Nekilnojamojo turto skelbimas: koks jis turi būti, kad patrauktų dėmesį?

1

Nekilnojamojo turto skelbimas: koks jis turi būti, kad patrauktų dėmesį?

Nekilnojamojo turto pardavimas – menas ir mokslas viename. Ne veltui dažniausiai šis darbas paliekamas profesionalams, kurie ne tik skiria savo laiką skambučiams ir susitikimams, tačiau taip pat ir išmano pardavimo psichologiją, tad žino – kaip greitai parduoti ir tuo pačiu kaip kuo daugiau uždirbti.

Šiame tinklapyje galite rasti daug skelbimų, kurie yra puikūs pavyzdžiai. Žinoma, priklausomai nuo būsto bei kitų kriterijų – skelbimo turinys gali kisti, tačiau apskritai egzistuoja tam tikros taisyklės, kuriom remiantis nekilnojamojo turto pardavimas – bus greitas, paprastas ir sėkmingas.

1.      Pirmiausia, žinoma, nuotraukos, kurios dažniausiai ir patraukia dėmesį. Jos taip pat taupo laiką, tad net ir tokiu atveju, kai nuotraukos nėra kokybiškos arba pats būstas neatrodo labai patrauklus, reikalauja remonto – fotografijos vis tiek yra būtinos.

2.      Labiausiai akis patraukia tie nekilnojamojo turto skelbimai, kurie yra kuo išsamiau aprašyti. Žinoma, pardavėjas nuo skambučių su klausimais tikrai neišvengs, tačiau kuo skelbimas bus išsamesnis – tuo mažiau tų klausimų bus ir potencialus pirkėjas galės įvertinti – ar bent jau didžioji dalis būsto charakteristikų atitinka jo poreikius.

3.      Nekilnojamas turtas taip pat turėtų būti parduodamas realia rinkos kaina. Suprantama, kad visi nori uždirbti kuo daugiau, tačiau neracionaliai didelė kaina, deja, nesudomins ir Jūs paprasčiausiai nesulauksite susidomėjusių žmonių, kurie galbūt sutiktų pirkti už šiek tiek mažiau. Geriausia pasinaudoti vertintojų paslaugomis, kadangi tai konkretina ir greitina pardavimą.

4.      Vertinga, kai dedamos ne tik būsto vidaus, tačiau ir išorės nuotraukos. Puikus pasirinkimas yra topografinė nuotrauka. Ypač pasiteisina tokiu atveju, kai sklypas yra didelis arba kai jame yra daugiau objektų, pastatų.

5.      Pardavimo pagreitinimui verta nurodyti bent jau kelis kontaktus, kad su vienu nesusisiekus – visada galima būtų susisiekti kitu.

6.      Reikia kuo labiau paryškinti stipriąsias puses kurios ir patrauktų žmonių dėmesį. Galbūt netoli yra pačios svarbiausios valstybinės įstaigos? O gal visai reta yra miškas arba vandens telkinys? Svarbiausia, kad parodytumėte, kad šis pasirinkimas yra tikrai pats geriausias.

Svarbiausia – skirti dėmesio smulkmenoms, kadangi jos labai dažnai lemia sėkmę pardavimuose.

Rekomenduojame

Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rastos atliekos bus sutvarkytos

Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rastos atliekos bus sutvarkytos

Pietinėje Vilniaus miesto dalyje, netoli oro uosto, UAB „SIRIN Development“ vystomo Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rasta asbesto turinčių gaminių (šiferio) atliekų.  Atliekos aptiktos atliekant pamatų rengimo darbus ir tvarkant teritoriją. Apie sklype užkastą didelį atliekų kiekį (apie 7 000 – 10 000 tonų) pranešta atsakingoms institucijoms, jos bus priduotos tokias atliekas turintiems teisę tvarkyti atliekų […]

Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų paroda

Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų paroda

Socialinių mokslų kolegija (SMK) kviečia į Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų parodą. Darbai eksponuojami SMK patalpose Nemuno g. 2, Klaipėdoje. Fizinė ekspozicija veiks nuo gegužės 5 d. iki gegužės 19 d., darbo dienomis nuo 12 iki 16 val. Konkursiniai projektai visuomenei pristatomi ir virtualioje erdvėje. Su darbais galite susipažinti interneto puslapyje www.Holaxy.com. […]

Vilnius siūlo priemones sklandesnei konversijai 

Vilnius siūlo priemones sklandesnei konversijai 

Vilniaus meras Remigijus Šimašius kreipėsi į premjerę Ingridą Šimonytę  ir Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, prašydamas kritiškai įvertinti siūlomas Žemės įstatymo pataisas. Nekilnojamojo turto vystytojams už galimybę naudoti valstybinę žemę gresia papildomi mokesčiai, o tai iš esmės gali paralyžiuoti miestų plėtrą ir pramoninių objektų konversiją, reikšmingai išauginti nekilnojamojo turto kainą.   Pasak R. Šimašiaus, miestuose valstybinė žemė […]

„PENOSIL“ klijai įvairiems darbams ir oro sąlygoms

„PENOSIL“ klijai įvairiems darbams ir oro sąlygoms

Nuo konstrukcijų tvirtinimo ir statybinių plokščių montavimo iki grindlenčių ar veidrodžių tvirtinimo – klijavimas dažnai yra vienintelis būdas sujungti medžiagas. Šiuolaikiniai klijų gamintojai siekia ne tik užtikrinti kuo geresnį sukibimą, bet ir nuolat ieško sprendimų, gerinančių produktų atsparumą oro sąlygoms bei mažinančių kenksmingumą aplinkai. Naujos kartos klijai yra paprastesnis, greitesnis, švaresnis, tylesnis ir pigesnis sprendimas, […]