Prasidėjo „Storent Holdings“ obligacijų platinimas

1

Prasidėjo „Storent Holdings“ obligacijų platinimas

Latvijos statybinės technikos nuomos lyderė ir viena didžiausių Baltijos šalyse šio sektoriaus bendrovių, paskelbė 4,5 mln. eurų vertės obligacijų emisijos platinimo pradžią. Jų fiksuota palūkanų norma yra 11 proc., išpirkimo data – 2025 m. gruodžio 21 d. Obligacijų pirkėjų paraiškos priimamos iki spalio 9 d.

„Labai vertiname, kad turime antrą galimybę privatiems ir instituciniams investuotojams pasiūlyti įsigyti „Storent Holdings“ skolos vertybinių popierių. Iki šiol pritraukėme finansavimą iš beveik 1000 privačių investuotojų. Bendrovė aktyviai atnaujina savo technikos parką, o papildomas finansavimas paspartins tolesnį „Storent Holdings“ augimą”, – sakė Andris Pavlovs, vienas iš „Storent group“ įkūrėjų ir valdybos pirmininkas.

Skolos vertybiniai popieriai išleidžiami pagal 2023 m. gegužės 30 d. Latvijos banke registruotą bazinį „Storent Holdings SIA“ prospektą, pagal kurį galima skelbti iki 15 mln. eurų vertės viešąjį siūlymą.

Pagrindinės siūlymo sąlygos

„Storent Holdings SIA“ siūlo 45000 skolos vertybinių popierių, kurių vieno nominalioji vertė yra 100 eurų. Nustatyta emisijos kaina – 100,641667 proc. nominaliosios vertės (100,641667 euro už vieną). Išpirkimo data – 2025 m. gruodžio 21 d.

Skolos vertybinių popierių palūkanų norma yra 11 proc. Pateikti paraiškas jų įsigijimui gali tiek instituciniai, tiek privatūs investuotojai. Paraiškų priėmimas tęsis iki spalio 9 d., o rezultatai bus paskelbti spalio 10 d.

Išleidžiamas ribotas vertybinių popierių kiekis, todėl paklausai viršijant pasiūlą, juos nusipirks anksčiausiai paraiškas pateikę investuotojai.

Naujoji emisija papildys 2023 m. birželį išleistą emisiją, kuri jau įtrauktą į „Nasdaq Riga“ akcijų biržos Baltijos šalių prekybos sąrašą.

Siūlymų tvarkaraštis 

Siūlymo pradžia: 2023 m. rugsėjo 25 d.

Siūlymo pabaiga: 2023 m. spalio 9 d.

Rezultatų paskelbimas: 2023 m. spalio 10 d.

Atsiskaitymas: 2023 m. spalio 12 d.

Kvietimas dalyvauti internetiniame seminare

Susidomėję investuotojai kviečiame dalyvauti internetiniame seminare, kuris vyks rugsėjo 27 d. 16 val. Seminaro metu „Storent Holdings“ vadovai pristatys bedrovės strategiją, aptars obligacijų siūlymą ir atsakys į iškilusius klausimus. Registracija: https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/WN_bus_CLuYR9yJVlUteoDB0w.

Apie „Storent“:

2008 metais įsteigta „Storent“ bendrovė yra stipri statybinės technikos nuomos rinkos dalyvė. Tai yra didžiausia statybinės įrangos nuomos įmonė Latvijoje, užimanti didelę rinkos dalį ir Estijoje bei Lietuvoje. Bendrovė taip pat aktyviai veikia Suomijoje ir Švedijoje. Šiuo metu „Storent“ iš viso valdo 29 nuomos centrus, kuriuose siūlomos statybinės technikos vertė viršija 160 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Ramunė Milerytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Kūrybinė studija „Brazzi” imasi statybos projekto: iškils kūrybinėms industrijoms skirtas pastatas

Kūrybinė studija „Brazzi” imasi statybos projekto: iškils kūrybinėms industrijoms skirtas pastatas

Centrinėje sostinės dalyje, prie pat Dariaus ir Girėno bei Tūkstantmečio g. sankryžos, kūrybinė studija „Brazzi” planuoja naujo pastato statybas. Kūrybinėms industrijoms skirtų studijų ir biurų centro plotas sieks apie 2.000 kv.m., o bendros investicijos – 5 mln. eurų. „Brazzi” įkūrėjas ir fotografas Tomas Brazinskas dalinasi, kad prieš septynerius metus atsiradusi „Brazzi” fotostudija Naujamiestyje buvo tik […]


Dizainerių patarimai: kaip atnaujinti namus neviršijant biudžeto?

Dizainerių patarimai: kaip atnaujinti namus neviršijant biudžeto?

Būsto atnaujinimas dažnai yra suvokiamas kaip didelis projektas, reikalaujantis nemažų finansinių ir laiko investicijų. Ekspertai pataria, kada vertėtų pradėti galvoti apie būsto atnaujinimą,  kaip sutaupyti remonto metu ir pabrėžia, kad svarbu iš anksto numatyti 10-20 proc. sumos netikėtoms išlaidoms. Birželio 21 d., 2024. Būsto atnaujinimas dažnai reikalauja didelių investicijų, todėl tampa vis dažnesne paskolos ėmimo […]


Šiuolaikinio biuro patrauklumas: kokius lūkesčius jam šiandien kelia verslas?

Šiuolaikinio biuro patrauklumas: kokius lūkesčius jam šiandien kelia verslas?

Ekonominiai ir geopolitiniai iššūkiai, pandemija bei žaliasis kursas pastaruoju metu gerokai keitė komercinių verslo patalpų poreikius. Dar visai neseniai populiarios buvo didelės atviros erdvės, talpios konferencijų salės, o vėliau patiems biurams grėsė ištuštėjimas, nes visi persikėlė dirbti nuotoliu būdu. Tačiau dabar verslo prioritetai kinta, prie jų prisitaiko ir komercinio nekilnojamojo turto (NT) vystytojai. Ką šiandien […]


„Citus“ ekspertai: 10 tūkstančių laukiančiųjų Euribor mažėjimo. Būsto rinkos scenarijai – galimybių langas ar augančios temperatūros rizika?

„Citus“ ekspertai: 10 tūkstančių laukiančiųjų Euribor mažėjimo. Būsto rinkos scenarijai – galimybių langas ar augančios temperatūros rizika?

Birželio pradžioje Europos centrinis bankas paskelbė mažinantis Euribor bazinių palūkanų dydį 25 baziniais punktais (0,25 proc.). Kūrybiškų NT projektų ir vietokūros kompanijos „Citus“ analitikai skaičiuoja, kad gerėja būsto įperkamumas: tiesą sakant, ne tiek dėl sumažėjusių palūkanų, kiek per pastaruoju metu sparčiai augusio darbo užmokesčio. Ką šie pokyčiai reiškia didžiųjų Lietuvos miestų būsto rinkoms ir ko […]


Ekspertai: augant konkurencijai, svarbiausia tampa iki pat projekto pabaigos išlaikyti sutartas jo vykdymo sąlygas

Ekspertai: augant konkurencijai, svarbiausia tampa iki pat projekto pabaigos išlaikyti sutartas jo vykdymo sąlygas

Generalinė statybų rangovė UAB „RNDV Statyba“ audituotais duomenimis pernai pajamas išaugino 64 proc. iki 18,9 mln. eurų. Įmonės vadovas Rolandas Kasperavičius sako, jog dėl susiklosčiusių ekonominių aplinkybių investicijos į statybas pasirenkamos išrankiai, o atsiperkamumo potencialą vis dar išlaiko aukščiausios kokybės, paklausos neprarandantys, patrauklūs gyvenamosios ir pramonės statybos objektai. „Nors praėjusiais metais mūsų pajamos augo net […]


Prieš ilgąjį savaitgalį –  patarimai kepsninių entuziastams

Prieš ilgąjį savaitgalį – patarimai kepsninių entuziastams

Planuojant savaitgalio išvyką ar atostogas su šeima bei draugais tenka nemažai rūpesčių. Retas kuris pasirūpina ne tik užkandžiais, gėrimais ir muzika, bet ir pirmosios pagalbos priemonėmis. Deja, draudimo bendrovės „If“ duomenys rodo, kad planuojant išvykas ar pasibuvimus lauke derėtų pasirūpinti ne tik pleistrais ar būtiniausiais vaistais, bet ir priešgaisriniu gesintuvu.   Gaisras gali įsiliepsnoti net […]