„Realco“ pradeda nuomininkų paieškas verslo centrui „Hero“: pasirašė sutartį su „Newsec“

„Realco“ pradeda nuomininkų paieškas verslo centrui „Hero“: pasirašė sutartį su „Newsec“

Nekilnojamojo turto (NT) bendrovė „Realco“ skelbia pradedanti nuomos procesą Vilniaus centriniame verslo rajone vystomam verslo centrui „Hero“. Įmonė ne tik sustiprino savo vidinę komandą, bet ir sudarė sutartį su NT konsultacijų bendrove „Newsec“, kuri užsiims aktyvia nuomininkų paieška. Sostinės A klasės biurų rinką „Hero“ papildys 32 tūkst. kv. metrų nuomojamo ploto. Planuojama, kad įsikurti naujajame verslo centre bus galima 2025 m. vasarą.

„Verslo centro „Hero“ statybos įsibėgėjo, tad kreipiame fokusą ir į nuomos procesą. Tuo tikslu neseniai sustiprinome savo vidinę komandą, prie kurios prisijungė komercinio NT valdymo ir nuomos ekspertė Gintarė Žemaitė, turinti sėkmingos ilgametės patirties valdant didelės apimties projektus. Taip pat pasirinkome patyrusį partnerį „Newsec“ ir aktyviai startuojame su verslo centro patalpų nuoma rinkoje. Projektas bus baigtas 2025 m. vasarą, mūsų siekis yra verslo centro atidarymo metu turėti kuo daugiau išnuomoto ploto ir jau pirmosiomis dienomis girdėti nuomininkų šurmulį bendrose erdvėse. Manome, kad savo tikslus įgyvendinsime, nes nuo pat verslo centro statybų pradžios sulaukėme nemažo susidomėjimo iš rinkos – tas teikia pamatuoto optimizmo“, – komentuoja „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

Pasak „Newsec“ biurų sprendimų vadovės Indrės Juščės, „Hero“ yra rinkoje labai laukiamas projektas ne tik dėl savo ypatumų, bet ir dėl itin menkos naujų A klasės biurų pasiūlos Vilniaus centriniame verslo rajone. 

2024-aisiais naujų biurų plotų pasiūla Vilniaus rinkoje sieks vos 33.000 kv. metrų, o centriniame verslo rajone neatsidarys nei vienas nuomai laisvas verslo centras. 2025 metais planuojama didesnė, tačiau taip pat kukli – 85.000 kv. metrų – naujų biurų pasiūla. Esant tokiai situacijai, tikėtina, turėtų padaugėti išankstinių nuomos sutarčių. Be to, „Hero“  verslo centras turi keletą unikalių rinkoje išskirtinumų. Vienas jų – šis pastatas siūlys nuomininkams net 4.000 kv. metrų ploto biurą viename aukšte. Tai atvers patogesnes galimybes didelėms įmonėms perkelti savo biurus į centrinę verslo zoną“, – sako I. Juščė.

Ekspertės vertinimu, dar vienas reikšmingas projekto išskirtinumas yra nuomojančios bendrovės įsipareigojimas už siūlomą nuomos kainą pilnai įrengti biuro patalpas pagal paruoštą interjero projektą. Tai supaprastins biuro relokacijos procesą kompanijoms, kurios neturi vidinių žmogiškųjų resursų, galinčių užsiimti patalpų projektavimu ir įrengimu ar nėra nusimačiusios tam lėšų.

„Newsec“ ekspertės teigimu, nors pastaraisiais metais sumažėjo biurus besinuomojančių užsienio investuotojų, stebimas vietinių kompanijų aktyvumas. 2023 metais sostinėje apie 30 proc. biurų nuomos sutarčių buvo sudaryta su IT sektoriaus atstovais, apie 20 proc. – finansų sektoriaus įmonėmis, 8 proc. – su logistikos ir aviacijos kompanijomis. Keli dideli biurų nuomos sandoriai A klasės verslo centruose Vilniaus centriniame verslo rajone fiksuoti ir su energetikos kompanijomis.

„Šiuo metu Vilniuje patraukliausi biurai, kurių nuomotojai siūlo jau įrengtas patalpas arba galimybę tai padaryti efektyviai, standartizuotai ir nereikalaujant didelio nuomininko įsitraukimo. Taip pat laimi galintys nuomininkams pasiūlyti lanksčias nuomos sąlygas ir terminus“, – kalba I. Juščė.

Pasak „Realco“ komercinio NT vystymo vadovės Gintarės Žemaitės, verslo centre „Hero“ nuomininkams bus suteikiami pilnai įrengti A klasės biurai ir patrauklus komercinių sąlygų bei pridėtinių verčių paketas. Bus galima rinktis tiek standartinius 200–800 kv. metrų plotus biurams, tiek patogiai viename aukšte įkurdinti didesnes įmones, kurių ploto poreikis bus 1.500 ar net 4.000 kv. metrų.

Strategiškai patogioje miesto vietoje esančio „Hero“ nuomininkai galės naudotis čia įrengtomis funkcionaliomis bendrosiomis erdvėmis, tarp kurių – panoraminė stogo terasa su 300 m bėgimo taku, sveiko maisto restoranas, sveikatingumo įstaigos, erdvės bendravimui, poilsiui, sportui, natūrali augmenija, patogumai dviratėmis transporto priemonėmis atvykstantiems darbuotojams, biblioteka, apgalvoti architektūriniai, techniniai ir dizaino sprendimai, orientuoti į gerą savijautą ir visapusišką komfortą.

„Verslo centrą vystome vadovaudamiesi pasaulinio lygio tvarumo ir gerovės standartais „BREEAM Excellent New Construction“ ir „WELL Gold“. Tai leidžia garantuoti, kad verslo centro patalpose bus sukurta naujos kartos ir kokybine prasme rinkoje neturinti analogų darbo aplinka, kurioje maksimaliai tenkinami tvarumo, ekologijos, aplinkosaugos reikalavimai ir orientuojamasi į darbuotojų gerovę“, – sako G. Žemaitė.

Reikalavimai biurams auga nuolatos, tad šiandien išties nebeužtenka vien geros lokacijos ir aukšto energinio efektyvumo. Labai daug dėmesio turi būti ir yra skiriama biurų kompleksų pasiekiamumui, infrastruktūrai, juose teikiamoms paslaugoms, interjerui, tvarumui.

„Visa tai sieksime užtikrinti savo verslo centre „Hero“, – reziumuoja verslo centrą vystančios bendrovės „Realco“ ekspertė.

Pranešimą paskelbė: Eglė Cibienė, UAB „Idea Prima”

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
4 patarimai, kaip turėti gražų ir tvarkingą kiemą, prie jo dirbant mažiau

4 patarimai, kaip turėti gražų ir tvarkingą kiemą, prie jo dirbant mažiau

Gerai prižiūrimas kiemas dažnam asocijuojasi su daugybe ravėjimui, genėjimui ir laistymui praleistų valandų. Tačiau Akmenys.lt atstovas Ignas Endriukaitis šypsodamasis tikina, kad kankintis kieme tikrai nėra privaloma. Pasak jo, strategiškai planuodami ir priimdami teisingus sprendimus, galite sukurti itin jaukią kiemo erdvę, kurioje poilsis užims daugiau laiko nei jos priežiūra ir tvarkymas.  Geotekstilė piktžolių kontrolei Vienas didžiausių kiemo […]


Kultūros dieną Kaunas pasitinka su ypatinga ambicija: išduotas leidimas M. K. Čiurlionio koncertų centro statybai

Kultūros dieną Kaunas pasitinka su ypatinga ambicija: išduotas leidimas M. K. Čiurlionio koncertų centro statybai

Kaunas demonstruoja lyderystę įgyvendinant nacionalinės reikšmės projektus. Stadionas – sėkmingai funkcionuoja, netrukus bus atvertas ir pirmasis šalyje mokslo muziejus, o per artimiausius kelerius metus kairiajame Nemuno krante turi iškilti aukščiausių standartų kultūros renginių erdvė – M. K. Čiurlionio koncertų centras. Objektui išduotas statybos leidimas, ruošiamasi skelbti tarptautinį rangos konkursą. Unikalus architektūros kūrinys „Simboliška, kad su […]


Karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos – tai vertybinis objektas tiek EIKA grupei, tiek visai Lietuvai

Karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos – tai vertybinis objektas tiek EIKA grupei, tiek visai Lietuvai

2022 m. IV-ą ketvirtį pradėtos karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos ir jau atiduotos į Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos rankas. Projektą įgyvendino UAB EIKA grupei priklausančios įmonės UAB „Partnerystės projektai keturi“ ir UAB „Samogitia miestelis“. Netrukus 7,8 ha teritorijoje įsikurs vienas jauniausių kariuomenės vienetų – „Žemaitijos“ brigados Kunigaikščio Marginio pėstininkų batalionas. Bataliono dydžio karinio miestelio […]


Senos statybos daugiabučių griovimas: kas lauktų šio nekilnojamojo turto savininkų?

Senos statybos daugiabučių griovimas: kas lauktų šio nekilnojamojo turto savininkų?

Advokatų kontoros „Marger“ vyresnysis teisininkas, advokatas Egidijus Matonis Visuomenėje verda diskusijos dėl gyventojų atsakomybės už jiems priklausančius statinius bei dėl to, ką daryti su senos statybos daugiabučiais pastatais. Svarstoma apie nedidelės dalies daugiabučių namų, kurie yra avarinės būklės, griovimą. Kas lauktų šio nekilnojamojo turto (NT) savininkų bei kaip teisiškai galėtų būti išspręstas šis NT rebusas? […]


Balandžio pabaigoje Vilniuje vyks pagrindinė šalies statybų sektoriaus paroda „Resta 2024“: ko tikėtis joje šiemet?

Balandžio pabaigoje Vilniuje vyks pagrindinė šalies statybų sektoriaus paroda „Resta 2024“: ko tikėtis joje šiemet?

Paskutinį balandžio savaitgalį, 25–27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė specializuota statybų tematikos paroda Baltijos šalyse, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą. […]


Įsibėgėja kelio Molėtai-Utena rekonstrukcija: išardyta 15 tūkst. tonų senos kelio dangos

Įsibėgėja kelio Molėtai-Utena rekonstrukcija: išardyta 15 tūkst. tonų senos kelio dangos

Kovo pradžioje „Via Lietuva“ inicijuoti blogiausios šalyje kokybės magistralinio kelio A14 Vilnius-Utena rekonstrukcijos darbai įgauna pagreitį. Per mėnesį netoli 30 km siekiančioje atnaujinamo kelio atkarpoje jau atlikta 70 proc. visų paruošiamųjų darbų, išardyta 10 km ilgio betoninio kelio atkarpa.  Kovo 7 dieną kelio rekonstrukcijos darbai vienu metu buvo pradėti keliose Molėtai-Utena kelio vietose. Šiuo metu […]