Patarimai prieš įrengiant naują svetainę, kuriuos turi žinoti kiekvienas

1

Patarimai prieš įrengiant naują svetainę, kuriuos turi žinoti kiekvienas

Svetainė yra svarbiausiai kiekvienų namų kambarys. Joje praleidžiame daugiausiai savo laisvo, arba vieni, šeimos rate, arba su draugais. Būtent todėl ji turi būti nepaprastai jauki ir maloni. Didžiąją dalį svetainės dažniausiai užima minkštieji baldai, kartais net miegamosios sofos, o likusiojoje dalyje jau sustatomi gerai suprojektuoti, parinkti korpusiniai baldai. Tačiau ką svarbiausia žinoti, kad visą tai gerai suderinti?

Norint išrinkti gerus svetaines baldus reikia ilgai pagalvoti ir pamatuoti, kiek baldai užims vietos kambaryje, ar jie jo neapkraus ir netrukdys vaikščioti. Sužinokite kambario išmatavimus, kad žinotumėte, kokio dydžio baldus reikia įsigyti ir tada baldų salone arba internete galėsite rasti norimus baldus, bei jų stilių. Interjero dizaineriai pataria neužstatyti viso kambario. Korpusiniai baldai kaip sekcijos, indaujos, komodos turi užimti ne daugiau 2/3 sienos ilgio.

Jei norite, kad jūsų svetainė atrodytų nepriekaištingai, išsirinkite vieną kambario stilių. Svetainės interjeras bus neskoningas, jei sumalsite viską vienoje vietoje. Padaryti, taip, kad spalvinga svetainė atrodytų gražiai, yra nepaprastai sunku net pačiam geriausiam dizaineriui. Jeigu niekada ankščiau neteko patiems įrengti kambario, pasikonsultuokite su profesionalu . Taip lengviau nuspręsite, kokio interjero ieškote ir lengvai išsirinksite norimą stilių. Idealioje svetainėje dominuoja tik keletas panašių spalvų. Naudojant daugiau vėl rizikuojate sugriauti bendrą, gražų vaizdą.. Tačiau tai nereiškia, kad negalite dekoruoti kambario pagalvėlėmis, paveikslais, šeimos nuotraukomis. Svarbiausia yra pasistengti, kad naujosios dekoracijos neužgoštų svarbiausių svetainės bruožų ir spalvų.

Beieškant baldų svetainei įsitikinkite, kad jūsų pirkiniai atliks visas pageidaujamas funkcijas, sutalpins reikiamus daiktus. Sovietmečiu nepaprastai populiarios buvo milžiniškos, visą sieną užimančios spintos. Šiandien vėl populiarios sekcijos , sudarytos iš komodos, televizoriaus staliuko bei keleto paprastų, pakabinamų spintelių. Nors mes rekomenduojame būtent tokį, standartinį svetainės dizainą, tai nereiškia, kad turite ją įrengti būtent taip.  Jeigu neturite svečių kambario, miegamoji sofa yra nuostabus, daugiafunkcinis baldas, kuris nesujauks svetainės tvarkos ir puikiai prisitaikys prie jūsų vizijos. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir nuo to, kokių baldų jums reikia. Gerai viską apgalvojus išsirinkti baldus bus nesunku.

Tačiau prieš išsirenkant sau patinkančius baldus nepamirškite apie pinigus. Kai žinosite, kiek galite sau leisti pinigų naujiesiems baldams, galėsite žiūrėti, kokios kokybės baldus pirkti. Talpūs dideli baldai yra brangesni, o išsirinkus geras, brangias medžiagas, kaina šoktels dar labiau. Jeigu pirkti naujus baldus tokiu būdu, visada galite paieškoti pigesnių internete. Baldai internetu jums padės daug sutaupyti, o jų pasirinkimas nežmoniškai platus. Nauji baldai taip pat bus pristatyti į namus, kas yra labai patogu ir praktiška.

Vadovaujantis šiais patarimais, išrinkti tinkamus baldus bus paprasta. Svarbiausia yra apsvarstyti savo poreikius ir atsargiai žiūrėti į finansines galimybes. Jei gerai parinksite norimus baldus, savo naujojoje svetainėje nuolat jausitės nepriekaištingai.

Rekomenduojame

Nuomai siūlomas Vilniaus savivaldybės 20-as aukštas: laimės geriausia veiklos vizija

Nuomai siūlomas Vilniaus savivaldybės 20-as aukštas: laimės geriausia veiklos vizija

Buvo mūsų, dabar Jūsų: matome viziją, kad Vilniaus savivaldybės pastato 20 aukštas bus naujas miestiečių traukos centras. Galbūt dienomis čia gali vykti įvairūs susitikimai, pasitarimai, konferencijos, o vakarais jis virstų naktinio gyvenimo vieta. Nuomojama bendrovei nuosavybės teise priklausantis turtas – 243,34 kv. m ploto patalpos Konstitucijos pr. 3, 20-ame aukšte. Viešas nuomos konkursas skelbiamas meninei, […]

Sostinėje kuriasi 3 nauji traukos centrai

Sostinėje kuriasi 3 nauji traukos centrai

Vilnius rado naujus, idėjų pilnus šeimininkus patalpoms, kurias norėjosi panaudoti prasmingoms, bendruomenes buriančioms veikloms. 3 Vilniaus savivaldybei priklausančios patalpos Pylimo, S. Stanevičiaus ir Meistrų gatvėse, įgyvendinus konkurse atrinktas geriausias idėjas, atgis ir taps naujais traukos centrais – laimėtojai pasiūlė puikių iniciatyvų ir jau planuoja įrengti kultūros terasą, teatrą, kino edukaciją. Konkursą Pylimo g. 21A laimėjo […]

Vis daugiau sostinės statinių bus planuojami architektūrinių konkursų keliu

Vis daugiau sostinės statinių bus planuojami architektūrinių konkursų keliu

Vilniaus miesto taryba po svarstymo komitetuose šiandien pritarė siūlymui papildyti ir patikslinti sąrašą objektų, kurių architektūrinėms idėjoms įvertinti privaloma skelbti projektų konkursus. Taip įtvirtinta sostinės Vyriausiojo miesto architekto skyriaus nuostata, kad konkursas yra patikimiausias kelias rasti geriausiai architektūriniam sprendimui. Reikalavimai keisis ne tik už viešuosius pinigus, bet ir privačiai planuojamų projektų Vilniuje vystytojams. Skelbti architektūrinį […]

Skelbiamas administracinių patalpų nuomos pirkimas

Skelbiamas administracinių patalpų nuomos pirkimas

Vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašu (patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo“), ISM Vadybos ir ekonomikos […]