„Paupyje“ duris atvėrė Italijos virtuvės puoselėtojai „Piano Piano“

„Paupyje“ duris atvėrė Italijos virtuvės puoselėtojai „Piano Piano“

Sparčiai atgyjančiame istoriniame sostinės „Paupio“ rajone daugėja traukos taškų vilniečiams ir miesto svečiams. Ketvirtadienį jame pirmuosius lankytojus pakvietė Italijos virtuvę puoselėjantis restoranas „Piano Piano“.

Rajoną plėtojančios bendrovės „Darnu Group“ turto valdymo direktorius Mantas Umbrasas sako, kad planuojant „Paupį“ ypatingas dėmesys skirtas funkcijų įvairovei, kad ši miesto erdvė būtų patraukli ir išpildytų daugumą tiek čia gyvenančiųjų, čia dirbančiųjų, tiek apsilankančiųjų poreikių. Todėl rajone duris netrukus viena po kitos atvers parduotuvės, kavinės, kepyklėlė, knygynas, vaistinė, banko aptarnavimo skyrius, dailės galerija, kino teatras „Pasaka“, o rudenį lankytojus pakvies ir „Paupio turgus“.

M. Umbraso teigimu, tokią koncepciją vertina visų pasaulio didmiesčių urbanistai ir gyventojai, nes ja vadovaujantis kuriami projektai, generuojantys didžiausią naudą tiek jais besinaudojantiems, tiek apskritai miestui plačiąja prasme.

„Taip iš vienos pusės mes užtikriname rajono autonomiškumą ir mažiname žmonių poreikį keliauti po miestą automobiliais, pasiūlydami jiems viską pasiekti nedideliais atstumais, kuriuos galima nueiti pėsčiomis, įveikti dviračiu ar kita ekologiška transporto priemone. Iš kitos pusės, „Paupio“  daugiafunkciškumas sukuria ne vieną traukos tašką visiems besilankantiems Vilniaus senamiestyje ir taip užtikrina didesnius srautus čia įsikūrusiems verslams – nuo maitinimo iki kirpyklų ar meno galerijų“, – pažymi M. Umbrasas.

Vietą restoranui pasufleravo atmosfera 

Tai – jau trečiasis „Piano Piano“ restoranas ir antrasis Vilniuje. Anot jo vadovės Anželikos Šiško, „Paupys“ itališko restorano įkūrėjams asocijavosi su nedideliu autonomišku miesteliu ir buvo pasirinktas dėl naujo rajono ir senamiesčio dvasios suderinamumo.

„Šis rajonas išties turės miestams būdingą struktūrą: savo kavines, turgų, kino teatrą, kitą infrastruktūrą. Įvertinę „Paupio“ unikalumą ir dėmesį smulkiausioms detalėms, formuojant kokybišką pilnavertę gyvenimo bei verslo atmosferą, nusprendėme, kad ir mes norime tapti šio projekto dalimi“, – teigia A. Šiško.

Naujasis „Piano Piano“ restoranas įsikūrė 255 kv. m. patalpose. Interjerui pasirinkta šilta, jauki atmosfera, kurios pagrindinius segmentus išpildo natūralių gamtos ir industrinių detalių sinergija: medis, oda, linas,  dideli masyvūs augalai, betonas, metalas. Pasak A. Šiško, restorano interjeras kurtas remiantis Italijos stočių ir Romos tiltų urbanistinėmis detalėmis, o erdvėms dienos šviesos komfortą suteikia daugybė langų.

Kaip ir anksčiau įkurtų, taip ir naujojo restorano lankytojams bus siūloma ragauti Italijos virtuvės patiekalus, tačiau meniu bus papildytas ir naujais, iš skirtingų Italijos regionų atrinktais skoniais.

„A la carte“ patiekalai atspindės senąją tradicinę itališką virtuvę, o dienos pietų metu orientuosimės į dirbančių žmonių verslo pietų poreikį, tad stengsimės patenkinti visų svečių pageidavimus sau mesdami vis naujus iššūkius, pabrėžiančius itališkas vertybes“, – sako A. Šiško.

Kartu su atsidarančiais verslais „Paupyje“ jau kuriasi gyventojai ir biurų nuomininkai. Į septynių kvartalų rajono vystymą bendrovė „Darnu Group“ iš viso investuoja 150 mln. Eur.

Pranešimą paskelbė: Ramūnas Pletkus, Integrity PR

Rekomenduojame

„Ukmergės gelžbetonis“ – tvarios pastatų statybos proceso dalyvis

„Ukmergės gelžbetonis“ – tvarios pastatų statybos proceso dalyvis

Termoizoliacinę medžiagą – polistireninį putplastį arba EPS – „Ukmergės gelžbetonio“ gamykla į rinką tiekia jau 25-erius metus. Pastaruoju metu gamykla pradėjo teikti naują paslaugą: iš statybviečių surenka ir perduoda EPS atraižas, kad būtų perdirbtos ir panaudotos antrąkart. Tai dar vienas žingsnis, gamyklą integruojant į žiedinę ekonomiką. „Jei įsigijote „Termoporą“, „Neoporą“ arba „Geoporą“ ir liko atraižų […]

Tikrąsias prabangių būstų sandorių detales verslininkai prisimena tik po VMI vizito

Tikrąsias prabangių būstų sandorių detales verslininkai prisimena tik po VMI vizito

2020 m. rugsėjo 16 d., Vilnius. Valstybinei mokesčių inspekcijai (toliau – VMI) tęsiant darbus prioritetiniuose 2020 m. priežiūros bei kontrolės srities sektoriuose, nemažai dėmesio skirta įmonėms, vystančioms bei parduodančioms prabangius naujos statybos būstus. Pastebima, kad „pamirštus“ mokesčius verslininkai deklaruoja tik sulaukę VMI dėmesio, o pažeidimai siejami su tyčiniu mokesčių mokėjimo atidėliojimu bei vadovų asmeninių poreikių […]

Šarūnas Tarutis: ar „V“ raidė netaps „nustipusia kate“?

Šarūnas Tarutis: ar „V“ raidė netaps „nustipusia kate“?

CITUS investicijų ir analizės vadovas Šarūnas Tarutis Visuomenė, valdžios institucijos, medikai ir verslas sulaikę kvėpavimą laukia antrosios koronaviruso bangos. Kokios priemonės bus taikomos jo suvaldymui? Ar vėl sėdėsime namuose ir nekišime iš jų nosies? Jei vėl kasdienį gyvenimą sukaustys apribojimai, viskas sustos ir, nors tai bus nebe taip netikėta, gal net šiek tiek įprasta, bet, […]

NARESTOS projektų vadovo Jevgenij Kleinov efektyvaus augimo strategija. Kodėl rizikinga augti palaipsniui

NARESTOS projektų vadovo Jevgenij Kleinov efektyvaus augimo strategija. Kodėl rizikinga augti palaipsniui

Jevgenij Kleinov yra įmonės „Naresta“ projektų vadovas, statybos inžinierius. Tačiau 36-erių vyras sako, kad sėkmingas projektų vadovo darbas yra susijęs ne tik su kompetencijomis, bet ir su gebėjimu bendrauti su užsakovais, partneriais. „Diplomatija, derybiniai įgūdžiai mano darbe labai svarbūs, nes žodis gali būti veiksmingesnis už gausybę raštų“, – neabejoja J. Kleinov ir tvirtina, kad toks […]