Norvegijos bendrovei „Linstow“ priklausantis Estijos prekybos ir pramogų centras „Ülemiste“ kitais metais taps didžiausiu Baltijos šalyse

Norvegijos bendrovei „Linstow“ priklausantis Estijos prekybos ir pramogų centras „Ülemiste“ kitais metais taps didžiausiu Baltijos šalyse

Linstow Center Management, vienas pirmaujančių prekybos centrų vystytojų ir operatorių Baltijos šalyse, iškilmingoje kapsulės įkasimo ceremonijoje pažymėjo Ülemiste prekybos centro plėtros darbų pradžią. Praplėstas prekybos centras atvers duris 2019 metų birželį ir taps pačiu didžiausiu prekybos ir pramogų centru Baltijos šalyse.

„Linstow Center Management“ šiuo metu vykdotrijų prekybos centrų plėtros projektus Baltijos šalyse ir iš viso valdo šešis centrus Latvijoje bei Estijoje.

„Didžiuodamiesi galime pranešti, kad įgyvendinus plėtros projektą „Ülemiste” plotas išaugs iki 125 000 kv.m. ir šis prekybos ir pramogų centras pateks tarp didžiausių prekybos centrų Europoje, o Baltijos šalyse užkops į patį sąrašo viršų, – sakė Per Mortensen, Linstow vykdantysis direktorius. – Po Ülemisteprekybos centro plėtros 2014 metais ICSC (Tarptautinė Prekybos centrų taryba) pripažino jį geriausiu prekybos centro plėtros ir rekonstrukcijos projektu Europoje. Esame tikri, kad nauja plėtros etapas sulauks panašaus susidomėjimo ir suteiks mūsų klientams dar didesnį pramogų, restoranų, o taip pat naujų mados prekių ženklų pasirinkimą“.

„Žmonės į prekybos centrus pirmiausia eina dėl plataus parduotuvių pasirinkimo, tačiau plėtros tikslas – pasiūlyti klientams ne tik puikias galimybes apsipirkti, bet ir kokybiškų pramogų. Man malonu pranešti, kad išaugusiame prekybos centre lankytojai ras tokius puikiai žinomus prekės ženklus kaip „O’Learys“ sporto baras ir „Vapiano“ restoranas“, – sakė Frode Gronvold, SIA Linstow Center Management valdybos pirmininkas.

Prekybos centro plėtros plane numatyta požeminio automobilių garažo bei trijų papildomų aukštų, kuriuose įsikurs restoranai ir kavinės, modernus kino teatro kompleksas, sporto klubas ir 1,500 kv.m. batutų centras, statyba.

„Ülemiste –vienas moderniausių ir greičiausiai augančių Talino rajonų. Jei šiandien Talino senamiestis ir pajūrio zona laikomos miesto širdimis, tai galima sakyti, kad „Ülemiste“ prekybos centras pavers Taliną miestu su trimis širdimis“, – pažymėjo Talino meras Taavi Aas.

„Atnaujintame „Ülemiste“ prekybos centre „Apollo“ atidarys kino teatro kompleksą, kuriame bus kino ir teatro salės bei restoranas. Daugelyje mūsų „Apollo“ kino teatrų mes turėjome sėkmingų teatro pasirodymų, tad ir „Apollo Ülemiste“ komplekse bus įrengta speciali erdvė, kurioje žiūrovai galės ne tik žiūrėti filmus, bet ir teatro spektaklius“, – sakė Apollo Group vadovas Mauri Dorbek.

 Po plėtros „Ülemiste“ prekybos centro pramogų ir prekybos plotas išaugs 13 000 kv.m. Bendra investicijų suma sieks apie 35 mln eurų. 2019 m. birželį, užbaigus centro plėtros projektą „Ülemiste“ centras išaugs iki 125 000 kv.m. ir taps didžiausiu laisvalaikio ir prekybos centru Estijoje ir Baltijos šalyse. Plėtros projektą prižiūri MB „International Architects“ (Norvegija) ir „Novarc“ (Estija) architektai. Vidaus interjerą dizainą kuria Priit Põldme ir Reet Sepp iš „Joonprojekt“. Pastato statybos darbus vykdys „Fund Ehitus“ AS, o inžinierių kompanija „Telora“ vykdys statybų priežiūrą.

Nuotraukos: Marek Metslaid

Nuotraukų galerija:

https://failiem.lv/u/us8mzqvd

Linstow AS priklauso Norvegijos koncerno Norwegian AWilhelmsen grupei. Linstow dukterinė kompanija Linstow Centre Management yra „Galactico“ prekybos centro (Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols ir Dole) vystytojas ir nekilnojamo turto valdymo veiklą Latvijoje vykdo jau 21 metus. Bendras prekybos centrų, kurių valdymą Latvijoje vykdo LCM, plotas siekia daugiau nei 230 000 m2, o visame Baltijos šalių regione – 329 000 m2(LCM yra „Ülemiste“, didžiausio prekybos centro Estijoje, operatorius). Apie Linstow: http://www.linstow.no ir http://www.linstow.lv.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

Elektrėnai laukia investuotojų: už individualaus namo kainą kviečia įkurti viešbutį miesto centre

Elektrėnai laukia investuotojų: už individualaus namo kainą kviečia įkurti viešbutį miesto centre

Elektrėnų savivaldybė ieško investuotojo sklypui su apleistu pastatu prestižinėje vietoje – miesto centre, marių pakrantėje. Tikimasi, kad ateityje vietoje apleisto komercinės paskirties pastato iškils 5 aukštų viešbutis su vaizdu į marias ir bus suformuota nauja poilsio erdvė, padėsianti pritraukti į Elektrėnus didesnius lankytojų srautus. Tai būtų didžiausias viešbutis mieste. Planuojamas 110-ies kambarių viešbutis 1976 m. […]

  Straipsniai »

Vagysčių prevencijos diena: 10 minučių namų apžiūrai prieš išvykstant – būtinas įprotis

Dauguma Lietuvos gyventojų dalį vasaros atostogų ir savaitgalių leidžia ne namuose, o soduose, pajūryje, prie ežerų ar užsienio kelionėse. Šiandien visame pasaulyje minima Dėmesio sutelkimo diena, skirta vagysčių prevencijai. Todėl draudikai ragina Lietuvos žmones, išvykstančius atostogų ar ilgajam savaitgaliui, išmokti saugiai palikti namus ir juose esantį turtą. „Visame pasaulyje šiandien minima Dėmesio sutelkimo diena, skirta […]

  Straipsniai »
KTU skelbia unikalaus laboratorijų ir prototipavimo centro „M-Lab“ konkursą

KTU skelbia unikalaus laboratorijų ir prototipavimo centro „M-Lab“ konkursą

Po intensyvių pasiruošimo darbų skelbiamas Kauno technologijos universiteto (KTU) „M-Lab“ projekto konkursas techniniam ir darbo projektui bei projekto vykdymo priežiūros paslaugoms atlikti. Siekiama, kad Kaune, KTU Studentų miestelyje, iškilsiantis pastatas taptų šalies tarpdisciplininių inovacijų centru. Planuojama, kad rekonstravus buvusį „Kolegų“ klubą, naujasis prototipų gamybos ir mokslo paskirties pastatas užims 2800 – 3300 kv. m. Tikimasi, […]

  Straipsniai »

Panevėžys atsinaujina! Pradėta tvarkyti Laisvės aikštė

Panevėžio centre prasidėjo projekto „Laisvės aikštės ir jos prieigų kompleksinis sutvarkymas“ statybos darbai. Bus atnaujinama aikštės danga, fontanas, želdiniai, įrengiamos vaikų žaidimo aikštelės, poilsio zonos, terasos, mažosios architektūros elementai, gerinama aikštės aplinkos kokybė. „Remiantis A. Stulginskio universiteto mokslininkų atliktais tyrimais ir pateiktomis išvadomis, dalis želdinių miesto centre nėra patenkinamos būklės, aikštės želdynai privalo būti atnaujinami, […]

  Straipsniai »