Parduodame namą – ko imtis, kad sužavėti pirkėją ir parduoti greičiau?

1

Parduodame namą – ko imtis, kad sužavėti pirkėją ir parduoti greičiau?

Tiems, kurie pirmą kartą susiduria su būsto pardavimu ar pirkimu, tai atrodo tarsi aukštoji matematika. Visgi pardavimas nėra sudėtingas,daugiau dėmesio reikia tik surasti pirkėją, jį sužavėti ir įtikinti, jog tai yra jam tinkantis būstas. Kaip tai padaryti?

Namu skelbimai neturi būti bejausmiai ir pilki, o pirkėjai atbaidomi padžiautų kojinių. Todėl pasidalinsime keliais patarimais, kurie atrodo tokie paprasti, tačiau išties dažnai pamirštami ir ignoruojami.

namai--

Pakeiskite senas nuostatas

Esama tam tikrų senų nuostatų, kurios parodo pardavėjų atsainumą „Kiekvienas namas turi savo pirkėją“, „Kas norės tas apžiūrės ir pasidomės“ ir pan. Turint tokias nuostatas galvoje nėra stengiamasi parduoti kuo greičiau, o tiesiog laukiama, kol netyčia susišypsos sėkmė. O ji gali į jūsų pusę atsisukti tik po kelių metų.

Todėl jei apsisprendėte parduoti namą, o ne „įdėti skelbimą ir pabandyti“, tuomet imkitės ryžtingų veiksmų.

Sukurkite jaukią namų atmosferą

Ilgai gyvenant vienoje vietoje susikuria lengva netvarka, tam tikri daiktai visuomet atsiranda po ranka, ant palangės „reanimuojamos“ leisgyvės gėlės, dviejų vietų garaže telpa vos vienas automobilis, nes puse vietos užima senos dažų skardinės ir žvejybos rinkiniai. Tai nieko blogo gyvenant, tačiau parduodant būstą, reikėtų gerai apgalvoti kaip jis atrodo pašalinėmis akimis.

Pardavimas – geras pretekstas generalinei tvarkai. Išmeskite daiktus kurie nepuošia namų ir kurių neplanuojate persivežti į naujus namus. Neapkraukite namų įvairiomis bereikšmėmis smulkmenomis, verčiau pamerkite puokštę šviežių gėlių.

Skirkite dėmesio nuotraukoms

Potencialūs pirkėjai dažnai pirmiau perverčia nuotraukas, o tik vėliau skaito tekstu. Todėl namų skelbimai be nuotraukų – pats blogiausias sprendimas. Pirmiausia, pateikite namą įvairiais rakursais: iš priekio, iš vidinio kiemo, nufotografuokite patį vidinį kiemą ar sodą, tuomet viduje kiekvienam kambariui ar atskirai erdvei skirkite dar po vieną ar dvi fotografijas.

Gražias ir patrauklias nuotraukas kuo puikiausiai galima padaryti ir mobiliuoju telefonu, tačiau jei turite galimybę, užfiksuokite erdvių išskirtinumą profesionaliu fotoaparatu, galbūt net pasiprašykite labiau fotografijoje nusimanančių žmonių pagalbos.

Nepamirškite ir tekstų

Nekilnojamo turto skelbimų tekstai susideda iš dviejų dalių – techniniai, kurie apibūdina komunikacijas, išplanavimo ypatumus ir pan. Bei grožiniai, kuriais siekiama perteikti tą jausmą, kuris apima gyvenant šiuose namuose.

Tinkamai aprašius tekstus pritraukiama daugiau dėmesio. Be to, jei pastebite, jog skambučių metu kartojasi tam tikri klausimai, kurie neaptarti skelbimo tekste – galbūt būtų naudinga atsakymus į dažniausiai pasitaikančius klausimus aprašyti ir skelbime.

INVEGA atsako: dažniausiai verslams kylantys klausimai dėl nuomos mokesčio kompensavimo

INVEGA atsako: dažniausiai verslams kylantys klausimai dėl nuomos mokesčio kompensavimo

Įmonėms, kurios dėl pandemijos buvo priverstos stabdyti veiklą, valstybė kompensuoja dalį karantino laikotarpiu patirtų patalpų nuomos išlaidų. Kompensacijas gauti gali tiek smulkusis ir vidutinis verslas, tiek ir kai kurios didelės įmonės. Paraiškų nuomai kompensacijoms gauti pildymui įsibėgėjus, verslininkams kyla vis daugiau klausimų, kuriuos INVEGA apibendrina bei atsako. Pasak INVEGOS Verslo finansavimo vertinimo skyriaus vadovės Aušrinės […]

  Straipsniai »

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

Valstybių, taip pat – ir Lietuvos, ekonomikas suparalyžiavusią Covid-19 ligos pandemiją, tapo madinga lyginti su 2008-ųjų krize. Kaip rodo įvairios analizės, kai kurioms ūkio šakoms padaryta žala iš tiesų prilygsta arba netgi pranoksta žalą, kurią nulėmė prieš 12 metų užfiksuoti įvykiai. Vis dėlto, situacija Lietuvos nekilnojamojo turto sektoriuje visiškai kitokia – net ir sudėtingomis aplinkybėmis […]

  Straipsniai »

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

„MG Baltic Investment“ ir „Extera Baltic“ galės vykdyti koncentraciją investuojant į bendrovę „Trečioji kregždė“ ir kartu su esamais akcininkais „Gamaekspresas“ ir „3K investicija“ įgyti bendrąją pastarosios kontrolę. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba. Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. balandžio 22 d. Sandorį planuojama įgyvendinti investuojant į įmonę „Trečioji kregždė“ ir įgyjant po 24,75 […]

  Straipsniai »

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui pradėti skaitmeninti šalies statybos sektorių

Šiandien Vyriausybė Aplinkos ministerijos siūlymu priėmė itin svarbų statybos sektoriaus ateičiai sprendimą, atveriantį kelią jam skaitmeninti. Nustatyta prievolė nuo kitų metų viešųjų statinių statybai pradėti palaipsniui taikyti informacinį modeliavimą, kuris pasaulyje žinomas santrumpa BIM (Building Information Modelling).  „Statybos sektoriaus skaitmeninimas svariai prisidės prie šalies ekonominės pažangos ir didesnio konkurencingumo, – sako aplinkos viceministras Marius Narmontas. […]

  Straipsniai »