„Profitus“ žengia į naują paskolų rinką

1

„Profitus“ žengia į naują paskolų rinką

Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ žengia į naują paskolų rinką ir pradeda telkti finansavimą ne tik nekilnojamojo turto vystymui, bet ir verslo apyvartinėms lėšoms.

Sutelktinio finansavimo platforma verslo paskolas telkti planuoja už 7-14% metinių palūkanų, kuomet kitų, ne bankinių, finansavimo alternatyvų verslui metinės palūkanos vyrauja dažniausiai tarp 10-30%.

Pasak „Profitus“ įkūrėjos Viktorijos Vanagės, investuotojams ir toliau visuomet bus įkeičiamas nekilnojamasis turtas, kaip papildoma saugumo garantija, tiesiog lėšų panaudojimo paskirtis skirsis.

„Pasirinkome žengti į verslo paskolų rinką ir taip išplėsti ne tik finansavimo ieškančių klientų ratą bet ir pasiūlyti investuotojams daugiau projektų ir daugiau pasirinkimo. „Profitus“ ir toliau atidžiai vertins įkeičiamą nekilnojamąjį turtą, patį paskolos gavėją, jo finansinę sveikatą ir galimybes įgyvendinti įsipareigojimus. Investuotojams platformoje detaliai bus pateikiama informacija apie kiekvieną paskolą ir kiekvienu atveju investuotojai galės įvertinti ar į ją investuoti“, – pasakoja V. Vanagė.

Anot verslininkės, žengti į naują paskolų rinką nusprendė pastebėjus poreikį bei konkurencinius pranašumus. Tačiau racionaliai vertina konkurentų įdirbį šioje rinkoje ir žada netaikyti į smulkias paskolas.

„Nors verslo paskolų rinkoje matome nemažai konkurentų, tačiau dar vienam žaidėjui, manome, vietos atsiras, nes galime pasiūlyti konkurencinius pranašumus. Taip pat mes orientuosimės tik į stambesnes paskolas nuo 50 tūkst. eurų ir nesistengsime tapti „greitųjų kreditų“ įmone, kuri siūlo paskolas po kelis tūkstančius eurų“, – dėsto verslininkė.

„Profitus“ planuoja orientuotis į vidutines ir didesnes įmones, kurios ieško finansavimo verslo plėtrai, investicinėms technologijos ir įrenginiams bei apyvartinėms lėšoms. 

Bankai nenoriai skolina

Bankai pastaraisiais metais vis mažiau rodo noro skolinti NT vystymui bei verslo apyvartinėms lėšoms, tad alternatyvus finansavimas sulaukia vis daugiau dėmesio.

Apskritai paėmus, Lietuvoje, Latvijoje ir  Estijoje  alternatyvus skolinimas vaidina vis reikšmingesnį vaidmenį. Per pirmuosius tris 2018 m. ketvirčius (sausis – rugsėjis) alternatyvaus skolinimo platformos paskolino 1,1 mlrd. eurų. Tai sudaro  daugiau nei 8% bendros per tą laikotarpį išduotų paskolų vertės Baltijos šalių regione (bankai ir kredito unijos paskolino apytiksliai 12 mlrd. eurų), skelbiama sutelktinio finansavimo  platformos „Profitus“ parengtoje apžvalgoje, lyginančioje Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkų tendencijas.

Profitus – sutelktinio finansavimo platforma su nekilnojamojo turto įkeitimu. Tarpininkas tarp norinčių investuoti ir ieškančių finansavimo galimybių. Profitus per 8 veiklos mėnesius finansavo 8 projektus už daugiau nei 2,1 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Urbonas, UAB „Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“

Būsto paieška studentui: kodėl verta pirkti nuosavą?

Būsto paieška studentui: kodėl verta pirkti nuosavą?

Paskutinis vasaros mėnuo – laikas, kuomet į didžiuosius Lietuvos miestus, daugiausia sostinę, po vasaros atostogų sugrįžta studentai. Dažnas jų padedant tėvams ieško būsto, kuriam kelia tokius esminius kriterijus: vienam ar dviem jaunuoliams tinkamas buto dydis ir suplanavimas, protingo dydžio jo išlaikymo išlaidos, galimybė iš namų patogiai pasiekti universitetą ar kolegiją. Jaunuolių poreikius nagrinėjantys nekilnojamojo turto […]

  Straipsniai »
„Hansgrohe EcoSmart“ technologija. Efektyviai taupo vandenį ir energiją tiek namų ūkiuose, tiek viešbučiuose

„Hansgrohe EcoSmart“ technologija. Efektyviai taupo vandenį ir energiją tiek namų ūkiuose, tiek viešbučiuose

Artėjant šildymo sezonui, imame sukti galvą, kaip sutaupyti pinigų, neprarandant komfortiškų gyvenimo sąlygų. Pirmasis žingsnis – pradėti nuo savo įpročių ir namuose naudojamų technologijų. Vienos šių technologijų – vandens maišytuvai ir dušas, tai yra priemonės, kurias naudojame kiekvieną dieną ir kurios suteikia daug galimybių sutaupyti.  Tikriausiai esate susidūrę su situacija, kuomet nusipirkę (deja, dažniausiai kuo […]

  Straipsniai »
Pradėjo veikti visiškai atnaujinta Kauno „Akropolio“ laisvalaikio ir restoranų erdvė

Pradėjo veikti visiškai atnaujinta Kauno „Akropolio“ laisvalaikio ir restoranų erdvė

Nuotraukų galerija: https://we.tl/t-eaLxhxWB28 Likus dviem savaitėms iki didžiojo atidarymo renginio Kauno „Akropolyje“ veiklą pradėjo visiškai atnaujinta laisvalaikio ir restoranų erdvė trečiajame prekybos centro aukšte. Naujoje erdvėje iš viso įsikūrė 26 nuomininkai. Vienas pagrindinių atnaujintos erdvės akcentų – raudonų plytų fasadų apsupta miesto aikštė su kavinėmis ir jų terasomis. Natūralia dienos šviesa apšviesta 1,2 tūkst. kv. […]

  Straipsniai »

Gyventojų apklausa: koks kriterijus renkantis būstą – esminis?

Pagrindinis kriterijus renkantis naujos statybos butą ir toliau išlieka vieta mieste, rodo atlikta naujakurių apklausa. Tarp kitų svarbių aspektų minimi uždari, saugūs kiemai, lanksčios įsigijimo sąlygos, geras buto planas. Absoliuti dauguma gyventojų, įsigijusių naujus butus kvartaluose sostinės centre ir Naujamiestyje, svarbiausiu privalumu, kuris lėmė apsisprendimą pirkti būstą, įvardija gerą lokaciją bei infrastruktūrą aplink projektą. Tai […]

  Straipsniai »