Linstow Center Management, vienas pirmaujančių prekybos centrų vystytojų ir operatorių Baltijos šalyse, iškilmingoje kapsulės įkasimo ceremonijoje pažymėjo Ülemiste prekybos centro plėtros darbų pradžią. Praplėstas prekybos centras atvers duris 2019 metų birželį ir taps pačiu didžiausiu prekybos ir pramogų centru Baltijos šalyse.

„Linstow Center Management“ šiuo metu vykdotrijų prekybos centrų plėtros projektus Baltijos šalyse ir iš viso valdo šešis centrus Latvijoje bei Estijoje.

„Didžiuodamiesi galime pranešti, kad įgyvendinus plėtros projektą „Ülemiste” plotas išaugs iki 125 000 kv.m. ir šis prekybos ir pramogų centras pateks tarp didžiausių prekybos centrų Europoje, o Baltijos šalyse užkops į patį sąrašo viršų, – sakė Per Mortensen, Linstow vykdantysis direktorius. – Po Ülemisteprekybos centro plėtros 2014 metais ICSC (Tarptautinė Prekybos centrų taryba) pripažino jį geriausiu prekybos centro plėtros ir rekonstrukcijos projektu Europoje. Esame tikri, kad nauja plėtros etapas sulauks panašaus susidomėjimo ir suteiks mūsų klientams dar didesnį pramogų, restoranų, o taip pat naujų mados prekių ženklų pasirinkimą“.

„Žmonės į prekybos centrus pirmiausia eina dėl plataus parduotuvių pasirinkimo, tačiau plėtros tikslas – pasiūlyti klientams ne tik puikias galimybes apsipirkti, bet ir kokybiškų pramogų. Man malonu pranešti, kad išaugusiame prekybos centre lankytojai ras tokius puikiai žinomus prekės ženklus kaip „O’Learys“ sporto baras ir „Vapiano“ restoranas“, – sakė Frode Gronvold, SIA Linstow Center Management valdybos pirmininkas.

Prekybos centro plėtros plane numatyta požeminio automobilių garažo bei trijų papildomų aukštų, kuriuose įsikurs restoranai ir kavinės, modernus kino teatro kompleksas, sporto klubas ir 1,500 kv.m. batutų centras, statyba.

„Ülemiste –vienas moderniausių ir greičiausiai augančių Talino rajonų. Jei šiandien Talino senamiestis ir pajūrio zona laikomos miesto širdimis, tai galima sakyti, kad „Ülemiste“ prekybos centras pavers Taliną miestu su trimis širdimis“, – pažymėjo Talino meras Taavi Aas.

„Atnaujintame „Ülemiste“ prekybos centre „Apollo“ atidarys kino teatro kompleksą, kuriame bus kino ir teatro salės bei restoranas. Daugelyje mūsų „Apollo“ kino teatrų mes turėjome sėkmingų teatro pasirodymų, tad ir „Apollo Ülemiste“ komplekse bus įrengta speciali erdvė, kurioje žiūrovai galės ne tik žiūrėti filmus, bet ir teatro spektaklius“, – sakė Apollo Group vadovas Mauri Dorbek.

 Po plėtros „Ülemiste“ prekybos centro pramogų ir prekybos plotas išaugs 13 000 kv.m. Bendra investicijų suma sieks apie 35 mln eurų. 2019 m. birželį, užbaigus centro plėtros projektą „Ülemiste“ centras išaugs iki 125 000 kv.m. ir taps didžiausiu laisvalaikio ir prekybos centru Estijoje ir Baltijos šalyse. Plėtros projektą prižiūri MB „International Architects“ (Norvegija) ir „Novarc“ (Estija) architektai. Vidaus interjerą dizainą kuria Priit Põldme ir Reet Sepp iš „Joonprojekt“. Pastato statybos darbus vykdys „Fund Ehitus“ AS, o inžinierių kompanija „Telora“ vykdys statybų priežiūrą.

Nuotraukos: Marek Metslaid

Nuotraukų galerija:

https://failiem.lv/u/us8mzqvd

Linstow AS priklauso Norvegijos koncerno Norwegian AWilhelmsen grupei. Linstow dukterinė kompanija Linstow Centre Management yra „Galactico“ prekybos centro (Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols ir Dole) vystytojas ir nekilnojamo turto valdymo veiklą Latvijoje vykdo jau 21 metus. Bendras prekybos centrų, kurių valdymą Latvijoje vykdo LCM, plotas siekia daugiau nei 230 000 m2, o visame Baltijos šalių regione – 329 000 m2(LCM yra „Ülemiste“, didžiausio prekybos centro Estijoje, operatorius). Apie Linstow: http://www.linstow.no ir http://www.linstow.lv.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

 
Kiti skelbimai:
 
Ecovacs Window Cleaning Robot WINBOT X
 
Dell Latitude 7490 Black, 14 “, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i5, i5-8250U, 8 GB, DDR4, SSD 256 GB, Intel UHD, No Optical drive, Linux, 802.11ac, Bluetooth version 4.2, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty ProSupport Onsit
 
Ocean Mist Volume Apimties suteikiantis šampūnas, 100 ml
 
Tristar KA-5043 termoventiliatorius