„Nordstreet“ savo klientams išmokėjo daugiau nei 1 milijoną eurų palūkanų

„Nordstreet“ savo klientams išmokėjo daugiau nei 1 milijoną eurų palūkanų

Nekilnojamo turto sutelktinio finansavimo platforma „Nordstreet“ žengė dar vieną svarbų žingsnį gegužės pradžioje klientams išmokėtas uždarbis, gautas iš investicijų į platformoje skelbiamus projektus, viršijo 1 mln. eurų. Vidutinė investicijų į „Nordstreet“ projektus grąža siekė 12.46%.

Šis pasiekimas liudija, kad sėkmingai dirbame ir atnešame investuotojams realią naudą. Išmokėtas milijonas pagrindžia ne tik investuotojų uždarbį, bet ir sparčiai augančią investuotojų bendruomenę, jų pasitikėjimą. Tai mums – geriausias ir maloniausias darbų įvertinimas,”– džiaugiasi Tadas Budrikis, „Nordstreet“ vadovas ir bendrasavininkas.

Nors „Nordstreet“ savo veiklą pradėjo 2018 metų kovo mėnesį, spartesnis augimas prasidėjo tik tų pačių metų rudenį. Tad siekis išmokėti milijoną eurų palūkanų buvo įgyvendintas per vos daugiau nei trejus metus. Per šį laikotarpį paskolintų pinigų suma pasiekė 16 701 748 eurus. 

“Remiantis dabartinėmis investavimo tendencijomis, manome, kad antro investuotojams išmokėto milijono tikrai nereikės laukti trejus metus“, – įsitikinęs Tadas Budrikis.

Tikimasi, jog palūkanų išmokos ir toliau tendencingai augs. Pastarųjų metų sutelktinio finansavimo rinka tampa vis aktyvesnė – tai byloja kylantis finansuojamų projektų skaičius. Tai sąlygoja tiek smulkių, tiek stambių investuotojų interesą investuoti į nekilnojamojo turto vystomus projektus.

„Nordstreet“ investuotojai uždirba ne tik iš gaunamų palūkanų, bet ir iš delspinigių. Už kiekvieną vėlavimo dieną priskaičiuojami net 0,2% delspinigių nuo vėluojamos padengti įmokos. 

Šiuo metu „Nordstreet“ siūlo vienas didžiausių palūkanų rinkoje. Tačiau svarbu nepamiršti, kad nors „Nordstreet“ ir atrenka projektus – būtina susipažinti su kiekvieno projekto aprašytomis sąlygomis bei įsivertinti galimas rizikas ir galimybes.

Apie „Nordstreet

Nordstreet“ yra sutelktinio finansavimo platforma, kuri suteikia naujas galimybes norintiems investuoti į nekilnojamąjį turtą. Šios platformos dėka kiekvienas turi galimybę pasirinkti nekilnojamojo turto projektą ir investuoti į jį pasirinktą sumą (nuo 100 eurų). Platformoje pateikiami tik išanalizuoti ir atidžiai patikrinti nekilnojamojo turto projektai bei suteikiama išsami informacija apie projektus, jų rizikas ir galimybes.

2020 metai įmonei buvo itin sėkmingi – jos apyvarta išaugo daugiau nei 184% ir viršijo 0.4 mln. eurų, o EBITDA rodiklis buvo teigiamas ir siekė daugiau nei 17%.

www.nordstreet.com

Pranešimą paskelbė: Laura Kornelija Inamedinova, LKI Consulting

Rekomenduojame

Pirmą kartą Lietuvoje valymo įrenginiai buvo statomi nusausinto ežero dalyje

Pirmą kartą Lietuvoje valymo įrenginiai buvo statomi nusausinto ežero dalyje

UAB „INSTITA“ įgyvendino unikalų projektą Lietuvoje. Pirmą kartą vandens valymo įrenginiai buvo pastatyti ežero dalyje. Šis projektas, įgyvendintas bendrovės „Dzūkijos vandenys“ užsakymu, Alytaus miestui yra itin svarbus gamtosauginiu požiūriu. Projektas įgyvendintas bendromis Europos sąjungos fondų ir „Dzūkijos vandenų“ įmonės lėšomis. Projekto metu pastatyti nauji lietaus nuotekų valymo įrenginiai bei pajungtas naujas paviršinių nuotekų kolektorius. Tokiu […]

Grįžtant į biurus – uždavinys darbdaviams: kaip užtikrinti darbuotojų gerovę?

Grįžtant į biurus – uždavinys darbdaviams: kaip užtikrinti darbuotojų gerovę?

Didėjančios spūstys gatvėse liudija, kad ne tik moksleiviai grįžo į mokyklas, bet ir vis daugiau darbuotojų nuotolinį darbą namuose keičia į biurus. Tiesa, juose tikimasi kur kas didesnio dėmesio švarai ir patalpų valymo kokybei, nei buvo iki pandemijos, teigia ekspertai, tad pagrindinis darbdavių uždavinys – užtikrinti, kad darbo vietos būtų kuo saugesnės ir palankesnės emocinei […]

Ekspertas apie šilumos siurblius: renkantis svarbiau ne namo dydis, o jo sandarumas

Ekspertas apie šilumos siurblius: renkantis svarbiau ne namo dydis, o jo sandarumas

Efektyvus namų šildymas yra vienas svarbiausių klausimų, kurį sprendžia besistatantys naujus namus ar renovuojantys jau turimus. Kurį laiką populiariausias pasirinkimas buvo dujinis šildymas, nemažai žmonių naudojo kieto kuro katilus, o šiuo metu dėmesys vis dažniau krypsta į šilumos siurblius, patalpų šildymui naudojančius ne iškastinį kurą, o aplinkos šilumą. Pasak bendrovės „Baltic Refrigeration Group“ Šildymo ir […]

Viršuliškėse pradeda kilti naujos kartos NT projektas „Skylum“

Viršuliškėse pradeda kilti naujos kartos NT projektas „Skylum“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bei investicijų įmonių grupės „Omberg“ Viršuliškėse plėtojamame „Skylum“ gyvenamajame projekte įkasta projekto statybų pradžios kapsulė. Naujajame sostinės aukštybinių pastatų kvartale simboline tradicija pažymėta dviejų 20-ies aukštų daugiabučių, kuriuose bus įkurta 380 butų, statybos pradžia. Projektas „Skylum“, į kurį bus investuota 34 mln. eurų, yra vystomas Viršilų g., šalia dviejų pagrindinių Viršuliškių […]

Architektas L. Rekevičiaus: „Universalus dizainas patogus visiems, nesvarbu – turi specialių poreikių, ar ne"

Architektas L. Rekevičiaus: „Universalus dizainas patogus visiems, nesvarbu – turi specialių poreikių, ar ne"

Slankiojančios prekybos centrų durys, žemi slenksčiai ar erdvūs liftai, kuriuose patogiame aukštyje įrengti dideli mygtukai su Brailio raštu, taip pat galimybė reguliuoti televizoriaus garsą, telefono ekrano apšvietimą, interneto svetainių puslapių dydį ir ryškumą, reguliuojamos automobilio sėdynės, intuityvus pastatų erdvių išplanavimas – atrodytų, kad tai savaime suprantami, kasdieniai atributai. Tačiau visa tai yra universalus dizainas – […]

Dešimt Vilniaus kokybiškos architektūros taisyklių pritaikyta projektuotojų savikontrole

Dešimt Vilniaus kokybiškos architektūros taisyklių pritaikyta projektuotojų savikontrole

Sklandaus Vilniaus plėtra ir kūrimas prasideda nuo ABC – naujo patogaus įrankio vilnius.lt/vilnius-auga, kur kiekvienas planuojantis, statantis ar besidomintis miesto planavimo procesais ras informaciją, kas, kur ir kaip gali būti statoma ar želdinama, kokių architektūros standartų ir taisyklių laikomasi sostinėje, kaip derinami projektai. Vyriausiojo miesto architekto skyrius architektams ir nekilnojamojo turto vystytojams praėjusią savaitę pristatė […]