NT agentūrų tinklas „Capital“ žengia į naują segmentą

NT agentūrų tinklas „Capital“ žengia į naują segmentą

Solidžias pozicijas būsto segmente užimantis NT agentūrų tinklas „Capital“ plečia savo veiklą ir pristato naują paslaugų paketą „Capital Commercial“. Šiuo sprendimu siekiama patenkinti rinkoje vis labiau augantį su komercinės paskirties patalpomis susijusį poreikį ir tokio pobūdžio paslaugas suburti po vieno biuro stogu.

„Dažniausiai kalbėdami apie nekilnojamąjį turtą galvoje turime būstą – kitaip tariant, gyvenamosios paskirties objektus. Visgi reikšmingą rinkos dalį sudaro komercinės paskirties objektai. Tą aiškiai rodo vis didėjanti su negyvenamosios paskirties NT objektais susijusių paslaugų paklausa. „Capital Commercial“ biuro siekis – aprėpti visas sferas: biurus, sandėlius, gamyklas, sklypus, viešbučius ir kitus negyvenamosios paskirties NT objektus“, – sako „Capital Commercial“ vadovė Julijos Tislenko.

„Capital Commercial“ komandų apimtis didesniuosiuose miestuose yra maždaug nuo penkių iki septynių specialistų, mažesniuose – trys arba keturi. „Capital Commercial“ biuro veikla apima visą Lietuvą – siekiama, kad paslaugos būtų teikiamos vietiniu lygmeniu. Tokiu būdu procesas vyksta greičiau ir efektyviau.

„Mūsų tikslas buvo iš visos „Capital“ tinklo komandos atrinkti sėkmingiausiai komercinių patalpų srityje besispecializuojančius patyrusius NT ekspertus ir suformuoti visoje Lietuvoje išsidėsčiusias „Capital Commercial“ biuro komandas. Orientuojamės būtent į sėkminga patirtimi nekomercinės paskirties NT srityje pasižyminčius ekspertus, o ne į pradedančiuosius. Šis procesas jau yra įsibėgėjęs“, – aiškina „Capital Commercial“ vadovė.

Pagrindinė „Capital Commercial“ paslauga – tarpininkavimas nuomojant ar parduodant komercinės paskirties NT. NT nuoma ir pardavimas išlieka vienais pelningiausių ir, žvelgiant iš laiko perspektyvos, didžiausią vertę atnešančių sandorių. Ši paslauga aktuali komercinės paskirties paslaugų savininkams ir būsimiems jų pirkėjams arba nuomininkams.

„Capital Commercial“ vadovė atkreipia dėmesį, kad visapusiškas tarpininkavimo komercinės paskirties NT nuomos ir pardavimo srityje paslaugas Lietuvoje teikia tik kelios įmonės. Dėl šios priežasties jaučiama aiški tokių paslaugų paklausa.

Kita itin svarbi „Capital Commercial“ veiklos sritis – darbas su užsienio kapitalo investicijomis. „Nemažai daliai tarptautinių įmonių tiek Baltijos šalys bendrai, tiek Lietuva kelia susidomėjimą. Tad mūsų užduotis – surasti joms tinkamas komercinės paskirties patalpas ar sklypą būsimoms tokių patalpų statyboms“, – aiškina J. Tislenko. Ji priduria, kad ši veikla taip pat apima bendradarbiavimą su investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ ir kitų valstybių komercijos atašė.

„Capital Commercial“ taip pat teikia komercinio nekilnojamojo turto valdymo ir administravimo paslaugas. Tai dvi atskiros, tačiau labai glaudžiai susijusios paslaugos. Komercinio nekilnojamojo turto valdymas – kompleksinė paslauga, į kurią įtrauktas ir administravimas. Kokybiškai atliekamas NT valdymas padidina turto vertę ir užtikrina nuomininkų lojalumą.

Dar viena „Capital Commercial“ teikiama paslauga, pasak J. Tislenko, atspindi šiandienos aktualijas. Tai verslo vertinimas ir pardavimas – finansinio stabilumo ir pelningumo įvertinimas bei jo pardavimas geriausiomis sąlygomis. Paslauga aktuali tiek turto savininkams, tiek pirkėjams, investuotojams ar finansuotojams.

„Capital Commercial“ taip pat rengia išsamias galimybių studijas – nekilnojamojo turto rinkos analizę. Tokios studijos rengiamos remiantis kokybiškais rinkos tyrimais ir ekspertų išvadomis. Ši paslauga padeda atrasti palankiausias nekilnojamojo turto vystymo galimybes, kurios kiekvienam klientui būna skirtingos. Ji tampa aktuali priimant reikšmingus sprendimus. Galimybių studijos rengiamos visiems komercinio NT sektoriams: biurams, prekybai, viešbučiams, pramoniniam, sandėliavimo sektoriui.

Pranešimą paskelbė: Margarita Kuliominaitė, UAB Capital Realty

Rekomenduojame

Vilniuje skelbiami architektūriniai konkursai mokyklos ir dviejų darželių projektavimui

Vilniuje skelbiami architektūriniai konkursai mokyklos ir dviejų darželių projektavimui

Sparčiai augančiuose ir tankiai gyvenamuose Vilniaus rajonuose (Bajoruose, Pašilaičiuose ir Perkūnkiemyje) bus statomos naujos ugdymo įstaigos. Jų projektams skelbiami architektūrinės idėjos konkursai. Jaunų šeimų pamėgtuose Bajoruose šiuo metu mokyklos nėra, tiek pradinukai, tiek vyresnių klasių mokiniai važiuoja į artimiausias mokyklas Fabijoniškėse ar Pašilaičiuose, tad Bajoruose planuojama statyti progimnaziją, kurią galės lankyti apie 1000 moksleivių. „Vilnius […]

VDA kartu su KTU vykdys architektūros krypties doktorantūros studijas

VDA kartu su KTU vykdys architektūros krypties doktorantūros studijas

Vilniaus dailės akademija kartu su Kauno technologijos universitetu (KTU) vykdys jungtinę architektūros krypties meno doktorantūrą. Nuo 2022 m. visų Lietuvos architektūros mokyklų absolventai, turintys magistro kvalifikaciją, turės galimybę studijuoti į praktiką orientuotoje, meniniu tyrimu ir mokslu, tarpdiscipliniškumu ir eksperimentais grindžiamoje doktorantūroje. Doktorantūros studijos architektūros kryptyje Lietuvoje iki šiol nebuvo vykdomos. Siekdami gilinti žinias, architektai rinkosi […]

Galvojantiems apie būsto paskolą – dar daugiau galimybių

Galvojantiems apie būsto paskolą – dar daugiau galimybių

Tarpusavio skolinimo platforma „Savy“ – pirmoji fintech rinkoje pradės teikti paskolas privatiems asmenims su nekilnojamo turto (NT) įkeitimu. Žengus šį žingsnį, paskolos būstui įsigyti ar atnaujinti, refinansuoti jau turimus kreditus ar kitoms reikmėms įkeičiant turtą, taps prieinamos ir tiems, kuriems tradicinės finansų įstaigos iki šiol būdavo uždarytos. Be to, NT įkeitimas leis skolintis pigiau, o […]

Santaros slėnyje pradedamos Vilniaus universiteto Mokslo centro statybos

Santaros slėnyje pradedamos Vilniaus universiteto Mokslo centro statybos

Gruodžio 3 d. (penktadienį) 12.30 val. Vilniaus Santaros slėnyje šalia jau veikiančių Vilniaus universiteto (VU) ligoninės Santaros klinikų (Žaliųjų Ežerų g. 2) simboline kapsulės įkasimo ceremonija oficialiai pradedamos modernaus VU Medicinos fakulteto Mokslo centro statybos. Renginyje dalyvaus Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, sveikatos apsaugos viceministras Aurimas Pečkauskas, ekonomikos ir inovacijų ministerijos […]

Industrinės teritorijos prie vandens virsta ateities miestais

Industrinės teritorijos prie vandens virsta ateities miestais

Nordhavn rajonas Kopenhagoje dar visai neseniai buvo žinomas kaip pramoninė uosto teritorija su laivų statyklomis, remonto dokais, sandėliais ir logistikai skirtais pastatais. Šiandien čia vykdoma konversija leidžia teritorijai atgimti nauju traukos tašku – statomi gyvenamieji namai ir verslo centrai. Architektai tikina, kad industrinės teritorijos prie vandens turi unikalią progą išnaudoti savo potencialą – tokių vietų […]

Construction of the Vilnius University Research Center in the Santara Valley Begins

Construction of the Vilnius University Research Center in the Santara Valley Begins

On 3 December (Friday) at 12.30 PM, the construction of a modern Research Center of Vilnius University Faculty of Medicine will officially begin with the symbolic capsule burial ceremony in Vilnius Santara Valley, next to the already operating Vilnius University (VU) Hospital Santaros Klinikos. The event will be attended by the Minister of Education, Science […]