Skysti tapetai: būsto sienos visuomet atrodo lyg naujos

1

Skysti tapetai: būsto sienos visuomet atrodo lyg naujos

Skysti tapetai su dideliu griausmu sudrebino vidaus apdailos ir interjero rinką. Tai tapo revoliuciniu metodu, suteikiančiu mūsų būsto vidaus sienoms išskirtinį ir unikalų rezultatą. Jų dėka sienos būna padengtos tapetais be jokių siūlių, įtrūkimų ar oro burbuliukų, jais labai paprasta padengti sienų paviršių ir užmaskuoti esamus sienų nelygumus, jie pasižymi neribotu kūrybiniu potencialu, nekenkia nei jums, nei aplinkai ir netgi pasižymi termoizoliacinėmis bei garsą izoliuojančiomis savybėmis. Skystų tapetų dėka namų sienos visuomet atrodo lyg naujos!

Skystieji tapetai ir jų privalumai

Jei jūs norite atnaujinti savo būsto vidaus sienas ir dar nesate nusprendę, koks sprendimas jūsų atveju galėtų būti veiksmingiausias, Poldecor.lt išskiria keletą svarbių skystųjų tapetų privalumų.

Tobulos sienos be siūlių, įtrūkimų ir oro burbuliukų

Atliekant savo būsto vidaus renovacijos darbus ir norint atnaujinti sienas, ant jų galima lengvai užtepti skystuosius tapetus, tokiu būdu jais sienas padengiant vientisai ir be jokių siūlių, kurios būna būdingos tradiciniams sienų tapetams. Taip pat skystųjų tapetų naudojimo atveju nesusidaro oro burbuliukai ir jie nenusilupa nuo sienų vidaus patalpose pasikeitus oro temperatūrai ar padidėjus drėgmės lygiui. Be to, skysti tapetai nesutrūksta.

Greitas nedidelių pažeidimų pašalinimas

Jei jūs iki šiol savo namuose naudojote tik tradicinius tapetus, turėtumėte puikiai žinoti, kokį galvos skausmą jie gali sukelti, kai yra įplėšiami ar ištepami. Išspręsti tokias bėdas tampa tarytum neįveikiama užduotis. Tačiau skystų tapetų atveju viskas yra kitaip. Nepaisant to, ar juos pažeidėte perstumdydami baldus, ar juos subraižė jūsų katė – ši problema yra labai greitai išsprendžiama. Tereikia pašlakstyti vandens ant pažeistos vietos ir skystus tapetus vėl išlyginti. To visiškai pakanka, kad jie akimirksniu taptų lyg nauji!

Neribota kūrybinė laisvė

Skirtingai nei tradicinių tapetų ar kitų vidaus apdailos medžiagų naudojimo atveju, skysti tapetai yra labai lengvai užtepami ant bet kokio nelygaus paviršiaus. Todėl įprastos ir niekuo neišsiskiriančios sienos bei namų erdvės skystųjų tapetų pagalba gali virsti unikaliomis ir žavingomis. Spalvų ir tekstūrų įvairovė skystųjų tapetų atveju yra daugiau nei didžiulė! Todėl galite neriboti savo pasirinkimo laisvės ir išlaisvinti savo kūrybines galias.

Nekenkia žmogui ir aplinkai

Skysti tapetai yra bekvapis ir visiškai natūralus produktas. Jie taip pat nesukelia alergijos. Todėl jie tampa puikiu pasirinkimu bet kurioje namų erdvėje – tiek svetainėje, tiek ir vaikų miegamajame. Be to, net ir gaisro atveju skysti tapetai neskleidžia jokių kenksmingų cheminių medžiagų. O būstą užliejus vandeniu, juos yra labai paprasta atnaujinti.

Nuolatinis naujumo pojūtis

Skysti tapetai yra gaminami naudojant unikalią technologiją, todėl yra atsparūs šviesai, šalčiui ir karščiui. Visa tai niekaip nepablogina skystųjų tapetų kokybės. Todėl bet kokiomis sąlygomis skysti tapetai atrodo lyg nauji.

Šis aplinkai draugiškas vidaus apdailos ir interjero sprendimas gali tapti tobulu pasirinkimu, jei jūs nenorite patirti didelių išlaidų siekdami prabangesnio rezultato, jums jau seniai pabodę įprastiniai tapetai ir jūs norite originalesnių sprendimų.

Rekomenduojame

VMI: akcininkams butus pastatė, o mokesčius valstybei pamiršo

VMI: akcininkams butus pastatė, o mokesčius valstybei pamiršo

2020 m. rugsėjo 21 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) patikrino daugiabučių statyba užsiimančią bendrovę ir nustatė, kad ši susijusiems asmenims – akcininkams ir vadovui – perleido tris prabangius butus, bet notarinių sutarčių nesudarė ir mokesčių nesumokėjo. Patikslinusi mokesčių administratoriui pateiktus duomenis, daugiabučių kvartalus uostamiestyje vystanti statybų įmonė papildomai deklaravo […]

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė armatūra, o polipropileno fibros. Viso gyvavimo ciklo metu šis pasirinkimas į aplinką išmetamo anglies dvideginio kiekį gali sumažinti iki 90 proc. Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant […]

Atgimstantis „Paupys“ – finišo tiesiojoje: startuoja paskutinių etapų butų pardavimai

Atgimstantis „Paupys“ – finišo tiesiojoje: startuoja paskutinių etapų butų pardavimai

Viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“ pradėjo paskutinių butų įmonės vystomame „Paupio“ rajone pardavimus. Atgimstančioje istorinėje Vilniaus senamiesčio dalyje pirkėjams bus siūloma įsigyti daugiau nei 300 naujų būstų paskutiniuose – šeštajame bei septintajame – projekto etapuose. Nestandartiniai sprendimai „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė sako, kad šiuo metu bendrovė […]

Galimybe perpus sumažinti sąskaitas už elektrą kol kas pasinaudojo vos 1 iš 1000 butų savininkų

Galimybe perpus sumažinti sąskaitas už elektrą kol kas pasinaudojo vos 1 iš 1000 butų savininkų

Palyginti neseniai atsiradę saulės parkai atvėrė galimybe pigia saulės energija pasinaudoti ne tik privačių namų savininkams, bet ir daugiabučių gyventojams. Skaičiuojama, kad naudojant saulės parke gaminamą elektros energiją, kasmėnesinę sąskaitą už elektrą galima sumažinti bene 60 procentų, o investicija į saulės elektrinę atsiperka per daugiausiai 7-8 metus. Tačiau, panašu, dar nedaugelis įvertina realią naudą – […]