NT agentūrų tinklas „Capital“ žengia į naują segmentą

NT agentūrų tinklas „Capital“ žengia į naują segmentą

Solidžias pozicijas būsto segmente užimantis NT agentūrų tinklas „Capital“ plečia savo veiklą ir pristato naują paslaugų paketą „Capital Commercial“. Šiuo sprendimu siekiama patenkinti rinkoje vis labiau augantį su komercinės paskirties patalpomis susijusį poreikį ir tokio pobūdžio paslaugas suburti po vieno biuro stogu.

„Dažniausiai kalbėdami apie nekilnojamąjį turtą galvoje turime būstą – kitaip tariant, gyvenamosios paskirties objektus. Visgi reikšmingą rinkos dalį sudaro komercinės paskirties objektai. Tą aiškiai rodo vis didėjanti su negyvenamosios paskirties NT objektais susijusių paslaugų paklausa. „Capital Commercial“ biuro siekis – aprėpti visas sferas: biurus, sandėlius, gamyklas, sklypus, viešbučius ir kitus negyvenamosios paskirties NT objektus“, – sako „Capital Commercial“ vadovė Julijos Tislenko.

„Capital Commercial“ komandų apimtis didesniuosiuose miestuose yra maždaug nuo penkių iki septynių specialistų, mažesniuose – trys arba keturi. „Capital Commercial“ biuro veikla apima visą Lietuvą – siekiama, kad paslaugos būtų teikiamos vietiniu lygmeniu. Tokiu būdu procesas vyksta greičiau ir efektyviau.

„Mūsų tikslas buvo iš visos „Capital“ tinklo komandos atrinkti sėkmingiausiai komercinių patalpų srityje besispecializuojančius patyrusius NT ekspertus ir suformuoti visoje Lietuvoje išsidėsčiusias „Capital Commercial“ biuro komandas. Orientuojamės būtent į sėkminga patirtimi nekomercinės paskirties NT srityje pasižyminčius ekspertus, o ne į pradedančiuosius. Šis procesas jau yra įsibėgėjęs“, – aiškina „Capital Commercial“ vadovė.

Pagrindinė „Capital Commercial“ paslauga – tarpininkavimas nuomojant ar parduodant komercinės paskirties NT. NT nuoma ir pardavimas išlieka vienais pelningiausių ir, žvelgiant iš laiko perspektyvos, didžiausią vertę atnešančių sandorių. Ši paslauga aktuali komercinės paskirties paslaugų savininkams ir būsimiems jų pirkėjams arba nuomininkams.

„Capital Commercial“ vadovė atkreipia dėmesį, kad visapusiškas tarpininkavimo komercinės paskirties NT nuomos ir pardavimo srityje paslaugas Lietuvoje teikia tik kelios įmonės. Dėl šios priežasties jaučiama aiški tokių paslaugų paklausa.

Kita itin svarbi „Capital Commercial“ veiklos sritis – darbas su užsienio kapitalo investicijomis. „Nemažai daliai tarptautinių įmonių tiek Baltijos šalys bendrai, tiek Lietuva kelia susidomėjimą. Tad mūsų užduotis – surasti joms tinkamas komercinės paskirties patalpas ar sklypą būsimoms tokių patalpų statyboms“, – aiškina J. Tislenko. Ji priduria, kad ši veikla taip pat apima bendradarbiavimą su investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ ir kitų valstybių komercijos atašė.

„Capital Commercial“ taip pat teikia komercinio nekilnojamojo turto valdymo ir administravimo paslaugas. Tai dvi atskiros, tačiau labai glaudžiai susijusios paslaugos. Komercinio nekilnojamojo turto valdymas – kompleksinė paslauga, į kurią įtrauktas ir administravimas. Kokybiškai atliekamas NT valdymas padidina turto vertę ir užtikrina nuomininkų lojalumą.

Dar viena „Capital Commercial“ teikiama paslauga, pasak J. Tislenko, atspindi šiandienos aktualijas. Tai verslo vertinimas ir pardavimas – finansinio stabilumo ir pelningumo įvertinimas bei jo pardavimas geriausiomis sąlygomis. Paslauga aktuali tiek turto savininkams, tiek pirkėjams, investuotojams ar finansuotojams.

„Capital Commercial“ taip pat rengia išsamias galimybių studijas – nekilnojamojo turto rinkos analizę. Tokios studijos rengiamos remiantis kokybiškais rinkos tyrimais ir ekspertų išvadomis. Ši paslauga padeda atrasti palankiausias nekilnojamojo turto vystymo galimybes, kurios kiekvienam klientui būna skirtingos. Ji tampa aktuali priimant reikšmingus sprendimus. Galimybių studijos rengiamos visiems komercinio NT sektoriams: biurams, prekybai, viešbučiams, pramoniniam, sandėliavimo sektoriui.

Pranešimą paskelbė: Margarita Kuliominaitė, UAB Capital Realty

Rekomenduojame

NIBE šilumos siurblių ekspomobilis – pirmą kartą užsuks į Lietuvą

NIBE šilumos siurblių ekspomobilis – pirmą kartą užsuks į Lietuvą

Antrus metus turą Europoje rengiančios Švedijos kompanijos „NIBE Energy Systems“ ekspomobilis jau šį mėnesį pirmą kartą užsuks ir į Lietuvą. Gegužės 24 d. didžiausio Skandinavijos šildymo technikos gamintojo paroda ant ratų veiks Šiauliuose, gegužės 25 d. – Kaune, o gegužės 26 d. – Klaipėdoje. Po sėkmingo, didžiulio susidomėjimo sulaukusio projekto debiuto 2021 metais nuspręsta ekspomobilio […]

„Luminor“: lietuviai būstui skolinasi vis didesnes sumas

„Luminor“: lietuviai būstui skolinasi vis didesnes sumas

„Luminor“ bankas per pirmąjį šių metų ketvirtį klientams Lietuvoje būstui įsigyti paskolino 5,8 proc. daugiau nei pernai per tokį patį laikotarpį, tačiau pasirašytų būsto paskolų sutarčių skaičius sumažėjo 2,9 proc. „Luminor” bankas klientams Lietuvoje per pirmuosius tris šių metų mėnesius išdavė 117,8 mln. eurų būsto paskolų, pasirašė 1310 paskolos sutarčių. Vidutinis paskolos dydis Lietuvoje išaugo […]

Fasadų dekorą su EPS elementais gali riboti tik paveldo reglamentavimas ir architektų fantazija

Fasadų dekorą su EPS elementais gali riboti tik paveldo reglamentavimas ir architektų fantazija

Išorinė tinkuojamoji sudėtinė termoizoliacinė sistema ETICS (angl. External Thermal Insulation Composite System) su polistireniniu putplasčiu EPS yra populiariausias sprendimas Lietuvoje, kai kalbama apie naują statybą ar senų daugiabučių renovaciją. Tai lemia sistemos paprastumas ir patikimumas, sukaupta rangovų patirtis, gera kaina. Prie viso to pastaruoju metu vis labiau prisideda ir ekologinis kriterijus – itin mažas ETICS […]

„Citus“ pristato: projektas sostinės Kareivių g. 5 įgauna veidą – viešinami projektiniai pasiūlymai

„Citus“ pristato: projektas sostinės Kareivių g. 5 įgauna veidą – viešinami projektiniai pasiūlymai

Nekilnojamojo turto projektų valdymo kompanija „Citus“ viešinimo procedūrai Vilniaus miesto savivaldybėje pateikė planuojamo daugiafunkcinio projekto pirmųjų dviejų etapų projektinius pasiūlymus. Investicijos į daugiafunkcinį projektą sparčiai besikeičiančioje ir sostinės gyventojams patrauklioje vietoje, Kareivių gatvėje, numatoma, viršys 60 mln. Eur. Projekto plėtotojas – uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB „Victory Development IV“. Pagal Vilniaus mieste […]

Statybininkai ir kelininkai pusdieniui stabdys darbą valstybinės reikšmės objektuose

Statybininkai ir kelininkai pusdieniui stabdys darbą valstybinės reikšmės objektuose

Statybos ir kelių tiesimo įmonės šį penktadienį, gegužės 13 d., nuo 12 valandos pusdieniui stabdys darbus valstybinės reikšmės ir visuomeninės paskirties objektų statybvietėse ir keliuose. Lietuvos statybininkų asociacijos ir asociacijos „Lietuvos keliai“ inicijuojama akcija „#stabdome statybą“ siekiama atkreipti dėmesį į Vyriausybės ir jai pavaldžių įstaigų – perkančiųjų organizacijų – nenorą ir delsimą imtis veiksmų dėl […]

Atraskite vandens grožį: „hansgrohe RainDrain“ dušo latakai kuria tobulą vonios kambario išvaizdą

Atraskite vandens grožį: „hansgrohe RainDrain“ dušo latakai kuria tobulą vonios kambario išvaizdą

Dušas primena malonų, šiltą vasaros lietų, kai vanduo atgaivina įkaitusį kūną ir susigeria į žemę. Naujieji „hansgrohe RainDrain“ dušo latakai padeda atgaivinti šiuos pojūčius: jie ne tik neleidžia kauptis vandeniui dušo zonoje, bet ir kuria vientisą vonios kambario vaizdą. Naujoji „hansgrohe RainDrain“ nuotekų latakų kolekcija papildė visą „hansgrohe“ linijos gaminių dušui asortimentą. Rezultatas – vientisas […]