RENOVACIJA – STOICIZMO IR INOVACIJŲ SINERGIJA, PROVOKUOJANTI PROVERŽĮ

RENOVACIJA – STOICIZMO IR INOVACIJŲ SINERGIJA, PROVOKUOJANTI PROVERŽĮ

PRANEŠIMAS SPAUDAI

2018-01-29

„RENOVACIJA – STOICIZMO IR INOVACIJŲ SINERGIJA, PROVOKUOJANTI PROVERŽĮ“

Žurnalas „Structum“ 2018 m. vasario 8 d., 10 val., kino teatre „Multikino“, PC „Ozas“, Ozo g. 18, Vilniuje, organizuoja nemokamą konferenciją: „Renovacija – stoicizmo ir inovacijų sinergija, provokuojanti proveržį“.  

Konferenciją globoja Aplinkos ministerija, atvyks „Fit-to-NZEB“ naujos Europos Sąjungos programos „Horizon 2020“ sudarytojas dr. Horia Petranas. Jis kalbės, kaip renovuojant pasiekti nulinį pastatų energijos lygį. „Tai projektas, finansuojamas pagal Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „Horizon 2020“ („Statybinių įgūdžių tema“), siekiant užtikrinti energinį efektyvumą renovacijos srityje bei iki 2020 ir 2030 m. palengvinti energetikos ir klimato kaitos tikslų įgyvendinimą“, – teigia H. Petranas.

Energijos išlaidų mažinimas, tvarūs ekonominiai sprendimai turi būti modernios šalies prioritetai. Todėl taip pat bus diskutuojama apie naujausius energijos tvarumo sprendimus nuo 2020 metų. Konferencijoje Energetikos ministerija pristatys viešųjų pastatų renovacijos planus nuo 2020 m., taip pat pranešimą skaitys Lietuvos statybininkų asociacijos atstovas.

Efektyviam renovacijos projektui būdinga puiki kokybė, energiškai efektyvūs sprendimai ir greita statyba. Į renovacijos procesą būtina žvelgti plačiai, galvojant ne tik apie esminius dalykus, bet ir atsižvelgti į socialinius aspektus. Išmintingo energijos išteklių naudojimo problema šiuo metu tampa vienu prioritetinių klausimų visame pasaulyje. Europos valstybės vis labiau investuoja į tvarų energijos valdymą.

Apie tai, kaip renovuojant pasiekti beveik nulinės energijos naudingumą Lietuvoje, pristatys dr. H. Petranas. Jis nagrinės, kokių elementų renovacijos programoje negalima praleisti. Žinokime ir siekime bendrų tikslų kartu su visa Europa.

Į NEMOKAMĄ konferenciją kviečiami renovacija suinteresuoti asmenys, regionų savivaldybių delegacijos, daugiabučių namų bendrijos, universitetų bendruomenės, įmonės ir kiti renovacija besidomintys asmenys.

Registruotis į konferenciją galite tel. +370 626 36 493, +370 5 208 0335, el. p. konferencijos@structum.lt

Pranešimą paskelbė : Ignė Dutova, UAB „Structum projektai“

Netradicinėje ekspozicijoje – žinutė apie naujoviškus interjero sprendimus

Netradicinėje ekspozicijoje – žinutė apie naujoviškus interjero sprendimus

Naujakuriams skirtame renginyje „Būsto mugė“ lankytojų laukia namų apdailos centro „Unideco“ pristatomi išbaigti netradiciniai vonios bei svetainės kambario interjerai. Visa ekspozicija sutalpinta į mažas, vos 15 kv.m. erdves, kuriose kūrybiškai panaudotos apdailos medžiagos, dominuoja ryškesni spalviniai ir tekstūriniai sprendimai. Originalaus stendo autorė dizainerė Agnė Ramonaitė pasakoja, kad drąsesnes idėjas galima pritaikyti kiekviename interjere, tačiau klientai […]

  Straipsniai »

„Ignitis grupė“ aukcione pardavė NT objektų už 446 tūkst. eurų

Tarptautinei energetikos bendrovei „Ignitis grupė“ priklausanti įmonė „NT Valdos“ spalio 17 d. įvykusiame aukcione pardavė du nekilnojamojo turto objektus Marijampolėje ir Trakuose, kurių bendra pardavimo kaina siekia 446 tūkst. eurų, įskaitant PVM. Aukcioną organizavo tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“. Sporto g., Marijampolėje, esantis pastatas buvo parduotas už pradinę 288 tūkst. eurų, įskaitant PVM, kainą. […]

  Straipsniai »
Kalnėnai pretenduoja tapti nauju miesto traukos centru

Kalnėnai pretenduoja tapti nauju miesto traukos centru

Į ekonominio bei socialinio gyvenimo avansceną įžengianti naujoji dabartinių trisdešimtmečių karta atsineša savo mentalitetą, kurį suformavo laisvos ir pasauliui atviros visuomenės gyvenimo principai. Jis pasižymi kitokiu požiūriu į save ir į kitus, bendravimo kultūra, savitais poreikiais, kurie apima visas sritis. Kompanijos „2L Architektai“ architektė Viktorija Kirejevaitė pastebi, kad urbanistikoje didėja prioritetas viešosioms erdvėms, šalia socialinės paskirties objektų formuojasi […]

  Straipsniai »
Po 15 metų NT projektų vystymo pristato vienijantį prekės ženklą „Homa“

Po 15 metų NT projektų vystymo pristato vienijantį prekės ženklą „Homa“

Po 15 metų nekilnojamojo turto projektų vystymo viena didžiausių NT vystymo įmonių Lietuvoje pristato visą jos patirtį ir filosofiją vienijantį naują prekės ženklą „Homa“. Nuo 2007 m. nekilnojamojo turto vystymu užsiimanti komanda yra puikiai žinoma vilniečiams. Anksčiau vystomų projektų rėmuose prisistatyti linkusi komanda naujuose ir sparčiausiai augančiuose Vilniaus miesto miegamuosiuose bei centro rajonuose yra išvysčiusi […]

  Straipsniai »