Patarimai prieš įrengiant naują svetainę, kuriuos turi žinoti kiekvienas

1

Patarimai prieš įrengiant naują svetainę, kuriuos turi žinoti kiekvienas

Svetainė yra svarbiausiai kiekvienų namų kambarys. Joje praleidžiame daugiausiai savo laisvo, arba vieni, šeimos rate, arba su draugais. Būtent todėl ji turi būti nepaprastai jauki ir maloni. Didžiąją dalį svetainės dažniausiai užima minkštieji baldai, kartais net miegamosios sofos, o likusiojoje dalyje jau sustatomi gerai suprojektuoti, parinkti korpusiniai baldai. Tačiau ką svarbiausia žinoti, kad visą tai gerai suderinti?

Norint išrinkti gerus svetaines baldus reikia ilgai pagalvoti ir pamatuoti, kiek baldai užims vietos kambaryje, ar jie jo neapkraus ir netrukdys vaikščioti. Sužinokite kambario išmatavimus, kad žinotumėte, kokio dydžio baldus reikia įsigyti ir tada baldų salone arba internete galėsite rasti norimus baldus, bei jų stilių. Interjero dizaineriai pataria neužstatyti viso kambario. Korpusiniai baldai kaip sekcijos, indaujos, komodos turi užimti ne daugiau 2/3 sienos ilgio.

Jei norite, kad jūsų svetainė atrodytų nepriekaištingai, išsirinkite vieną kambario stilių. Svetainės interjeras bus neskoningas, jei sumalsite viską vienoje vietoje. Padaryti, taip, kad spalvinga svetainė atrodytų gražiai, yra nepaprastai sunku net pačiam geriausiam dizaineriui. Jeigu niekada ankščiau neteko patiems įrengti kambario, pasikonsultuokite su profesionalu . Taip lengviau nuspręsite, kokio interjero ieškote ir lengvai išsirinksite norimą stilių. Idealioje svetainėje dominuoja tik keletas panašių spalvų. Naudojant daugiau vėl rizikuojate sugriauti bendrą, gražų vaizdą.. Tačiau tai nereiškia, kad negalite dekoruoti kambario pagalvėlėmis, paveikslais, šeimos nuotraukomis. Svarbiausia yra pasistengti, kad naujosios dekoracijos neužgoštų svarbiausių svetainės bruožų ir spalvų.

Beieškant baldų svetainei įsitikinkite, kad jūsų pirkiniai atliks visas pageidaujamas funkcijas, sutalpins reikiamus daiktus. Sovietmečiu nepaprastai populiarios buvo milžiniškos, visą sieną užimančios spintos. Šiandien vėl populiarios sekcijos , sudarytos iš komodos, televizoriaus staliuko bei keleto paprastų, pakabinamų spintelių. Nors mes rekomenduojame būtent tokį, standartinį svetainės dizainą, tai nereiškia, kad turite ją įrengti būtent taip.  Jeigu neturite svečių kambario, miegamoji sofa yra nuostabus, daugiafunkcinis baldas, kuris nesujauks svetainės tvarkos ir puikiai prisitaikys prie jūsų vizijos. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir nuo to, kokių baldų jums reikia. Gerai viską apgalvojus išsirinkti baldus bus nesunku.

Tačiau prieš išsirenkant sau patinkančius baldus nepamirškite apie pinigus. Kai žinosite, kiek galite sau leisti pinigų naujiesiems baldams, galėsite žiūrėti, kokios kokybės baldus pirkti. Talpūs dideli baldai yra brangesni, o išsirinkus geras, brangias medžiagas, kaina šoktels dar labiau. Jeigu pirkti naujus baldus tokiu būdu, visada galite paieškoti pigesnių internete. Baldai internetu jums padės daug sutaupyti, o jų pasirinkimas nežmoniškai platus. Nauji baldai taip pat bus pristatyti į namus, kas yra labai patogu ir praktiška.

Vadovaujantis šiais patarimais, išrinkti tinkamus baldus bus paprasta. Svarbiausia yra apsvarstyti savo poreikius ir atsargiai žiūrėti į finansines galimybes. Jei gerai parinksite norimus baldus, savo naujojoje svetainėje nuolat jausitės nepriekaištingai.

Startuoja mažoji renovacija: priimamos paraiškos šilumos punktų ir šildymo sistemų modernizavimui

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas mažajai renovacijai. Nuo š. m. lapkričio 21 d. BETA priima paraiškas daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui.   Paraiškas gali teikti daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdytojai, savivaldybės energinio efektyvumo didinimo programos įgyvendinimo administratoriai, šilumą tiekiančios įmonės, taip pat kiti asmenys, įgalioti daugiabučio […]

  Straipsniai »

Vagių darbą galima apsunkinti: koks namų užraktas juos atbaidys

Tyrimas parodė, kad spynos Baltijos šalių žmonėms – pati svarbiausia fizinė namų apsauga. Lyginant su Latvija ir Estija, mūsų šalyje daugiausiai – 45 proc. – gyventojų namus ir juose esantį turtą saugo spynomis. Taip elgiasi 44 proc. latvių ir 40 proc. estų. Skaičiai rodo, kad miestiečiai mūsų šalyje labiausiai bijo vagysčių, o ne kitų nelaimių, […]

  Straipsniai »

Panevėžys priima dovaną – stoties projektą

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė, kad būtų sudaryta paramos sutartis su UAB „Baltisches Haus“. Bendrovė parengs ir miestui dovanos naujos autobusų stoties techninį projektą, užsiims statybų priežiūra. Nauja stotis bus statoma pagal vieno žymiausių Lietuvos architektų, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rolando Paleko projektą. Taip ši Savanorių aikštės teritorija miesto centre taps reprezentatyvia, patrauklia […]

  Straipsniai »

Perkūnkiemyje pradedamas procesas dėl žemės sklypų paėmimo vaikų darželio statybai

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktorius Laimonas Čiakas pradėjo Vilniaus miesto Perkūnkiemio mikrorajone vaikų darželiui statyti reikalingų žemės sklypų paėmimo visuomenės poreikiams procedūrą. Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus įsakymu patvirtintas visuomenės poreikiams reikalingų žemės sklypų sąrašas, ir, atsižvelgiant į Vilniaus miesto teritorijos tarp Gabijos g. ir Ukmergės pl. detalųjį planą, visuomenės poreikiams bus paimti […]

  Straipsniai »