„Palangos ašis“ – naujai parduodamas pastatytas kvartalas Palangos centre švenčiantiems gyvenimą

1

„Palangos ašis“ – naujai parduodamas pastatytas kvartalas Palangos centre švenčiantiems gyvenimą

„Orion Asset Management“ valdomas fondas pristato rinkai naują NT objektą Palangos centre – „Palangos ašis“. Jau stovinčiame keturių pastatų komplekse – 165 poilsio ir komercinės patalpos. Dalis jų – aukščiausiame daugiaaukštyje Palangos centre, iš kurio atsiveria įspūdingi miesto ir jūros horizontai.

Komplekse, kuris yra S. Daukanto gatvėje vos 100 m nutolęs nuo J. Basanavičiaus gatvės ir tiek pat nuo Palangos koncertų salės, yra 1-3 kambarių apartamentai, kurių plotas nuo 35 iki 95 kv.m. Beveik 80 proc. jų yra dviejų kambarių, todėl puikiai tinka komfortiškam šeimos poilsiui ar darbostogoms. Negana to, dalis jų itin erdvūs – plotas viršija 80 kv. m., o tai yra reta Palangoje vystomiems nekilnojamojo turto objektams. „Išplanavimas yra toks, jog visi naujakuriai turėtų balkonus arba terasas, be kurių neįsivaizduojamas vasaros poilsis“ – sako kvartalo valdytojas.

Kvartale esantis būstas rinkai pristatomas tiek su pilna, tiek su daline apdaila. Pastarojo kaina prasideda nuo 3000 EUR / kv.m. Būsto savininkų patogumui taip pat parduodami sandėliukai ir požeminės automobilių parkavimo vietos, kurios yra didelis privalumas šioje miesto vietoje.

Pasak Giedrės Kulakovienės, fondą valdančios valdymo įmonės „Orion Asset Management“ komercijos vadovės, daugumos būstų įrengimą pagal savo viziją ar projekto partnerių siūlomus sprendimus galima pradėti jau dabar ir gal net suspėti pasidžiaugti naujo būsto privalumais šios vasaros pabaigoje.

Pakeitė kvartalo koncepciją

Iškart užbaigęs nekilnojamojo turto objekto įsigijimą, fondas ėmė keisti viso kvartalo koncepciją siekdamas dar labiau ją priartinti prie aktyvų gyvenimo būdą vertinančio žmogaus poreikių. Tuo tikslu investuojama į architektūros bei aplinkos tvarkymo sprendimus.

„Tikime, kad Palangoje žmonės ieško ne tik kopų ir smėlio. Džiaugiamės, kad būtent dėl lokacijos išskirtinumo projektas yra skirtas tiems, kuriems antras būstas – ne vien rami poilsio oazė. Šis būstas – vieta būti savimi, būti dėmesio centre, drąsiai mėgautis laisve ir dėl to jaustis gerai. Šis kvartalas visiškai kitoks nei įprasta Palangoje. Tai projektas žmonėms, kurie gyvenime daug nuveikė ir dar daugiau nori nuveikti. Jis – subalansuotas ne tik poilsiui, bet ir aktyviam laisvalaikiui, nes čia įsikūrę visuomet bus įvykių centre“ – pasakoja apie kvartalo koncepciją G.Kulakovienė.

Greta apartamentų yra dviračių ir pasivaikščiojimo takai, teniso kortai, koncertų salė, aibė restoranų, o už kopų – maudynės ir maratonas pajūrio smėliu.

Kvartalo virsmas jau prasidėjo – šiuo metu vyksta tiek aplinkos, tiek patalpų įrengimo darbai. Naujai suplanuota komplekso kiemo teritorija ir laisvalaikio erdvės joje, numatyti patrauklesni teritorijos apšvietimo sprendimai, kurie užtikrins, jog ir arčiausiai namų esanti erdvė taptų dar patrauklesnė čia – miesto centre – įsikursiantiems gyventojams. Suprantant aktyvaus žmogaus poreikius kuriamos ir naujos kvartalo funkcinės vertės: įrengiami sandėliukai dviračiams požeminėje parkavimo aikštelėje, keičiamos ir atnaujinamos bendrosios erdvės patalpose. Į tai ir kitų kvartalo savybių gerinimą bus investuojami keli milijonai eurų.

Pardavė 10 proc. būstų dar nepradėję kvartalo modernizavimo

Nors apartamentų pardavimai prasideda tik dabar, valdytojas pasakoja, kad dalį projekto teko parduoti dar nespėjus įgyvendinti kvartalo vizijos. „Klientai mūsų ieškojo ir rado patys. Klausinėjo kaimynų, kalbino atnaujinimo darbus vietoje atliekančią komandą, ieškojo kitais kanalais, todėl net „Orion Asset Management“ biuro administratorė sulaukdavo susidomėjusiųjų skambučių. Taip pardavėme dalį būstų dar net neturėdami projekto vizualizacijų, brošiūrų, nežinodami projekto detalių. Tai geras ženklas, rodantis, kad Palangoje nekilnojamojo turto rinka ir šiuo metu aktyvi, o objektai centrinėje miesto dalyje ir toliau domina pirkėjus. Tikime, jog mūsų kuriama projekto koncepcija pilnai atitiks būsimų kvartalo gyventojų poreikius aktyviam gyvenimui jame“ – pasakoja apie pastarųjų mėnesių patirtis G.Kulakovienė.

Pasak G.Kulakovienės, iki šiol dauguma „Palangos ašis“ pirkėjų šį būstą pirko iš santaupų ar nedidele dalimi paskolos. „Infliacija, neabejotinai, skatina žmones ieškoti saugių investicijų, todėl jau stovintis kvartalas mieste, kuriame jie mėgsta leisti laiką – logiškas pasirinkimas“ – sako „Orion Asset Management“ komercijos vadovė.  „Palangos Ašis“ šiuo metu yra didžiausio apartamentų pasirinkimo projektas Palangoje.

Pranešimą paskelbė: Neringa Petrauskaite, We are marketing, UAB

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
„Realco“ apie sostinės pirminę NT rinką: vyrauja laukimo nuotaikos

„Realco“ apie sostinės pirminę NT rinką: vyrauja laukimo nuotaikos

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų rugsėjo mėnesį Vilniaus pirminėje NT rinkoje naujų būstų pardavimai buvo vieni mažiausių šiemet – parduoti 156 būstai, fiksuotas 21 sutarties nutraukimas. Rugsėjį būstų parduota 29 proc. mažiau nei rugpjūtį, kuomet pardavimai siekė 221 būstą. „Šiemet rinka kol kas nerodė didesnio aktyvumo, juo labiau – augimo ženklų. […]


Keičiasi „Naresta“ vadovas: bendrovei vadovaus Tadas Grincevičius

Keičiasi „Naresta“ vadovas: bendrovei vadovaus Tadas Grincevičius

Vienai iš pirmaujančių statybos bendrovių „Naresta“ beveik tris dešimtmečius vadovavusį generalinį direktorių Arūną Šlenį keičia šiemet vasarį prie vadovų komandos prisijungęs vykdomasis direktorius Tadas Grincevičius. Jis pareigas eiti pradeda spalio 2 d. Buvęs vadovas A. Šlenys lieka vadovauti naujai įsteigtai „Naresta“ valdybai ir bus atsakingas už ilgalaikės įmonės veiklos strategijos suformavimą bei plėtojimą. „Įmonei vadovavau […]


Aplinkos ministerija sugriežtino vėdinamo fasado STR, rinka atsakė boikotu: per 21 mėn. sertifikuota tik 1 sistema

Aplinkos ministerija sugriežtino vėdinamo fasado STR, rinka atsakė boikotu: per 21 mėn. sertifikuota tik 1 sistema

Nuo praėjusių metų pradžios Lietuvoje įsigaliojo statybos techninis reglamentas (STR), iš esmės keičiantis vėdinamo fasado naudojimą. Pagal STR, vėdinamam fasadui sukurti nebeužtenka to, kad visi komponentai būtų sertifikuoti. Dabar jis turi būti tiekiamas kaip vieno gamintojo elementas ir turėti ETĮ arba NTĮ. Realybėje tai reiškia pasirinkimą iš 3–4 fasado variantų ir dalies verslo išstūmimą iš […]


Seimo rūmuose atidarytas jubiliejinis dešimtasis projektas „Išmanusis miestas“

Seimo rūmuose atidarytas jubiliejinis dešimtasis projektas „Išmanusis miestas“

Rugsėjo 27-ąją startavo STRUCTUM organizuojamas nacionalinis architektūrinių ir urbanistinių idėjų konkursas „Išmanusis miestas 10“. Jau dešimtus metus iš eilės projektas „Išmanusis miestas“ kuria platformą, kurioje susitinka Lietuvos savivaldybės ir geriausi architektūros, inžinerijos, statybos profesionalai bei jaunieji, aukštosiose mokslo įstaigose besimokantys studentai. Šių metų konkurso šūkis – „Išmanusis miestas – kuriame miestus rytojaus visuomenei“. Konkurso dalyviai […]


Pirmą kartą Lietuvoje – paroda, pristatanti geriausią šiuolaikinę Europos architektūrą

Pirmą kartą Lietuvoje – paroda, pristatanti geriausią šiuolaikinę Europos architektūrą

Lietuvoje pirmą kartą bus pristatomi premijas už šiuolaikinę architektūrą „European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Awards“ pelnę darbai. Taip pat ARCHzonoje ’23 trečius metus iš eilės pristatomas FACadE – išskirtinio ir įspūdingiausio fasado realizacijos konkursas. ARCHzona – tai tradicinis Pasaulinės architektų dienos proga organizuojamas specializuotas renginys architektams, interjero dizaineriams bei […]


Panevėžys atsinaujina! Panevėžio autobusų stoties rekonstrukcija sparčiai juda į priekį

Panevėžys atsinaujina! Panevėžio autobusų stoties rekonstrukcija sparčiai juda į priekį

Panevėžyje sparčiai vykdomi miesto autobusų stoties statybos darbai. Jau  įrengti lauko vandentiekio, vidaus lietaus nuotekų bei drenažo, vidaus vandentiekio tinklai, sumontuotos stoties pastato denginį laikysiančios metalinės kolonos, išbetonuota požeminės stovėjimo aikštelės perdanga, keleivių laukiamojo salė. Šiuo metu ruošiamasi betonuoti perono stogą bei požeminės automobilių stovėjimo aikštelės grindis. „Esame užsibrėžę tikslą nuosekliai stiprinti Panevėžio, kaip strateginio […]