„Luminor“ NT aukcione – objektai patraukliose miestų vietose

1

„Luminor“ NT aukcione – objektai patraukliose miestų vietose

Prasidėjo registracija į septintąjį „Luminor bank AS“ banko ir įmonių grupei priklausančių nekilnojamojo turto (NT) objektų aukcioną, kurį organizuoja tarptautinė NT konsultacijų bendrovė „Newsec“. Kovo 25 dieną įvyksiančiame elektroniniame aukcione bus parduodami 8 objektai už 667,2 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

„Luminor bank AS“ banko ir jo įmonių grupei priklausančio NT aukcione siūlomų objektų kainos svyruoja nuo 7,9 tūkst. iki 354,3 tūkst. eurų. Objektai yra išsidėstę po visą Lietuvą – 6-iose šalies savivaldybėse – tad yra sudaromos galimybės investuoti strategiškai gerose vietose už konkurencingą kainą“, – tvirtina Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Dalies objektų kainos, palyginus su ankstesniu aukcionu, buvo sumažintos iki 20 procentų. Paliekama galimybė norimą objektą įsigyti ir nelaukiant aukciono pradžios. Tokiu atveju pirkėjai turi papildomai sumokėti priemoką, siekiančią 10 proc. pradinės objekto kainos.

Didžiausia pradine kaina – 354,3 tūkst. eurų – šiame aukcione yra parduodamas Panevėžio centre esantis 1931 m. statytas ir 2003 m. rekonstruotas administracinės paskirties pastatas. Daugiau nei 1000 kv. m ploto objekte šiuo metu yra įsikūręs „Luminor“ klientų aptarnavimo skyrius. Respublikos gatvėje esantis pastatas pasižymi išskirtine architektūra – tai istorinis Lietuvos banko pastatas. Šalia jo yra Juozo Balčikonio gimnazija, Registrų centro padalinys, centrinis paštas, kino teatras „Garsas“ ir administracinio teismo rūmai.

„Tai išskirtinis pastatas matomoje ir patogų susitikimą turinčioje miesto vietoje. Nuosavu transportu atkeliavę žmonės gali pasinaudoti šalia pastato esančiomis parkavimo vietomis, tad potencialiam pirkėjui yra sudarytos puikios sąlygos vystyti veiklą“, – apibendrina „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Administracinės paskirties objektai taip pat parduodami Švenčionyse ir Molėtuose. Švenčionių centrinėje dalyje, Gedimino g., yra parduodamas 1940 metais iškilęs pastatų kompleksas, kurį sudaro 715,4 kv. m ploto administracinis pastatas bei bendrai daugiau nei 100 kv. m plotą užimantys du ūkiniai pastatai ir garažas. Komplekso pradinė 1 kv. m kaina siekia 95 eurus.

Molėtuose yra siūlomas pirkti 462 kv. m ploto pastatas, esantis pagrindinėje Vilniaus gatvėje, priešais miesto savivaldybę. Objekto pradinė 1 kv. m kaina siekia 132 eurus.

„Šie pastatai patrauklūs ir dėl savo patogios vietos, ir dėl infrastruktūros: juose įrengtos apsaugos sistemos, patalpos yra renovuotos, šalia objektų yra automobilių stovėjimo vietos“, – teigia J. Šilaikytė.

Pirkėjams taip pat bus pasiūlyti keli žemės sklypai. Brangiausias jų – 94,6 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) kainuojantis komercinės paskirties sklypas Marijampolės centre, netoli geležinkelio stoties, Sasnavos gatvėje. Jo plotas – 0,79 ha.

Šio objekto kaina, palyginus su paskutiniu aukcionu, yra sumažinta 20 procentų. Su šiuo objektu ribojasi dar du aukcione siūlomi 0,25 ha ploto žemės sklypai, tinkami komercinei veiklai vystyti. Kiekvieno šių sklypų kaina siekia po beveik 30 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Aukcione taip pat siūlomas Lubakos kaime (Elektrėnų sav.), netoli autostrados A1, esantis 5,9 ha žemės ūkio paskirties sklypas. Jo pradinė kaina siekia 10 tūkst. eurų.

Šiaulių rajone, Dainų kaime, už 7,9 tūkst. eurų (neįskantant PVM) siūlomi 4 besiribojantys gyvenamosios paskirties sklypai, tinkami mažaaukščių gyvenamųjų namų statybai, ir dalis inžinerinės paskirties sklypo. Jų bendras plotas sudaro 0,55 ha.

Registruotis į aukcioną galima iki kovo 24 dienos.

Apie „Newsec“:

„Newsec“ – tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, 1994 metais įkurta Švedijoje, veikianti septyniose Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse, kurios teikiamų paslaugų spektras apima visas komercinio NT paslaugų sritis. „Newsec“ tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose bei nuomojant ir parduodant komercinį NT, teikia NT valdymo paslaugas, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė teikia licencijuotos turto ir verslo vertinimo paslaugas, turi stambiau-sią rinkos tyrimų ir analitikos padalinį Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse. Visapusiškas teikiamų paslaugų paslaugų spektras užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę ir kompetenciją. „Newsec“ ekspertai dirba remdamiesi RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartais ir laikosi tokių nustatytų dar-bo principų kaip skaidrumas, atskaitomybė, tęstinumas ir stabilumas. Bendrovė taip pat yra BNP (Paribas Real Estate) aljanso narė.

Pranešimą paskelbė: Greta Jankaitytė, UAB „Gravitas Partners“

Rekomenduojame

Pokyčių planai Naujamiestyje: eismas lėtės, gatvės taps patogesnės pėstiesiems

Pokyčių planai Naujamiestyje: eismas lėtės, gatvės taps patogesnės pėstiesiems

Ramaus eismo sostinės Naujamiesčio rajone pilotinis projektas, pernai pradėtas nuo Naugarduko gatvės, bus tęsiamas – sausio 26 d. visuomenei bus pristatomi toliau planuojami pokyčiai. Jie apims Vytenio, T. Ševčenkos, Mindaugo ir kitas Naujamiesčio branduolio gatves.  Architektūros ir urbanistikos ekspertai atliko Naujamiesčio gatvių pritaikymo ramaus eismo zonai analizę, gyventojų apklausą ir parengė šių gatvių pertvarkymo koncepciją, […]

Buvę Lazdynų baseino statytojai įtraukti į Nepatikimų tiekėjų sąrašą

Buvę Lazdynų baseino statytojai įtraukti į Nepatikimų tiekėjų sąrašą

Vilniaus miesto savivaldybės prašymu, šiandien į Viešųjų pirkimų tarnybos sudaromą Nepatikimų tiekėjų sąrašą įtrauktos buvusios Lazdynų daugiafunkcio centro statytojos – pagal jungtinės veiklos sutartį su vėliau bankrutavusia įmone „Irdaiva“ dirbusios bendrovės „Montuotojas“, „Mitnija“, „HSC Baltic“ ir „Axis Power“. Tai reiškia, kad šios įmonės trejus metus negalės dalyvauti viešųjų pirkimų konkursuose. Pagal jungtinės veiklos sutartį veikusios […]

Koks bus skveras J. Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankirtoje?

Koks bus skveras J. Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankirtoje?

Utenos rajono savivaldybė yra paskelbusi skvero Utenoje, esančio tarp J. Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių, projekto konkursą. Konkursui buvo pateikti du darbai. Projektuojamas skveras yra prie judrios magistralinės J. Basanavičiaus gatvės ir vienos  krypties eismo  S. Dariaus ir S. Girėno gatvės, Utenos miesto centre. Sklypo plotas – 0,2517 ha.  Pagal Utenos miesto […]

„McDonald‘s“ atidarė naują restoraną Vilniuje

„McDonald‘s“ atidarė naują restoraną Vilniuje

Šį ketvirtadienį, sausio 21 d., atidarytas naujas „McDonald‘s“ restoranas Vilniuje. Lyderiaujantis greito aptarnavimo restoranų tinklas Lietuvoje pradeda veikti Karolinškių ir Pilaitės mikrorajonų sankirtoje. Inovatyvūs sprendimai bei griežti saugumo standartai leis šios miesto dalies gyventojams užsisakyti maisto saugiai ir patogiai „McDrive“, naudojantis „McDelivery“ paslauga, taipogi kaip ir kituose „McDonald‘s“ restoranuose – užsisakius restorano viduje maisto išsinešti. […]