RENOVACIJA – STOICIZMO IR INOVACIJŲ SINERGIJA, PROVOKUOJANTI PROVERŽĮ

RENOVACIJA – STOICIZMO IR INOVACIJŲ SINERGIJA, PROVOKUOJANTI PROVERŽĮ

PRANEŠIMAS SPAUDAI

2018-01-29

„RENOVACIJA – STOICIZMO IR INOVACIJŲ SINERGIJA, PROVOKUOJANTI PROVERŽĮ“

Žurnalas „Structum“ 2018 m. vasario 8 d., 10 val., kino teatre „Multikino“, PC „Ozas“, Ozo g. 18, Vilniuje, organizuoja nemokamą konferenciją: „Renovacija – stoicizmo ir inovacijų sinergija, provokuojanti proveržį“.  

Konferenciją globoja Aplinkos ministerija, atvyks „Fit-to-NZEB“ naujos Europos Sąjungos programos „Horizon 2020“ sudarytojas dr. Horia Petranas. Jis kalbės, kaip renovuojant pasiekti nulinį pastatų energijos lygį. „Tai projektas, finansuojamas pagal Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „Horizon 2020“ („Statybinių įgūdžių tema“), siekiant užtikrinti energinį efektyvumą renovacijos srityje bei iki 2020 ir 2030 m. palengvinti energetikos ir klimato kaitos tikslų įgyvendinimą“, – teigia H. Petranas.

Energijos išlaidų mažinimas, tvarūs ekonominiai sprendimai turi būti modernios šalies prioritetai. Todėl taip pat bus diskutuojama apie naujausius energijos tvarumo sprendimus nuo 2020 metų. Konferencijoje Energetikos ministerija pristatys viešųjų pastatų renovacijos planus nuo 2020 m., taip pat pranešimą skaitys Lietuvos statybininkų asociacijos atstovas.

Efektyviam renovacijos projektui būdinga puiki kokybė, energiškai efektyvūs sprendimai ir greita statyba. Į renovacijos procesą būtina žvelgti plačiai, galvojant ne tik apie esminius dalykus, bet ir atsižvelgti į socialinius aspektus. Išmintingo energijos išteklių naudojimo problema šiuo metu tampa vienu prioritetinių klausimų visame pasaulyje. Europos valstybės vis labiau investuoja į tvarų energijos valdymą.

Apie tai, kaip renovuojant pasiekti beveik nulinės energijos naudingumą Lietuvoje, pristatys dr. H. Petranas. Jis nagrinės, kokių elementų renovacijos programoje negalima praleisti. Žinokime ir siekime bendrų tikslų kartu su visa Europa.

Į NEMOKAMĄ konferenciją kviečiami renovacija suinteresuoti asmenys, regionų savivaldybių delegacijos, daugiabučių namų bendrijos, universitetų bendruomenės, įmonės ir kiti renovacija besidomintys asmenys.

Registruotis į konferenciją galite tel. +370 626 36 493, +370 5 208 0335, el. p. konferencijos@structum.lt

Pranešimą paskelbė : Ignė Dutova, UAB „Structum projektai“

Rekomenduojame

Kauno biurų centras BLC 2 siekia pirmojo Lietuvoje „Fitwel“ sertifikato

Kauno biurų centras BLC 2 siekia pirmojo Lietuvoje „Fitwel“ sertifikato

SBA grupės nekilnojamojo turto inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, pernai užbaigusi modernaus Kauno biurų centro BLC 2 plėtrą, siekia pirmojo Lietuvoje darbuotojų gerovės ir sveiko pastato sertifikato „Fitwel“. Tai būtų pirmasis biurų pastatas, kurio bendrosiose erdvėse daugiausiai dėmesio būtų skirta žmonių savijautai. „Fitwel“ sertifikatą BLC 2 pastatui ir jo bendrosioms erdvėms tikimasi gauti iki šių metų […]

PST dalį gamybai sunaudojamos elektros gamins nuosavose saulės jėgainėse

PST dalį gamybai sunaudojamos elektros gamins nuosavose saulės jėgainėse

Viena didžiausių Lietuvos statybos įmonių grupių AB Panevėžio statybos trestas dalį gamybos procesuose sunaudojamos elektros energijos generuos nuosavose saulės jėgainėse. 200 kW galingumo elektrinę įmonė jau įsirengė ant Panevėžyje, Tinklų gatvėje, esančio gamybinio pastato stogo. Dar viena – 100 kW – jėgainė planuojama ant kitos PST grupei priklausančios įmonės pastato. Į pirmojo projekto įgyvendinimą investuota […]

Svarbiausias kriterijus būsto kreditui gauti – pajamos

Svarbiausias kriterijus būsto kreditui gauti – pajamos

Po COVID-19 gyventojams vėl pradėjus domėtis būsto kreditavimu, „Luminor” bankas primena, kokios yra pagrindinės sąlygos siekiant gauti kreditą būstui įsigyti. Svarbiausi kriterijai siekiantiems gauti kreditą yra pajamų lygis ir atsakinga skolinimosi istorija, o vienkartiniai greitieji kreditai ar kliento išlaidos loterijos bilietams įtakos banko sprendimui dėl kreditavimo suteikimo nedaro.   Kreipimasis dėl būsto kredito – ką […]

Visuomenei pristatyti Panevėžio autobusų stoties projektiniai pasiūlymai

Visuomenei pristatyti Panevėžio autobusų stoties projektiniai pasiūlymai

Panevėžio miesto savivaldybėje visuomenei pristatyti vieno žymiausių Lietuvos architekto, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rolando Paleko architektų studijos parengti Panevėžio autobusų stoties projektiniai pasiūlymai.   „Tvarų, kokybišką urbanistinį sprendimą nėra paprasta rasti. Galiu tik pasidžiaugti, kad šiuo atveju jis buvo rastas ir stoties projekto įgyvendinimas taps dar vienu atsinaujinančio Panevėžio akcentu. Įgyvendinus projektą, stoties ir […]