Sostinės Pilaitėje HOMA statys dar 114 butų

1

Sostinės Pilaitėje HOMA statys dar 114 butų

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „HOMA“ Vilniaus Pilaitės mikrorajone toliau vysto projektą „Gilužio rivjera“ ir pradeda 4 ir 5 projekto etapų statybas. Šalia Gilūžės ežero vystomoje gyvenvietėje suplanuoti nauji trijų aukštų namai. Iš viso juose bus įrengta 114 butų. Įmonė į projekto plėtrą investuoja 6 mln. eurų.

A+ energinės klasės butai bus 1,5 – 3 kambarių, 29-67 kv. m ploto. Naujuose pastatuose suplanuota 21 butas su 1,5 kambariu, 40 butų – su 2 kambariais, 53 butai – su 3 kambariais. Šalia daugiabučių bus įrengtos 107 antžeminės vietos automobiliams, įkrovimo stotelė elektromobiliams. Naujakuriams bus pastatytos ir sandėliavimo erdvės – 36 sandėliukai 4 etape ir 29 – 5 etape. Statybų pabaiga planuojama 2021 m. rudenį.

Net 30 proc. teritorijos projekte yra skiriama žaliai erdvei, kurioje bus įrengtos poilsio ir laisvalaikio zonos įvairaus amžiaus gyventojams. Suplanuotos aktyvios mankštos, tinklinio, jogos, vaikų žaidimų aikštelės, skaitymo bei poilsio erdvės. Kiekviename bute bus įrengtas individualus grindinis dujinis šildymas, vitrininiai langai. Pirmieji aukštai turės nuosavas terasas iki 100 kv.m., kiti butai – 14 kv.m. balkonus. Į teritoriją bus galima įvažiuoti dviem įvažiavimais. Vakarinį miesto aplinkkelį automobiliu bus galima pasiekti per 4 min.

Pasak įmonės vykdančiosios direktorės Jurgitos Kveselaitės, dar iki pandemijos pardavimai „Gilužio rivjeros“ projekte sudarė trečdalį visų įmonės pardavimų. Ankstesni trys projekto etapai buvo sėkmingai išparduoti per nepilnus pusantrų metų. Iš trečiojo etapo laisvi liko tik 2 butai. 

„Pandemija ir besikeičiantys vartotojų įpročiai diktuoja naujas tendencijas būsto segmente: naujuose etapuose dominuos 3 kambarių butai. Jaučiame klientų norą investuoti į šalia gamtos esantį nekilnojamąjį turtą, bet kartu ir nenutolti nuo miesto ritmo. Daug dėmesio skiriame gyvenvietės koncepcijai, kai gyventojas turi visą poilsio ir aktyvaus sporto infrastruktūrą šalia savo namų“, – sako J. Kveselaitė.

Naujų etapų butų rezervacijos ir pardavimai startavo lapkritį. Pasak vadovės, pristačius projekto plėtrą klientams iš suplanuotų naujų etapų  30 proc. butų – jau parduota.

„Per lapkritį mūsų pardavėjų komanda turėjo trečdaliu daugiau susitikimų su klientais, nei tuo pačiu laikotarpiu spalį. Matome, kad žmonės tikrai laukė šio projekto plėtros ir vos pasirodžius naujiems pasiūlymams – netruko priimti sprendimą. Šiandien Pilaitė – savarankiškas miestas mieste, kurį vertina ir savo namams pasirenka vis daugiau gyventojų. Aktyviai būsto čia ieško tiek jaunos šeimos, kurioms tai – pirmasis būstas, tiek ir vyresni žmonės, kurie iš užmiesčio nori grįžti arčiau miesto patogumų“, –  pastebi J. Kveselaitė.

Iš viso šalia Gilūžės ežero įmonė jau suprojektavo ir 5 trijų aukštų daugiabučius, kuriuose įkūrė 108 butus. Visos gyvenvietės investicijų vertė siekia – 15,5 mln.eur. Vilniaus mieste tai vienintelė gyvenvietė įkurta ant ežero kranto.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Rekomenduojame

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]

Vilniaus m. savivaldybės darbuotojams suteiktos išsamios NŽT specialistų konsultacijos

Vilniaus m. savivaldybės darbuotojams suteiktos išsamios NŽT specialistų konsultacijos

Pastaruoju metu padaugėjo asmenų skundų dėl Vilniaus miesto savivaldybės nevykdomų ar vėluojamų atlikti užduočių Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (ŽPDRIS) dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų parengimas teisės aktų nustatytu laiku ir be vėlavimų yra svarbus daugeliui Vilniaus gyventojų ir verslo atstovų, todėl šiai problemai spręsti […]

Kaip keistųsi situacija, jeigu liftai atitiktų vartotojų poreikius

Kaip keistųsi situacija, jeigu liftai atitiktų vartotojų poreikius

iftai yra sritis, kurioje susipina verslo ir vartotojų interesai bei techninis ir teisinis reglamentavimas. Ir visa tinkamai veiks tik tuomet, kai dėmesio centre pirmiausia bus žmogaus siekis judėti saugiai, lengviau ir paprasčiau. Liftas žmogaus judėjimą turi daryti paprastesnį. Tą suprato lifto prototipą sukūrę dar senovės Romos, Egipto gyventojai. Antroje 20 a. pusėje imta kalbėti apie […]