Naudingi patarimai meistrams: kaip dirbti efektyviai ir pratęsti lauko darbų sezoną

Naudingi patarimai meistrams: kaip dirbti efektyviai ir pratęsti lauko darbų sezoną

ESSVE stebi meistrų darbą ir ieško būdų, kaip padėti jiems būti efektyviais, demonstruoti aukštą darbo našumą. Ir tai ne tik kokybiški tvirtinimo ir sandarinimo produktai, bet ir darbo organizavimas, kuris primena „Lean“ metodą.

„Lean“ yra efektyvaus verslo, procesų valdymo metodika, kuri buvo sukurta ir ištobulinta Japonijos „Toyota“ kompanijoje. Ši metodika skirta optimizuoti verslo procesus, mažinti nuostolius ir didinti produktyvumą bei kokybę. Taikant „Lean“, siekiama pašalinti bet kokius laiko ir kitų sąnaudų švaistymo šaltinius ir tobulinti visus darbo etapus.

Švedijos kompanija ESSVE veikia pagal analogišką principą: siūlo tokius sprendimus, produktus ir paslaugas, kad profesionalių meistrų kasdienybė būtų lengvesnė, saugesnė ir pelningesnė. Vienas iš tokių sprendimų – naujoji ESSBOX+ sistema.

Kas yra ESSBOX+ sistema ir kuo ji naudinga meistrui

ESSVE kompanijos siūlomą ESSBOX+ sistemą sudaro 3 dalys: „Organize It“, „Store It“ ir „Roll It“ arba sutvarkyk, laikyk ir vežk.

Kas yra tos dalys ir kodėl apie jas verta žinoti meistrams?„Organize It“ yra atnaujinto dizaino ESSBOX+ lagaminai. Kiekvienas meistras žino, kiek daug įvairių stambesnių ir smulkesnių priemonių jam kasdien reikia ir koks iššūkis laukia, kai juos reikia atsigabenti į darbo vietą, o po darbo vėl neštis atgal. Užuot vaikštinėjus pirmyn ir atgal, galima įsigyti vieną – „Organize It“ lagaminų sistemą – ir patogiai vienu sykiu nešti kelis lagaminus, kurie dedami vienas ant kito, tvirtinami tarpusavyje ir, paėmus už rankenos, juos galima nešti vienoje rankoje.

Antroji sudėtinė šios sistemos dalis – „Store It“. Tai yra patvarus, iš 100 % perdirbto plastiko pagamintas dėklas, kuriame telpa viskas, ko reikia dailidei.

Taigi „Store It“ yra daiktadėžė, kurioje, pasinaudojus dviem lanksčiomis pertvaromis, galima patogiai susidėti įrankius ir tvirtinimo detales: joje yra daug vietos vinių pistoletui, suktukui, klijų/putų pistoletui ir kitiems daiktams, kuriuos reikia atsinešti į statybvietę.

Kad darbų organizavimo procesas būtų maksimaliai patogus, gamintojai siūlo „Roll It“ – tvirtą sulankstomą transportavimo vėžimėlį, kuris išlaiko 125 kg svorį, o automobilyje užima mažai vietos, nors iš tiesų jame galima vežti netgi cemento maišus, medieną ir visa, ko reikia darbui.

Tad nebūtina sunkumų tampyti rankomis: „Organize It“ ir „Store It“ padėkite ant kompaktiško vežimėlio ir lengvai vežkite ten, kur reikia.

Kas „vagia“ meistrų laiką ir kelia stresą

ESSBOX+ sistemą gamintojai sukūrė išsiaiškinę, kas trukdo meistrams būti efektyviais, su kokiais iššūkiais jie susiduria.

Paprastai meistrams reikia daugybės priemonių – detalių ir įrankių, tad nenuostabu, kad po keletą kartų tenka eiti iki automobilio, kad susirastų ir atsineštų tai, ko reikia. Trumpindami kelią arba žinodami, kad susinešti į darbo vietą visas priemones reikės nemažai laiko, rizikuoja statyti automobilį neleistinoje vietoje, trukdydami kitiems. Tokie iššūkiai kelia nemažai streso. O jį dar labiau didina reikalingos detalės, įrankio paieškos, nes priemonės laikomos be sistemos.

Taigi ESSVE meistrams siūlo sistemas, kurios primena Japonijoje gimusią „Lean“ metodiką, pasklidusią po visą pasaulį. Smulkius ir stambesnius darbus atliekantys meistrai gauna iš ESSVE darbų organizavimo sistemą, kuri mažina stresą, didina darbo našumą, gerina kokybę ir klientų aptarnavimo efektyvumą.

Apgalvotas ir patogus įrankių bei priemonių rūšiavimas, laikymas ir transportavimas mažina laiko švaistymą ieškant reikalingų įrankių ir medžiagų, optimizuoja darbo procesus.

Iš ESSBOX+ sistemos naudos gali gauti ne tik meistrai, bet ir jų klientai. Meistrai patiria didesnį darbo pasitenkinimą, darbas tampa efektyvesniu, nes mažiau švaistoma laiko ieškant reikalingos detalės, įrankio – optimizuojamas darbo procesas: efektyviau naudojami meistro resursai ir greičiau baigiami darbai. Klientai, savo ruožtu, gali tikėtis geresnio aptarnavimo ir paslaugos kokybės, nes ESSBOX+ sistema skatina nuoseklumą, standartizavimą ir kokybę. Taigi, optimizuojant procesą, meistrai gali pasiekti didesnį darbo efektyvumą, o klientai gauti geresnę aptarnavimo kokybę.

„ESSTACK Nordic Pro“ – klijai, kurie pratęsia lauko darbų sezoną

Kaip svarbus yra darbo organizavimas, taip svarbūs yra ir meistrų naudojami produktai. Viena iš paskutinių ESSVE naujovių – „ESSTACK Nordic Pro“ klijai. Tai yra tvirti, atmosferos poveikiui atsparūs montažiniai klijai, kurių didžiausias pranašumas – greitai kietėja net esant žemai temperatūrai.

„ESSTACK Nordic Pro“ klijus galima vienodai efektyviai naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. Jie gerai limpa ne tik prie daugelio tokių populiarių medžiagų kaip medis, metalas, betonas, stiklas, netgi prie veidrodžio, bet ir puikiai tinka montavimo darbams statyboje, pramonėje, laivyboje – jų panaudojimas itin platus. Šie klijai gali būti naudojami vietoj varžtų, kniedžių, vinių, kitų tvirtinimo elementų.

„ESSTACK“ produktų serija buvo sukurta prieš dešimtmetį. Tačiau rinkai modernėjant, tobulėjant technologijoms, atsiranda galimybių tobulinti esamus ir kurti inovatyvius produktus, kurie atlieptų kasdienius poreikius ir padėtų įveikti iššūkius.

Vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduriama statybose mūsų klimatinėje zonoje – šalti orai. Ką daryti, kai temperatūra nukrenta žemiau nulio? Stabdyti darbus ne visada racionalu, nes priverstinės pertraukos nenaudingos nei meistrams, nei jų klientams.

Todėl ESSVE pasiūlė sprendimą – labai stiprius ir greitai kietėjančius montažinius klijus „ESSTACK Nordic Pro“, kurie ne tik turi didelę pirminę sukibimo jėgą, bet ir gali būti naudojami šaltu oru – išbandyta iki minus 15 laipsnių šalčio. Net ir esant šalčiui, klijai lengvai išspaudžiami iš talpos. Jie yra šiek tiek elastingi, pagaminti be tirpiklių ir bekvapiai.

Tad lauko darbų sezonas su „ESSTACK Nordic Pro“ tampa ilgesnis ir labiau organizuotas. 

ESSVE Lietuva nuotr.

Pranešimą paskelbė: Lida Lapkienė, MB „Redakcija plius”

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Kaip efektyviai sumažinti oro kondicionierių elektros suvartojimą, termometro stulpeliui šokus į viršų?

Kaip efektyviai sumažinti oro kondicionierių elektros suvartojimą, termometro stulpeliui šokus į viršų?

Saulėta ir šiluma lepinanti liepa – tai ne tik metas maudynėms ir vasaros poilsiui, bet ir tas mėnuo, kai mūsų elektros sąskaitos dažniausiai išauga dėl intensyvaus oro kondicionierių naudojimo. Norint namuose nesikankinti alinančiame karštyje, bet ir nebraukti šalto prakaito lašų išvydus sąskaitas už elektrą, verta pasitelkti keletą eksperto pateikiamų praktinių patarimų, kaip padidinti oro kondicionierių […]


„YIT Lietuva“ pabaigė kelio, vedančio į į lietuvių pamėgtą Palangos Kunigiškių rajoną, remontą

„YIT Lietuva“ pabaigė kelio, vedančio į į lietuvių pamėgtą Palangos Kunigiškių rajoną, remontą

Viena populiariausių vasaros atostogų vietų – Kunigiškių kvartalas Palangoje – nuo šiol dar patogiau pasiekiama kurorto gyventojams bei svečiams. Tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pabaigė į šį rajoną vedančio kelio remontą. Kelias, vedantis iš Palangos miesto į Kunigiškių gyvenamąjį rajoną, kurorto gyventojus ir svečius jau pasitinka gerokai atsinaujinęs. Iki remonto jo būklė […]


Bendri namai – ne tik susituokus: ekspertas paaiškina būsto paskolos ypatumus poroms

Bendri namai – ne tik susituokus: ekspertas paaiškina būsto paskolos ypatumus poroms

Imti paskolą nuosavam būstui įsigyti Lietuvoje linkę tiek sutuoktiniai, tiek ir nesusituokusios poros. Kuo skiriasi nekilnojamojo turto įsigijimo su būsto paskola procesas jau susituokus, tik planuojant tai daryti ar tokių ketinimų visai neturint, atsako „Luminor“ banko Mažmeninės bankininkystės vadovas Edvinas Jurevičius. Paskolai gauti žiedas nereikalingas Įsigyti bendrą būstą dažnai nusprendžia vienas kitam įsipareigoję, bet vestuvių […]


UAB Maspro  ieško projektų pradinių autorių

UAB Maspro ieško projektų pradinių autorių

UAB “Maspro” rengia šiuos projektus  ir vadovaujantis LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo reikalavimais ieško pradinių projektų autorių: Mokslo paskirties pastato (darželio), Taikos g. 99, Vilniuje rekonstravimo projektas (parengtas apie 1975-1985 metus); Mokslo paskirties pastato (7.11) Žemaitės g. 37, Telšiuose, kapitalinio remonto projektas (Telšių Germanto progimnazija); Mokslo paskirties pastato (7.11) Sedos g. 29, Telšiuose, […]


IEŠKOMI PRADINIAI PROJEKTŲ AUTORIAI

IEŠKOMI PRADINIAI PROJEKTŲ AUTORIAI

UAB “Aplan” rengia šiuos projektus  ir vadovaujantis LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo reikalavimais ieško pradinių projektų autorių: Mokslo paskirties pastato (Unik.Nr.1096-0035-0016) T. Kosciuškos g.11, Vilniuje, atnaujinimo (modernizavimo) projektas;  Trakų kultūros rūmų – kultūros paskirties pastato (Unik. Nr. 7998-5000-2018) Vytauto g. 69, Trakuose, rekonstravimo projektas; Vandens uostų paskirties (8.5) statinio ir kitos paskirties (7.22) […]


Seimo priimtos pataisos sustiprins nacionalinį kibernetinį saugumą

Seimo priimtos pataisos sustiprins nacionalinį kibernetinį saugumą

2024 m. liepos 11 d. pranešimas žiniasklaidai (Seimo naujienos ● Seimo nuotraukos ● Seimo transliacijos ir vaizdo įrašai) Seimas priėmė naująjį Kibernetinio saugumo įstatymą, į kurį perkeliama Europos Sąjungos Tinklų ir informacinių sistemų saugumo direktyva. Joje numatytos teisinės priemonės bendram kibernetinio saugumo lygiui ES valstybėse narėse didinti. Kaip anksčiau yra minėjęs krašto apsaugos ministras Laurynas […]