Naujajame verslo centre „Magnum“ veikti pradeda unikalios koncepcijos „Luminor“ banko skyrius ir kitos įmonės

1

Naujajame verslo centre „Magnum“ veikti pradeda unikalios koncepcijos „Luminor“ banko skyrius ir kitos įmonės

Priešais Nemuno salą duris atveriančiame viename unikaliausių pastarojo meto nekilnojamo turto plėtros projektų Kaune – verslo centre „Magnum“ veikti pradėjo naujos koncepcijos „Luminor“ klientų konsultavimo centras. Liepą komplekse veiklą taip pat pradeda kelionių agentūra „Tez Tour“ bei kitas paslaugas teikiančios įmonės.

Be tokių jau anksčiau skelbtų įmonių kaip amerikietiško kapitalo bendrovė „Baltic Defense Industries“ ar technines konsultacijas dėl saulės energijos projektų teikianti „Detra Solar“, sutartį dėl patalpų nuomos „Magnum“ taip pat pasirašė programinę įrangą automobiliams kurianti bendrovė „Voltas IT“.

„Pokyčių investicija“

„„Magnum“ projektą pradėjome su šūkiu „Pokyčių investicija“ – investavome į šios išskirtinės, bet ilgą laiką nepelnytai apleistos Kauno vietos pokyčius. Į savo darbuotojų gerovę bei bendrovės įvaizdį investavo ir daug kitų žinomų įmonių, naujaisiais savo namais pasirinkusių „Magnum“. Manau, kad ambicingi projektai svarbu, tačiau svarbiausia yra sugebėti juos įgyvendinti ir mums tai pavyko. Už tai noriu padėkoti rangovams „Kaminta“, inovatyvų kompleksą projektavusiam architektų biurui „Archas“, didžiąją dalį „Magnum“ jau išsinuomavusiems nuomininkams ir visiems kauniečiams – už kantrybę miesto centre vietoje senų griuvėsių gimstant naujam verslo centrui“, – sakė projektą vystančios „Vičiūnų grupės“ vadovas Šarūnas Matijošaitis.

Pasak jo, „Magnum“ vis dar vykdomi kai kurie baigiamieji vidaus bei aplinkos tvarkymo darbai, bet visi pagrindiniai darbai atlikti, tad į verslo centrą jau keliasi nuomininkai.

Unikalios koncepcijos „Luminor“ klientų centras

Šiame komplekse įsikurs ir itin modernus banko „Luminor“ klientų konsultavimo centras, kuriame bus ne tik teikiamos finansinės konsultacijos, bet ir rengiami verslo susitikimai. Šiame „Luminor“ konsultavimo centre įrengta visa verslo susitikimams reikalinga infrastruktūra bei programinė įranga – TV ekranai, krovikliai, belaidis ryšys. Svarbu paminėti, kad banko klientai vienoje vietoje galės gauti konsultacijas tiek asmeniniais klausimais, tiek savo verslui.

„Skaitmeninės paslaugos per COVID-19 pandemiją ir karantiną tapo nebe privalumu, o būtinybe. Todėl bankų paslaugos taip pat žengia koja kojon su pasauliu ir šiandien keliasi į skaitmeninę erdvę. Tai atspindi ir mūsų naujos koncepcijos banko konsultavimo centrai, kurie transformuojasi į vietą, kuri teikia ne tik finansines paslaugas, bet ir kviečia verslą, ekspertus dalintis žiniomis, įžvalgomis, semtis patirties“, – sako Giedrė Blazgienė, „Luminor“ banko Klientų konsultavimo centrų vadovė Baltijos šalyse.

Anot G. Blazgienės, siekiama savo klientams skirti visą dėmesį, todėl prašoma jų susitikimų laiką rezervuoti iš anksto: „Susiplanavus pokalbio laiką, jums neteks laukti eilėje ir netrukdomi pasivaišinsite kava“.

Naujas „Luminor“ klientų konsultavimo centras atspindi vadinamąją „Collective Mind“ iniciatyvą, kurios tikslas – padėti burti verslininkų bendruomenę, dalintis savo patirtimi. Remiantis šiuo požiūriu, bus atliekamos verslininkų apklausos, renkama jų patirtis. Taip pat banko konsultacijų centre vyks įvairūs renginiai, viešos diskusijos, ekspertų paskaitos.

Miestas mieste

Be „Luminor“ banko, maždaug 2 tūkst. m² komercinėse patalpose pirmame „Magnum“ aukšte taip pat veiks telekomunikacijų bendrovė, kelionių agentūra „Tez Tour“, odontologijos klinika, grožio salonas ir kitas paslaugas teikiančios įmonės.

„Kalbėdamiesi su potencialiais nuomininkais, matome, kad būtent ši kasdienių paslaugų įvairovė yra svarbus veiksnys renkantis biurą – greta reikalavimų paties komplekso kokybei ir strateginės verslo centro lokacijos“, – teigia rugsėjį į „Magnum“ savo pagrindinę būstinę perkelsiančios „Vičiūnų grupės“ vadovas Šarūnas Matijošaitis.

Šiuo metu iš daugiau kaip 18 tūkst. m² nuomos ploto didžiausiame Kauno A+ klasės verslo centre išnuomota 10 tūkst. m². Komplekse, kurį sudaro du – 8 ir 12 aukštų bokštai iš viso dirbs apie 1700 žmonių. Čia įrengta dviračių saugojimo aikštelė su dušais ir persirengimo kambariais, dviaukštė požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. „Magnum“ taip pat veiks keliolika elektromobilių įkrovimo stotelių, jų skaičių ateityje planuojama didinti net iki pusšimčio. Antrame aukšte veiks įvairiems renginiams pritaikoma – pagal poreikį į keturis skirtingus dydžius transformuojama – konferencijų salė.

Projekto autoriai – bendrovės „Archas“ architektai Tomas Kuleša, Mantas Navalinskas ir Gintaras Čepurna. „Magnum“ valdymu rūpinasi tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Rekomenduojame

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]

Vilniaus m. savivaldybės darbuotojams suteiktos išsamios NŽT specialistų konsultacijos

Vilniaus m. savivaldybės darbuotojams suteiktos išsamios NŽT specialistų konsultacijos

Pastaruoju metu padaugėjo asmenų skundų dėl Vilniaus miesto savivaldybės nevykdomų ar vėluojamų atlikti užduočių Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (ŽPDRIS) dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų parengimas teisės aktų nustatytu laiku ir be vėlavimų yra svarbus daugeliui Vilniaus gyventojų ir verslo atstovų, todėl šiai problemai spręsti […]

Kaip keistųsi situacija, jeigu liftai atitiktų vartotojų poreikius

Kaip keistųsi situacija, jeigu liftai atitiktų vartotojų poreikius

iftai yra sritis, kurioje susipina verslo ir vartotojų interesai bei techninis ir teisinis reglamentavimas. Ir visa tinkamai veiks tik tuomet, kai dėmesio centre pirmiausia bus žmogaus siekis judėti saugiai, lengviau ir paprasčiau. Liftas žmogaus judėjimą turi daryti paprastesnį. Tą suprato lifto prototipą sukūrę dar senovės Romos, Egipto gyventojai. Antroje 20 a. pusėje imta kalbėti apie […]