Pirmoji Baltijos šalyse „& Other Stories“ parduotuvė bus atidaryta prekybos centre „Galleria Riga“

1

Pirmoji Baltijos šalyse „& Other Stories“ parduotuvė bus atidaryta prekybos centre „Galleria Riga“

Pirmoji ir vienintelė Baltijos šalyse „& Other Stories“ parduotuvė bus atidaryta 2019 m. rudenį ir įsikurs Rygoje, prekybos centro „Galleria Riga“ 2-ame ir 3-ame aukštuose bei užims 740 kv.m. plotą. 

„East Capital“ ir „Galleria Riga“ nepaprastai džiaugiasi, jog „& Other Stories“, vienas populiariausių prekinių ženklų šių dienų mados pasaulyje, įsikurs būtent mūsų prekybos centre. Visuomet išliekame budrūs nepaprastai dinamiškame mažmeninės prekybos pasaulyje ir įdėmiai sekame besikeičiančius pirkėjų lūkesčius – „Galleria Riga“ atrado savo sėkmės formulę ir pirkėjus traukia išskirtinėmis parduotuvėmis ir prekiniais ženklais. Mūsų pirkėjas – reiklus, tad atidarydami „& Other Stories“, kuri įsikurs šalia jau veikiančios ir itin pirkėjų mėgiamos parduotuvės „COS“, mes tikimės patenkinti net įnoringiausių mados sekėjų ir mūsų lankytojų lūkesčius“, – sako Martinas Otsa, „East Capital Real Estate AS“ Investicijų vadovas.

„Mums nepaprastai malonu, jog šis išskirtinis prekinis ženklas nusprendė įsikurti mūsų valdomame prekybos centre. „Galleria Riga“ pastaruosius keletą metų ženkliai augino tiek lankomumo, tiek apyvartų rodiklius, ir šį tendencija išlieka ir 2019-aisiais metais. Neabejojame, jog Rygos gyventojai ir prekybos centro pirkėjai įvertins naująją „& Other Stories“ parduotuvę, tad prekybos centre tikimės tolimesnio spartaus augimo“, – sako Gintarė Žemaitė, turtą valdančios bendrovės „BPT Real Estate“ Prekybos portfelio vadovė Baltijos šalims.

Rygos miesto širdyje 2010 metais atidaryto 24 300 kv. m. prekybos centro „Galleria Riga“ savininkai ir valdytojai yra „East Capital Baltic Property Fund III“ bei „East Capital“. Turto valdymo ir nuomos paslaugas teikia NT valdymo ir konsultacijų bendrovė „BPT Real Estate“ ir Švedijoje įsikūrusi konsultacijų bendrovė „The Retail Headquarters“.

„East Capital Baltic Property Fund III“ yra nekilnojamojo turto fondas, kurį 2015 m. rugpjūčio mėn. įsteigė „East Capital“. Fondas, kurio nuosavas kapitalas sudaro 100 mln. EUR, yra orientuotas į institucinius investuotojus ir investuoja į aukštos kokybės komercinius objektus su gerai žinomais nuomininkais patraukliose vietose Taline, Rygoje ir Vilniuje. Dabartinės šio fondo investicijomis yra Taline ir aplink jį esantys šie objektai: prekybos centras „Vesse“, logistikos parkas „Nehatu“, pirmasis „Hilton“ viešbutis Baltijos šalyse, Rygoje esantys „P5 Logistics“ kompleksas bei „Galleria Riga“ prekybos centras.

„East Capital Real Estate“, priklausanti „East Capital“ grupei, yra pirmaujanti nekilnojamojo turto valdytoja Baltijos šalyse, turinti komandą visose trijose rinkose. Grupė valdo tris fondus, kurių nuomojamas plotas sudaro 400 000 kv. m ir apima 25 objektus, kurių vertė viršija 415 mln. EUR.

„East Capital“ yra nepriklausoma turto valdytoja, kuri specializuojasi naujose ir besivystančiose rinkose, įkurta Švedijoje 1997 m. ir turinti padalinius Dubajuje, Honkonge, Liuksemburge, Maskvoje, Osle, Stokholme bei Taline. Bendrovė valdo 3,2 mlrd. EUR viešojo kapitalo fondų, nekilnojamojo turto fondų ir atskirų investicijų, skirtų plačiam tarptautiniam investuotojų ratui, įskaitant pirmaujančias institucijas.

Pranešimą paskelbė: Aistė Malakauskaitė, UAB „INK agency“

Rekomenduojame

Neapsigaukite: vystytojas neteisėtai pardavinėja aštuonis vienbučius namus vieno namo sklype   

Neapsigaukite: vystytojas neteisėtai pardavinėja aštuonis vienbučius namus vieno namo sklype  

Vilniaus savivaldybės Vyriausiojo miesto architekto skyrius susidūrė su dar vienu įžūliu statytojų ir projektuotojų elgesio atveju, kai pažeidžiami tvaraus teritorijų plėtojimo principai ir galimai apgaudinėjami potencialūs pirkėjai. Nekilnojamojo turto agentūra jau pardavinėja namus, kurių statybai nėra gautas leidimas – individualių namų kvartale, viename sklype, suprojektuotus aštuonis sublokuotus namus.  Vyriausiojo miesto architekto skyrius gavo prašymą išduoti […]

INVEGA atsako: dažniausiai verslams kylantys klausimai dėl nuomos mokesčio kompensavimo

INVEGA atsako: dažniausiai verslams kylantys klausimai dėl nuomos mokesčio kompensavimo

Įmonėms, kurios dėl pandemijos buvo priverstos stabdyti veiklą, valstybė kompensuoja dalį karantino laikotarpiu patirtų patalpų nuomos išlaidų. Kompensacijas gauti gali tiek smulkusis ir vidutinis verslas, tiek ir kai kurios didelės įmonės. Paraiškų nuomai kompensacijoms gauti pildymui įsibėgėjus, verslininkams kyla vis daugiau klausimų, kuriuos INVEGA apibendrina bei atsako. Pasak INVEGOS Verslo finansavimo vertinimo skyriaus vadovės Aušrinės […]

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

Valstybių, taip pat – ir Lietuvos, ekonomikas suparalyžiavusią Covid-19 ligos pandemiją, tapo madinga lyginti su 2008-ųjų krize. Kaip rodo įvairios analizės, kai kurioms ūkio šakoms padaryta žala iš tiesų prilygsta arba netgi pranoksta žalą, kurią nulėmė prieš 12 metų užfiksuoti įvykiai. Vis dėlto, situacija Lietuvos nekilnojamojo turto sektoriuje visiškai kitokia – net ir sudėtingomis aplinkybėmis […]

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

„MG Baltic Investment“ ir „Extera Baltic“ galės vykdyti koncentraciją investuojant į bendrovę „Trečioji kregždė“ ir kartu su esamais akcininkais „Gamaekspresas“ ir „3K investicija“ įgyti bendrąją pastarosios kontrolę. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba. Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. balandžio 22 d. Sandorį planuojama įgyvendinti investuojant į įmonę „Trečioji kregždė“ ir įgyjant po 24,75 […]