Naujos nekilnojamojo turto agentūros „HAUSITUS“ planuose – prekyba savo modelio franšize

1

Naujos nekilnojamojo turto agentūros „HAUSITUS“ planuose – prekyba savo modelio franšize

Panevėžyje duris atvėrė nauja nekilnojamojo turto agentūra „HAUSITUS“. Jos vietoje anksčiau buvo įsikūrusi nekilnojamojo turto agentūra „REMAX Solutions“. Naujosios agentūros tiksluose – prekyba savo verslo modelio franšize.

„Vieta ir visa nekilnojamojo turto brokerių komanda liko ta pati – pasikeitė tik pavadinimas. Be to, prie „HAUSITUS“ komandos prisijungė dar keturi nauji nekilnojamojo turto specialistai. Šiuo metu „HAUSITUS“ biure dirba 11 nekilnojamojo turto brokerių, o visą komandą sudaro net 14 žmonių“, – pasakojo įmonės vadovas Vaidas Šukys.

Anot V. Šukio, visi „HAUSITUS“ brokeriai yra baigę praktinius ir teorinius mokymus, o jų sukaupta patirtis ir didelis žinių bagažas, leidžia teikti kokybiškas ir modernias nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas.

Būtent tarpininkavimo paslaugos ir yra pagrindinė šios kompanijos veikla: „Tarpininkaujame parduodant, perkant ar nuomojant butus, namus, sodybas, sodus, sklypus ir įvairias kitas patalpas. Teikiame nemokamas konsultacijas pardavimo klausimais, atliekame nemokamus turto įvertinimus. Mūsų durys atviros visiems, kurie turi klausimų apie nekilnojamąjį turtą“, – pridūrė „HAUSITUS“ direktorius.

Nekilnojamojo turto agentūra „HAUSITUS“ bendradarbiauja su butų supirkimo platforma PARDUOKBUTA.lt Tarpininkaujant „HAUSITUS“ brokeriams, šios platformos vartotojai gali parduoti, pasikeisti ar nusipirkti naują butą vos per 24 val. Buto pardavimo, keitimo ar pirkimo metu „HAUSITUS“ suteikia nupirkimo garantiją, ko nesiūlo kitos nekilnojamojo turto agentūros. „Stebime rinką ir bandome prisitaikyti prie jos pokyčių, todėl nuolat kuriame naujas nekilnojamojo turto paslaugas“, – teigė V. Šukys.

Kitas „HAUSITUS“ išskirtinumas – bendruomenės jausmo padiktuota šilta vidinė įmonės kultūra, kas yra retas ir unikalus reiškinys nekilnojamojo turto industrijoje. Šios šeimyniškos kultūros dėka susiformavo ilgametė darniai ir kokybiškai dirbanti nekilnojamojo turto brokerių komanda.

 

Agentūros „HAUSITUS“ tikslas – ugdyti nekilnojamojo turto brokerius ir teikti geriausios kokybės paslaugas klientams visoje Lietuvoje. „Norėdami siekti užsibrėžtų tikslų, antroje šių metų pusėje pradėsime savo verslo modelio franšizės pardavimus. Franšizę sudarys nekilnojamojo turto agentūros modelis kartu su butų supirkimo sistema. Tai bus unikalus ir išskirtinis sprendimas Lietuvoje“, – pranešė kompanijos vadovas.

Įmonėje „HAUSITUS“ dirbančių nekilnojamojo turto brokerių darbo stažas – daugiau kaip 6-eri metai. Per tą laiką jie pardavė daugiau kaip 750 nekilnojamojo turto objektų, kurių  bendra vertė siekia 20 000 000 Eur.

Pranešimą paskelbė: Vaidas Šukys, MB Hausitus

Būsto paieška studentui: kodėl verta pirkti nuosavą?

Būsto paieška studentui: kodėl verta pirkti nuosavą?

Paskutinis vasaros mėnuo – laikas, kuomet į didžiuosius Lietuvos miestus, daugiausia sostinę, po vasaros atostogų sugrįžta studentai. Dažnas jų padedant tėvams ieško būsto, kuriam kelia tokius esminius kriterijus: vienam ar dviem jaunuoliams tinkamas buto dydis ir suplanavimas, protingo dydžio jo išlaikymo išlaidos, galimybė iš namų patogiai pasiekti universitetą ar kolegiją. Jaunuolių poreikius nagrinėjantys nekilnojamojo turto […]

  Straipsniai »
„Hansgrohe EcoSmart“ technologija. Efektyviai taupo vandenį ir energiją tiek namų ūkiuose, tiek viešbučiuose

„Hansgrohe EcoSmart“ technologija. Efektyviai taupo vandenį ir energiją tiek namų ūkiuose, tiek viešbučiuose

Artėjant šildymo sezonui, imame sukti galvą, kaip sutaupyti pinigų, neprarandant komfortiškų gyvenimo sąlygų. Pirmasis žingsnis – pradėti nuo savo įpročių ir namuose naudojamų technologijų. Vienos šių technologijų – vandens maišytuvai ir dušas, tai yra priemonės, kurias naudojame kiekvieną dieną ir kurios suteikia daug galimybių sutaupyti.  Tikriausiai esate susidūrę su situacija, kuomet nusipirkę (deja, dažniausiai kuo […]

  Straipsniai »
Pradėjo veikti visiškai atnaujinta Kauno „Akropolio“ laisvalaikio ir restoranų erdvė

Pradėjo veikti visiškai atnaujinta Kauno „Akropolio“ laisvalaikio ir restoranų erdvė

Nuotraukų galerija: https://we.tl/t-eaLxhxWB28 Likus dviem savaitėms iki didžiojo atidarymo renginio Kauno „Akropolyje“ veiklą pradėjo visiškai atnaujinta laisvalaikio ir restoranų erdvė trečiajame prekybos centro aukšte. Naujoje erdvėje iš viso įsikūrė 26 nuomininkai. Vienas pagrindinių atnaujintos erdvės akcentų – raudonų plytų fasadų apsupta miesto aikštė su kavinėmis ir jų terasomis. Natūralia dienos šviesa apšviesta 1,2 tūkst. kv. […]

  Straipsniai »

Gyventojų apklausa: koks kriterijus renkantis būstą – esminis?

Pagrindinis kriterijus renkantis naujos statybos butą ir toliau išlieka vieta mieste, rodo atlikta naujakurių apklausa. Tarp kitų svarbių aspektų minimi uždari, saugūs kiemai, lanksčios įsigijimo sąlygos, geras buto planas. Absoliuti dauguma gyventojų, įsigijusių naujus butus kvartaluose sostinės centre ir Naujamiestyje, svarbiausiu privalumu, kuris lėmė apsisprendimą pirkti būstą, įvardija gerą lokaciją bei infrastruktūrą aplink projektą. Tai […]

  Straipsniai »