Organizacijos valdymo sprendimai

1

Organizacijos valdymo sprendimai

Įmonės veiklai plečiantis auga informacijos kiekis, padalinių, darbuotojų, veiklos procesų. Visam šiam augimui suvaldyti būtini organizacijos valdymo sprendimai. Kad viskas vyktų sklandžiai ir nenutrūkstamai būtina į programinę įrangą suvesti ir apdoroti duomenis, susisteminti juos, naudoti ataskaitos bei analitikos įrankius. Visa tai yra pritaikoma konkrečia veikla užsiimančiai įmonei.

Priklausomai nuo veiklos pobūdžio organizacijos valdymo sprendimai gali būti pritaiko konkrečiai:

  • Pramonės ir gamybos įmonėms;
  • Paslaugų sektoriui;
  • Projektinei veiklai;
  • Logistikos ir transporto įmonėms.

Siūlomi organizacijos valdymo sprendimai sukurti įmonės TerraIT. Daugiau apie juos pasiskaityti galite Terrait.lt.

Tarp gausaus produktų sąrašoįmonė siūlo gamybos valdymo sistemą, projektų valdymo sistemą, transporto valdymo sprendimai, paslaugų ir užduočių valdymo sprendimai, CRM klientų valdymo sistema.

Gamybos valdymo sistema gali būti pritaikoma: maisto, elektros, stiklo, plastiko, pramonėje, langų ir durų, betono gamyboje ir t.t.. Ši sistema apimavisus gamyboje vykstančius procesus nuo prekių užsakymo ir pateikimo gamybai iki pagamintos produkcijos atidavimo klientui, žaliavų likučių skaičiavimo.

Projektų valdymo sistema pritaikoma vėdinimo, elektros, inžinerinės veiklos kryptims, statybos sektoriui. Įdiegta ši sistema leis valdyti informaciją bei tiksliai planuoti vykdomus projektus.

Transporto ir logistikos valdymo sistema gali būti pritaikyta keleivinio transporto, geležinkelio, distribucijos, ekspedicijos paslaugas teikiančioms įmonėms. Ši sistema apima klientų ir dokumentų valdymą, tiekimo grandinės ir sandėlių, personalo, finansų valdymą.

CRM klientų valdymo modulis suteikia galimybę kokybiškam ir savalaikiam klientų aptarnavimui. Leis vienoje vietoje kaupti klientų duomenų bazę, rinkti informaciją apie susitikus bei sutarčių sudarymus. Analizuoti pardavimus.

Šiuos sprendimus galima pritaikyti tiek didelėse tiek mažose įmonėse.

Organizacijos valdymo sprendimai pritaikyti įmonei pagal veiklos pobūdį gali padėti išlikti konkurencingais šiame sparčiai besikeičiančių technologijų pasaulyje.

Rekomenduojame

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Harmoninga poilsio oazė aplink namus, jaukiai įrengta lauko terasa ar apželdintas svajonių sodas – šylant orams šios temos vis aktualesnės tarp naujakurių ir norinčių atnaujinti savo kiemus. „InoWood“ kraštovaizdžio specialistai įvardijo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiant aplinką šiltajam sezonui bei, kokius naujus sprendimus siūlo gamintojai. Planavimas ir praktiški sprendimai  Norintiems atnaujinti aplinką – apželdinti […]

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Saulius Skrodenis Polistireninio putplasčio asociacijos prezidentas Kodėl naujų gyvenamųjų namų fasadai ilgai džiugina akį, o renovuojamų daugiabučių dažnai ima ir pažaliuoja? Pažaliuoja dėmėmis, dryžiais ar taškais, kurie ilgainiui vis labiau bado akis ir menkina renovacijos teikiamą naudą. Atsakymas labai paprastas. Šiltinant senus daugiabučius ir siekiant tai padaryti už kuo mažesnę kainą, jų fasadams dažniausiai naudojamos […]

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]