Startuoja sutelktinio investavimo kampanija į pirmąją Lietuvoje kurortinę co-working ir co-living erdvę

1

Startuoja sutelktinio investavimo kampanija į pirmąją Lietuvoje kurortinę co-working ir co-living erdvę

Darbo erdvių tinklas „Tech Zity“, šiuo metu jungiantis jau tris lokacijas Vilniuje – „Tech Park“, „Tech Arts“ ir „Tech Loft“, plečiasi ir 2021 m. pirmajame ketvirtyje atidarys naują co-working ir co-living erdvę „Tech Spa“ Druskininkuose. Išskirtiniu šio projekto bruožu tampa bendruomenės įtraukimas ne tik į erdvės kūrimą, bet ir finansavimą. Visi norintys palaikyti idėją ir kartu užsidirbti 7% metines palūkanas yra kviečiami investuoti per koinvesticijų platformą „Letsinvest“.

„Tech Zity“ – tai lapkričio 16 dieną oficialiai pristatytas darbo erdvių tinklas, kuris sujungė puikiai pažįstamas Vilniaus erdves tokias kaip kūrybinių industrijų centrą „Pakrantę“ Valakampiuose (nuo šiol „Tech Arts“), didžiausią ICT erdvę Baltijos ir Šiaurės šalyse „Tech Park“ ir naujai atsidariusią co-working ir biurų erdvę „Tech Loft“ Naujamiestyje.

Projekto įkūrėjo Dariaus Žakaičio teigimu, pagrindinis tokios sistemos atsiradimo tikslas – suteikti nariams lankstumą bei stiprinti bendruomenę: „Mes buriame laisvai samdomus specialistus, inovatyvias kompanijas bei startuolius. Nuo šiol žmogus pradėjęs naudotis paslaugomis ir tapęs „Tech Zity“ nariu, įgyja teisę kasdien rinktis vis kitą „Tech Zity“ priklausančią lokaciją savo darbui“.

Tinklą išplės pirmasis Lietuvoje „Tech Spa“

Pagal bendruomenės stiprinimo konceptą kuriama ir naujausia co-working ir co-living erdvė „Tech Spa“ Druskininkų miesto centre. Projektas kurorte bus skirtas tik „Tech Zity“ bendruomenės nariams. Į 1000 kv. m. dydžio pastato renovaciją „Tech Zity“ žada investuoti 860 tūkst. eurų.

Jame bus įrengti viešbučio tipo kambariai, talpinantys iki 52 svečių. Dalis kambarių bus su balkonais, vaizdu į Druskonio ežerą, kita dalis – pritaikyta kompanijoms po 4-8 asmenis, šeimoms ar draugų grupėms. Apatinėje pastato dalyje įsikurs jauki bendradarbystės erdvė, kurioje vienu metu galės dirbti iki 47 žmonių. Joje numatomi net penki susitikimų kambariai, papildomai talpinantys iki 27 žmonių.

Vasaros metu bendruomenės nariai galės džiaugtis itin dideliu vidiniu kiemu ir erdvia terasa ant stogo, kurioje veiks restoranas bei bus organizuojami kino seansai. Kaip ir kitose „Tech Zity“ erdvėse, pastato sienas papuoš Lietuvos menininkų darbai, kurie erdvei suteiks savitumo ir bendrystės jausmą. Bendradarbiavimas vyks ir su vietiniais Druskininkų verslininkais, siekiant integruoti paslaugas ir pasiūlyti specialius pasiūlymus nariams, kad jie galėtų iš naujo atrasti šį kurortą ir čia pasilikti ilgiau, nes nauja darbo erdvė suteiks galimybę ilsėtis ir tuo pačiu neprarasti produktyvumo.

Investuoti gali visi norintieji

Palaipsniui kuriant „Tech Zity“ infrastuktūrą, pirmiausia buvo galvojama apie jos patrauklumą startuoliams ir jauniems specialistams, todėl erdvėse vyrauja inovatyti ir moderni atmosfera.

Anot D. Žakaičio, panašiu principu buvo pasirinkti ir finansavimo partneriai „Letsinvest“. 2020 metais įkurta lietuviško kapitalo koinvestcijų platforma veikia pagal LR sutelktinio finansavimo įstatymą ir yra prižiūrima Lietuvos banko. Ambicingai tarptautinei plėtrai nusiteikusi „Letsinvest“ platforma turi visą reikiamą infrastruktūrą, kad galėtų pilnai administruoti investavimo procesą. Abipusią naudą matantys įmonių atstovai tikisi, kad šis bendras projektas sustiprins Lietuvos startuolių bendruomenę ir paskatins kitas jaunas įmones bendradarbiauti.

Norintiems investuoti į „Tech Spa“ projektą yra siūlomos 7% metinės palūkanos, mokamos kas ketvirtį. Iš viso siekiama pritraukti 340 tūkst. eurų sumą, skirtą pabaigti „Tech Spa“ patalpų renovaciją. „Letsinvest“ atstovo teigimu „Tech Spa“ investicijos stipriosios pusės yra projekto savininko patirtis, aiškus verslo modelis bei bendros infrastruktūros su kitomis darbo erdvėmis turėjimas. Taip pat yra išskiriama ir startuoliška viso projekto idėja, kurios tikslas yra vienyti ir aktyviai įtraukti bendruomenę. Investicijos bus renkamos nuo gruodžio 8 iki sausio 8 dienos.

Daugiau apie projektą: https://letsinvest.eu/project/2

Tech Zity: www.techzity.com

Letsinvest: https://letsinvest.eu/

Pranešimą paskelbė: Guoda Stašaitytė, VšĮ Vilniaus Technologijų ir meno centras

Rekomenduojame

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Harmoninga poilsio oazė aplink namus, jaukiai įrengta lauko terasa ar apželdintas svajonių sodas – šylant orams šios temos vis aktualesnės tarp naujakurių ir norinčių atnaujinti savo kiemus. „InoWood“ kraštovaizdžio specialistai įvardijo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiant aplinką šiltajam sezonui bei, kokius naujus sprendimus siūlo gamintojai. Planavimas ir praktiški sprendimai  Norintiems atnaujinti aplinką – apželdinti […]

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Saulius Skrodenis Polistireninio putplasčio asociacijos prezidentas Kodėl naujų gyvenamųjų namų fasadai ilgai džiugina akį, o renovuojamų daugiabučių dažnai ima ir pažaliuoja? Pažaliuoja dėmėmis, dryžiais ar taškais, kurie ilgainiui vis labiau bado akis ir menkina renovacijos teikiamą naudą. Atsakymas labai paprastas. Šiltinant senus daugiabučius ir siekiant tai padaryti už kuo mažesnę kainą, jų fasadams dažniausiai naudojamos […]

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]