„Profitus“ žengia į naują paskolų rinką

1

„Profitus“ žengia į naują paskolų rinką

Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ žengia į naują paskolų rinką ir pradeda telkti finansavimą ne tik nekilnojamojo turto vystymui, bet ir verslo apyvartinėms lėšoms.

Sutelktinio finansavimo platforma verslo paskolas telkti planuoja už 7-14% metinių palūkanų, kuomet kitų, ne bankinių, finansavimo alternatyvų verslui metinės palūkanos vyrauja dažniausiai tarp 10-30%.

Pasak „Profitus“ įkūrėjos Viktorijos Vanagės, investuotojams ir toliau visuomet bus įkeičiamas nekilnojamasis turtas, kaip papildoma saugumo garantija, tiesiog lėšų panaudojimo paskirtis skirsis.

„Pasirinkome žengti į verslo paskolų rinką ir taip išplėsti ne tik finansavimo ieškančių klientų ratą bet ir pasiūlyti investuotojams daugiau projektų ir daugiau pasirinkimo. „Profitus“ ir toliau atidžiai vertins įkeičiamą nekilnojamąjį turtą, patį paskolos gavėją, jo finansinę sveikatą ir galimybes įgyvendinti įsipareigojimus. Investuotojams platformoje detaliai bus pateikiama informacija apie kiekvieną paskolą ir kiekvienu atveju investuotojai galės įvertinti ar į ją investuoti“, – pasakoja V. Vanagė.

Anot verslininkės, žengti į naują paskolų rinką nusprendė pastebėjus poreikį bei konkurencinius pranašumus. Tačiau racionaliai vertina konkurentų įdirbį šioje rinkoje ir žada netaikyti į smulkias paskolas.

„Nors verslo paskolų rinkoje matome nemažai konkurentų, tačiau dar vienam žaidėjui, manome, vietos atsiras, nes galime pasiūlyti konkurencinius pranašumus. Taip pat mes orientuosimės tik į stambesnes paskolas nuo 50 tūkst. eurų ir nesistengsime tapti „greitųjų kreditų“ įmone, kuri siūlo paskolas po kelis tūkstančius eurų“, – dėsto verslininkė.

„Profitus“ planuoja orientuotis į vidutines ir didesnes įmones, kurios ieško finansavimo verslo plėtrai, investicinėms technologijos ir įrenginiams bei apyvartinėms lėšoms. 

Bankai nenoriai skolina

Bankai pastaraisiais metais vis mažiau rodo noro skolinti NT vystymui bei verslo apyvartinėms lėšoms, tad alternatyvus finansavimas sulaukia vis daugiau dėmesio.

Apskritai paėmus, Lietuvoje, Latvijoje ir  Estijoje  alternatyvus skolinimas vaidina vis reikšmingesnį vaidmenį. Per pirmuosius tris 2018 m. ketvirčius (sausis – rugsėjis) alternatyvaus skolinimo platformos paskolino 1,1 mlrd. eurų. Tai sudaro  daugiau nei 8% bendros per tą laikotarpį išduotų paskolų vertės Baltijos šalių regione (bankai ir kredito unijos paskolino apytiksliai 12 mlrd. eurų), skelbiama sutelktinio finansavimo  platformos „Profitus“ parengtoje apžvalgoje, lyginančioje Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkų tendencijas.

Profitus – sutelktinio finansavimo platforma su nekilnojamojo turto įkeitimu. Tarpininkas tarp norinčių investuoti ir ieškančių finansavimo galimybių. Profitus per 8 veiklos mėnesius finansavo 8 projektus už daugiau nei 2,1 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Urbonas, UAB „Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“

Rekomenduojame

Šiaulių banko grupės įmonės Kaune susitelkė verslo centre „Sqveras“

Šiaulių banko grupės įmonės Kaune susitelkė verslo centre „Sqveras“

Naujame Kauno verslo centre „Sqveras“ nuo šiandien darbą pradeda Šiaulių banko grupės įmonės –  Kauno filialo administracija, iki šiol Laisvės al. ir Vytauto pr. veikę klientų aptarnavimo padaliniai bei banko antrinės įmonės „SB lizingas“ ir „SB draudimas“. Šiaulių banko grupė – didžiausias verslo centro „Sqveras“ nuomininkas, užimantis visą (vieną iš dviejų) aštuonių aukštų korpusą. Daugiau […]

Kaunas tęsia centrinių gatvių kompleksinį atnaujinimą: startuoja remonto darbai L. Sapiegos gatvėje

Kaunas tęsia centrinių gatvių kompleksinį atnaujinimą: startuoja remonto darbai L. Sapiegos gatvėje

Šiuo metu Kauno centre tvarkomos infrastruktūros sąrašą papildė L. Sapiegos gatvė. Iki vasaros pabaigos kelininkai atnaujins gatvės važiuojamąją dalį, šaligatvius bei apšvietimą. Valstybinių įstaigų gausa garsėjančioje gatvėje kurį laiką nepavyks statyti automobilių, tačiau vietos gyventojams ir darbuotojams bus užtikrintas pravažiavimas. Ribos automobilių patekimą Remonto darbai L. Sapiegos gatvėje prasidės jau nuo ankstyvo trečiadienio ryto. Pasak […]

Paskelbtas pakartotinis buvusios „Nemuno“ sanatorijos pastatų elektroninis aukcionas

Paskelbtas pakartotinis buvusios „Nemuno“ sanatorijos pastatų elektroninis aukcionas

Druskininkų savivaldybės administracija pakartotinai paskelbė buvusios sanatorijos „Nemunas“ pastatų ( 1328,45 kv. m., 1520,44 kv. m. ir 16 558,23 kv. m.) ir jiems priskirto 2,1513 ha žemės sklypo Liepų g. 1 viešą elektroninį pardavimo aukcioną. Pastatuose galima įrengti ir poilsio (viešbutį), ir komercinės paskirties, ir gyvenamosios paskirties objektus.  Aukščio ir kitus ribojimus galima rasti čia : […]

Paskelbtas naujas kvietimas teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti

Paskelbtas naujas kvietimas teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti

Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas seniems daugiabučiams renovuoti pagal valstybinę Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą. Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) šias paraiškas priims iki 2021 m. kovo 1 d. Jas gali teikti ir savivaldybės, ir daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdytojai, ir administruojantieji renovacijos projekto įgyvendinimą, ir savivaldybės paskirti energinio efektyvumo didinimo programos […]