Panevėžys atsinaujina! Mieste statomi modernūs konteineriai

Panevėžys atsinaujina! Mieste statomi modernūs konteineriai

Įsibėgėja Panevėžio atliekų tvarkymo sistemos atnaujinimas – įrengiami požeminiai konteineriai, pradedamos naujų antžeminių aikštelių statybos. Darbai finansuojami ES ir Savivaldybės lėšomis.

„Didžiausia naujovė, kurios miestas dar neturėjo, – požeminių konteinerių aikštelės.  Jų turėsime 20. Tai ne tik estetiška, bet ir patogu gyventojams – izoliuotos nuo aplinkos atliekos laikomos žemesnėje temperatūroje, tad lėčiau ges, mažiau sklis kvapai, šiukšlių neišnešios vėjas. Šių 3 kub. m konteinerių nebus įmanoma išvartyti ar išstumdyti. Savivaldai tai racionalus sprendimas – keliskart didesnius konteinerius rečiau reikės išvežti“, – sako l. e. p. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna. 

20 požeminių konteinerių aikštelių suplanuota prie pagrindinių gatvių, centrinėje dalyje, traukos centrų ar ten, kur netrukdo komunikacijos. Jos atsiras ties Nemuno g. 14, 64, 72, 76, 80, Klaipėdos g. 95, 96, 106, 116, Parko g. 9, Ramygalos g. 37 ir 57, Aukštaičių g. 5, Marijonų g. 36 ir 51, Sodų g. 26/Katedros g., Vilniaus g. 16 ir 21, Ukmergės g. 47, Topolių al. 4. Rangos darbai jau vyksta Nemuno, Vilniaus, Ramygalos g.

Taip pat bus įrengtos/atnaujintos 143 antžeminės aikštelės. Visose stovės ne tik stiklo, plastiko, popieriaus, bet ir bioskaidžiųjų atliekų konteineriai. Atsiras 10 tekstilės konteinerių. Rangos darbus planuojama pradėti nuo Beržų g.

Sutaupius lėšų atliekant viešuosius pirkimus, ketinama įrengti dar apie 15 požeminių konteinerių aikštelių. Dėl to kreiptasi į atsakingas institucijas.

Komunalinių atliekų rūšiavimo infrastruktūros plėtros projektui įgyvendinti Savivaldybė gavo daugiau kaip 1,9 mln. ES investicijų. Beveik 286 tūkst. Eur prisidės miestas.

163 aikštelių įrengimo darbai turėtų būti baigti rudenį.

Pranešimą paskelbė: Asta Sarapienė, Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Rekomenduojame

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

Valstybių, taip pat – ir Lietuvos, ekonomikas suparalyžiavusią Covid-19 ligos pandemiją, tapo madinga lyginti su 2008-ųjų krize. Kaip rodo įvairios analizės, kai kurioms ūkio šakoms padaryta žala iš tiesų prilygsta arba netgi pranoksta žalą, kurią nulėmė prieš 12 metų užfiksuoti įvykiai. Vis dėlto, situacija Lietuvos nekilnojamojo turto sektoriuje visiškai kitokia – net ir sudėtingomis aplinkybėmis […]

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

„MG Baltic Investment“ ir „Extera Baltic“ galės vykdyti koncentraciją investuojant į bendrovę „Trečioji kregždė“ ir kartu su esamais akcininkais „Gamaekspresas“ ir „3K investicija“ įgyti bendrąją pastarosios kontrolę. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba. Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. balandžio 22 d. Sandorį planuojama įgyvendinti investuojant į įmonę „Trečioji kregždė“ ir įgyjant po 24,75 […]

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui pradėti skaitmeninti šalies statybos sektorių

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui pradėti skaitmeninti šalies statybos sektorių

Šiandien Vyriausybė Aplinkos ministerijos siūlymu priėmė itin svarbų statybos sektoriaus ateičiai sprendimą, atveriantį kelią jam skaitmeninti. Nustatyta prievolė nuo kitų metų viešųjų statinių statybai pradėti palaipsniui taikyti informacinį modeliavimą, kuris pasaulyje žinomas santrumpa BIM (Building Information Modelling).  „Statybos sektoriaus skaitmeninimas svariai prisidės prie šalies ekonominės pažangos ir didesnio konkurencingumo, – sako aplinkos viceministras Marius Narmontas. […]

STATYBŲ INDUSTRIJOS ATEITIS – BEKONTAKTIS REMONTAS.

STATYBŲ INDUSTRIJOS ATEITIS – BEKONTAKTIS REMONTAS.

Pranešimas spaudai 2020.05.20 Karantinui perdėliojus žmonių prioritetus būdų prisitaikyti prie pasikeitusių klientų įpročių ieško ne tik prekybos sektoriai, tačiau ir statybinių darbų rangovai. Remonto ar įrengimo procese dalyvauja ypatingai daug žmonių – pradedant užsakovu, baigiant dizaineriais, darbų vadovais, meistrais. Kontaktuoti reikia daug, vienu metu objekte dirba po kelis žmones. Vis dėlto,  kompleksiniai remonto darbai jau […]