Norvegijos bendrovei „Linstow“ priklausantis Estijos prekybos ir pramogų centras „Ülemiste“ kitais metais taps didžiausiu Baltijos šalyse

Norvegijos bendrovei „Linstow“ priklausantis Estijos prekybos ir pramogų centras „Ülemiste“ kitais metais taps didžiausiu Baltijos šalyse

Linstow Center Management, vienas pirmaujančių prekybos centrų vystytojų ir operatorių Baltijos šalyse, iškilmingoje kapsulės įkasimo ceremonijoje pažymėjo Ülemiste prekybos centro plėtros darbų pradžią. Praplėstas prekybos centras atvers duris 2019 metų birželį ir taps pačiu didžiausiu prekybos ir pramogų centru Baltijos šalyse.

„Linstow Center Management“ šiuo metu vykdotrijų prekybos centrų plėtros projektus Baltijos šalyse ir iš viso valdo šešis centrus Latvijoje bei Estijoje.

„Didžiuodamiesi galime pranešti, kad įgyvendinus plėtros projektą „Ülemiste” plotas išaugs iki 125 000 kv.m. ir šis prekybos ir pramogų centras pateks tarp didžiausių prekybos centrų Europoje, o Baltijos šalyse užkops į patį sąrašo viršų, – sakė Per Mortensen, Linstow vykdantysis direktorius. – Po Ülemisteprekybos centro plėtros 2014 metais ICSC (Tarptautinė Prekybos centrų taryba) pripažino jį geriausiu prekybos centro plėtros ir rekonstrukcijos projektu Europoje. Esame tikri, kad nauja plėtros etapas sulauks panašaus susidomėjimo ir suteiks mūsų klientams dar didesnį pramogų, restoranų, o taip pat naujų mados prekių ženklų pasirinkimą“.

„Žmonės į prekybos centrus pirmiausia eina dėl plataus parduotuvių pasirinkimo, tačiau plėtros tikslas – pasiūlyti klientams ne tik puikias galimybes apsipirkti, bet ir kokybiškų pramogų. Man malonu pranešti, kad išaugusiame prekybos centre lankytojai ras tokius puikiai žinomus prekės ženklus kaip „O’Learys“ sporto baras ir „Vapiano“ restoranas“, – sakė Frode Gronvold, SIA Linstow Center Management valdybos pirmininkas.

Prekybos centro plėtros plane numatyta požeminio automobilių garažo bei trijų papildomų aukštų, kuriuose įsikurs restoranai ir kavinės, modernus kino teatro kompleksas, sporto klubas ir 1,500 kv.m. batutų centras, statyba.

„Ülemiste –vienas moderniausių ir greičiausiai augančių Talino rajonų. Jei šiandien Talino senamiestis ir pajūrio zona laikomos miesto širdimis, tai galima sakyti, kad „Ülemiste“ prekybos centras pavers Taliną miestu su trimis širdimis“, – pažymėjo Talino meras Taavi Aas.

„Atnaujintame „Ülemiste“ prekybos centre „Apollo“ atidarys kino teatro kompleksą, kuriame bus kino ir teatro salės bei restoranas. Daugelyje mūsų „Apollo“ kino teatrų mes turėjome sėkmingų teatro pasirodymų, tad ir „Apollo Ülemiste“ komplekse bus įrengta speciali erdvė, kurioje žiūrovai galės ne tik žiūrėti filmus, bet ir teatro spektaklius“, – sakė Apollo Group vadovas Mauri Dorbek.

 Po plėtros „Ülemiste“ prekybos centro pramogų ir prekybos plotas išaugs 13 000 kv.m. Bendra investicijų suma sieks apie 35 mln eurų. 2019 m. birželį, užbaigus centro plėtros projektą „Ülemiste“ centras išaugs iki 125 000 kv.m. ir taps didžiausiu laisvalaikio ir prekybos centru Estijoje ir Baltijos šalyse. Plėtros projektą prižiūri MB „International Architects“ (Norvegija) ir „Novarc“ (Estija) architektai. Vidaus interjerą dizainą kuria Priit Põldme ir Reet Sepp iš „Joonprojekt“. Pastato statybos darbus vykdys „Fund Ehitus“ AS, o inžinierių kompanija „Telora“ vykdys statybų priežiūrą.

Nuotraukos: Marek Metslaid

Nuotraukų galerija:

https://failiem.lv/u/us8mzqvd

Linstow AS priklauso Norvegijos koncerno Norwegian AWilhelmsen grupei. Linstow dukterinė kompanija Linstow Centre Management yra „Galactico“ prekybos centro (Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols ir Dole) vystytojas ir nekilnojamo turto valdymo veiklą Latvijoje vykdo jau 21 metus. Bendras prekybos centrų, kurių valdymą Latvijoje vykdo LCM, plotas siekia daugiau nei 230 000 m2, o visame Baltijos šalių regione – 329 000 m2(LCM yra „Ülemiste“, didžiausio prekybos centro Estijoje, operatorius). Apie Linstow: http://www.linstow.no ir http://www.linstow.lv.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

Kiti skelbimai:
 
Kingston SSDNow UV500 480 GB, SSD form factor 2.5“, SSD interface SATA, Write speed 500 MB/s, Read speed 520 MB/s
 
Logilink True Wireless Headset BT0044 Black, Bluetooth
 
Silicon Power Ultima U03 16 GB, USB 2.0, White
 
Nikon D3500 + AF-P DX 18–55 VR
Vilnius kviečia viso pasaulio architektus kurti Nacionalinę koncertų salę „Tautos namai“

Vilnius kviečia viso pasaulio architektus kurti Nacionalinę koncertų salę „Tautos namai“

Prasideda tarptautinis Nacionalinės koncertų salės architektūrinės idėjos konkursas. Architektai iš viso pasaulio kviečiami projektuoti būsimą vieną svarbiausių sostinės erdvių ir teikti savo pasiūlymus Vilniaus miesto savivaldybei. Idėjų konkursas tęsis iki birželio, o 2021 metais prasidėtų kelis metus truksiančios pastato statybos. Planuojama, kad į pirmą koncertą vilniečiai ir miesto svečiai naujojoje salėje bus pakviesti jau 2023 […]

  Straipsniai »
Rokiškyje – Lietuvos kontūro šimtmečio aikštė

Rokiškyje – Lietuvos kontūro šimtmečio aikštė

Lietuvos kultūros sostine šiemet tapęs Rokiškis ypatingai švenčia Lietuvos valstybės šimtmetį. Pritarus Rokiškio rajono valdžiai bei kitoms institucijoms buvo sėkmingai įgyvendinta visuomenininkų idėja – Lietuvos šimtmečio proga suformuotas Lietuvos kontūrą atitinkantis žemės sklypas. Simboliška, kad šiandien, vasario 15 d., šios šventės išvakarėse, Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis ir NŽT Rokiškio skyriaus vedėjas Arvydas Šarka pasirašė […]

  Straipsniai »

Remontas: 5 klausimai, į kuriuos turėtumėte atsakyti prieš imantis darbų

Kiekvienas daiktas ar erdvė, kuriais naudojamės, turi neišvengiamą savybę dėvėtis. Namai taip pat reikalauja nuolatinės priežiūros, o kartais kosmetinių pataisymų ar pagražinimų jau nebeužtenka. Remontas – sudėtinga užduotis, reikalaujanti laiko ir finansų, tačiau, teisingai planuojant, netikėtos išlaidos ir iššūkiai jūsų neturėtų užklupti. Prieš pradedant remontą, patariama užduoti sau 5 klausimus, padėsiančius jums nepasimesti būsto atnaujinimo […]

  Straipsniai »
Pamatyk, kokius tiltus per Nerį sostinėje pasiūlė architektai

Pamatyk, kokius tiltus per Nerį sostinėje pasiūlė architektai

Vos paskelbusi pėsčiųjų tilto per Nerį prie „Litexpo“ architektūrinės idėjos konkursą, savivaldybė sulaukė net 16-os dalyvių. Ekspertų komisija savo vertinimus paskelbs vasario 28 d., o vilniečius kviečiame jau dabar pasidairyti į konkurso darbus – kokius tiltus architektai siūlo Vilniui. „Vienoje upės pusėje atnaujintas Vingio parkas. Kitoje – nauja automobilių aikštelė prie Litexpo. Tiltas būtinas, kad […]

  Straipsniai »