas paslaugas ir pažymėkite neteikiamas

Statybų darbai vieni su kitais susiję, todėl nenuostabu, jog ne itin visus statybos procesus išmanantys, nežino kur prasideda ir baigiasi konkretaus specialisto kompetencija. Dėl to, dažnai sulaukiama skambučių, švelniai tariant „ne į temą“. Kad nebūtų be reikalo gaišinamas abiejų pusių laikas, verčiau iškarto skelbime identifikuoti kokius darbus atliekate, o kokius ne.

#5: Skelbkitės įvairiuose skelbimų portaluose

Neapsiribokite skelbimų patalpinimu keliuose populiariuose portaluose. Skelbkitės ir vietiniuose, regioniniuose portaluose, specializuotose statybų skelbimų portaluose, nekilnojamo turto portaluose. Užsiimant smulkesniais darbais, pavyzdžiui, santechnika, elektrika ar apdailos darbais, apsimoka ir iškabinti spausdintus skelbimus laiptinių skelbimo lentose.

Patarimai paprasti, tačiau daugelis juos iš ties pamiršta. Tikimės šis priminimas paragins jus peržiūrėti savo statybų skelbimus.

Rekomenduojame

Gilužio ežero prieigos taps patrauklesnės ir patogesnės gyventojų poilsiui

Gilužio ežero prieigos taps patrauklesnės ir patogesnės gyventojų poilsiui

Šią vasarą Vilniaus mieste pradės veikti dar vienas oficialus paplūdimys. Jį planuojama įrengti Pilaitėje, prie Gilužio (kitaip – Gelūžės) ežero. Šiuo metu parengti paplūdimio įrenginių projektiniai pasiūlymai, kuriuos jau galima įvertinti (nuoroda apačioje). Tačiau Vilniaus miesto savivaldybės numatytoji rekreacinė teritorija yra daug didesnė negu paplūdimio zona. Siekiant ją tinkamai suplanuoti ir pritaikyti poilsiautojų reikmėms, bus […]

5 priežastys, kodėl pokyčių būsto rinkoje reikia šiandien. Startuolio perspektyva.

5 priežastys, kodėl pokyčių būsto rinkoje reikia šiandien. Startuolio perspektyva.

Tie “nereikšmingi” ekrano palietimai, kurių per dieną atliekame šimtus, per nepilną dešimtmetį nepastebimai pakeitė ištisas industrijas ir perrašė taisykles, kaip funkcionuoja pramonė, logistika, marketingas, transportas, telekomunikacijos, televizija, muzika, kinas, kelionės, finansai ir… visa kita.  Noriu pasidalinti penkiomis įžvalgomis ir atsakymais, kodėl prieš 8 metus pradėjome savo kelionę PropTech (angl. Nekilnojamojo turto inovacijų) pasaulyje, kodėl būtina […]

Biurų kompleksui „S7“ suteiktas dar vienas BREEAM sertifikatas – auditoriai vertino virš 60 tvarumo aspektų

Biurų kompleksui „S7“ suteiktas dar vienas BREEAM sertifikatas – auditoriai vertino virš 60 tvarumo aspektų

Trečiajam „Galio Group“ išplėtotam verslo centrui biurų komplekse „S7“ suteiktas tarptautinis tvarių pastatų sertifikatas „BREEAM New Construction Excellent“ – tai reiškia, kad pastatas ne tik tausoja energiją bei aplinką, bet ir užtikrina aukštą komforto lygį jame dirbantiems žmonėms. Ketvirtojo „S7“ verslo centro statybos vyksta sklandžiai, karantino laikotarpiu taikomos papildomos saugumo priemones. Trečiojo „S7“ biurų pastato, […]

Verslas: auka yra būdas padėti tiems, kam pagalbos šiuo metu reikia labiausiai

Verslas: auka yra būdas padėti tiems, kam pagalbos šiuo metu reikia labiausiai

10 tūkst. eurų. Tiek COVID-19 pasekmių mažinimo fondui paaukojo bendrovė „Alvora“. Kaip sako įmonės akcininkas Nikolaj Kolesnik, visi įmonės darbuotojai bent kol kas yra sveiki, o auka yra būdas padėti tiems, kam pagalbos šiuo metu reikia labiausiai. „Manau, kad paaukoti būtiniausioms šiuo sudėtingu laiku reikmėms, yra garbės ir solidarumo reikalas. Todėl kviečiu visus, kurie turi […]