„Luminor“ NT aukcione – objektai patraukliose miestų vietose

1

„Luminor“ NT aukcione – objektai patraukliose miestų vietose

Prasidėjo registracija į septintąjį „Luminor bank AS“ banko ir įmonių grupei priklausančių nekilnojamojo turto (NT) objektų aukcioną, kurį organizuoja tarptautinė NT konsultacijų bendrovė „Newsec“. Kovo 25 dieną įvyksiančiame elektroniniame aukcione bus parduodami 8 objektai už 667,2 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

„Luminor bank AS“ banko ir jo įmonių grupei priklausančio NT aukcione siūlomų objektų kainos svyruoja nuo 7,9 tūkst. iki 354,3 tūkst. eurų. Objektai yra išsidėstę po visą Lietuvą – 6-iose šalies savivaldybėse – tad yra sudaromos galimybės investuoti strategiškai gerose vietose už konkurencingą kainą“, – tvirtina Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Dalies objektų kainos, palyginus su ankstesniu aukcionu, buvo sumažintos iki 20 procentų. Paliekama galimybė norimą objektą įsigyti ir nelaukiant aukciono pradžios. Tokiu atveju pirkėjai turi papildomai sumokėti priemoką, siekiančią 10 proc. pradinės objekto kainos.

Didžiausia pradine kaina – 354,3 tūkst. eurų – šiame aukcione yra parduodamas Panevėžio centre esantis 1931 m. statytas ir 2003 m. rekonstruotas administracinės paskirties pastatas. Daugiau nei 1000 kv. m ploto objekte šiuo metu yra įsikūręs „Luminor“ klientų aptarnavimo skyrius. Respublikos gatvėje esantis pastatas pasižymi išskirtine architektūra – tai istorinis Lietuvos banko pastatas. Šalia jo yra Juozo Balčikonio gimnazija, Registrų centro padalinys, centrinis paštas, kino teatras „Garsas“ ir administracinio teismo rūmai.

„Tai išskirtinis pastatas matomoje ir patogų susitikimą turinčioje miesto vietoje. Nuosavu transportu atkeliavę žmonės gali pasinaudoti šalia pastato esančiomis parkavimo vietomis, tad potencialiam pirkėjui yra sudarytos puikios sąlygos vystyti veiklą“, – apibendrina „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Administracinės paskirties objektai taip pat parduodami Švenčionyse ir Molėtuose. Švenčionių centrinėje dalyje, Gedimino g., yra parduodamas 1940 metais iškilęs pastatų kompleksas, kurį sudaro 715,4 kv. m ploto administracinis pastatas bei bendrai daugiau nei 100 kv. m plotą užimantys du ūkiniai pastatai ir garažas. Komplekso pradinė 1 kv. m kaina siekia 95 eurus.

Molėtuose yra siūlomas pirkti 462 kv. m ploto pastatas, esantis pagrindinėje Vilniaus gatvėje, priešais miesto savivaldybę. Objekto pradinė 1 kv. m kaina siekia 132 eurus.

„Šie pastatai patrauklūs ir dėl savo patogios vietos, ir dėl infrastruktūros: juose įrengtos apsaugos sistemos, patalpos yra renovuotos, šalia objektų yra automobilių stovėjimo vietos“, – teigia J. Šilaikytė.

Pirkėjams taip pat bus pasiūlyti keli žemės sklypai. Brangiausias jų – 94,6 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) kainuojantis komercinės paskirties sklypas Marijampolės centre, netoli geležinkelio stoties, Sasnavos gatvėje. Jo plotas – 0,79 ha.

Šio objekto kaina, palyginus su paskutiniu aukcionu, yra sumažinta 20 procentų. Su šiuo objektu ribojasi dar du aukcione siūlomi 0,25 ha ploto žemės sklypai, tinkami komercinei veiklai vystyti. Kiekvieno šių sklypų kaina siekia po beveik 30 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Aukcione taip pat siūlomas Lubakos kaime (Elektrėnų sav.), netoli autostrados A1, esantis 5,9 ha žemės ūkio paskirties sklypas. Jo pradinė kaina siekia 10 tūkst. eurų.

Šiaulių rajone, Dainų kaime, už 7,9 tūkst. eurų (neįskantant PVM) siūlomi 4 besiribojantys gyvenamosios paskirties sklypai, tinkami mažaaukščių gyvenamųjų namų statybai, ir dalis inžinerinės paskirties sklypo. Jų bendras plotas sudaro 0,55 ha.

Registruotis į aukcioną galima iki kovo 24 dienos.

Apie „Newsec“:

„Newsec“ – tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, 1994 metais įkurta Švedijoje, veikianti septyniose Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse, kurios teikiamų paslaugų spektras apima visas komercinio NT paslaugų sritis. „Newsec“ tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose bei nuomojant ir parduodant komercinį NT, teikia NT valdymo paslaugas, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė teikia licencijuotos turto ir verslo vertinimo paslaugas, turi stambiau-sią rinkos tyrimų ir analitikos padalinį Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse. Visapusiškas teikiamų paslaugų paslaugų spektras užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę ir kompetenciją. „Newsec“ ekspertai dirba remdamiesi RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartais ir laikosi tokių nustatytų dar-bo principų kaip skaidrumas, atskaitomybė, tęstinumas ir stabilumas. Bendrovė taip pat yra BNP (Paribas Real Estate) aljanso narė.

Pranešimą paskelbė: Greta Jankaitytė, UAB „Gravitas Partners“

Rekomenduojame

Lietuviškojo polistireninio putplasčio gamintojai žengia žiedinės ekonomikos keliu

Lietuviškojo polistireninio putplasčio gamintojai žengia žiedinės ekonomikos keliu

Polistireninio putplasčio asociacija savo tinklalapyje paskelbė interaktyvų žemėlapį su informacija, kur jos nariai ir partneriai priima po statybų likusio švaraus statybinio polistireninio putplasčio EPS atraižas. „Polistireninis putplastis yra „žaliausia“ iš Lietuvoje naudojamų pagrindinių šiltinimo medžiagų, kadangi jam pagaminti reikia itin mažai energijos ir jis gali būti lengvai perdirbamas ir panaudotas naujam EPS gaminti. Šiemet įgavę […]

Tvarūs UPONOR sprendimai. Investicijos sugrįžta ekonomija, efektyvumu ir švaresne energija

Tvarūs UPONOR sprendimai. Investicijos sugrįžta ekonomija, efektyvumu ir švaresne energija

Mikroklimato sprendimų ir šildymo bei vandentiekio sistemų gamintoja kompanija UPONOR, atliepdama tvarumo principus, sprendimus diegia dviem kryptimis: efektyvina gamybą ir rinkai siūlo naujos kartos gaminius bei sprendimus. Jungtinės Tautos paskelbė 17 darnaus vystymosi tikslų, kuriuos pažangios įmonės 2015–2030 m. turi įdiegti savo veikloje. UPONOR kompanija, kurios dalimi yra ir Lietuvoje veikianti UAB UPONOR, kaip savo […]

Perkame būstą: ką reikia žinoti prieš pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį pas notarą

Perkame būstą: ką reikia žinoti prieš pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį pas notarą

Gyvenamojo nekilnojamojo turto (NT) pirkimas susideda iš keleto svarbių etapų, tačiau bene reikšmingiausias jų yra pagrindinės pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymas pas notarą. Kad šis procesas klostytųsi sklandžiai bei nekeltų nerimo, verta su juo susipažinti iš anksto. Ką reikėtų žinoti apie pagrindinę būsto pirkimo-pardavimo sutartį, komentuoja Edita Gudauskienė, NT plėtros bendrovės „Omberg“ pardavimų ir klientų patirčių vadovė. […]

Bus tvarkomas transporto mazgas Vievyje

Bus tvarkomas transporto mazgas Vievyje

Įsigaliojo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) sutartis dėl valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 39,110 km esančios skirtingų lygių sankryžos (Paparčių viaduko) ir aplinkinių kelių rekonstravimo. Sutarties vertė – 10,495 mln. eurų su PVM. Vadinamojo Paparčių viaduko būklė – prasčiausia valstybinės reikšmės kelių tinkle, kuriuo šiuo metu ribojama sunkiasvorio transporto priemonių […]

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras ruošia socialiai atsakingus ir verslius naujos kartos specialistus

Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras ruošia socialiai atsakingus ir verslius naujos kartos specialistus

Viena iš pagrindinių sėkmingo, ilgus metus išsilaikyti rinkoje siekiančio verslo krypčių – tvarūs, socialiai atsakingi ir etiški sprendimai. Visos šios vertybės labai svarbios ir statybų sektoriui, tad Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras siekia įgalinti jaunus žmones siekti etiškos lyderystės ir siūlo mokiniams atnaujintą socialinio verslumo programą. Kaip parodė pastarieji metai, pokyčiai vyksta itin sparčiai, […]

Ką daryti, kad nenusipirktumėt nesandaraus namo, ir kuo naudingas kontrolinis tyrimas

Ką daryti, kad nenusipirktumėt nesandaraus namo, ir kuo naudingas kontrolinis tyrimas

Laikas, kai namai perkami iš brėžinių, naudingas tik statytojams. Patiklių pirkėjų gali laukti ne tik dideli nusivylimai, bet ir piniginiai nuostoliai. Į vieną sandarumo tyrimo laboratoriją paskambino statytojas. Jis pastatė didelį 25 kotedžų kvartalą, kitąmet planuoja statybas ir tęsti, ir plėsti. Namams būtina atlikti sandarumo matavimus. Išgirdęs, kaip tai atliekama, kokie turi būti rodikliai, statytojas […]