Norvegijos bendrovei „Linstow“ priklausantis Estijos prekybos ir pramogų centras „Ülemiste“ kitais metais taps didžiausiu Baltijos šalyse

Norvegijos bendrovei „Linstow“ priklausantis Estijos prekybos ir pramogų centras „Ülemiste“ kitais metais taps didžiausiu Baltijos šalyse

Linstow Center Management, vienas pirmaujančių prekybos centrų vystytojų ir operatorių Baltijos šalyse, iškilmingoje kapsulės įkasimo ceremonijoje pažymėjo Ülemiste prekybos centro plėtros darbų pradžią. Praplėstas prekybos centras atvers duris 2019 metų birželį ir taps pačiu didžiausiu prekybos ir pramogų centru Baltijos šalyse.

„Linstow Center Management“ šiuo metu vykdotrijų prekybos centrų plėtros projektus Baltijos šalyse ir iš viso valdo šešis centrus Latvijoje bei Estijoje.

„Didžiuodamiesi galime pranešti, kad įgyvendinus plėtros projektą „Ülemiste” plotas išaugs iki 125 000 kv.m. ir šis prekybos ir pramogų centras pateks tarp didžiausių prekybos centrų Europoje, o Baltijos šalyse užkops į patį sąrašo viršų, – sakė Per Mortensen, Linstow vykdantysis direktorius. – Po Ülemisteprekybos centro plėtros 2014 metais ICSC (Tarptautinė Prekybos centrų taryba) pripažino jį geriausiu prekybos centro plėtros ir rekonstrukcijos projektu Europoje. Esame tikri, kad nauja plėtros etapas sulauks panašaus susidomėjimo ir suteiks mūsų klientams dar didesnį pramogų, restoranų, o taip pat naujų mados prekių ženklų pasirinkimą“.

„Žmonės į prekybos centrus pirmiausia eina dėl plataus parduotuvių pasirinkimo, tačiau plėtros tikslas – pasiūlyti klientams ne tik puikias galimybes apsipirkti, bet ir kokybiškų pramogų. Man malonu pranešti, kad išaugusiame prekybos centre lankytojai ras tokius puikiai žinomus prekės ženklus kaip „O’Learys“ sporto baras ir „Vapiano“ restoranas“, – sakė Frode Gronvold, SIA Linstow Center Management valdybos pirmininkas.

Prekybos centro plėtros plane numatyta požeminio automobilių garažo bei trijų papildomų aukštų, kuriuose įsikurs restoranai ir kavinės, modernus kino teatro kompleksas, sporto klubas ir 1,500 kv.m. batutų centras, statyba.

„Ülemiste –vienas moderniausių ir greičiausiai augančių Talino rajonų. Jei šiandien Talino senamiestis ir pajūrio zona laikomos miesto širdimis, tai galima sakyti, kad „Ülemiste“ prekybos centras pavers Taliną miestu su trimis širdimis“, – pažymėjo Talino meras Taavi Aas.

„Atnaujintame „Ülemiste“ prekybos centre „Apollo“ atidarys kino teatro kompleksą, kuriame bus kino ir teatro salės bei restoranas. Daugelyje mūsų „Apollo“ kino teatrų mes turėjome sėkmingų teatro pasirodymų, tad ir „Apollo Ülemiste“ komplekse bus įrengta speciali erdvė, kurioje žiūrovai galės ne tik žiūrėti filmus, bet ir teatro spektaklius“, – sakė Apollo Group vadovas Mauri Dorbek.

 Po plėtros „Ülemiste“ prekybos centro pramogų ir prekybos plotas išaugs 13 000 kv.m. Bendra investicijų suma sieks apie 35 mln eurų. 2019 m. birželį, užbaigus centro plėtros projektą „Ülemiste“ centras išaugs iki 125 000 kv.m. ir taps didžiausiu laisvalaikio ir prekybos centru Estijoje ir Baltijos šalyse. Plėtros projektą prižiūri MB „International Architects“ (Norvegija) ir „Novarc“ (Estija) architektai. Vidaus interjerą dizainą kuria Priit Põldme ir Reet Sepp iš „Joonprojekt“. Pastato statybos darbus vykdys „Fund Ehitus“ AS, o inžinierių kompanija „Telora“ vykdys statybų priežiūrą.

Nuotraukos: Marek Metslaid

Nuotraukų galerija:

https://failiem.lv/u/us8mzqvd

Linstow AS priklauso Norvegijos koncerno Norwegian AWilhelmsen grupei. Linstow dukterinė kompanija Linstow Centre Management yra „Galactico“ prekybos centro (Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols ir Dole) vystytojas ir nekilnojamo turto valdymo veiklą Latvijoje vykdo jau 21 metus. Bendras prekybos centrų, kurių valdymą Latvijoje vykdo LCM, plotas siekia daugiau nei 230 000 m2, o visame Baltijos šalių regione – 329 000 m2(LCM yra „Ülemiste“, didžiausio prekybos centro Estijoje, operatorius). Apie Linstow: http://www.linstow.no ir http://www.linstow.lv.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

Rekomenduojame

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

D. Andrulionienė. Nauja realybė NT sektoriuje: kaip verslo įmonės kartu gali užtikrinti jo sveikatą?

Valstybių, taip pat – ir Lietuvos, ekonomikas suparalyžiavusią Covid-19 ligos pandemiją, tapo madinga lyginti su 2008-ųjų krize. Kaip rodo įvairios analizės, kai kurioms ūkio šakoms padaryta žala iš tiesų prilygsta arba netgi pranoksta žalą, kurią nulėmė prieš 12 metų užfiksuoti įvykiai. Vis dėlto, situacija Lietuvos nekilnojamojo turto sektoriuje visiškai kitokia – net ir sudėtingomis aplinkybėmis […]

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

LEISTA INVESTUOTI Į PREKYBOS CENTRĄ „VILNIUS OUTLET“ VYSTANČIĄ BENDROVĘ

„MG Baltic Investment“ ir „Extera Baltic“ galės vykdyti koncentraciją investuojant į bendrovę „Trečioji kregždė“ ir kartu su esamais akcininkais „Gamaekspresas“ ir „3K investicija“ įgyti bendrąją pastarosios kontrolę. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba. Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. balandžio 22 d. Sandorį planuojama įgyvendinti investuojant į įmonę „Trečioji kregždė“ ir įgyjant po 24,75 […]

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui pradėti skaitmeninti šalies statybos sektorių

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui pradėti skaitmeninti šalies statybos sektorių

Šiandien Vyriausybė Aplinkos ministerijos siūlymu priėmė itin svarbų statybos sektoriaus ateičiai sprendimą, atveriantį kelią jam skaitmeninti. Nustatyta prievolė nuo kitų metų viešųjų statinių statybai pradėti palaipsniui taikyti informacinį modeliavimą, kuris pasaulyje žinomas santrumpa BIM (Building Information Modelling).  „Statybos sektoriaus skaitmeninimas svariai prisidės prie šalies ekonominės pažangos ir didesnio konkurencingumo, – sako aplinkos viceministras Marius Narmontas. […]

STATYBŲ INDUSTRIJOS ATEITIS – BEKONTAKTIS REMONTAS.

STATYBŲ INDUSTRIJOS ATEITIS – BEKONTAKTIS REMONTAS.

Pranešimas spaudai 2020.05.20 Karantinui perdėliojus žmonių prioritetus būdų prisitaikyti prie pasikeitusių klientų įpročių ieško ne tik prekybos sektoriai, tačiau ir statybinių darbų rangovai. Remonto ar įrengimo procese dalyvauja ypatingai daug žmonių – pradedant užsakovu, baigiant dizaineriais, darbų vadovais, meistrais. Kontaktuoti reikia daug, vienu metu objekte dirba po kelis žmones. Vis dėlto,  kompleksiniai remonto darbai jau […]