„Nordstreet“ savo klientams išmokėjo daugiau nei 1 milijoną eurų palūkanų

„Nordstreet“ savo klientams išmokėjo daugiau nei 1 milijoną eurų palūkanų

Nekilnojamo turto sutelktinio finansavimo platforma „Nordstreet“ žengė dar vieną svarbų žingsnį gegužės pradžioje klientams išmokėtas uždarbis, gautas iš investicijų į platformoje skelbiamus projektus, viršijo 1 mln. eurų. Vidutinė investicijų į „Nordstreet“ projektus grąža siekė 12.46%.

Šis pasiekimas liudija, kad sėkmingai dirbame ir atnešame investuotojams realią naudą. Išmokėtas milijonas pagrindžia ne tik investuotojų uždarbį, bet ir sparčiai augančią investuotojų bendruomenę, jų pasitikėjimą. Tai mums – geriausias ir maloniausias darbų įvertinimas,”– džiaugiasi Tadas Budrikis, „Nordstreet“ vadovas ir bendrasavininkas.

Nors „Nordstreet“ savo veiklą pradėjo 2018 metų kovo mėnesį, spartesnis augimas prasidėjo tik tų pačių metų rudenį. Tad siekis išmokėti milijoną eurų palūkanų buvo įgyvendintas per vos daugiau nei trejus metus. Per šį laikotarpį paskolintų pinigų suma pasiekė 16 701 748 eurus. 

“Remiantis dabartinėmis investavimo tendencijomis, manome, kad antro investuotojams išmokėto milijono tikrai nereikės laukti trejus metus“, – įsitikinęs Tadas Budrikis.

Tikimasi, jog palūkanų išmokos ir toliau tendencingai augs. Pastarųjų metų sutelktinio finansavimo rinka tampa vis aktyvesnė – tai byloja kylantis finansuojamų projektų skaičius. Tai sąlygoja tiek smulkių, tiek stambių investuotojų interesą investuoti į nekilnojamojo turto vystomus projektus.

„Nordstreet“ investuotojai uždirba ne tik iš gaunamų palūkanų, bet ir iš delspinigių. Už kiekvieną vėlavimo dieną priskaičiuojami net 0,2% delspinigių nuo vėluojamos padengti įmokos. 

Šiuo metu „Nordstreet“ siūlo vienas didžiausių palūkanų rinkoje. Tačiau svarbu nepamiršti, kad nors „Nordstreet“ ir atrenka projektus – būtina susipažinti su kiekvieno projekto aprašytomis sąlygomis bei įsivertinti galimas rizikas ir galimybes.

Apie „Nordstreet

Nordstreet“ yra sutelktinio finansavimo platforma, kuri suteikia naujas galimybes norintiems investuoti į nekilnojamąjį turtą. Šios platformos dėka kiekvienas turi galimybę pasirinkti nekilnojamojo turto projektą ir investuoti į jį pasirinktą sumą (nuo 100 eurų). Platformoje pateikiami tik išanalizuoti ir atidžiai patikrinti nekilnojamojo turto projektai bei suteikiama išsami informacija apie projektus, jų rizikas ir galimybes.

2020 metai įmonei buvo itin sėkmingi – jos apyvarta išaugo daugiau nei 184% ir viršijo 0.4 mln. eurų, o EBITDA rodiklis buvo teigiamas ir siekė daugiau nei 17%.

www.nordstreet.com

Pranešimą paskelbė: Laura Kornelija Inamedinova, LKI Consulting

Rekomenduojame

„Citus“ ekspertai: Keičiantis karantino sąlygoms, keičiasi ir iššūkiai – jie taip pat kelia būsto kainas

„Citus“ ekspertai: Keičiantis karantino sąlygoms, keičiasi ir iššūkiai – jie taip pat kelia būsto kainas

Pastaruoju metu apie būsto rinką diskutuojama, daugiausia, per pardavimų prizmę – perka viską, todėl vos spėjama pardavinėti vilniečiams butus ar kotedžus. Būsto kainas didina didžiulė paklausa, pasiūlos trūkumas. Na, o statybos nespėja patiekti rinkai pakankamo naujų projektų ir būstų skaičiaus, todėl sandėlis traukiasi pakankamai sparčiai. Apie augančią statybų savikainą, brangstančius darbus ir medžiagas, darbuotojų trūkumą […]

Pastebimai pasikeitė lietuvių požiūris į vonios kambarį

Pastebimai pasikeitė lietuvių požiūris į vonios kambarį

Per pastarąjį dešimtmetį lietuvių požiūris į vonios kambarį pasikeitė bemaž kardinaliai. Specialistų teigimu, ši viena svarbiausių būste patalpų nebevertinama kaip „sanitarinis mazgas“. Todėl vonios kambario interjerui skiriama nemažai dėmesio. Ne mažiau svarbi ir čia montuojamų prietaisų – klozetų, vandens nuleidimo mechanizmų ir kitų kokybė bei išvaizda. Kitokios išraiškos paieškos Architektės, interjero dizainerės Justinos Garbštės teigimu, […]

Vėluojamos grąžinti paskolos – netikėtas laimikis investuotojams: „Nordstreet“ investuotojai uždirbo 21.33% palūkanų

Vėluojamos grąžinti paskolos – netikėtas laimikis investuotojams: „Nordstreet“ investuotojai uždirbo 21.33% palūkanų

Nekilnojamo turto sutelktinio finansavimo platformos „Nordstreet“ investuotojai gali džiūgauti – investavusieji į Vilniuje, Savanorių prospekte, vykdomą NT projektą, uždirbo daugiau nei buvo numatyta – 21.33%. Bendra dviejų investavimo į Savanorių pr. 178 esantį NT projektą etapų finansavimo suma viršijo 500 000 eurų, o numatoma grąža turėjo siekti 13%. Pasibaigus šiems etapams, paaiškėjo, kad „Nordstreet“ klientams […]

Naujamiestyje prasideda inovatyvaus verslo centro „K22“ statybos

Naujamiestyje prasideda inovatyvaus verslo centro „K22“ statybos

UAB „Eigesa“ pradeda verslo centro „K22“, esančio Naujamiestyje adresu Kauno g. 22 Vilniuje, statybos darbus. Generaliniu rangovu pasirinkta viena šiuolaikiškiausių bei sėkmingiausiai dirbančių statybos įmonių Lietuvoje UAB „Conresta“. Bendras verslo centras susidarys iš dviejų – 6 ir 9 aukštų – korpusų, su dviejų lygių požemine automobilių parkavimo aikštele. Bendras pastatų plotas siekia beveik 7 000 […]

Rekordinės „Milsa“ grupės investicijos didins veiklos efektyvumą ir tvarumą

Rekordinės „Milsa“ grupės investicijos didins veiklos efektyvumą ir tvarumą

„Milsa“ įmonių grupės bendrovės veikia 30–60 metų ir užima lyderių pozicijas rinkoje. Tačiau vien praeitis, pasak įmonių grupės vadovo Manto Makulavičiaus, nekuria ateities. Todėl nuolat ieškoma būdų efektyvinti gamybą ir investuojama į gamybines technologijas bei vidinius procesus. Šiemet investicijų suma rekordinė – siekia daugiau nei 8 mln. Eur. „Mūsų produktų paklausa susijusi su infrastruktūros finansavimu. […]

„LECA International“ investuoja į papildomus gamybos pajėgumus Estijoje

„LECA International“ investuoja į papildomus gamybos pajėgumus Estijoje

„Saint-Gobain“ grupei priklausanti „LECA International“ investuoja į papildomus gamybos pajėgumus Estijoje. Nuspręsta iš naujo atidaryti LECA gamyklą Häädemeeste mieste, nes statybų rinkos perspektyvos yra tvirtos ir auga tvariai. Planuojamas gamybos našumas yra apie 350 000 m3, o LECA siekia aprūpinti Baltijos šalių rinką bei sukurti eksporto galimybes. Šiandien Baltijos šalyse veikia dvi „LECA International“ blokų […]