Šalia Vakarinio aplinkkelio Vilniuje atidaromas naujas prekybos centras

Šalia Vakarinio aplinkkelio Vilniuje atidaromas naujas prekybos centras

Vilniaus Pašilaičių rajone pastatytas naujas prekybos centras „Pašilaičiai PC“, kuriame šią savaitę duris atveria „Maxima“ parduotuvė bei statybinių ir apdailos medžiagų parduotuvė „Ermitažas“ su „įvažiuoji – perki“ zona. Statant prekybos centrą, išplėsta ir modernizuota aplinkinė susisiekimo infrastruktūra. Investicijos į šį projektą siekia 35 mln. eurų, jo statybos užbaigtos anksčiau nei planuota. 

Greta Vakarinio aplinkkelio Vilniaus Pašilaičių rajone, Pavilnionių g. 55, šią savaitę duris atveria naujas 32 tūkst. kv. m ploto prekybos centras, kuriame įsikūrė 7 tūkst. kv. m ploto „Maxima“ parduotuvė, 13,5 tūkst. kv. m ploto „Ermitažo“ tinklo parduotuvė su zona „įvažiuoji – perki“ bei mažesni, įvairias prekes ir paslaugas siūlantys nuomininkai, kurie užima dešimtadalį prekybos centro ploto.

Projektą išplėtojo bendrovė „Dakus“, finansavo Luminor bankas, statybas įgyvendino Generalinis rangovas „Baltijos pašvaistė“.

„Šio projekto įgyvendinimas buvo techniškai sudėtingas dėl nelygaus, nuožulnaus sklypo reljefo. Esame dėkingi partneriams „Baltijos pašvaistė“, kurie ne tik įveikė techninius iššūkius, profesionaliai suvaldė projektą sudėtingu laikotarpiu, kai strigo medžiagų tiekimas, bet ir užbaigė darbus anksčiau nei planuota, todėl prekybos centrą galime atidaryti prieš Kalėdas, gruodžio 16 dieną“, – sako projekto vadovė Živilė Žygienė.

Antžeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse ir daugiaaukštėje saugykloje įrengta apie 650 vietų prekybos centro lankytojų automobiliams.

Vieta leidžia būti arčiau klientų

„Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė teigia, kad nauja parduotuvė „Pašilaičiai PC“ prekybos centre duris atvėrė itin patogioje vietoje – šalia įsikūrę nemažai daugiabučių, tad žmonės galės kasdieninėmis prekėmis pasirūpinti visai netoli namų. 

„Tikime, kad naujos parduotuvės atidarymas palengvins Pašilaičių mikrorajono ir aplinkinių gyventojų kasdienybę. Taip pat šioje „Maximoje“ bus patogu apsipirkti ir keliaujantiems Vilniaus vakariniu aplinkkeliu. Parduotuvėje įrengta savarankiško pirkinių skenavimo technologija „Scan&Go“ – ja naudodamiesi klientai galės apsipirkti dar greičiau ir saugiau. Naujoje parduotuvėje pirkėjai ras platų kulinarijos bei konditerijos prekių, šviežio ir šaldyto maisto produktų asortimentą“, – pasakoja E. Dapkienė.

„Ermitažo“ Marketingo ir pardavimų skatinimo vadovė Ieva Vasiliauskienė sako, kad tinklo plėtrai „Pašilaičiai PC“ prekybos centras pasirinktas dėl patogaus privažiavimo ir miesto vakarinės dalies plėtros.

„Plečiasi  vakarinės sostinės dalies rajonai, nuosavų namų kompleksai. Matome augančią statybos, apdailos, pramoninių, sodo bei daržo prekių paklausą šioje miesto dalyje ir stengiamės būti arčiau mūsų klientų. Naujojoje parduotuvėje įrengta „įvažiuoji-perki“ zona – tai labai patogu perkant sunkias didelių gabaritų prekes. Taip pat įrengėme prekių atsiėmimo punktą su patogia, apgalvota laukimo zona perkantiems mūsų elektroninėje parduotuvėje“, – kalba I. Vasiliauskienė.

Išplėsta transporto infrastruktūra

Dalis projekto investicijų skirta susisiekimo infrastruktūros atnaujinimui bei išplėtimui, įrengiant automobilių viaduką nuo Vakarinio aplinkkelio, naujas gretutines gatves, leidžiančias tolygiau paskirstyti srautus. 

„Bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe suplanavome transporto schemą aplink prekybos centrą, kad būtų optimizuoti srautai ir padidintas transporto pralaidumas. Įrengėme naujas gatves, viaduką, taip pat atnaujinome jau esančią infrastruktūrą – modernizavome sankryžas, šviesoforus, šaligatvius, įrengėme triukšmą slopinančias sienas“ – sako Živilė Žygienė.

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline agency

Rekomenduojame

Artėjant šildymo sezono pradžiai – suskubkite pasikeisti radiatorius

Artėjant šildymo sezono pradžiai – suskubkite pasikeisti radiatorius

Likus daugiau nei mėnesiui iki šildymo sezono pradžios, daugiabučių namų administravimo ir priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Civinity Namai“, ragina daugiabučių namų gyventojus, norinčius butuose pasikeisti radiatorius suskubti ir tai padaryti iki rugsėjo 15 d. „Civinity Namai“ gyventojams rekomenduoja įvertinti radiatorių būklę senesniuose daugiabučiuose ir, esant poreikiui, pakeisti pasenusius įrenginius, siekiant išvengti gedimų ateityje ar didesnių […]

Interjero specialistai atsako: kaip ir kodėl virtuvės salos tapo populiariu pasirinkimu lietuvių namuose

Interjero specialistai atsako: kaip ir kodėl virtuvės salos tapo populiariu pasirinkimu lietuvių namuose

Virtuvė jau ne vienerius metus yra ne tik valgio ruošimo, bet ir bendravimo vieta. Tai atspindi ir nauji bei praktiški interjero sprendimai. Vienas tokių – Lietuvoje vis populiarėjančios virtuvės salos. Apie ypatingą dėmesį virtuvėms ir pasirinkimą jose įrengti salas pasakoja Edita Motiejūnė, tarptautinės architektūros ir dizaino paviršius kuriančios įmonės „Cosentino Group“ atstovė Lietuvoje, ir interjero […]

Daiktų laikymas mažame vonios kambaryje: patarimai, kurie padės sutaupyti ne tik vietos, bet ir laiko

Daiktų laikymas mažame vonios kambaryje: patarimai, kurie padės sutaupyti ne tik vietos, bet ir laiko

Kiekvieno mūsų diena įprastai prasideda ir baigiasi vonios kambaryje, todėl jo funkcionalumas – ypač svarbus. Tuo metu atsiradęs daiktų chaosas tikrai nenuteikia pozityviai ir kainuoja per daug nereikalingų pastangų daugybėje situacijų: nuo iššūkiu tampančio elementaraus dantų valymosi iki vonios kambaryje būtinos švaros palaikymo. Be to, daiktų laikymo klausimas šiandien namų SPA galinčioje prilygti patalpoje opus […]

Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčios  laiptų akmenys grąžinti į žydų kapines

Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčios laiptų akmenys grąžinti į žydų kapines

Netikėti atradimai tvarkant Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčią – atliekant tvarkybos darbus kilo įtarimų, kad jos laiptų akmenys – tai žydų antkapiniai paminklai. Šiam faktui pasitvirtinus, laiptai buvo išmontuoti, o antkapiniai paminklai sugrąžinti į senųjų žydų kapinių teritoriją. Kultūros infrastruktūros centro (KIC) užsakymu jau ketvirti metai vyksta Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčios ir kitų statinių komplekso, evangelikų […]

„Luminor“ bankas: būsto paskolų rinka stabili, bet prognozuojamas lėtėjimas

„Luminor“ bankas: būsto paskolų rinka stabili, bet prognozuojamas lėtėjimas

Nors nekilnojamojo turto ekspertai jau prognozuoja NT rinkos kritimą, antrąjį šių metų ketvirtį „Luminor“ bankas ir toliau stebėjo augimą būsto paskolų srityje. Balandį-birželį padidėjo tiek bendra būstui įsigyti paskolintų pinigų suma, tiek vidutinė būsto paskola. Antrąjį ketvirtį „Luminor“ bankas paskolino 9 proc. didesnę sumą būstui įsigyti negu per pirmus tris šių metų mėnesius. Per balandį-birželį […]

Granulinės šildymo sistemos: kodėl šis pasirinkimas vis dar yra vertas dėmesio?

Granulinės šildymo sistemos: kodėl šis pasirinkimas vis dar yra vertas dėmesio?

                      Pastaruoju metu vis labiau gilėjanti energetikos krizė ne vieną verčia atidžiau pažvelgti į artėjančius šildymo sezonus, kurių metu gaunamos sąskaitos gali nemaloniai nustebinti net ir tuos, kurie į tai didesnio dėmesio nekreipia. Sparčiai kylančios iškastinio kuro kainos ne tik skatina pergalvoti savo prioritetus, tačiau taip pat ir  keisti būstų šildymo įpročius.                       Laimei, šiomis […]