Šiemet „Snoro“ turto pardavimo pajamos – beveik 8,5 milijono

Šiemet „Snoro“ turto pardavimo pajamos – beveik 8,5 milijono

Rugpjūtį užbaigtas BAB banko „Snoras“ administracinių patalpų Vilniuje pardavimo procesas šiemet buvo didžiausias (5 milijonai eurų), tačiau toli gražu ne vienintelis bankrutavusio banko turto pardavimo sandoris – bankroto administratoriaus komanda 2017 metais jau pardavė 41 banko nekilnojamojo turto objektą už  8 456 663 eurus. Parduodamo turto sąraše dar lieka 88 nekilnojamojo turto vienetai ir dar du laikinai neparduodami objektai, dėl kurių vyksta teisiniai ginčai.

„Snoro“ buveinę sostinės Vivulskio gatvėje bankroto administratorius pardavė Kinijos verslininko kontroliuojamai bendrovei „Alsana“. Pastaroji pastate planuoja įkurti verslo centrą.  

„Buveinė buvo ryškiausias turto sąrašo objektas, pelnytai susilaukęs daug dėmesio, o jo pardavimo procesas buvo sklandus, nors techniškai ir sudėtingas. Lietuvoje bankas nebeturi tokios vertės objektų, didžiąją dalį likusio neparduoto turto sudaro žemės sklypai. Kita vertus, vertingo turto dar liko Rusijoje bei Estijoje, ten procesai vyksta, nors ir lėčiau nei norėtųsi“, – sakė BAB „Snoras“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

Be to, „Snoras“ valdo didelės vertės reikalavimo teisę į Latvijos oro pervežimų bendrovę SIA „AirBaltic“. Bankas tikisi, kad su šia reikalavimo teise susiję įsipareigojimai gali būti įvykdyti ankščiau termino, jei Latvijos vyriausybei pasiseks bendrovę parduoti strateginiam investuotojui.

Administratoriaus komanda šiemet taip pat pardavė 460 kilnojamojo turto objektų už bendrą 67 261 euro sumą. Bankas dar parduoda 845 tokio tipo turto vienetų už pradinę 207 623 eurų kainą.

„Snoro“ banko veikla Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, o bankroto byla „Snorui“ buvo iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.

Pranešimą paskelbė : Dominykas Dimavičius, UAB „Publicum“

Rekomenduojame

Naujas kvartalas Justiniškėse keičia stereotipus

Naujas kvartalas Justiniškėse keičia stereotipus

Vakarinis aplinkkelis suteikė naujos gyvybės jo kaimynystėje esantiems seniai suformuotiems sostinės mikrorajonams. Justiniškėse, Talino g., 2,84 ha sklype suprojektuotas modernus 5-6 aukštų daugiabučių kvartalas. Jį projektuoja NT plėtros kompanija REWO. Kvartale planuojami 1-4 kambarių butai, jų plotai – nuo 25 iki 80 kv.m. Pirmajame etape projektuojami 168 butai,  bendras jų plotas – apie 6700 kv.m. […]

„Lietuvos draudimui“ 100 metų – kitą etapą pradeda statydami naują įmonės biurą

„Lietuvos draudimui“ 100 metų – kitą etapą pradeda statydami naują įmonės biurą

2021-aisiais 100 metų gimtadienį švenčianti didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ įkasė kapsulę į naujai statomų pastatų komplekso pamatus Vilniaus miesto centre, Basanavičiaus gatvėje. Dėl pandemijos, kapsulės įkasimas buvo įgyvendintas be tradicinio susibūrimo, įvykis fiksuotas dronais, o bendrovės vadovų ir Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus sveikinimai organizuoti nuotoliniu būdu. Beveik tūkstantį darbuotojų visoje šalyje turinti draudimo […]

Viešasis pristatymas: Justiniškių senbuvių kaimynystėje planuojamas daugiabučių kvartalas

Viešasis pristatymas: Justiniškių senbuvių kaimynystėje planuojamas daugiabučių kvartalas

Visuomenės pastaboms bus teikiamas daugiabučių kvartalo, planuojamo greta Vilniaus Vakarinio aplinkkelio, projektiniai pasiūlymai. Justiniškėse, Talino g., 2,84 ha sklype, nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Rewo“ užsakymu, suprojektuotas 5–6 aukštų daugiabučių kvartalas „Talinas“, iš viso – 7 namai. Vilniaus savivaldybė projektą vertins jau po viešojo pristatymo. Teritorija iš vakarų pusės ribojasi su Vakariniu aplinkkeliu, iš rytinės pusės […]

Būsto pirkėjų elgsenos tyrimas: ar žmonės būstą perka mažiau pasiruošę?

Būsto pirkėjų elgsenos tyrimas: ar žmonės būstą perka mažiau pasiruošę?

Konkrečiai prognozuoti, kaip pandemija pakeis būsto rinką Lietuvoje ir jos klientų bei dalyvių lūkesčius bei elgseną, kol kas dar per anksti: nepraėjo ir pats koronaviruso pavojus, o rinkos aktyvumo svarstyklės, kaip matėme, per metus gali apsiversti ne vieną kartą. Kai kurios tendencijos ryškėja: atsiranda didesnio ploto, papildomų patalpų, darbo vietos poreikis, noras namuose ar greta […]