Jau šį savaitgalį Kaune – net dvi parodos išmaniems ir jaukiems namams

Jau šį savaitgalį Kaune – net dvi parodos išmaniems ir jaukiems namams

Jau šį savaitgalį – balandžio 5-7 dienomis – visus svajojančius atsinaujinti ar statančius savo namus, norinčius pagyvinti namų interjerą, susikurti jaukias ir patogias lauko erdves ar ieškančius modernių ir stilingų interjero dekoro elementų, į Kauno „Žalgirio“ areną apsilankyti pakvies net dvi parodos –  atsinaujinęs „Namų pasaulis“ ir nauja interjero paroda „INSIDE“.

Naujiena Kaune – interjero paroda Jūsų namų jaukumui

Šis pavasaris Kaune, visus interjero srities mylėtojus pasitiks džiugia naujiena – kartu su paroda „Namų pasaulis 2024“ pirmą kartą duris atvers ir nauja interjero paroda „INSIDE 2024“.

Parodoje „INSIDE 2024“ pirkėjų lauks patogūs ir kokybiški baldai, apšvietimo sprendimai, išskirtiniai kilimai, žvakės ir žvakidės, unikalūs namų kvapai, vienetiniai paveikslai ir kiti meno kūriniai. Pirkėjai šioje interjero parodoje galės įsigyti plataus spektro namų tekstilės gaminių – patalynės, užuolaidų, antklodžių, čiužinių ir kitų interjerą papildančių ir jaukumą kuriančių tekstilės produktų.

Parodoje „INSIDE 2024“ lankytojų lauks daugiau nei penkios dešimtys Lietuvoje ir užsienyje žinomų prekių ženklų – nuo didelių gamintojų iki kūrėjų ir menininkų. Lankytojai čia galės įsigyti išskirtinius baldus iš natūralios medienos, unikalius šviestuvus, natūralaus audinio namų tekstilės gaminius, vienetinius kilimus bei kitus interjero dekoro elementus.

Net dvi parodos dienas – penktadienį ir šeštadienį – į seminarus dizaineriams ir kiekvienam lankytojui kvies „Blank Page“ dizaino akademija. Balandžio 5-tąją „Blank page“ akademija kvies į seminarą interjero dizaino profesionalams ir kvies diskutuoti tema „Kas „kuria“ profesionalų interjero dizainerį?“.

Šeštadienį (balandžio 6-tąją), nemokamame ir atvirame seminare „Blank Page“ akademijos komanda pristatys svarbiausius principus, kuriant  namų interjerą savo pranešime tema „Kokybiškas namų interjeras – ką turite žinoti“.

Interjero parodoje „INSIDE 2024“ netruks ir interjero mylėtojams bei profesionalams aktualių ir vertingų renginių – antrinio dizaino studijos „CooCoo“ organizuojamos tvarumo dirbtuvės – pamoka. Pamokos metu, lankytojai turės progą pamatyti ir išmokti, kaip nusidėvėjęs ar pabodęs baldas gali būti prikeltas naujam gyvenimui.

 

Atsinaujinęs „Namų pasaulis 2024“ – nauja, tvaru, išmanu

Atsinaujinusioje parodoje „Namų pasaulis 2024“ lankytojų lauks naujausi ir moderniausi namų įrengimo sprendimai bei nemokamos ekspertų konsultacijos apie rinkos naujienų pritaikymą šiandieniniuose būstuose. Šių metų parodoje, skiriamas išskirtinis dėmesys tvarioms idėjoms buičiai, padedančioms naudoti atsinaujinančios energijos šaltinius, taupyti ir tausoti resursus. Parodoje „Namų pasaulis 2024“ dalyvausiančios įmonės pristatys ir išmaniausius savo produktus ir teikiamas paslaugas namams – technologinius sprendimus, ne tik palengvinančius buitį, bet ir padedančias spręsti rutinines problemas, taupančias laiką ir pinigus.

Pirmąją parodos dieną – balandžio 5-tąją – tradiciškai duris atvers Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojama konferencija „Gervė 2024“. Tai – kasmetinė verslo konferencija, skirta investuotojams, statytojams, nekilnojamojo turto vystytojams, pramonės sektoriaus atstovams bei kitiems su statybų ir nekilnojamojo turto sektoriumi susijusiems verslams. Konferencijos metu, bus aptariamos sektoriui aktualiausios temos: statybų reglamentavimo klausimai, pokyčiai nekilnojamojo turto rinkoje, aukštųjų technologijų taikymas statybų srityje.  Šeštadienį – balandžio 6-tąją – lankytojai kviečiami į „JUDA nekilnojamasis turtas“ organizuojamą diskusiją itin aktualia tema „Ar geras laikas pirkti būstą ir kaip nepadaryti klaidos perkant?“.

Visas tris parodos dienas, VIP salėje ir renginių zonoje parodos lankytojų lauks beveik dvi dešimtys renginių – seminarų, pranešimų, diskusijų namų įrengimo, inovacijų buityje, naujų idėjų ir sprendimų temomis.

Atsinaujinusioje parodoje „Namų pasaulis 2024“ bus galima rasti daugiau nei šimtą Lietuvoje ir pasaulyje pripažintų prekės ženklų ir juos atstovaujančių specialistų, kurie suteiks visą reikalingą informaciją apie pristatomus produktus bei nemokamos asmeninės konsultacijos metu padės išsirinkti tinkamiausius sprendimus kiekvienam būstui.

Savaitgalis vienas – o parodos Jūsų namų patogumui ir jaukumui – laukia net dvi. Susipažinkite su namų srities naujienomis ir technologijomis, įsileiskite naujas interjero madas ir spalvas į savo kasdienybę – jau balandžio 5-7 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje, parodose „Namų pasaulis 2024“ ir „INSIDE 2024“. Daugiau informacijos apie parodas sužinoti ir bilietus įsigyti, galite paspaudus šią nuorodą.

Pranešimą paskelbė: Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras”

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
4 patarimai, kaip turėti gražų ir tvarkingą kiemą, prie jo dirbant mažiau

4 patarimai, kaip turėti gražų ir tvarkingą kiemą, prie jo dirbant mažiau

Gerai prižiūrimas kiemas dažnam asocijuojasi su daugybe ravėjimui, genėjimui ir laistymui praleistų valandų. Tačiau Akmenys.lt atstovas Ignas Endriukaitis šypsodamasis tikina, kad kankintis kieme tikrai nėra privaloma. Pasak jo, strategiškai planuodami ir priimdami teisingus sprendimus, galite sukurti itin jaukią kiemo erdvę, kurioje poilsis užims daugiau laiko nei jos priežiūra ir tvarkymas.  Geotekstilė piktžolių kontrolei Vienas didžiausių kiemo […]


Kultūros dieną Kaunas pasitinka su ypatinga ambicija: išduotas leidimas M. K. Čiurlionio koncertų centro statybai

Kultūros dieną Kaunas pasitinka su ypatinga ambicija: išduotas leidimas M. K. Čiurlionio koncertų centro statybai

Kaunas demonstruoja lyderystę įgyvendinant nacionalinės reikšmės projektus. Stadionas – sėkmingai funkcionuoja, netrukus bus atvertas ir pirmasis šalyje mokslo muziejus, o per artimiausius kelerius metus kairiajame Nemuno krante turi iškilti aukščiausių standartų kultūros renginių erdvė – M. K. Čiurlionio koncertų centras. Objektui išduotas statybos leidimas, ruošiamasi skelbti tarptautinį rangos konkursą. Unikalus architektūros kūrinys „Simboliška, kad su […]


Karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos – tai vertybinis objektas tiek EIKA grupei, tiek visai Lietuvai

Karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos – tai vertybinis objektas tiek EIKA grupei, tiek visai Lietuvai

2022 m. IV-ą ketvirtį pradėtos karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos ir jau atiduotos į Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos rankas. Projektą įgyvendino UAB EIKA grupei priklausančios įmonės UAB „Partnerystės projektai keturi“ ir UAB „Samogitia miestelis“. Netrukus 7,8 ha teritorijoje įsikurs vienas jauniausių kariuomenės vienetų – „Žemaitijos“ brigados Kunigaikščio Marginio pėstininkų batalionas. Bataliono dydžio karinio miestelio […]


Senos statybos daugiabučių griovimas: kas lauktų šio nekilnojamojo turto savininkų?

Senos statybos daugiabučių griovimas: kas lauktų šio nekilnojamojo turto savininkų?

Advokatų kontoros „Marger“ vyresnysis teisininkas, advokatas Egidijus Matonis Visuomenėje verda diskusijos dėl gyventojų atsakomybės už jiems priklausančius statinius bei dėl to, ką daryti su senos statybos daugiabučiais pastatais. Svarstoma apie nedidelės dalies daugiabučių namų, kurie yra avarinės būklės, griovimą. Kas lauktų šio nekilnojamojo turto (NT) savininkų bei kaip teisiškai galėtų būti išspręstas šis NT rebusas? […]


Balandžio pabaigoje Vilniuje vyks pagrindinė šalies statybų sektoriaus paroda „Resta 2024“: ko tikėtis joje šiemet?

Balandžio pabaigoje Vilniuje vyks pagrindinė šalies statybų sektoriaus paroda „Resta 2024“: ko tikėtis joje šiemet?

Paskutinį balandžio savaitgalį, 25–27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė specializuota statybų tematikos paroda Baltijos šalyse, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą. […]


Įsibėgėja kelio Molėtai-Utena rekonstrukcija: išardyta 15 tūkst. tonų senos kelio dangos

Įsibėgėja kelio Molėtai-Utena rekonstrukcija: išardyta 15 tūkst. tonų senos kelio dangos

Kovo pradžioje „Via Lietuva“ inicijuoti blogiausios šalyje kokybės magistralinio kelio A14 Vilnius-Utena rekonstrukcijos darbai įgauna pagreitį. Per mėnesį netoli 30 km siekiančioje atnaujinamo kelio atkarpoje jau atlikta 70 proc. visų paruošiamųjų darbų, išardyta 10 km ilgio betoninio kelio atkarpa.  Kovo 7 dieną kelio rekonstrukcijos darbai vienu metu buvo pradėti keliose Molėtai-Utena kelio vietose. Šiuo metu […]