Šalia Vakarinio aplinkkelio Vilniuje atidaromas naujas prekybos centras

Šalia Vakarinio aplinkkelio Vilniuje atidaromas naujas prekybos centras

Vilniaus Pašilaičių rajone pastatytas naujas prekybos centras „Pašilaičiai PC“, kuriame šią savaitę duris atveria „Maxima“ parduotuvė bei statybinių ir apdailos medžiagų parduotuvė „Ermitažas“ su „įvažiuoji – perki“ zona. Statant prekybos centrą, išplėsta ir modernizuota aplinkinė susisiekimo infrastruktūra. Investicijos į šį projektą siekia 35 mln. eurų, jo statybos užbaigtos anksčiau nei planuota. 

Greta Vakarinio aplinkkelio Vilniaus Pašilaičių rajone, Pavilnionių g. 55, šią savaitę duris atveria naujas 32 tūkst. kv. m ploto prekybos centras, kuriame įsikūrė 7 tūkst. kv. m ploto „Maxima“ parduotuvė, 13,5 tūkst. kv. m ploto „Ermitažo“ tinklo parduotuvė su zona „įvažiuoji – perki“ bei mažesni, įvairias prekes ir paslaugas siūlantys nuomininkai, kurie užima dešimtadalį prekybos centro ploto.

Projektą išplėtojo bendrovė „Dakus“, finansavo Luminor bankas, statybas įgyvendino Generalinis rangovas „Baltijos pašvaistė“.

„Šio projekto įgyvendinimas buvo techniškai sudėtingas dėl nelygaus, nuožulnaus sklypo reljefo. Esame dėkingi partneriams „Baltijos pašvaistė“, kurie ne tik įveikė techninius iššūkius, profesionaliai suvaldė projektą sudėtingu laikotarpiu, kai strigo medžiagų tiekimas, bet ir užbaigė darbus anksčiau nei planuota, todėl prekybos centrą galime atidaryti prieš Kalėdas, gruodžio 16 dieną“, – sako projekto vadovė Živilė Žygienė.

Antžeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse ir daugiaaukštėje saugykloje įrengta apie 650 vietų prekybos centro lankytojų automobiliams.

Vieta leidžia būti arčiau klientų

„Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė teigia, kad nauja parduotuvė „Pašilaičiai PC“ prekybos centre duris atvėrė itin patogioje vietoje – šalia įsikūrę nemažai daugiabučių, tad žmonės galės kasdieninėmis prekėmis pasirūpinti visai netoli namų. 

„Tikime, kad naujos parduotuvės atidarymas palengvins Pašilaičių mikrorajono ir aplinkinių gyventojų kasdienybę. Taip pat šioje „Maximoje“ bus patogu apsipirkti ir keliaujantiems Vilniaus vakariniu aplinkkeliu. Parduotuvėje įrengta savarankiško pirkinių skenavimo technologija „Scan&Go“ – ja naudodamiesi klientai galės apsipirkti dar greičiau ir saugiau. Naujoje parduotuvėje pirkėjai ras platų kulinarijos bei konditerijos prekių, šviežio ir šaldyto maisto produktų asortimentą“, – pasakoja E. Dapkienė.

„Ermitažo“ Marketingo ir pardavimų skatinimo vadovė Ieva Vasiliauskienė sako, kad tinklo plėtrai „Pašilaičiai PC“ prekybos centras pasirinktas dėl patogaus privažiavimo ir miesto vakarinės dalies plėtros.

„Plečiasi  vakarinės sostinės dalies rajonai, nuosavų namų kompleksai. Matome augančią statybos, apdailos, pramoninių, sodo bei daržo prekių paklausą šioje miesto dalyje ir stengiamės būti arčiau mūsų klientų. Naujojoje parduotuvėje įrengta „įvažiuoji-perki“ zona – tai labai patogu perkant sunkias didelių gabaritų prekes. Taip pat įrengėme prekių atsiėmimo punktą su patogia, apgalvota laukimo zona perkantiems mūsų elektroninėje parduotuvėje“, – kalba I. Vasiliauskienė.

Išplėsta transporto infrastruktūra

Dalis projekto investicijų skirta susisiekimo infrastruktūros atnaujinimui bei išplėtimui, įrengiant automobilių viaduką nuo Vakarinio aplinkkelio, naujas gretutines gatves, leidžiančias tolygiau paskirstyti srautus. 

„Bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe suplanavome transporto schemą aplink prekybos centrą, kad būtų optimizuoti srautai ir padidintas transporto pralaidumas. Įrengėme naujas gatves, viaduką, taip pat atnaujinome jau esančią infrastruktūrą – modernizavome sankryžas, šviesoforus, šaligatvius, įrengėme triukšmą slopinančias sienas“ – sako Živilė Žygienė.

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline agency

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
4 patarimai, kaip turėti gražų ir tvarkingą kiemą, prie jo dirbant mažiau

4 patarimai, kaip turėti gražų ir tvarkingą kiemą, prie jo dirbant mažiau

Gerai prižiūrimas kiemas dažnam asocijuojasi su daugybe ravėjimui, genėjimui ir laistymui praleistų valandų. Tačiau Akmenys.lt atstovas Ignas Endriukaitis šypsodamasis tikina, kad kankintis kieme tikrai nėra privaloma. Pasak jo, strategiškai planuodami ir priimdami teisingus sprendimus, galite sukurti itin jaukią kiemo erdvę, kurioje poilsis užims daugiau laiko nei jos priežiūra ir tvarkymas.  Geotekstilė piktžolių kontrolei Vienas didžiausių kiemo […]


Kultūros dieną Kaunas pasitinka su ypatinga ambicija: išduotas leidimas M. K. Čiurlionio koncertų centro statybai

Kultūros dieną Kaunas pasitinka su ypatinga ambicija: išduotas leidimas M. K. Čiurlionio koncertų centro statybai

Kaunas demonstruoja lyderystę įgyvendinant nacionalinės reikšmės projektus. Stadionas – sėkmingai funkcionuoja, netrukus bus atvertas ir pirmasis šalyje mokslo muziejus, o per artimiausius kelerius metus kairiajame Nemuno krante turi iškilti aukščiausių standartų kultūros renginių erdvė – M. K. Čiurlionio koncertų centras. Objektui išduotas statybos leidimas, ruošiamasi skelbti tarptautinį rangos konkursą. Unikalus architektūros kūrinys „Simboliška, kad su […]


Karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos – tai vertybinis objektas tiek EIKA grupei, tiek visai Lietuvai

Karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos – tai vertybinis objektas tiek EIKA grupei, tiek visai Lietuvai

2022 m. IV-ą ketvirtį pradėtos karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos ir jau atiduotos į Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos rankas. Projektą įgyvendino UAB EIKA grupei priklausančios įmonės UAB „Partnerystės projektai keturi“ ir UAB „Samogitia miestelis“. Netrukus 7,8 ha teritorijoje įsikurs vienas jauniausių kariuomenės vienetų – „Žemaitijos“ brigados Kunigaikščio Marginio pėstininkų batalionas. Bataliono dydžio karinio miestelio […]


Senos statybos daugiabučių griovimas: kas lauktų šio nekilnojamojo turto savininkų?

Senos statybos daugiabučių griovimas: kas lauktų šio nekilnojamojo turto savininkų?

Advokatų kontoros „Marger“ vyresnysis teisininkas, advokatas Egidijus Matonis Visuomenėje verda diskusijos dėl gyventojų atsakomybės už jiems priklausančius statinius bei dėl to, ką daryti su senos statybos daugiabučiais pastatais. Svarstoma apie nedidelės dalies daugiabučių namų, kurie yra avarinės būklės, griovimą. Kas lauktų šio nekilnojamojo turto (NT) savininkų bei kaip teisiškai galėtų būti išspręstas šis NT rebusas? […]


Balandžio pabaigoje Vilniuje vyks pagrindinė šalies statybų sektoriaus paroda „Resta 2024“: ko tikėtis joje šiemet?

Balandžio pabaigoje Vilniuje vyks pagrindinė šalies statybų sektoriaus paroda „Resta 2024“: ko tikėtis joje šiemet?

Paskutinį balandžio savaitgalį, 25–27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė specializuota statybų tematikos paroda Baltijos šalyse, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą. […]


Įsibėgėja kelio Molėtai-Utena rekonstrukcija: išardyta 15 tūkst. tonų senos kelio dangos

Įsibėgėja kelio Molėtai-Utena rekonstrukcija: išardyta 15 tūkst. tonų senos kelio dangos

Kovo pradžioje „Via Lietuva“ inicijuoti blogiausios šalyje kokybės magistralinio kelio A14 Vilnius-Utena rekonstrukcijos darbai įgauna pagreitį. Per mėnesį netoli 30 km siekiančioje atnaujinamo kelio atkarpoje jau atlikta 70 proc. visų paruošiamųjų darbų, išardyta 10 km ilgio betoninio kelio atkarpa.  Kovo 7 dieną kelio rekonstrukcijos darbai vienu metu buvo pradėti keliose Molėtai-Utena kelio vietose. Šiuo metu […]