Plastikiniai langai: kokie sprendimai buvo populiarūs 2019 – metais?

Plastikiniai langai: kokie sprendimai buvo populiarūs 2019 – metais?

Ne paslaptis, kad plastikiniai langai yra viena populiariausių prekių. Na, o metams besibaigiant, ypač naudinga apžvelgti, kokie sprendimai, susiję su šiais langais buvo populiarūs.

Langų užsakymas internetu

Nesunku pastebėti, jog pastaruoju metu ypač tapo populiarūs pasirinkimai, kurie vienaip ar kitaip yra susiję su internetu. Ne išimtis yra plastikiniai langai – kaip žinia, juos galima užsakyti internetu. Toks pasirinkimas turi labai daug privalumų: leidžia taupyti laiką bei pinigus, be to, patikusius langus galima užsisakyti tiesiog neišeinant iš namų. Taigi, daugybė žmonių pastebėjo bei įvertino šiuos privalumus – tad sprendimas užsakyti plastikinius langus internetu, buvo vienas populiariausių.

Vis dar populiariausi baltos spalvos plastikiniai langai

Siekiant suprasti, kokie pasirinkimai, susiję su plastikiniais langais šiais metais buvo populiariausi, nereikia pamiršti ir spalvos. Taigi, vertinant duomenis matyti, jog šiais metais populiariausiais vis dar išlieka baltos spalvos plastikiniai langai.. Nieko keista, kodėl šis pasirinkimas toks populiarus – baltos spalvos plastikiniai langai atrodo iš tiesų patraukliai, puikiai tinka tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus pastatams.

Atveriami langai – taip pat populiaresni

Norint išsiaiškinti, kokie sprendimai buvo populiariausi, negalima pamiršti ir dar vienos detalės. Tai – langų tipas. Kaip žinia, plastikiniai langai gali būti atveriami arba ne. Vistik pirmieji šiais metais buvo gerokai populiaresni. Ir, nieko keista, kodėl būtent šis populiarumas sulaukė didesnio dėmesio – atveriami langai sudaro galimybę kokybiškai vėdinti patalpas bei mėgautis švariu oru.

Laukiama nuolaidų

Vertinant pirkimus, nesunku pastebėti ir dar vieną tendenciją: nemaža dalis plastikinius langus parduodančių įmonių pripažįsta, kad pardavimų skaičius gerokai išaugdavo tais periodais, kai prekei būdavo taikoma akcija.

Taigi, apibendrinant, kokie sprendimai, susiję su plastikiniais langais buvo populiarūs šiais metais, galima daryti išvadą, kad: populiaru buvo užsakyti langus internetu; rinktis baltos spalvos, o taip pat ir atveriamus langus. Ne ką mažiau populiaru buvo ir pirkti plastikinius langus tuo laikotarpiu, kai prekei buvo taikoma akcija. Galima daryti prielaidą, kad panaši situacija turėtų išlikti ir 2020 – aisiais metais.

Plastikinius langus montuoja Jolista.

Pranešimą paskelbė: Voldemaras Pilvinis, Voldemaro Pilvinio IV

Rekomenduojame

Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rastos atliekos bus sutvarkytos

Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rastos atliekos bus sutvarkytos

Pietinėje Vilniaus miesto dalyje, netoli oro uosto, UAB „SIRIN Development“ vystomo Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rasta asbesto turinčių gaminių (šiferio) atliekų.  Atliekos aptiktos atliekant pamatų rengimo darbus ir tvarkant teritoriją. Apie sklype užkastą didelį atliekų kiekį (apie 7 000 – 10 000 tonų) pranešta atsakingoms institucijoms, jos bus priduotos tokias atliekas turintiems teisę tvarkyti atliekų […]

Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų paroda

Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų paroda

Socialinių mokslų kolegija (SMK) kviečia į Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų parodą. Darbai eksponuojami SMK patalpose Nemuno g. 2, Klaipėdoje. Fizinė ekspozicija veiks nuo gegužės 5 d. iki gegužės 19 d., darbo dienomis nuo 12 iki 16 val. Konkursiniai projektai visuomenei pristatomi ir virtualioje erdvėje. Su darbais galite susipažinti interneto puslapyje www.Holaxy.com. […]

Vilnius siūlo priemones sklandesnei konversijai 

Vilnius siūlo priemones sklandesnei konversijai 

Vilniaus meras Remigijus Šimašius kreipėsi į premjerę Ingridą Šimonytę  ir Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, prašydamas kritiškai įvertinti siūlomas Žemės įstatymo pataisas. Nekilnojamojo turto vystytojams už galimybę naudoti valstybinę žemę gresia papildomi mokesčiai, o tai iš esmės gali paralyžiuoti miestų plėtrą ir pramoninių objektų konversiją, reikšmingai išauginti nekilnojamojo turto kainą.   Pasak R. Šimašiaus, miestuose valstybinė žemė […]

„PENOSIL“ klijai įvairiems darbams ir oro sąlygoms

„PENOSIL“ klijai įvairiems darbams ir oro sąlygoms

Nuo konstrukcijų tvirtinimo ir statybinių plokščių montavimo iki grindlenčių ar veidrodžių tvirtinimo – klijavimas dažnai yra vienintelis būdas sujungti medžiagas. Šiuolaikiniai klijų gamintojai siekia ne tik užtikrinti kuo geresnį sukibimą, bet ir nuolat ieško sprendimų, gerinančių produktų atsparumą oro sąlygoms bei mažinančių kenksmingumą aplinkai. Naujos kartos klijai yra paprastesnis, greitesnis, švaresnis, tylesnis ir pigesnis sprendimas, […]