Jei jūsų namuose dažnai lankosi žmonės – tikriausiai puikiai suvokiate geros sofos lovos svarbą. Miegoti ant nepatogios sofos svečiuose yra labai nemalonu, tad labai normalu, jog kiekvienas namų šeimininkas nori, jog pas jį viešintys svečiai puikiai išsimiegotų. Šiuo metu sofų lovų pasirinkimas yra išties didžiulis, tad ką reikia žinoti, kad išsirinkti išties tinkamą ir patogią?

Sofa-lova. Nuotrauka šaltinis: https://www.gintarobaldai.lt/svetaines-baldai/minksti-baldai/sofa-lova-109

Prieš skubant gerai įsitikinkite, kokia bus pagrindinė jūsų naujojo baldo funkcija. Jeigu jis bus naudojamas dažniausiai kaip sofa, o lovos funkcija bus naudojama tik ekstremaliais atvejais, gerai pagalvokite, ar išvis verta tokį baldą pirkti. Tokiu atveju jums dažniausiai yra reikalinga paprasčiausia sofa, kuri kainuos daug mažiau, negu brangus daugiafunkcinis baldas. Labai retai baldų gamintojai gerai suderina abiejų funkcijų patogumus, tad jeigu sofa lova turi gerą čiužinį, greičiausiai ji nebus patogi kasdieniniam sėdėjimui. Jeigu norite užtikrinti maksimalų patogumą, gerai pagalvokite, kas jums yra svarbiau ir ar jums išvis reikia daugiafunkcionalumo šioje situacijoje.

Jei esate tikri, kad jums reikalinga sofa lova – gal dėl to, kad ant jos dažnai miegos svečiai arba teks miegoti jums patiems, pasirinkite tokią sofą lovą, kuri skiria daugiau dėmesio miego patogumui. Baldo mechanizmai turi būti tvirtos konstrukcijos, paprasti. Rasti geriausią pasirinkimą galite pasidomėję gamintojais ir jų reputacija, nes pačiam atskirti kokybišką konstrukciją nuo blogos yra išties sunku. Jei šį žingsnį atliksite gerai, užtikrinsite ne tik baldo patogumą, bet ir ilgaamžiškumą.

Ant sofos lovos niekada gerai neišsimiegosite jei neturėsite gero, kokybiško čiužinio. Tai yra svarbiausia, jeigu naudojate baldą kaip lovą kiekvieną dieną. Gerai miegosite tik pasirinkę kuo storesnį, spyruoklinį čiužinį. Būtent tokie čiužiniai yra patys patvariausi ir patogiausi kasdieniniam naudojimui. Įsitinkite, kad čiužinys yra pakankamai storas, o jo plotis nėra platesnis už sofos plotį, ir tikrai miegosite puikiai kiekvieną naktį.

Kaip ir prieš perkant bet kokį kitą baldą, gerai žinokite savo kambario bei baldo, kurį pirksite, matmenis. Labai dažna pirkėjų klaida yra neapdairumas, kai nusipirkę naują baldą namų šeimininkai neapskaičiuoja, kiek jis užims vietos, kai bus išskleistas kaip lova. Gerai žinokite sofos lovos dydį visais įmanomais atvejais ir tada baldas netrukdys laisvai judėti po patalpą.

Gerą sofą lovą rasite tik pabandę ant jos pasėdėti baldų parduotuvėje. Taip žinosite, ar baldas tinka būtent jums bei namiškiams. Atsiminkite, kad sofą lovą naudosite ilgą laiką, tad gerai išbandykite atsigulti visais įmanomais būdais, visai kaip tai darysite namuose. Taip žinosite visus baldo pliusus bei minusus ir nuspręsite ar verta jį nusipirkti. Jei vadovausitės šiais kriterijais, be jokio vargo rasite sofą lovą, kuri puikiai tiks jūsų namams

 
ID: 1902091   2018 08 16

Kiti skelbimai:
 
Blykstė Metz 36 AF-5 digital Sony
 
Huawei MediaPad M2 planšetinis kompiuteris 8“ LTE
 
Beko BIE24301W elektrinė orkaitė
 
Rock Band: The Beatles (Solus) X360 žaidimas