Statybų skelbimai: kaip juos parašyti, kad sulauktumėte daugiau užsakymų?

1

Statybų skelbimai: kaip juos parašyti, kad sulauktumėte daugiau užsakymų?

Atliekate įvairius su statybomis susijusius darbus? Ar žinote kaip save reklamuoti skelbimų portaluose, kad sulauktumėte daugiau užsakymų? Pasidalinsime keliais praktiškais patarimais, į kuriuos atkreipus dėmesį užtikrintai sulauksite daugiau pasisekimo.

#1: Kurkite specializuotus skelbimus

Būti visų galų meistru yra gerai, tačiau kartais žmonės mano, jog visų galų meistrai galiausiai nieko neišmano iki galo. Taigi yra labiau linkę samdyti siauros srities specialistą. Todėl ir statybų skelbimai turi specializuoti, skirti tik tam tikrai situacijai, pavyzdžiui, mūrininko, apdailininko, apšiltintojo ar tvorų tverėjo. Geriau skelbimų portaluose surašyti daugiau skelbimų, tačiau specializuotų. Taip pritrauksite daugiau potencialių klientų.

#2: Išvenkite gramatikos klaidų

Ne visi santechnikai gali būti poetais, tačiau tai nereiškia, jog skelbimo tekstas turi būti parašytas tarsi antroko. Todėl jei nepasitikite savo gramatikos ir stilistikos išmanymu, tuomet verčiau duokite tekstą perskaityti kažkam, kas tikrai gali tinkamai suredaguoti tekstus.

#3: Nurodykite, kada galima skambinti

Jei mūrijate sienas, greičiausiai nesulauksite skambučio 3 valandą nakties, kad reikia pamūryti porą sienų. Tačiau jei esate santechnikas ar elektrikas, tokių skambučių galite sulaukti. Todėl jei neužsiimate avariniais darbais, verčiau nurodykite savo darbo valandas. Tai aktualu ir tiems, kurie pelėdoms, kurios mėgsta ilgiau pamiegoti ryte ir padirbėti ilgiau vakare.

#4: Išvardinkite teikiamas paslaugas ir pažymėkite neteikiamas

Statybų darbai vieni su kitais susiję, todėl nenuostabu, jog ne itin visus statybos procesus išmanantys, nežino kur prasideda ir baigiasi konkretaus specialisto kompetencija. Dėl to, dažnai sulaukiama skambučių, švelniai tariant „ne į temą“. Kad nebūtų be reikalo gaišinamas abiejų pusių laikas, verčiau iškarto skelbime identifikuoti kokius darbus atliekate, o kokius ne.

#5: Skelbkitės įvairiuose skelbimų portaluose

Neapsiribokite skelbimų patalpinimu keliuose populiariuose portaluose. Skelbkitės ir vietiniuose, regioniniuose portaluose, specializuotose statybų skelbimų portaluose, nekilnojamo turto portaluose. Užsiimant smulkesniais darbais, pavyzdžiui, santechnika, elektrika ar apdailos darbais, apsimoka ir iškabinti spausdintus skelbimus laiptinių skelbimo lentose.

Patarimai paprasti, tačiau daugelis juos iš ties pamiršta. Tikimės šis priminimas paragins jus peržiūrėti savo statybų skelbimus.

Rekomenduojame

Neapsigaukite: vystytojas neteisėtai pardavinėja aštuonis vienbučius namus vieno namo sklype   

Neapsigaukite: vystytojas neteisėtai pardavinėja aštuonis vienbučius namus vieno namo sklype  

Vilniaus savivaldybės Vyriausiojo miesto architekto skyrius susidūrė su dar vienu įžūliu statytojų ir projektuotojų elgesio atveju, kai pažeidžiami tvaraus teritorijų plėtojimo principai ir galimai apgaudinėjami potencialūs pirkėjai. Nekilnojamojo turto agentūra jau pardavinėja namus, kurių statybai nėra gautas leidimas – individualių namų kvartale, viename sklype, suprojektuotus aštuonis sublokuotus namus.  Vyriausiojo miesto architekto skyrius gavo prašymą išduoti […]

INVEGA atsako: dažniausiai verslams kylantys klausimai dėl nuomos mokesčio kompensavimo

INVEGA atsako: dažniausiai verslams kylantys klausimai dėl nuomos mokesčio kompensavimo

Įmonėms, kurios dėl pandemijos buvo priverstos stabdyti veiklą, valstybė kompensuoja dalį karantino laikotarpiu patirtų patalpų nuomos išlaidų. Kompensacijas gauti gali tiek smulkusis ir vidutinis verslas, tiek ir kai kurios didelės įmonės. Paraiškų nuomai kompensacijoms gauti pildymui įsibėgėjus, verslininkams kyla vis daugiau klausimų, kuriuos INVEGA apibendrina bei atsako. Pasak INVEGOS Verslo finansavimo vertinimo skyriaus vadovės Aušrinės […]

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

Valstybių, taip pat – ir Lietuvos, ekonomikas suparalyžiavusią Covid-19 ligos pandemiją, tapo madinga lyginti su 2008-ųjų krize. Kaip rodo įvairios analizės, kai kurioms ūkio šakoms padaryta žala iš tiesų prilygsta arba netgi pranoksta žalą, kurią nulėmė prieš 12 metų užfiksuoti įvykiai. Vis dėlto, situacija Lietuvos nekilnojamojo turto sektoriuje visiškai kitokia – net ir sudėtingomis aplinkybėmis […]

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

„MG Baltic Investment“ ir „Extera Baltic“ galės vykdyti koncentraciją investuojant į bendrovę „Trečioji kregždė“ ir kartu su esamais akcininkais „Gamaekspresas“ ir „3K investicija“ įgyti bendrąją pastarosios kontrolę. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba. Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. balandžio 22 d. Sandorį planuojama įgyvendinti investuojant į įmonę „Trečioji kregždė“ ir įgyjant po 24,75 […]