Skysti tapetai: būsto sienos visuomet atrodo lyg naujos

1

Skysti tapetai: būsto sienos visuomet atrodo lyg naujos

Skysti tapetai su dideliu griausmu sudrebino vidaus apdailos ir interjero rinką. Tai tapo revoliuciniu metodu, suteikiančiu mūsų būsto vidaus sienoms išskirtinį ir unikalų rezultatą. Jų dėka sienos būna padengtos tapetais be jokių siūlių, įtrūkimų ar oro burbuliukų, jais labai paprasta padengti sienų paviršių ir užmaskuoti esamus sienų nelygumus, jie pasižymi neribotu kūrybiniu potencialu, nekenkia nei jums, nei aplinkai ir netgi pasižymi termoizoliacinėmis bei garsą izoliuojančiomis savybėmis. Skystų tapetų dėka namų sienos visuomet atrodo lyg naujos!

Skystieji tapetai ir jų privalumai

Jei jūs norite atnaujinti savo būsto vidaus sienas ir dar nesate nusprendę, koks sprendimas jūsų atveju galėtų būti veiksmingiausias, Poldecor.lt išskiria keletą svarbių skystųjų tapetų privalumų.

Tobulos sienos be siūlių, įtrūkimų ir oro burbuliukų

Atliekant savo būsto vidaus renovacijos darbus ir norint atnaujinti sienas, ant jų galima lengvai užtepti skystuosius tapetus, tokiu būdu jais sienas padengiant vientisai ir be jokių siūlių, kurios būna būdingos tradiciniams sienų tapetams. Taip pat skystųjų tapetų naudojimo atveju nesusidaro oro burbuliukai ir jie nenusilupa nuo sienų vidaus patalpose pasikeitus oro temperatūrai ar padidėjus drėgmės lygiui. Be to, skysti tapetai nesutrūksta.

Greitas nedidelių pažeidimų pašalinimas

Jei jūs iki šiol savo namuose naudojote tik tradicinius tapetus, turėtumėte puikiai žinoti, kokį galvos skausmą jie gali sukelti, kai yra įplėšiami ar ištepami. Išspręsti tokias bėdas tampa tarytum neįveikiama užduotis. Tačiau skystų tapetų atveju viskas yra kitaip. Nepaisant to, ar juos pažeidėte perstumdydami baldus, ar juos subraižė jūsų katė – ši problema yra labai greitai išsprendžiama. Tereikia pašlakstyti vandens ant pažeistos vietos ir skystus tapetus vėl išlyginti. To visiškai pakanka, kad jie akimirksniu taptų lyg nauji!

Neribota kūrybinė laisvė

Skirtingai nei tradicinių tapetų ar kitų vidaus apdailos medžiagų naudojimo atveju, skysti tapetai yra labai lengvai užtepami ant bet kokio nelygaus paviršiaus. Todėl įprastos ir niekuo neišsiskiriančios sienos bei namų erdvės skystųjų tapetų pagalba gali virsti unikaliomis ir žavingomis. Spalvų ir tekstūrų įvairovė skystųjų tapetų atveju yra daugiau nei didžiulė! Todėl galite neriboti savo pasirinkimo laisvės ir išlaisvinti savo kūrybines galias.

Nekenkia žmogui ir aplinkai

Skysti tapetai yra bekvapis ir visiškai natūralus produktas. Jie taip pat nesukelia alergijos. Todėl jie tampa puikiu pasirinkimu bet kurioje namų erdvėje – tiek svetainėje, tiek ir vaikų miegamajame. Be to, net ir gaisro atveju skysti tapetai neskleidžia jokių kenksmingų cheminių medžiagų. O būstą užliejus vandeniu, juos yra labai paprasta atnaujinti.

Nuolatinis naujumo pojūtis

Skysti tapetai yra gaminami naudojant unikalią technologiją, todėl yra atsparūs šviesai, šalčiui ir karščiui. Visa tai niekaip nepablogina skystųjų tapetų kokybės. Todėl bet kokiomis sąlygomis skysti tapetai atrodo lyg nauji.

Šis aplinkai draugiškas vidaus apdailos ir interjero sprendimas gali tapti tobulu pasirinkimu, jei jūs nenorite patirti didelių išlaidų siekdami prabangesnio rezultato, jums jau seniai pabodę įprastiniai tapetai ir jūs norite originalesnių sprendimų.

Rekomenduojame

Kaip išsirinkti tinkamus laiptus namams?

Kaip išsirinkti tinkamus laiptus namams?

Laiptai ne tik suteikia galimybę patekti į viršutinius namo aukštus, miegamąjį ar antresolę, terasą ar sodo zoną, bet ir sukuria išskirtinį architektūrinį bruožą bet kokiam namų interjerui. Laiptai nėra tas interjero elementas, kurį galima keisti po metų ar kitų, todėl reikia rinktis atsakingai, viską apsvarsčius ir netaupyti. Nes geri laiptai, jei tinkamai prižiūrimi, tarnaus ir […]

„INHUS Engineering“ stiprina pozicijas Lietuvoje – įsteigė naują padalinį vietos klientams

„INHUS Engineering“ stiprina pozicijas Lietuvoje – įsteigė naują padalinį vietos klientams

Viena didžiausių statinių projektavimo įmonių Baltijos šalyse „INHUS Engineering“ stiprina savo pozicijas Lietuvos rinkoje. Šiam tikslui bendrovė suformavo naują padalinį, kuris orientuosis į vietos klientų aptarnavimą ir efektyvesnį jų poreikių tenkinimą. Naujajam padaliniui vadovaus ilgametę patirtį įgyvendinant projektus Lietuvos ir Skandinavijos rinkose sukaupęs Vytas Sirtautas. „Lietuvos rinkoje vis dar jaučiamas kokybiškų projektavimo paslaugų trūkumas, todėl […]

„SBA Urban“ strategija: 400 mln. eurų investicijos, unikalios koncepcijos ir globali plėtra

„SBA Urban“ strategija: 400 mln. eurų investicijos, unikalios koncepcijos ir globali plėtra

SBA Grupės valdoma nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „SBA Urban“ (anksčiau – „Urban Inventors“) patvirtino naują ilgalaikę veiklos strategiją, kurioje numato plėtoti naujas, globalų potencialą turinčias investicijų į nekilnojamąjį turtą kryptis. Bendradarbiaujant su pasaulinio lygio architektais šiuo metu kuriamos inovatyvios koncepcijos, pagal kurias bus vystomi Baltijos šalyse įsigyti žemės sklypai. Per penkerius metus bendrovė planuoja […]

Apklausa: kiek lietuviams užtrunka įsirengti būstą ir persikelti į naujus namus?

Apklausa: kiek lietuviams užtrunka įsirengti būstą ir persikelti į naujus namus?

Beveik trečdalis (31 proc.) lietuvių mano galintys būstą įsirengti patys, ir tik kiek daugiau nei dešimtadalis (13 proc.) planuoja kreiptis į interjero dizainerius. 26 proc. naujakurių teigia atsisakantys profesionalių interjero konsultacijų, nes jos jiems per brangios. Šiuos lietuvių įpročius įsirenginėjant namus atskleidė darnios miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ iniciatyva atliktas tyrimas. Interjero dizainerė […]