„Profitus“ žengia į naują paskolų rinką

1

„Profitus“ žengia į naują paskolų rinką

Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ žengia į naują paskolų rinką ir pradeda telkti finansavimą ne tik nekilnojamojo turto vystymui, bet ir verslo apyvartinėms lėšoms.

Sutelktinio finansavimo platforma verslo paskolas telkti planuoja už 7-14% metinių palūkanų, kuomet kitų, ne bankinių, finansavimo alternatyvų verslui metinės palūkanos vyrauja dažniausiai tarp 10-30%.

Pasak „Profitus“ įkūrėjos Viktorijos Vanagės, investuotojams ir toliau visuomet bus įkeičiamas nekilnojamasis turtas, kaip papildoma saugumo garantija, tiesiog lėšų panaudojimo paskirtis skirsis.

„Pasirinkome žengti į verslo paskolų rinką ir taip išplėsti ne tik finansavimo ieškančių klientų ratą bet ir pasiūlyti investuotojams daugiau projektų ir daugiau pasirinkimo. „Profitus“ ir toliau atidžiai vertins įkeičiamą nekilnojamąjį turtą, patį paskolos gavėją, jo finansinę sveikatą ir galimybes įgyvendinti įsipareigojimus. Investuotojams platformoje detaliai bus pateikiama informacija apie kiekvieną paskolą ir kiekvienu atveju investuotojai galės įvertinti ar į ją investuoti“, – pasakoja V. Vanagė.

Anot verslininkės, žengti į naują paskolų rinką nusprendė pastebėjus poreikį bei konkurencinius pranašumus. Tačiau racionaliai vertina konkurentų įdirbį šioje rinkoje ir žada netaikyti į smulkias paskolas.

„Nors verslo paskolų rinkoje matome nemažai konkurentų, tačiau dar vienam žaidėjui, manome, vietos atsiras, nes galime pasiūlyti konkurencinius pranašumus. Taip pat mes orientuosimės tik į stambesnes paskolas nuo 50 tūkst. eurų ir nesistengsime tapti „greitųjų kreditų“ įmone, kuri siūlo paskolas po kelis tūkstančius eurų“, – dėsto verslininkė.

„Profitus“ planuoja orientuotis į vidutines ir didesnes įmones, kurios ieško finansavimo verslo plėtrai, investicinėms technologijos ir įrenginiams bei apyvartinėms lėšoms. 

Bankai nenoriai skolina

Bankai pastaraisiais metais vis mažiau rodo noro skolinti NT vystymui bei verslo apyvartinėms lėšoms, tad alternatyvus finansavimas sulaukia vis daugiau dėmesio.

Apskritai paėmus, Lietuvoje, Latvijoje ir  Estijoje  alternatyvus skolinimas vaidina vis reikšmingesnį vaidmenį. Per pirmuosius tris 2018 m. ketvirčius (sausis – rugsėjis) alternatyvaus skolinimo platformos paskolino 1,1 mlrd. eurų. Tai sudaro  daugiau nei 8% bendros per tą laikotarpį išduotų paskolų vertės Baltijos šalių regione (bankai ir kredito unijos paskolino apytiksliai 12 mlrd. eurų), skelbiama sutelktinio finansavimo  platformos „Profitus“ parengtoje apžvalgoje, lyginančioje Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkų tendencijas.

Profitus – sutelktinio finansavimo platforma su nekilnojamojo turto įkeitimu. Tarpininkas tarp norinčių investuoti ir ieškančių finansavimo galimybių. Profitus per 8 veiklos mėnesius finansavo 8 projektus už daugiau nei 2,1 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Urbonas, UAB „Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“

Netradicinėje ekspozicijoje – žinutė apie naujoviškus interjero sprendimus

Netradicinėje ekspozicijoje – žinutė apie naujoviškus interjero sprendimus

Naujakuriams skirtame renginyje „Būsto mugė“ lankytojų laukia namų apdailos centro „Unideco“ pristatomi išbaigti netradiciniai vonios bei svetainės kambario interjerai. Visa ekspozicija sutalpinta į mažas, vos 15 kv.m. erdves, kuriose kūrybiškai panaudotos apdailos medžiagos, dominuoja ryškesni spalviniai ir tekstūriniai sprendimai. Originalaus stendo autorė dizainerė Agnė Ramonaitė pasakoja, kad drąsesnes idėjas galima pritaikyti kiekviename interjere, tačiau klientai […]

  Straipsniai »

„Ignitis grupė“ aukcione pardavė NT objektų už 446 tūkst. eurų

Tarptautinei energetikos bendrovei „Ignitis grupė“ priklausanti įmonė „NT Valdos“ spalio 17 d. įvykusiame aukcione pardavė du nekilnojamojo turto objektus Marijampolėje ir Trakuose, kurių bendra pardavimo kaina siekia 446 tūkst. eurų, įskaitant PVM. Aukcioną organizavo tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“. Sporto g., Marijampolėje, esantis pastatas buvo parduotas už pradinę 288 tūkst. eurų, įskaitant PVM, kainą. […]

  Straipsniai »
Kalnėnai pretenduoja tapti nauju miesto traukos centru

Kalnėnai pretenduoja tapti nauju miesto traukos centru

Į ekonominio bei socialinio gyvenimo avansceną įžengianti naujoji dabartinių trisdešimtmečių karta atsineša savo mentalitetą, kurį suformavo laisvos ir pasauliui atviros visuomenės gyvenimo principai. Jis pasižymi kitokiu požiūriu į save ir į kitus, bendravimo kultūra, savitais poreikiais, kurie apima visas sritis. Kompanijos „2L Architektai“ architektė Viktorija Kirejevaitė pastebi, kad urbanistikoje didėja prioritetas viešosioms erdvėms, šalia socialinės paskirties objektų formuojasi […]

  Straipsniai »
Po 15 metų NT projektų vystymo pristato vienijantį prekės ženklą „Homa“

Po 15 metų NT projektų vystymo pristato vienijantį prekės ženklą „Homa“

Po 15 metų nekilnojamojo turto projektų vystymo viena didžiausių NT vystymo įmonių Lietuvoje pristato visą jos patirtį ir filosofiją vienijantį naują prekės ženklą „Homa“. Nuo 2007 m. nekilnojamojo turto vystymu užsiimanti komanda yra puikiai žinoma vilniečiams. Anksčiau vystomų projektų rėmuose prisistatyti linkusi komanda naujuose ir sparčiausiai augančiuose Vilniaus miesto miegamuosiuose bei centro rajonuose yra išvysčiusi […]

  Straipsniai »