Šalia Klaipėdos sparčiai augančiuose Ginduliuose – nauja „Maxima“ parduotuvė

1

Šalia Klaipėdos sparčiai augančiuose Ginduliuose – nauja „Maxima“ parduotuvė

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ lapkričio 23 dieną atidarė naują parduotuvę Klaipėdos rajone, adresu Žalioji g. 36, Ginduliai. Gyvenamųjų namų statyba Ginduliuose sparčiai plečiasi, tačiau prekybos vietų gyvenvietėje ypač trūko. Naujosios parduotuvės vieta pasirinkta atsižvelgiant į gyventojų poreikį apsipirkti greitai ir patogiai, negaištant daug laiko kelionėms.

Naujoje „Maximoje“ – galimybė sutaupyti prieš šventes

Tikimasi, jog moderni parduotuvė palengvins kaimynystėje gyvenančių šeimų pasiruošimą šventėms bei taps  mėgstama kasdienių apsipirkimų vieta. Naujojoje tinklo parduotuvėje pirkėjai pamėgtas prekes galės rasti šviesiose, patogiai išplanuotose erdvėse, kuriose paprasta orientuotis.

„Apsipirkti atvykusių Gindulių gyventojų lauks išskirtinis, kalėdinę nuotaiką kuriantis asortimentas: ypatingai atrinktas eglių ir namų dekoras, įvairūs šventiniai aksesuarai ir, žinoma, maistas. Dabar išties puikus metas pradėti galvoti apie kalėdines dovanas ir taip ne tik sumažinti priešventinę įtampą, bet ir sutaupyti“, – pasakoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė.

Šviežiomis bandelėmis kvepiančioje parduotuvėje pirkėjų lauks platus kulinarijos, šviežio ir šaldyto maisto įvairovė. O bent trumpam nusikelti ir savo virtuvėje pajusti egzotiškas šalis, tokias kaip Meksika, Indija ar kur tik siekia fantazija padės gausi „Pasaulio skonių“ linija – tai įvairūs padažai, prieskoniai, makaronai ar kiti etninių virtuvių produktai. Klientai parduotuvės asortimente galės rasti ir sveikesnių alternatyvų – pavyzdžiui, produktų be cukraus ar gliuteno ir augalinių produktų.

Čia taip pat lauks paruošto maisto pasirinkimas skubantiems bei laiką taupantiems pirkėjams. Kulinarijos ir konditerijos gaminiai Gindulių „Maximoje“ bus siūlomi supakuoti, tai padės išvengti eilių ir palengvins pirkėjų apsisprendimą – pirkėjai iš karto galės įvertinti gaminio svorį ir kainą, o tai ypač aktualu besiruošiant didžiosioms metų šventėms.

Pirmieji „Maxima“ parduotuvės lankytojai atidarymo leidinyje nurodytas prekes galės įsigyti net iki 50 proc. pigiau. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei internete: www.maxima.lt/leidiniai/atidarymas-x910. Be to, apsipirkę su AČIŪ kortele už 30 Eur ar daugiau, pirkėjai galės įsigyti įmonės UAB „Arimex“ riešutų rinkinį „Studentų maistas“ (300 g) beveik „už ačiū“ – tik už 1 ct.

Patogesnis apsipirkimas ir geresnė viešoji infrastruktūra

Prekybos centro projektą Ginduliuose plėtojo nekilnojamojo turto plėtros įmonė UAB „Eriadas“ kartu su kolektyvinio investavimo subjektų valdymo įmone UAB „DIFF Assets“. Prekybos paskirties pastatą projektavo Gedimino Jurevičiaus studija. 

‎‎„Svarstydami naujo prekybos centro projektą, pirmiausia atsižvelgėme į vietos gyventojų poreikius, įvertinome, kokias naudas tai atneš – pradedant nuo patogesnio apsipirkimo ar viešosios infrastruktūros gerinimo darbų bei sutvarkytos Liepų g. atkarpos Gindulių gyvenvietėje“, – pasakoja UAB „Eriadas“ vadovė Vita Žutautaitė.

Bendras parduotuvės plotas 1 500 kv. m., iš kurio „Maximai” X skirta 1382 kv. m, kartu po vienu stogu veikia ir „Eurovaistinė“,  mėsos produktais prekiaujanti parduotuvė „Liūto“, gėlių parduotuvė „Digi flowers“ bei picerija „Trolių pica“.

Pirkėjus aptarnaus ir iškilusius klausimus padės spręsti 24 darbuotojai. Atidarymo dieną, lapkričio 23 d., parduotuvė pirkėjų lauks nuo 9 val., tuo tarpu įprastas parduotuvės darbo laikas bus nuo 8 val. iki 22 val.

 

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia arti pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 11 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Apie UAB „Eriadas“ 

UAB „Eriadas“ yra nekilnojamojo turto plėtros įmonė, sėkmingai vystanti įvairių erdvių projektus nuo 2003 metų ir sukaupusi didelę patirtį nekilnojamojo turto plėtojimo, statybų valdymo bei techninės priežiūros srityse. UAB „Eriadas“ yra viena iš didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje ir pirmaujanti statybos valdymo įmonė Vakarų Lietuvoje.  

 

 

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline Agency

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Dainiaus patirtis parodė: net ir mažo gaisro pasekmės gali būti vertinamos tūkstančiais eurų

Dainiaus patirtis parodė: net ir mažo gaisro pasekmės gali būti vertinamos tūkstančiais eurų

Sustojus metų pabaigos švenčių vajui banketus ir renginius aptarnaujančios įmonės „Dainiaus užeigos“ vadovas Dainius Urbonavičius susidūrė su nemalonia staigmena. Praėjus savaitei po paskutinių renginių, po atokvėpio, į užeigą atvykusį vadovą pasitiko nemalonus degėsių kvapas ir gaisro pėdsakai. Užsidegė vandens šildytuvas „Atvažiavęs po didžiųjų sausio pradžios šalčių pirmiausiai pastebėjau, kad nėra elektros. Pirmame ir antrame pastato […]


„RE Excellence” pradeda „Žvėryno City“ kvartalo II-ojo etapo pardavimus

„RE Excellence” pradeda „Žvėryno City“ kvartalo II-ojo etapo pardavimus

Sostinės Paribio gatvėje baigiamame statyti kvartale „Žvėryno City“ jį plėtojanti bendrovė „RE Excellence“ pradeda antrąjį butų bei komercinių patalpų pardavimo etapą. Pirkėjams siūloma 90 butų, 15 loftų ir 13 įvairioms reikmėms pritaikomų komercinių patalpų. „Žvėryno City“, kurio statyba bus visiškai užbaigta pirmąjį šių metų ketvirtį, iš viso bus pastatyta 313 būstų. „RE Excellence“ siekia, kad […]


ERGO pardavė savo centrinio biuro pastatą Vilniuje: jį įsigijo „Eriadas“

ERGO pardavė savo centrinio biuro pastatą Vilniuje: jį įsigijo „Eriadas“

Draudimo bendrovė ERGO pardavė savo centrinio biuro pastatą Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje. Daugiau kaip 6600 kvadratinių metrų ploto pastatą įsigijo nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ kartu su uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicine bendrove „DIFF Develop“. Draudimo bendrovę ERGO sandoryje konsultavo nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Colliers International Advisors“, sandorio vertė šalių sutarimu neatskleidžiama. ERGO vadovas […]


Ką veikti su senomis knygomis?

Ką veikti su senomis knygomis?

Senos knygos yra ne tik puikus šaltinis žinioms ir pramogoms, bet ir galimybė kūrybiškai pasireikšti. Jei turite namuose daug knygų, kurių jau neskaitysite ar nebesaugosite, nesudėkite jų į šiukšlių dėžę. Yra daugybė būdų, kaip panaudoti senas knygas naujai ir originaliai. Štai keletas idėjų, ką galima daryti su senomis knygomis: Sukurkite knygų meną. Iškirpkite iš knygų […]


Nelaimingi atsitikimai ir būstas: ką žinoti ir daryti turintiems paskolą

Nelaimingi atsitikimai ir būstas: ką žinoti ir daryti turintiems paskolą

Po įvairių ugnies, gamtos stichijų sukeltų nelaimių išauga susidomėjimas būsto draudimu. Neseniai įvykus nelaimei Vilniaus Viršuliškių rajone ir kasmet palaipsniui dažnėjant ekstremalių orų reiškiniams, kyla klausimų, kaip apsaugoti save ir savo būstą – ypač mokant už jį būsto paskolą. „Pastebime, kad klientai neretai susigundo rinkoje pigesniu draudimu – tačiau mažesnė kaina reiškia ir mažesnės apimties […]


CITUS ekspertai: perku būstą – nuosavybės formos teisinių terminų džiunglės

CITUS ekspertai: perku būstą – nuosavybės formos teisinių terminų džiunglės

Kiekvienas žmogus nuosavybės teise gali įgyti norimus daiktus: perkame butą, automobilio stovėjimo vietą ar kitą nekilnojamąjį turtą, o nuosavybės teisės forma būna nurodyta sudarant pirkimo–pardavimo sutartį. Tačiau nuosavybės teisė, priklausomai nuo situacijos, gali turėti tam tikrų išimčių, kurias svarbu žinoti, siekiant sklandžiai eksploatuoti ir naudotis įgytais daiktais. Ką reikia žinoti apie nuosavybės teisę įsigyjant nekilnojamąjį […]