Šalia Vakarinio aplinkkelio Vilniuje atidaromas naujas prekybos centras

Šalia Vakarinio aplinkkelio Vilniuje atidaromas naujas prekybos centras

Vilniaus Pašilaičių rajone pastatytas naujas prekybos centras „Pašilaičiai PC“, kuriame šią savaitę duris atveria „Maxima“ parduotuvė bei statybinių ir apdailos medžiagų parduotuvė „Ermitažas“ su „įvažiuoji – perki“ zona. Statant prekybos centrą, išplėsta ir modernizuota aplinkinė susisiekimo infrastruktūra. Investicijos į šį projektą siekia 35 mln. eurų, jo statybos užbaigtos anksčiau nei planuota. 

Greta Vakarinio aplinkkelio Vilniaus Pašilaičių rajone, Pavilnionių g. 55, šią savaitę duris atveria naujas 32 tūkst. kv. m ploto prekybos centras, kuriame įsikūrė 7 tūkst. kv. m ploto „Maxima“ parduotuvė, 13,5 tūkst. kv. m ploto „Ermitažo“ tinklo parduotuvė su zona „įvažiuoji – perki“ bei mažesni, įvairias prekes ir paslaugas siūlantys nuomininkai, kurie užima dešimtadalį prekybos centro ploto.

Projektą išplėtojo bendrovė „Dakus“, finansavo Luminor bankas, statybas įgyvendino Generalinis rangovas „Baltijos pašvaistė“.

„Šio projekto įgyvendinimas buvo techniškai sudėtingas dėl nelygaus, nuožulnaus sklypo reljefo. Esame dėkingi partneriams „Baltijos pašvaistė“, kurie ne tik įveikė techninius iššūkius, profesionaliai suvaldė projektą sudėtingu laikotarpiu, kai strigo medžiagų tiekimas, bet ir užbaigė darbus anksčiau nei planuota, todėl prekybos centrą galime atidaryti prieš Kalėdas, gruodžio 16 dieną“, – sako projekto vadovė Živilė Žygienė.

Antžeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse ir daugiaaukštėje saugykloje įrengta apie 650 vietų prekybos centro lankytojų automobiliams.

Vieta leidžia būti arčiau klientų

„Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė teigia, kad nauja parduotuvė „Pašilaičiai PC“ prekybos centre duris atvėrė itin patogioje vietoje – šalia įsikūrę nemažai daugiabučių, tad žmonės galės kasdieninėmis prekėmis pasirūpinti visai netoli namų. 

„Tikime, kad naujos parduotuvės atidarymas palengvins Pašilaičių mikrorajono ir aplinkinių gyventojų kasdienybę. Taip pat šioje „Maximoje“ bus patogu apsipirkti ir keliaujantiems Vilniaus vakariniu aplinkkeliu. Parduotuvėje įrengta savarankiško pirkinių skenavimo technologija „Scan&Go“ – ja naudodamiesi klientai galės apsipirkti dar greičiau ir saugiau. Naujoje parduotuvėje pirkėjai ras platų kulinarijos bei konditerijos prekių, šviežio ir šaldyto maisto produktų asortimentą“, – pasakoja E. Dapkienė.

„Ermitažo“ Marketingo ir pardavimų skatinimo vadovė Ieva Vasiliauskienė sako, kad tinklo plėtrai „Pašilaičiai PC“ prekybos centras pasirinktas dėl patogaus privažiavimo ir miesto vakarinės dalies plėtros.

„Plečiasi  vakarinės sostinės dalies rajonai, nuosavų namų kompleksai. Matome augančią statybos, apdailos, pramoninių, sodo bei daržo prekių paklausą šioje miesto dalyje ir stengiamės būti arčiau mūsų klientų. Naujojoje parduotuvėje įrengta „įvažiuoji-perki“ zona – tai labai patogu perkant sunkias didelių gabaritų prekes. Taip pat įrengėme prekių atsiėmimo punktą su patogia, apgalvota laukimo zona perkantiems mūsų elektroninėje parduotuvėje“, – kalba I. Vasiliauskienė.

Išplėsta transporto infrastruktūra

Dalis projekto investicijų skirta susisiekimo infrastruktūros atnaujinimui bei išplėtimui, įrengiant automobilių viaduką nuo Vakarinio aplinkkelio, naujas gretutines gatves, leidžiančias tolygiau paskirstyti srautus. 

„Bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe suplanavome transporto schemą aplink prekybos centrą, kad būtų optimizuoti srautai ir padidintas transporto pralaidumas. Įrengėme naujas gatves, viaduką, taip pat atnaujinome jau esančią infrastruktūrą – modernizavome sankryžas, šviesoforus, šaligatvius, įrengėme triukšmą slopinančias sienas“ – sako Živilė Žygienė.

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline agency

Rekomenduojame

Klaipėdos LEZ darbą pradėjo nauja į eksportą orientuota REHAU gamykla

Klaipėdos LEZ darbą pradėjo nauja į eksportą orientuota REHAU gamykla

Sausio 20 dieną Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) oficialiai atidaryta moderni Vokietijos polimerų kompanijos REHAU gamykla, kuri yra 35-oji pasaulyje ir 15-oji Europoje. Individualiems įmonės poreikiams pritaikytą 19 tūkst. kv. m ploto gamyklą per rekordiškai trumpą laiką pastatė darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“. Praėjusių metų pabaigoje vystytojas gamyklą pardavė Maltos investicijų kompanijai […]

Dėmesys sveikatai ir laisvė nuo technologijų: 2022-ųjų naujienos išmaniųjų namų rinkoje

Dėmesys sveikatai ir laisvė nuo technologijų: 2022-ųjų naujienos išmaniųjų namų rinkoje

Nuvilnijus svarbiausiai technologijų parodai pasaulyje „CES 2022”, kurioje pristatomos svarbiausios metų technologijų naujienos ir tendencijos, išmaniųjų namų rinka taip pat žengia į priekį – specialistai Lietuvoje diegia vis išradingesnius protingų namų sprendimus.  Kaip teigia išmaniųjų namų sistemų įmonės  „LIBERTI išmaniam gyvenimui“ vadovas ir šios srities ekspertas Raimondas Rakauskas, šiais metais dėmesys skiriamas kurti ne išmanius daiktus, o išmanius namus ir išmanų gyvenimą. Pasak jo, kai kurie Lietuvoje ir pasaulyje jau diegiami sprendimai […]

„Realco“ įsigijo sklypą Vilniaus Parodų g.

„Realco“ įsigijo sklypą Vilniaus Parodų g.

Viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtotojų Lietuvoje bendrovė „Realco“ įsigijo daugiau nei 2,4 ha žemės sklypą ir jame esančius statinius sostinės Parodų g. 1, kur norėtų vystyti gyvenamosios paskirties projektą. „Šią Lazdynų vietą matome kaip idealią vystyti gyvenamosios paskirties projektus, pretenduojančius tapti prestižiniais. Tai lemia ypatinga aplinka arti gamtos ir Neries upės, nedidelis atstumas iki miesto […]

Audros nuostoliai – šimtatūkstantiniai: nuplėšti stogai, išdaužti langai, apgadinti automobiliai

Audros nuostoliai – šimtatūkstantiniai: nuplėšti stogai, išdaužti langai, apgadinti automobiliai

Nuo ketvirtadienio Lietuvą alinančios audros šalies gyventojams atnešė šimtatūkstantinius nuostolius – padaryta žala gyvenamiesiems namams, transporto priemonėms, ūkiniams pastatams bei kieme laikomam žmonių turtui. Draudimo bendrovė „Gjensidige“ šiuo metu yra rezervavusi daugiau beveik 200 tūkst. eurų gamtos stichijos padarytai žalai atlyginti. Meteorologams pranešant apie trečiadienį iki 20 m/s vėl sustiprėsiančius oro gūsius, draudikai mano, kad […]

Iš užsienio sugrįžusi šeima džiaugiasi gyvenimu šalia Utenos

Iš užsienio sugrįžusi šeima džiaugiasi gyvenimu šalia Utenos

Prieš aštuonerius metus Povilas Jankauskas kartu su žmona priėmė drąsų sprendimą. Jungtinėje Karalystėje gyvenusi šeima nusprendė sugrįžti į Lietuvą ir įsikūrė… visiškai šalia Utenos. Čia jie ne tik įkūrė nuosavą verslą, bet ir džiaugiasi kokybišku gyvenimu. Šešerius metus užsienyje gyvenusi pora į Lietuvą sugrįžo 2013-aisiais. Nors svarstė apie gyvenimą Vilniuje, Klaipėdoje ar Druskininkų kurorte, galiausiai […]

MERKO baigė restauruoti istorinį Kauno kareivinių pastatą

MERKO baigė restauruoti istorinį Kauno kareivinių pastatą

UAB Merko statyba baigė darbus Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos inicijuotame projekte – bendrovė renovavo Lietuvos kariuomenės Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono kareivinių pastatą. Į Kultūros paveldo objektų sąrašą įtrauktam istoriniam statiniui remonto jau labai reikėjo – įtrūko sienos ir įgriuvo stogas, pats jis buvo avarinės būklės. „Kareivinės atnaujintos ne tik pagal paveldo reikalavimus, išlaikant istorinę […]