Organizacijos valdymo sprendimai

1

Organizacijos valdymo sprendimai

Įmonės veiklai plečiantis auga informacijos kiekis, padalinių, darbuotojų, veiklos procesų. Visam šiam augimui suvaldyti būtini organizacijos valdymo sprendimai. Kad viskas vyktų sklandžiai ir nenutrūkstamai būtina į programinę įrangą suvesti ir apdoroti duomenis, susisteminti juos, naudoti ataskaitos bei analitikos įrankius. Visa tai yra pritaikoma konkrečia veikla užsiimančiai įmonei.

Priklausomai nuo veiklos pobūdžio organizacijos valdymo sprendimai gali būti pritaiko konkrečiai:

  • Pramonės ir gamybos įmonėms;
  • Paslaugų sektoriui;
  • Projektinei veiklai;
  • Logistikos ir transporto įmonėms.

Siūlomi organizacijos valdymo sprendimai sukurti įmonės TerraIT. Daugiau apie juos pasiskaityti galite Terrait.lt.

Tarp gausaus produktų sąrašoįmonė siūlo gamybos valdymo sistemą, projektų valdymo sistemą, transporto valdymo sprendimai, paslaugų ir užduočių valdymo sprendimai, CRM klientų valdymo sistema.

Gamybos valdymo sistema gali būti pritaikoma: maisto, elektros, stiklo, plastiko, pramonėje, langų ir durų, betono gamyboje ir t.t.. Ši sistema apimavisus gamyboje vykstančius procesus nuo prekių užsakymo ir pateikimo gamybai iki pagamintos produkcijos atidavimo klientui, žaliavų likučių skaičiavimo.

Projektų valdymo sistema pritaikoma vėdinimo, elektros, inžinerinės veiklos kryptims, statybos sektoriui. Įdiegta ši sistema leis valdyti informaciją bei tiksliai planuoti vykdomus projektus.

Transporto ir logistikos valdymo sistema gali būti pritaikyta keleivinio transporto, geležinkelio, distribucijos, ekspedicijos paslaugas teikiančioms įmonėms. Ši sistema apima klientų ir dokumentų valdymą, tiekimo grandinės ir sandėlių, personalo, finansų valdymą.

CRM klientų valdymo modulis suteikia galimybę kokybiškam ir savalaikiam klientų aptarnavimui. Leis vienoje vietoje kaupti klientų duomenų bazę, rinkti informaciją apie susitikus bei sutarčių sudarymus. Analizuoti pardavimus.

Šiuos sprendimus galima pritaikyti tiek didelėse tiek mažose įmonėse.

Organizacijos valdymo sprendimai pritaikyti įmonei pagal veiklos pobūdį gali padėti išlikti konkurencingais šiame sparčiai besikeičiančių technologijų pasaulyje.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Kūrybinė studija „Brazzi” imasi statybos projekto: iškils kūrybinėms industrijoms skirtas pastatas

Kūrybinė studija „Brazzi” imasi statybos projekto: iškils kūrybinėms industrijoms skirtas pastatas

Centrinėje sostinės dalyje, prie pat Dariaus ir Girėno bei Tūkstantmečio g. sankryžos, kūrybinė studija „Brazzi” planuoja naujo pastato statybas. Kūrybinėms industrijoms skirtų studijų ir biurų centro plotas sieks apie 2.000 kv.m., o bendros investicijos – 5 mln. eurų. „Brazzi” įkūrėjas ir fotografas Tomas Brazinskas dalinasi, kad prieš septynerius metus atsiradusi „Brazzi” fotostudija Naujamiestyje buvo tik […]


Dizainerių patarimai: kaip atnaujinti namus neviršijant biudžeto?

Dizainerių patarimai: kaip atnaujinti namus neviršijant biudžeto?

Būsto atnaujinimas dažnai yra suvokiamas kaip didelis projektas, reikalaujantis nemažų finansinių ir laiko investicijų. Ekspertai pataria, kada vertėtų pradėti galvoti apie būsto atnaujinimą,  kaip sutaupyti remonto metu ir pabrėžia, kad svarbu iš anksto numatyti 10-20 proc. sumos netikėtoms išlaidoms. Birželio 21 d., 2024. Būsto atnaujinimas dažnai reikalauja didelių investicijų, todėl tampa vis dažnesne paskolos ėmimo […]


Šiuolaikinio biuro patrauklumas: kokius lūkesčius jam šiandien kelia verslas?

Šiuolaikinio biuro patrauklumas: kokius lūkesčius jam šiandien kelia verslas?

Ekonominiai ir geopolitiniai iššūkiai, pandemija bei žaliasis kursas pastaruoju metu gerokai keitė komercinių verslo patalpų poreikius. Dar visai neseniai populiarios buvo didelės atviros erdvės, talpios konferencijų salės, o vėliau patiems biurams grėsė ištuštėjimas, nes visi persikėlė dirbti nuotoliu būdu. Tačiau dabar verslo prioritetai kinta, prie jų prisitaiko ir komercinio nekilnojamojo turto (NT) vystytojai. Ką šiandien […]


„Citus“ ekspertai: 10 tūkstančių laukiančiųjų Euribor mažėjimo. Būsto rinkos scenarijai – galimybių langas ar augančios temperatūros rizika?

„Citus“ ekspertai: 10 tūkstančių laukiančiųjų Euribor mažėjimo. Būsto rinkos scenarijai – galimybių langas ar augančios temperatūros rizika?

Birželio pradžioje Europos centrinis bankas paskelbė mažinantis Euribor bazinių palūkanų dydį 25 baziniais punktais (0,25 proc.). Kūrybiškų NT projektų ir vietokūros kompanijos „Citus“ analitikai skaičiuoja, kad gerėja būsto įperkamumas: tiesą sakant, ne tiek dėl sumažėjusių palūkanų, kiek per pastaruoju metu sparčiai augusio darbo užmokesčio. Ką šie pokyčiai reiškia didžiųjų Lietuvos miestų būsto rinkoms ir ko […]


Ekspertai: augant konkurencijai, svarbiausia tampa iki pat projekto pabaigos išlaikyti sutartas jo vykdymo sąlygas

Ekspertai: augant konkurencijai, svarbiausia tampa iki pat projekto pabaigos išlaikyti sutartas jo vykdymo sąlygas

Generalinė statybų rangovė UAB „RNDV Statyba“ audituotais duomenimis pernai pajamas išaugino 64 proc. iki 18,9 mln. eurų. Įmonės vadovas Rolandas Kasperavičius sako, jog dėl susiklosčiusių ekonominių aplinkybių investicijos į statybas pasirenkamos išrankiai, o atsiperkamumo potencialą vis dar išlaiko aukščiausios kokybės, paklausos neprarandantys, patrauklūs gyvenamosios ir pramonės statybos objektai. „Nors praėjusiais metais mūsų pajamos augo net […]


Prieš ilgąjį savaitgalį –  patarimai kepsninių entuziastams

Prieš ilgąjį savaitgalį – patarimai kepsninių entuziastams

Planuojant savaitgalio išvyką ar atostogas su šeima bei draugais tenka nemažai rūpesčių. Retas kuris pasirūpina ne tik užkandžiais, gėrimais ir muzika, bet ir pirmosios pagalbos priemonėmis. Deja, draudimo bendrovės „If“ duomenys rodo, kad planuojant išvykas ar pasibuvimus lauke derėtų pasirūpinti ne tik pleistrais ar būtiniausiais vaistais, bet ir priešgaisriniu gesintuvu.   Gaisras gali įsiliepsnoti net […]