Patarimai kaip greičiau parduoti būstą savarankiškai

1

Patarimai kaip greičiau parduoti būstą savarankiškai

Pagaliau apsisprendėte parduoti būstą ir svarstote kaip tai padaryti savarankiškai? Tai nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl pateikiame jums kelis praktiškus patarimus, kurie bus tarsi planas kaip viską sudėlioti ir kaip parduoti būstą greičiausiai ir, žinoma, su didžiausiu pelnu.

namai--

Išsamios ir kokybiškos fotografijos

Pirmas dalykas į kurį atsižvelgiama renkantis būstą yra fotografijos. Kartais potencialus pirkėjas tik peržvelgia pirmas kelias foto ir intuityviai atmeta idėją toliau nagrinėti informaciją apie šį būstą vien dėl neįtikusių fotografijų. Fotografijos yra pirmas įspūdis, tad reikia jį palikti kuo geresnį.

Norint nufotografuoti būstą pardavimui nereikia samdyti profesionalaus fotografo. Tereikia kruopščiau pažiūrėti į fotografavimo procesą. Puikiausiai tiks ir išmaniojo telefono kamera, o jei dar galima pasitelkti draugą su kokybišku fotoaparatu – išvis puiku.

  • Fotografuoti dienos metu, uždegus šviesas, kad būste būtų kuo mažiau tamsių kampų ir šešėlių.
  • Fotografuokite plačiu kampu, iš toliau, kad matytųsi bendras vaizdas ir būtų lengviau suprasti koks tai kambarys, koks išplanavimas ar kokios vyraujančios spalvos.
  • Nefotografuokite prieš langą saulėtą dieną, verčiau palaukite kol saulė nusisuks į kitą pusę.
  • Jei parduodate butą, nepamirškite nufotografuoti ir laiptinės bei namo iš išorės, geriausia romantiškoje saulėlydžio šviesoje.

Pateikite išsamų skelbimo aprašymą

Rašykite nuoširdžiai ir teisybę. Be visų standartinių punktų, kuriuos reiktų aprašyti, nepamirškite paminėti ir tokių dalykų, kaip jausmas gyvenant šiame būste, kokia kaimynystė, kas aplinkui, ar yra kokių nors atrakcijų, svarbių vietų, mokyklų, darželių.

Skelbimai yra trečdalis teksto, trečdalis fotografijų ir trečdalis statistinių duomenų. Todėl visoms dalims reikia skirti pakankamai dėmesio, kad bendras skelbimo balas potencialaus pirkėjo akyse būtų pakankamai aukštas.

Neapsiribokite tik vienu skelbimų portalu

Skelbimų portalų Lietuvoje tikrai ne vienas ir ne du, todėl itin svarbu, kad skelbimas būtų paskelbtas kuo įvairesniuose portaluose, kad pasiektų kuo platesnę auditoriją. Ypač reikėtų atkreipti dėmesį į regioninius naujienų portalus ir specializuotus nekilnojamo turto skelbimų portalus, pavyzdžiui, nekilnojamasturtas.lt Kuo didesnė skelbimo sklaida, tuo didesnė tikimybė greičiau rasti pirkėją.

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

Valstybių, taip pat – ir Lietuvos, ekonomikas suparalyžiavusią Covid-19 ligos pandemiją, tapo madinga lyginti su 2008-ųjų krize. Kaip rodo įvairios analizės, kai kurioms ūkio šakoms padaryta žala iš tiesų prilygsta arba netgi pranoksta žalą, kurią nulėmė prieš 12 metų užfiksuoti įvykiai. Vis dėlto, situacija Lietuvos nekilnojamojo turto sektoriuje visiškai kitokia – net ir sudėtingomis aplinkybėmis […]

  Straipsniai »

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

„MG Baltic Investment“ ir „Extera Baltic“ galės vykdyti koncentraciją investuojant į bendrovę „Trečioji kregždė“ ir kartu su esamais akcininkais „Gamaekspresas“ ir „3K investicija“ įgyti bendrąją pastarosios kontrolę. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba. Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. balandžio 22 d. Sandorį planuojama įgyvendinti investuojant į įmonę „Trečioji kregždė“ ir įgyjant po 24,75 […]

  Straipsniai »

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui pradėti skaitmeninti šalies statybos sektorių

Šiandien Vyriausybė Aplinkos ministerijos siūlymu priėmė itin svarbų statybos sektoriaus ateičiai sprendimą, atveriantį kelią jam skaitmeninti. Nustatyta prievolė nuo kitų metų viešųjų statinių statybai pradėti palaipsniui taikyti informacinį modeliavimą, kuris pasaulyje žinomas santrumpa BIM (Building Information Modelling).  „Statybos sektoriaus skaitmeninimas svariai prisidės prie šalies ekonominės pažangos ir didesnio konkurencingumo, – sako aplinkos viceministras Marius Narmontas. […]

  Straipsniai »

STATYBŲ INDUSTRIJOS ATEITIS – BEKONTAKTIS REMONTAS.

Pranešimas spaudai 2020.05.20 Karantinui perdėliojus žmonių prioritetus būdų prisitaikyti prie pasikeitusių klientų įpročių ieško ne tik prekybos sektoriai, tačiau ir statybinių darbų rangovai. Remonto ar įrengimo procese dalyvauja ypatingai daug žmonių – pradedant užsakovu, baigiant dizaineriais, darbų vadovais, meistrais. Kontaktuoti reikia daug, vienu metu objekte dirba po kelis žmones. Vis dėlto,  kompleksiniai remonto darbai jau […]

  Straipsniai »