RENOVACIJA – STOICIZMO IR INOVACIJŲ SINERGIJA, PROVOKUOJANTI PROVERŽĮ

RENOVACIJA – STOICIZMO IR INOVACIJŲ SINERGIJA, PROVOKUOJANTI PROVERŽĮ

PRANEŠIMAS SPAUDAI

2018-01-29

„RENOVACIJA – STOICIZMO IR INOVACIJŲ SINERGIJA, PROVOKUOJANTI PROVERŽĮ“

Žurnalas „Structum“ 2018 m. vasario 8 d., 10 val., kino teatre „Multikino“, PC „Ozas“, Ozo g. 18, Vilniuje, organizuoja nemokamą konferenciją: „Renovacija – stoicizmo ir inovacijų sinergija, provokuojanti proveržį“.  

Konferenciją globoja Aplinkos ministerija, atvyks „Fit-to-NZEB“ naujos Europos Sąjungos programos „Horizon 2020“ sudarytojas dr. Horia Petranas. Jis kalbės, kaip renovuojant pasiekti nulinį pastatų energijos lygį. „Tai projektas, finansuojamas pagal Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „Horizon 2020“ („Statybinių įgūdžių tema“), siekiant užtikrinti energinį efektyvumą renovacijos srityje bei iki 2020 ir 2030 m. palengvinti energetikos ir klimato kaitos tikslų įgyvendinimą“, – teigia H. Petranas.

Energijos išlaidų mažinimas, tvarūs ekonominiai sprendimai turi būti modernios šalies prioritetai. Todėl taip pat bus diskutuojama apie naujausius energijos tvarumo sprendimus nuo 2020 metų. Konferencijoje Energetikos ministerija pristatys viešųjų pastatų renovacijos planus nuo 2020 m., taip pat pranešimą skaitys Lietuvos statybininkų asociacijos atstovas.

Efektyviam renovacijos projektui būdinga puiki kokybė, energiškai efektyvūs sprendimai ir greita statyba. Į renovacijos procesą būtina žvelgti plačiai, galvojant ne tik apie esminius dalykus, bet ir atsižvelgti į socialinius aspektus. Išmintingo energijos išteklių naudojimo problema šiuo metu tampa vienu prioritetinių klausimų visame pasaulyje. Europos valstybės vis labiau investuoja į tvarų energijos valdymą.

Apie tai, kaip renovuojant pasiekti beveik nulinės energijos naudingumą Lietuvoje, pristatys dr. H. Petranas. Jis nagrinės, kokių elementų renovacijos programoje negalima praleisti. Žinokime ir siekime bendrų tikslų kartu su visa Europa.

Į NEMOKAMĄ konferenciją kviečiami renovacija suinteresuoti asmenys, regionų savivaldybių delegacijos, daugiabučių namų bendrijos, universitetų bendruomenės, įmonės ir kiti renovacija besidomintys asmenys.

Registruotis į konferenciją galite tel. +370 626 36 493, +370 5 208 0335, el. p. konferencijos@structum.lt

Pranešimą paskelbė : Ignė Dutova, UAB „Structum projektai“

Daugiau konkurencijos ir skaidrumo statybos darbų viešuosiuose pirkimuose

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) pristato trečiąją sektorinę – viešųjų pirkimų statybos srityje – apžvalgą. „Atvirumas ir skaidrumas ypatingai svarbus viešajame sektoriuje, nes čia naudojami mokesčių mokėtojų pinigai. Pastarųjų 5 metų duomenimis, Lietuvoje būtent per viešuosius pirkimus įsigyjama apie 68 proc. statybos darbų. Bendrai šalyje atliktiems statybos darbams 2017–2018 m. – vidutiniškai per metus buvo išleista […]

  Straipsniai »
Mikroautobusų nuoma Vilniuje: mikroautobuso pasirinkimo vadovas

Mikroautobusų nuoma Vilniuje: mikroautobuso pasirinkimo vadovas

Mikroautobusų nuoma Vilniuje ir Kaune šiomis dienomis užima labai didelę transporto priemonių nuomos paslaugų rinkos dalį. Todėl leistis į kelionę su 8 ar 9 žmonių grupe šiandien yra gerokai paprasčiau – tam tereikia išsinuomoti keleivinį mikroautobusą. Tačiau didelė mikroautobusų nuomos paslaugų pasiūla gali kelti daug klausimų, todėl vertėtų pasinaudoti šiuo praktišku mikroautobusų nuomos pasirinkimo vadovu. […]

  Straipsniai »

Seimas po svarstymo pritarė Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pataisoms

Seimas po svarstymo pritarė Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIIIP-4078(2), kuriomis siūloma sumažinti fizinių asmenų nekomercinės paskirties nekilnojamajam turtui taikomą neapmokestinamąjį dydį nuo 220 tūkst. eurų iki 150 tūkst. eurų. Asmenims, auginantiems tris ir daugiau vaikų (įvaikių) iki 18 metų, ir asmenims, auginantiems neįgalų vaiką (įvaikį) iki 18 metų, taip pat vyresnį neįgalų […]

  Straipsniai »

Nuo šiol visa informacija apie valstybinę žemę – viename portale

Nuo šiandien pradedamas skelbti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) inciatyva parengtas visiškai naujas ir unikalus erdvinių duomenų rinkinys, kuriame pateikiama informacija apie visus šalyje esančius valstybinės žemės sklypus ir plotus. NŽT kviečia aktyviai naudotis Lietuvos erdvinės informacijos portale www.geoportal.lt (skiltyje – Apskaityti valstybinės žemės plotai (VŽA_DRLT)) skelbiamais ir nuolat atnaujinamais išsamiais duomenimis apie valstybinę žemę. NŽT, […]

  Straipsniai »