„Realco“ pradeda nuomininkų paieškas verslo centrui „Hero“: pasirašė sutartį su „Newsec“

„Realco“ pradeda nuomininkų paieškas verslo centrui „Hero“: pasirašė sutartį su „Newsec“

Nekilnojamojo turto (NT) bendrovė „Realco“ skelbia pradedanti nuomos procesą Vilniaus centriniame verslo rajone vystomam verslo centrui „Hero“. Įmonė ne tik sustiprino savo vidinę komandą, bet ir sudarė sutartį su NT konsultacijų bendrove „Newsec“, kuri užsiims aktyvia nuomininkų paieška. Sostinės A klasės biurų rinką „Hero“ papildys 32 tūkst. kv. metrų nuomojamo ploto. Planuojama, kad įsikurti naujajame verslo centre bus galima 2025 m. vasarą.

„Verslo centro „Hero“ statybos įsibėgėjo, tad kreipiame fokusą ir į nuomos procesą. Tuo tikslu neseniai sustiprinome savo vidinę komandą, prie kurios prisijungė komercinio NT valdymo ir nuomos ekspertė Gintarė Žemaitė, turinti sėkmingos ilgametės patirties valdant didelės apimties projektus. Taip pat pasirinkome patyrusį partnerį „Newsec“ ir aktyviai startuojame su verslo centro patalpų nuoma rinkoje. Projektas bus baigtas 2025 m. vasarą, mūsų siekis yra verslo centro atidarymo metu turėti kuo daugiau išnuomoto ploto ir jau pirmosiomis dienomis girdėti nuomininkų šurmulį bendrose erdvėse. Manome, kad savo tikslus įgyvendinsime, nes nuo pat verslo centro statybų pradžios sulaukėme nemažo susidomėjimo iš rinkos – tas teikia pamatuoto optimizmo“, – komentuoja „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

Pasak „Newsec“ biurų sprendimų vadovės Indrės Juščės, „Hero“ yra rinkoje labai laukiamas projektas ne tik dėl savo ypatumų, bet ir dėl itin menkos naujų A klasės biurų pasiūlos Vilniaus centriniame verslo rajone. 

2024-aisiais naujų biurų plotų pasiūla Vilniaus rinkoje sieks vos 33.000 kv. metrų, o centriniame verslo rajone neatsidarys nei vienas nuomai laisvas verslo centras. 2025 metais planuojama didesnė, tačiau taip pat kukli – 85.000 kv. metrų – naujų biurų pasiūla. Esant tokiai situacijai, tikėtina, turėtų padaugėti išankstinių nuomos sutarčių. Be to, „Hero“  verslo centras turi keletą unikalių rinkoje išskirtinumų. Vienas jų – šis pastatas siūlys nuomininkams net 4.000 kv. metrų ploto biurą viename aukšte. Tai atvers patogesnes galimybes didelėms įmonėms perkelti savo biurus į centrinę verslo zoną“, – sako I. Juščė.

Ekspertės vertinimu, dar vienas reikšmingas projekto išskirtinumas yra nuomojančios bendrovės įsipareigojimas už siūlomą nuomos kainą pilnai įrengti biuro patalpas pagal paruoštą interjero projektą. Tai supaprastins biuro relokacijos procesą kompanijoms, kurios neturi vidinių žmogiškųjų resursų, galinčių užsiimti patalpų projektavimu ir įrengimu ar nėra nusimačiusios tam lėšų.

„Newsec“ ekspertės teigimu, nors pastaraisiais metais sumažėjo biurus besinuomojančių užsienio investuotojų, stebimas vietinių kompanijų aktyvumas. 2023 metais sostinėje apie 30 proc. biurų nuomos sutarčių buvo sudaryta su IT sektoriaus atstovais, apie 20 proc. – finansų sektoriaus įmonėmis, 8 proc. – su logistikos ir aviacijos kompanijomis. Keli dideli biurų nuomos sandoriai A klasės verslo centruose Vilniaus centriniame verslo rajone fiksuoti ir su energetikos kompanijomis.

„Šiuo metu Vilniuje patraukliausi biurai, kurių nuomotojai siūlo jau įrengtas patalpas arba galimybę tai padaryti efektyviai, standartizuotai ir nereikalaujant didelio nuomininko įsitraukimo. Taip pat laimi galintys nuomininkams pasiūlyti lanksčias nuomos sąlygas ir terminus“, – kalba I. Juščė.

Pasak „Realco“ komercinio NT vystymo vadovės Gintarės Žemaitės, verslo centre „Hero“ nuomininkams bus suteikiami pilnai įrengti A klasės biurai ir patrauklus komercinių sąlygų bei pridėtinių verčių paketas. Bus galima rinktis tiek standartinius 200–800 kv. metrų plotus biurams, tiek patogiai viename aukšte įkurdinti didesnes įmones, kurių ploto poreikis bus 1.500 ar net 4.000 kv. metrų.

Strategiškai patogioje miesto vietoje esančio „Hero“ nuomininkai galės naudotis čia įrengtomis funkcionaliomis bendrosiomis erdvėmis, tarp kurių – panoraminė stogo terasa su 300 m bėgimo taku, sveiko maisto restoranas, sveikatingumo įstaigos, erdvės bendravimui, poilsiui, sportui, natūrali augmenija, patogumai dviratėmis transporto priemonėmis atvykstantiems darbuotojams, biblioteka, apgalvoti architektūriniai, techniniai ir dizaino sprendimai, orientuoti į gerą savijautą ir visapusišką komfortą.

„Verslo centrą vystome vadovaudamiesi pasaulinio lygio tvarumo ir gerovės standartais „BREEAM Excellent New Construction“ ir „WELL Gold“. Tai leidžia garantuoti, kad verslo centro patalpose bus sukurta naujos kartos ir kokybine prasme rinkoje neturinti analogų darbo aplinka, kurioje maksimaliai tenkinami tvarumo, ekologijos, aplinkosaugos reikalavimai ir orientuojamasi į darbuotojų gerovę“, – sako G. Žemaitė.

Reikalavimai biurams auga nuolatos, tad šiandien išties nebeužtenka vien geros lokacijos ir aukšto energinio efektyvumo. Labai daug dėmesio turi būti ir yra skiriama biurų kompleksų pasiekiamumui, infrastruktūrai, juose teikiamoms paslaugoms, interjerui, tvarumui.

„Visa tai sieksime užtikrinti savo verslo centre „Hero“, – reziumuoja verslo centrą vystančios bendrovės „Realco“ ekspertė.

Pranešimą paskelbė: Eglė Cibienė, UAB „Idea Prima”

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
„YIT Lietuva“ pabaigė kelio, vedančio į į lietuvių pamėgtą Palangos Kunigiškių rajoną, remontą

„YIT Lietuva“ pabaigė kelio, vedančio į į lietuvių pamėgtą Palangos Kunigiškių rajoną, remontą

Viena populiariausių vasaros atostogų vietų – Kunigiškių kvartalas Palangoje – nuo šiol dar patogiau pasiekiama kurorto gyventojams bei svečiams. Tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pabaigė į šį rajoną vedančio kelio remontą. Kelias, vedantis iš Palangos miesto į Kunigiškių gyvenamąjį rajoną, kurorto gyventojus ir svečius jau pasitinka gerokai atsinaujinęs. Iki remonto jo būklė […]


Bendri namai – ne tik susituokus: ekspertas paaiškina būsto paskolos ypatumus poroms

Bendri namai – ne tik susituokus: ekspertas paaiškina būsto paskolos ypatumus poroms

Imti paskolą nuosavam būstui įsigyti Lietuvoje linkę tiek sutuoktiniai, tiek ir nesusituokusios poros. Kuo skiriasi nekilnojamojo turto įsigijimo su būsto paskola procesas jau susituokus, tik planuojant tai daryti ar tokių ketinimų visai neturint, atsako „Luminor“ banko Mažmeninės bankininkystės vadovas Edvinas Jurevičius. Paskolai gauti žiedas nereikalingas Įsigyti bendrą būstą dažnai nusprendžia vienas kitam įsipareigoję, bet vestuvių […]


UAB Maspro  ieško projektų pradinių autorių

UAB Maspro ieško projektų pradinių autorių

UAB “Maspro” rengia šiuos projektus  ir vadovaujantis LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo reikalavimais ieško pradinių projektų autorių: Mokslo paskirties pastato (darželio), Taikos g. 99, Vilniuje rekonstravimo projektas (parengtas apie 1975-1985 metus); Mokslo paskirties pastato (7.11) Žemaitės g. 37, Telšiuose, kapitalinio remonto projektas (Telšių Germanto progimnazija); Mokslo paskirties pastato (7.11) Sedos g. 29, Telšiuose, […]


IEŠKOMI PRADINIAI PROJEKTŲ AUTORIAI

IEŠKOMI PRADINIAI PROJEKTŲ AUTORIAI

UAB “Aplan” rengia šiuos projektus  ir vadovaujantis LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo reikalavimais ieško pradinių projektų autorių: Mokslo paskirties pastato (Unik.Nr.1096-0035-0016) T. Kosciuškos g.11, Vilniuje, atnaujinimo (modernizavimo) projektas;  Trakų kultūros rūmų – kultūros paskirties pastato (Unik. Nr. 7998-5000-2018) Vytauto g. 69, Trakuose, rekonstravimo projektas; Vandens uostų paskirties (8.5) statinio ir kitos paskirties (7.22) […]


Seimo priimtos pataisos sustiprins nacionalinį kibernetinį saugumą

Seimo priimtos pataisos sustiprins nacionalinį kibernetinį saugumą

2024 m. liepos 11 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienos ● Seimo nuotraukos ● Seimo transliacijos ir vaizdo įrašai) Seimas priėmė naująjį Kibernetinio saugumo įstatymą, į kurį perkeliama Europos Sąjungos Tinklų ir informacinių sistemų saugumo direktyva. Joje numatytos teisinės priemonės bendram kibernetinio saugumo lygiui ES valstybėse narėse didinti. Kaip anksčiau yra minėjęs krašto apsaugos ministras Laurynas […]


Per 2024 m. pirmąjį pusmetį „Estateguru“ investuotojams grąžino 47.5 mln. eurų

Per 2024 m. pirmąjį pusmetį „Estateguru“ investuotojams grąžino 47.5 mln. eurų

2024 metų pirmąjį pusmetį investuotojai per Estijos kilmės tarptautinę sutelktinio finansavimo platformą „Estateguru“ sutelkė 40.4 mln. eurų, o investuotojams grąžinta suma siekė 47.5 mln. eurų. Pirmąjį šių metų pusmetį „Estateguru“ investuotojai uždirbo 6.9 mln. eurų, o vidutinė investicijų grąža sutelktinio finansavimo platformoje siekė 10.88%. Lietuvoje 2024 m. I pusmetį per „Estateguru“ platformą sutelkta 8.3 mln. […]