Naujos nekilnojamojo turto agentūros „HAUSITUS“ planuose – prekyba savo modelio franšize

1

Naujos nekilnojamojo turto agentūros „HAUSITUS“ planuose – prekyba savo modelio franšize

Panevėžyje duris atvėrė nauja nekilnojamojo turto agentūra „HAUSITUS“. Jos vietoje anksčiau buvo įsikūrusi nekilnojamojo turto agentūra „REMAX Solutions“. Naujosios agentūros tiksluose – prekyba savo verslo modelio franšize.

„Vieta ir visa nekilnojamojo turto brokerių komanda liko ta pati – pasikeitė tik pavadinimas. Be to, prie „HAUSITUS“ komandos prisijungė dar keturi nauji nekilnojamojo turto specialistai. Šiuo metu „HAUSITUS“ biure dirba 11 nekilnojamojo turto brokerių, o visą komandą sudaro net 14 žmonių“, – pasakojo įmonės vadovas Vaidas Šukys.

Anot V. Šukio, visi „HAUSITUS“ brokeriai yra baigę praktinius ir teorinius mokymus, o jų sukaupta patirtis ir didelis žinių bagažas, leidžia teikti kokybiškas ir modernias nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas.

Būtent tarpininkavimo paslaugos ir yra pagrindinė šios kompanijos veikla: „Tarpininkaujame parduodant, perkant ar nuomojant butus, namus, sodybas, sodus, sklypus ir įvairias kitas patalpas. Teikiame nemokamas konsultacijas pardavimo klausimais, atliekame nemokamus turto įvertinimus. Mūsų durys atviros visiems, kurie turi klausimų apie nekilnojamąjį turtą“, – pridūrė „HAUSITUS“ direktorius.

Nekilnojamojo turto agentūra „HAUSITUS“ bendradarbiauja su butų supirkimo platforma PARDUOKBUTA.lt Tarpininkaujant „HAUSITUS“ brokeriams, šios platformos vartotojai gali parduoti, pasikeisti ar nusipirkti naują butą vos per 24 val. Buto pardavimo, keitimo ar pirkimo metu „HAUSITUS“ suteikia nupirkimo garantiją, ko nesiūlo kitos nekilnojamojo turto agentūros. „Stebime rinką ir bandome prisitaikyti prie jos pokyčių, todėl nuolat kuriame naujas nekilnojamojo turto paslaugas“, – teigė V. Šukys.

Kitas „HAUSITUS“ išskirtinumas – bendruomenės jausmo padiktuota šilta vidinė įmonės kultūra, kas yra retas ir unikalus reiškinys nekilnojamojo turto industrijoje. Šios šeimyniškos kultūros dėka susiformavo ilgametė darniai ir kokybiškai dirbanti nekilnojamojo turto brokerių komanda.

 

Agentūros „HAUSITUS“ tikslas – ugdyti nekilnojamojo turto brokerius ir teikti geriausios kokybės paslaugas klientams visoje Lietuvoje. „Norėdami siekti užsibrėžtų tikslų, antroje šių metų pusėje pradėsime savo verslo modelio franšizės pardavimus. Franšizę sudarys nekilnojamojo turto agentūros modelis kartu su butų supirkimo sistema. Tai bus unikalus ir išskirtinis sprendimas Lietuvoje“, – pranešė kompanijos vadovas.

Įmonėje „HAUSITUS“ dirbančių nekilnojamojo turto brokerių darbo stažas – daugiau kaip 6-eri metai. Per tą laiką jie pardavė daugiau kaip 750 nekilnojamojo turto objektų, kurių  bendra vertė siekia 20 000 000 Eur.

Pranešimą paskelbė: Vaidas Šukys, MB Hausitus

Rekomenduojame

Vilnius patvirtino Koncertų ir sporto rūmų aplinkos tvarkymo darbus

Vilnius patvirtino Koncertų ir sporto rūmų aplinkos tvarkymo darbus

Vilniaus miesto taryba šiandien pritarė savivaldybės administracijos ir valstybės įmonės Turto banko jungtinės veiklos sutarčiai, o tuo pačiu – savivaldybės dalyvavimui įgyvendinant Vilniaus žydų Šnipiškių senųjų kapinių teritorijos Rinktinės gatvėje sutvarkymo projektą. Planuojama, kad šioje vietoje stovintys Vilniaus koncertų ir sporto rūmai bus pritaikyti tarptautinius standartus atitinkančio Vilniaus kongresų centro veiklai. Turto bankas rengiasi iki […]

„Citus“ tiki ir Kauno būsto rinkos atsigavimu: investuoja į statybas „Klevų namuose“

„Citus“ tiki ir Kauno būsto rinkos atsigavimu: investuoja į statybas „Klevų namuose“

Nekilnojamojo turto projektų plėtros ir valdymo įmonė „Citus“ Kaune, Dainavos ir Žaliakalnio rajonų sankirtoje pradėjo statyti projektą „Klevų namai“, į kurį investuos apie 8,8 mln. eurų. Statybos darbai pradėti birželio mėnesį, o 80 proc. statybos baigtumą planuojama pasiekti per 10 mėn. – 2021 m. antrąjį ketvirtį. Iš viso „Klevų namuose“ bus pastatyti trys daugiabučiai, kuriuose […]

Lietuvos žmonių kiemuose – vis daugiau išmanių ir prabangių daiktų

Lietuvos žmonių kiemuose – vis daugiau išmanių ir prabangių daiktų

Lietuvos gyventojai kiekvienais metais ne tik namus, bet ir kiemus papildo išmaniaisiais elektronikos prietaisais. Draudikai pastebi, kad namų kiemuose naudojamas turtas kasmet brangsta, nes tautiečiai žengia koja kojon su technologijomis. „Ne tik namus, bet ir kiemus kiekvienais metais vis stipriau „robotizuojame“: žmonės buityje naudoja savaeigius prietaisus – robotus. Tai – siurbliai, šluotos, žoliapjovės. Prieš pora […]

Šiaulių banko grupės įmonės Kaune susitelkė verslo centre „Sqveras“

Šiaulių banko grupės įmonės Kaune susitelkė verslo centre „Sqveras“

Naujame Kauno verslo centre „Sqveras“ nuo šiandien darbą pradeda Šiaulių banko grupės įmonės –  Kauno filialo administracija, iki šiol Laisvės al. ir Vytauto pr. veikę klientų aptarnavimo padaliniai bei banko antrinės įmonės „SB lizingas“ ir „SB draudimas“. Šiaulių banko grupė – didžiausias verslo centro „Sqveras“ nuomininkas, užimantis visą (vieną iš dviejų) aštuonių aukštų korpusą. Daugiau […]