„Paupyje“ duris atvėrė Italijos virtuvės puoselėtojai „Piano Piano“

„Paupyje“ duris atvėrė Italijos virtuvės puoselėtojai „Piano Piano“

Sparčiai atgyjančiame istoriniame sostinės „Paupio“ rajone daugėja traukos taškų vilniečiams ir miesto svečiams. Ketvirtadienį jame pirmuosius lankytojus pakvietė Italijos virtuvę puoselėjantis restoranas „Piano Piano“.

Rajoną plėtojančios bendrovės „Darnu Group“ turto valdymo direktorius Mantas Umbrasas sako, kad planuojant „Paupį“ ypatingas dėmesys skirtas funkcijų įvairovei, kad ši miesto erdvė būtų patraukli ir išpildytų daugumą tiek čia gyvenančiųjų, čia dirbančiųjų, tiek apsilankančiųjų poreikių. Todėl rajone duris netrukus viena po kitos atvers parduotuvės, kavinės, kepyklėlė, knygynas, vaistinė, banko aptarnavimo skyrius, dailės galerija, kino teatras „Pasaka“, o rudenį lankytojus pakvies ir „Paupio turgus“.

M. Umbraso teigimu, tokią koncepciją vertina visų pasaulio didmiesčių urbanistai ir gyventojai, nes ja vadovaujantis kuriami projektai, generuojantys didžiausią naudą tiek jais besinaudojantiems, tiek apskritai miestui plačiąja prasme.

„Taip iš vienos pusės mes užtikriname rajono autonomiškumą ir mažiname žmonių poreikį keliauti po miestą automobiliais, pasiūlydami jiems viską pasiekti nedideliais atstumais, kuriuos galima nueiti pėsčiomis, įveikti dviračiu ar kita ekologiška transporto priemone. Iš kitos pusės, „Paupio“  daugiafunkciškumas sukuria ne vieną traukos tašką visiems besilankantiems Vilniaus senamiestyje ir taip užtikrina didesnius srautus čia įsikūrusiems verslams – nuo maitinimo iki kirpyklų ar meno galerijų“, – pažymi M. Umbrasas.

Vietą restoranui pasufleravo atmosfera 

Tai – jau trečiasis „Piano Piano“ restoranas ir antrasis Vilniuje. Anot jo vadovės Anželikos Šiško, „Paupys“ itališko restorano įkūrėjams asocijavosi su nedideliu autonomišku miesteliu ir buvo pasirinktas dėl naujo rajono ir senamiesčio dvasios suderinamumo.

„Šis rajonas išties turės miestams būdingą struktūrą: savo kavines, turgų, kino teatrą, kitą infrastruktūrą. Įvertinę „Paupio“ unikalumą ir dėmesį smulkiausioms detalėms, formuojant kokybišką pilnavertę gyvenimo bei verslo atmosferą, nusprendėme, kad ir mes norime tapti šio projekto dalimi“, – teigia A. Šiško.

Naujasis „Piano Piano“ restoranas įsikūrė 255 kv. m. patalpose. Interjerui pasirinkta šilta, jauki atmosfera, kurios pagrindinius segmentus išpildo natūralių gamtos ir industrinių detalių sinergija: medis, oda, linas,  dideli masyvūs augalai, betonas, metalas. Pasak A. Šiško, restorano interjeras kurtas remiantis Italijos stočių ir Romos tiltų urbanistinėmis detalėmis, o erdvėms dienos šviesos komfortą suteikia daugybė langų.

Kaip ir anksčiau įkurtų, taip ir naujojo restorano lankytojams bus siūloma ragauti Italijos virtuvės patiekalus, tačiau meniu bus papildytas ir naujais, iš skirtingų Italijos regionų atrinktais skoniais.

„A la carte“ patiekalai atspindės senąją tradicinę itališką virtuvę, o dienos pietų metu orientuosimės į dirbančių žmonių verslo pietų poreikį, tad stengsimės patenkinti visų svečių pageidavimus sau mesdami vis naujus iššūkius, pabrėžiančius itališkas vertybes“, – sako A. Šiško.

Kartu su atsidarančiais verslais „Paupyje“ jau kuriasi gyventojai ir biurų nuomininkai. Į septynių kvartalų rajono vystymą bendrovė „Darnu Group“ iš viso investuoja 150 mln. Eur.

Pranešimą paskelbė: Ramūnas Pletkus, Integrity PR

Rekomenduojame

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Harmoninga poilsio oazė aplink namus, jaukiai įrengta lauko terasa ar apželdintas svajonių sodas – šylant orams šios temos vis aktualesnės tarp naujakurių ir norinčių atnaujinti savo kiemus. „InoWood“ kraštovaizdžio specialistai įvardijo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiant aplinką šiltajam sezonui bei, kokius naujus sprendimus siūlo gamintojai. Planavimas ir praktiški sprendimai  Norintiems atnaujinti aplinką – apželdinti […]

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Saulius Skrodenis Polistireninio putplasčio asociacijos prezidentas Kodėl naujų gyvenamųjų namų fasadai ilgai džiugina akį, o renovuojamų daugiabučių dažnai ima ir pažaliuoja? Pažaliuoja dėmėmis, dryžiais ar taškais, kurie ilgainiui vis labiau bado akis ir menkina renovacijos teikiamą naudą. Atsakymas labai paprastas. Šiltinant senus daugiabučius ir siekiant tai padaryti už kuo mažesnę kainą, jų fasadams dažniausiai naudojamos […]

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]