„Luminor“ NT aukcione – objektai patraukliose miestų vietose

1

„Luminor“ NT aukcione – objektai patraukliose miestų vietose

Prasidėjo registracija į septintąjį „Luminor bank AS“ banko ir įmonių grupei priklausančių nekilnojamojo turto (NT) objektų aukcioną, kurį organizuoja tarptautinė NT konsultacijų bendrovė „Newsec“. Kovo 25 dieną įvyksiančiame elektroniniame aukcione bus parduodami 8 objektai už 667,2 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

„Luminor bank AS“ banko ir jo įmonių grupei priklausančio NT aukcione siūlomų objektų kainos svyruoja nuo 7,9 tūkst. iki 354,3 tūkst. eurų. Objektai yra išsidėstę po visą Lietuvą – 6-iose šalies savivaldybėse – tad yra sudaromos galimybės investuoti strategiškai gerose vietose už konkurencingą kainą“, – tvirtina Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Dalies objektų kainos, palyginus su ankstesniu aukcionu, buvo sumažintos iki 20 procentų. Paliekama galimybė norimą objektą įsigyti ir nelaukiant aukciono pradžios. Tokiu atveju pirkėjai turi papildomai sumokėti priemoką, siekiančią 10 proc. pradinės objekto kainos.

Didžiausia pradine kaina – 354,3 tūkst. eurų – šiame aukcione yra parduodamas Panevėžio centre esantis 1931 m. statytas ir 2003 m. rekonstruotas administracinės paskirties pastatas. Daugiau nei 1000 kv. m ploto objekte šiuo metu yra įsikūręs „Luminor“ klientų aptarnavimo skyrius. Respublikos gatvėje esantis pastatas pasižymi išskirtine architektūra – tai istorinis Lietuvos banko pastatas. Šalia jo yra Juozo Balčikonio gimnazija, Registrų centro padalinys, centrinis paštas, kino teatras „Garsas“ ir administracinio teismo rūmai.

„Tai išskirtinis pastatas matomoje ir patogų susitikimą turinčioje miesto vietoje. Nuosavu transportu atkeliavę žmonės gali pasinaudoti šalia pastato esančiomis parkavimo vietomis, tad potencialiam pirkėjui yra sudarytos puikios sąlygos vystyti veiklą“, – apibendrina „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Administracinės paskirties objektai taip pat parduodami Švenčionyse ir Molėtuose. Švenčionių centrinėje dalyje, Gedimino g., yra parduodamas 1940 metais iškilęs pastatų kompleksas, kurį sudaro 715,4 kv. m ploto administracinis pastatas bei bendrai daugiau nei 100 kv. m plotą užimantys du ūkiniai pastatai ir garažas. Komplekso pradinė 1 kv. m kaina siekia 95 eurus.

Molėtuose yra siūlomas pirkti 462 kv. m ploto pastatas, esantis pagrindinėje Vilniaus gatvėje, priešais miesto savivaldybę. Objekto pradinė 1 kv. m kaina siekia 132 eurus.

„Šie pastatai patrauklūs ir dėl savo patogios vietos, ir dėl infrastruktūros: juose įrengtos apsaugos sistemos, patalpos yra renovuotos, šalia objektų yra automobilių stovėjimo vietos“, – teigia J. Šilaikytė.

Pirkėjams taip pat bus pasiūlyti keli žemės sklypai. Brangiausias jų – 94,6 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) kainuojantis komercinės paskirties sklypas Marijampolės centre, netoli geležinkelio stoties, Sasnavos gatvėje. Jo plotas – 0,79 ha.

Šio objekto kaina, palyginus su paskutiniu aukcionu, yra sumažinta 20 procentų. Su šiuo objektu ribojasi dar du aukcione siūlomi 0,25 ha ploto žemės sklypai, tinkami komercinei veiklai vystyti. Kiekvieno šių sklypų kaina siekia po beveik 30 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Aukcione taip pat siūlomas Lubakos kaime (Elektrėnų sav.), netoli autostrados A1, esantis 5,9 ha žemės ūkio paskirties sklypas. Jo pradinė kaina siekia 10 tūkst. eurų.

Šiaulių rajone, Dainų kaime, už 7,9 tūkst. eurų (neįskantant PVM) siūlomi 4 besiribojantys gyvenamosios paskirties sklypai, tinkami mažaaukščių gyvenamųjų namų statybai, ir dalis inžinerinės paskirties sklypo. Jų bendras plotas sudaro 0,55 ha.

Registruotis į aukcioną galima iki kovo 24 dienos.

Apie „Newsec“:

„Newsec“ – tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, 1994 metais įkurta Švedijoje, veikianti septyniose Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse, kurios teikiamų paslaugų spektras apima visas komercinio NT paslaugų sritis. „Newsec“ tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose bei nuomojant ir parduodant komercinį NT, teikia NT valdymo paslaugas, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė teikia licencijuotos turto ir verslo vertinimo paslaugas, turi stambiau-sią rinkos tyrimų ir analitikos padalinį Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse. Visapusiškas teikiamų paslaugų paslaugų spektras užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę ir kompetenciją. „Newsec“ ekspertai dirba remdamiesi RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartais ir laikosi tokių nustatytų dar-bo principų kaip skaidrumas, atskaitomybė, tęstinumas ir stabilumas. Bendrovė taip pat yra BNP (Paribas Real Estate) aljanso narė.

Pranešimą paskelbė: Greta Jankaitytė, UAB „Gravitas Partners“

Rekomenduojame

Tyrimas parodė: kas antras gyventojas per atostogas nerimauja dėl būsto saugumo, dalis dėl to net grįžta namo

Tyrimas parodė: kas antras gyventojas per atostogas nerimauja dėl būsto saugumo, dalis dėl to net grįžta namo

Atostogos didelei daliai žmonių kelia ne tik džiaugsmą, bet ir papildomo nerimo, o net dešimtadalis jaudinasi taip stipriai, kad dėl to net yra pasiryžę nutraukti poilsį ir grįžti namo. Tai paaiškėjo po vienos didžiausių šalyje saugos tarnybų „Ekskomisarų biuro“ užsakymu atliktos Lietuvos gyventojų apklausos. Saugumo ekspertai atkreipia dėmesį, kad ilgą laiką informuojant visuomenę apie vagystes […]

Interjero dizainerės patarimai, kaip stilingai pagražinti erdvę aplink televizorių 

Interjero dizainerės patarimai, kaip stilingai pagražinti erdvę aplink televizorių 

Erdvės aplink televizorių dekoravimas neretai gali kelti iššūkių – norisi, kad šiai erdvei pasirinkti sprendimai neužgožtų televizoriaus, o pats prietaisas harmoningai įsilietų į bendrą interjerą. „Samsung The Frame“ kampanijos ambasadorė, interjero dizainerė Justina Garbštė dalijasi pagrindinėmis taisyklėmis, kurias būtina žinoti dekoruojant televizoriaus erdvę namuose ir įspėja, kokių klaidų reikėtų vengti. Atidžiai išsirinkite sienų spalvas Planuojant […]

Paaiškėjo, kas už daugiau nei 3 mln. eurų įsigijo „Vilniaus vandenų“ nebenaudojamus pastatus Bernardinų sode

Paaiškėjo, kas už daugiau nei 3 mln. eurų įsigijo „Vilniaus vandenų“ nebenaudojamus pastatus Bernardinų sode

Praėjusios savaitės pabaigoje buvo padėtas paskutinis taškas vandentvarkos bendrovės „Vilniaus vandenys“ skelbtame aukcione, kuriame bendrovė pardavė nebenaudojamus pastatus Vilniaus centre, Bernardinų sode. Po penktadienį pasirašytos preliminarios pirkimo-pardavimo sutarties atskleista, jog aukcioną laimėjo ir nebenaudojamus „Vilniaus vandenų“ pastatus už 3.55 mln. Eurų įsigijo viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtotojų Vilniaus mieste – „Homa“. Apie aukciono pabaigą „Vilniaus vandenys“ […]

„Capitalica“ Baltijos šalių NT fondas pernai uždirbo 1,7 mln. eurų grynojo konsoliduoto pelno

„Capitalica“ Baltijos šalių NT fondas pernai uždirbo 1,7 mln. eurų grynojo konsoliduoto pelno

SBA grupės bendrovės „Capitalica Asset Management“ valdomo nekilnojamojo turto (NT) fondo „Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ grupė 2020 m. užbaigė pelningai, padidino pajamas bei turto vertę. Grupei pavyko išvengti neigiamai komercinio turto segmentą paveikusios koronaviruso pandemijos įtakos, tad šiuos metus irgi tikimasi baigti pelningai. Tarptautinės audito ir konsultacijų bendrovės „Ernst & Young Baltics” audituotais […]

Kodėl saulės elektrinę verta susimontuoti pačiam? 

Kodėl saulės elektrinę verta susimontuoti pačiam? 

Saulės elektrinės montavimo ant namo stogo sąnaudos sudaro reikšmingą dalį visos saulės jėgainės kainos. Specialistai tvirtina, kad turint aiškias instrukcijas, saulės elektrinę ant savo namo stogo paprastai gali susimontuoti kiekvienas nagingesnis žmogus. „Pasidaryk pats“ „Kai žinai, kokios įrangos reikia ir į ką atkreipti dėmesį montuojant, saulės elektrinės įrengimas nėra sudėtingas darbas, – sako Helso produktų vadovas, atsakingas […]

Iki šių metų pabaigos A1 kelio atkarpa nuo Vilniaus iki Kauno taps automagistrale

Iki šių metų pabaigos A1 kelio atkarpa nuo Vilniaus iki Kauno taps automagistrale

Automagistralės kategorija A1 kelio Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožui nuo 18,1 km iki 95 km bus suteikta, kai bus baigti visi šiuo metu minėtoje atkarpoje vykdomi projektai ir priimti darbai. Atskiruose A1 kelio Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožuose rekonstravimo darbai yra visiškai baigti, tačiau projektas visa apimtimi galutinai bus įgyvendintas iki šių metų pabaigos. Šiuo metu minėtame kelio ruože yra vykdomas […]