Šiaulių bankas išplatino „Agathum“ obligacijų emisiją

Šiaulių bankas išplatino „Agathum“ obligacijų emisiją

Sparčiai auganti nekilnojamo turto objektų valdymo bendrovė AB „Agathum“ birželio pabaigoje išleido pirmąją neviešą 3 metų trukmės obligacijų emisiją, kurios nominali vertė siekia 1.5 mln. eurų. Emisijos platintoju buvo pasirinktas Šiaulių bankas, o teisiniu patarėju –  advokatų kontora „Sorainen“. Ateityje įmonė turi galimybę padidinti emisiją iki 3 mln. eurų. Už pritrauktas lėšas plėtrai įmonė mokės 7.5 proc. metines palūkanas.

„Šiandien mums išties džiugi diena, kuriai ruošėmės beveik penkerius metus, kai 2016 m. pertvarkėme kompaniją į akcinę bendrovę. Nuo to laiko daug dirbome, išvystėme ne vieną sėkmingą  NT projektą, o mūsų valdomas turtas viršijo jau 7 mln. Eur. Įmonės planuose dar ne vienas vertę kuriantis ir pajamas generuojantis NT projektas“, – teigia Algirdas Pukis, AB „Agathum“ direktorius.

„Ši emisija – puikus pavyzdys, jog ne tik didieji rinkos žaidėjai turi galimybę pasiskolinti kapitalo rinkose. Kryptingas bendrovės darbas leido diversifikuoti skolos šaltinius, o investuotojams suteikia galimybę dalyvauti NT vystymo verslo segmente“, – sako Domas Klimavičius, Šiaulių banko Investicinių paslaugų grupės vadovas.

„Taip pat norėtume, kad mūsų obligacijos būtų prieinamos kuo didesniam ratui žmonių ir įmonių – indėlių kiekis bankuose pasiekė rekordines aukštumas, todėl tikime, kad platesnė investicinių produktų pasiūla suteiks galimybę sukauptas lėšas panaudoti kur kas efektyviau. Pasinaudodamas šia proga, noriu padėkoti ilgamečiams mūsų finansų partneriams – Šiaulių bankui ir jo kolektyvui. Kaip ir iki šiol, profesionalumas buvo aukščiausiame lygyje ir obligacijų platinimo procesas vyko paprastai ir greitai“, – teigia A. Pukis.

Apie AB „AGATHUM“

Sparčiai auganti nekilnojamo turto objektų valdymo bendrovė. Nuo veiklos pradžios 2002 m. kryptingai investuoja į strategiškai gerose lokacijose esantį nekilnojamą turtą: perka, sutvarko ir nuomoja.

Bendrovė orientuota į maksimalią investicinę grąžą per nuomos pajamų augimą ir turto vertės kilimą ilguoju laikotarpiu. Siekiant užsitikrinti ilgalaikį augimą ir saugumą, dalį savo kapitalo bendrovė laiko akcijose ir obligacijose.

Šiuo metu bendrovė valdoma 13,000 kv. m komercinės paskirties NT, kurio vertė siekia 5,4 mln. Eur. Vertybinių popierių portfelis sudaro 1,3 mln. Eur.

Be sėkmingai vystomų verslo projektų, „Agathum“ daug dėmesio skiria šalies sportininkų, sporto renginių, kultūros ir meno veiklos rėmimui, o taip pat mecenuoja globalias organizacijas, kovojančias su klimato kaitos padariniais.

_________________________________________________

Apie Šiaulių banką

1992 m. įsteigtas AB Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas, stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris, ypatingą dėmesį skiriantis verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 59 klientų aptarnavimo padaliniuose 37 Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą.

Daugiau informacijos:

Monika Rožytė, komunikacijos specialistė, monika.rozyte@sb.lt, tel. +370 686 79234.

Pranešimą paskelbė: Goda Diečkutė, UAB Headline agency

Rekomenduojame

Šiaulių bankas įsitvirtina būsto finansavimo segmente: per pusmetį išduota paskolų už beveik 100 mln. eurų

Šiaulių bankas įsitvirtina būsto finansavimo segmente: per pusmetį išduota paskolų už beveik 100 mln. eurų

 Šiaulių bankas per pirmąjį šių metų pusmetį klientams suteikė būsto paskolų už 98,8 mln. eurų – daugiau nei dvigubai (125 proc.) nei pernai tuo pačiu metu (2020 m. sausi-birželį išduota paskolų už 43,4 mln. eurų). Antrasis šių metų ketvirtis išsiskyrė būsto kreditavimo sparta – per šį laikotarpį pasirašyta būsto paskolų už 56 mln. eurų, kai […]

Daugiabučių renovacija: šiltesni ir jaukesni namai gali kainuoti 30 eurų per mėnesį

Daugiabučių renovacija: šiltesni ir jaukesni namai gali kainuoti 30 eurų per mėnesį

Daugiabučių renovacijos programa gerina ne tik miesto estetinį vaizdą, bet ir užtikrina geresnę gyvenimo kokybę. Tačiau norintys renovuoti daugiabutį dažniausiai nė nežino nuo ko pradėti. Daugiabučio atnaujinimas – ilgas procesas, kuris prasideda gerokai ankščiau prieš darbininkams įžengiant į statybų aikštelę. Atsižvelgiant į Europos Sąjungos keliamus tikslus, energinis efektyvumas ir toliau išliks prioritetu. Lietuvoje patvirtinta ilgalaikė […]

Rokiškis plečiasi – planuojamas naujas gyvenamųjų namų kvartalas

Rokiškis plečiasi – planuojamas naujas gyvenamųjų namų kvartalas

Iš Vakarų į Lietuvą atsiritus bangai, kuomet pastebima kraustymosi gyventi į mažesnius, patogesnius miestus tendencija, Rokiškis skuba pasinaudoti tokia galimybe – rajono meras Ramūnas Godeliauskas kartu su specialistų komanda nieko nelaukdamas imasi ambicingo projekto – beveik centrinėje miesto dalyje, Topolių ir Pandėlio gatvių teritorijoje, įkurti naują individualių gyvenamųjų namų kvartalą su pilnai įrengta infrastruktūra ir […]

Skelbiama antrojo „Kaunorama“ statybų etapo apartamentų rezervacija

Skelbiama antrojo „Kaunorama“ statybų etapo apartamentų rezervacija

Kauno Žemųjų Šančių rajone kylantis nekilnojamo turto projektas „Kaunorama“ pradeda antrojo projekto etapo apartamentų rezervaciją. Nors statybų darbai dar tik įgauna pagreitį, susidomėjimas projektu milžiniškas – pirmame etape rezervuoti ir parduoti visi apartamentai. Antrojo etapo statybų darbai prasidėjo šį mėnesį, tačiau dėl didelio klientų susidomėjimo, būstų rezervacijos pradžia skelbiama jau dabar. „Pirmieji „Kaunoramos“ aukštai dar […]

Vilniaus miesto bendrojo plano naujovė: smulkiojo verslo plėtra daugiabučių pirmuose aukštuose

Vilniaus miesto bendrojo plano naujovė: smulkiojo verslo plėtra daugiabučių pirmuose aukštuose

Vilniuje pastebima nauja tendencija – į gyvenamuosius rajonus ateina senamiesčiams būdinga tradicija pirmuosius daugiabučių pastatų aukštus skirti komercinei ar kitai ūkinei veiklai. Šį pokytį lemia tiek naujas miesto bendrasis planas, tiek plėtotojų noras kurti darnesnį ir gyventojams patogesnį miestą. Senamiestyje ir miesto centre įprasta pirmuosiuose namų aukštuose regėti parduotuves, kavines, galerijas, viešąsias ir privačias įstaigas. […]

„Citus“ analitikai: liepą Vilniaus ir Kauno būsto rinkos pasuko priešingomis kryptimis

„Citus“ analitikai: liepą Vilniaus ir Kauno būsto rinkos pasuko priešingomis kryptimis

Nors Lietuvoje – pats vasaros įkarštis, o ir orai šiemet, bent jau iki šiandien, vasarotojams buvo itin palankūs, tačiau sostinės būsto rinka vėl stiebiasi aukštyn. Per liepą čia rezervuoti 633 nauji butai ir kotedžai – dvigubai daugiau nei pernai tuo pačiu metu (307) ir 30 proc. daugiau nei 2019 m. (483). Tuo tarpu Kaune praėjusį […]