Įsigyta buvusio banko „Snoras“ centrinė būstinė Vilniuje

Įsigyta buvusio banko „Snoras“ centrinė būstinė Vilniuje

Š.m. rugpjūčio 25 dieną buvo parduotas žlugusio banko „Snoras“  centrinės būstinės pastatas Vilniuje.

Pastato pirkėjas UAB „Alsana“ yra Lietuvoje ir Kinijoje veikiančios Kinijos ir Europos paslaugų verslui asociacijos (CEBSA) narys. „Alsana“ savininkas Kinijos Liaudies Respublikos pilietis, verslininkas ponas Wang Zhanbiao informavo CEBSA prezidentą Gintautą Babravičių, kad sėkmingai baigtas svarbus derybų etapas ir sandoris užregistruotas Nekilnojamojo turto registre.

Sandorio suma – 5 milijonai eurų, informuojama, kad į pastato renovavimą bus investuota papildomai apie 3 milijonus eurų.

Babravičius taip pat pasidžiaugė, kad ne vienerius metus pardavinėjamas pastatas Vilniaus Naujamiestyje galiausiai sulaukė investuotojo. Pagal pirminius investicinius planus pastate bus įrengtas verslo centras.

„Man ypač džiugu pabrėžti, kad investuotojas yra susijęs su Kinijos Liaudies Respublikos pietuose, Guangdongo provincijoje, veikiančia mūsų partnerio „Tianan Cyber Park Group“ veikla, valdančia 17 komercinių zonų 11-oje Kinijos miestų.. Ši pavasarį CEBSA kvietimu Guangdongo provincijoje, Fošano mieste lankėsi Lietuvos savivaldybių atstovų ir verslininkų delegacija, „Tianan CPG“ konferencijų centre vyko forumas, kurio metu buvo pristatytos verslo perspektyvos Lietuvoje, aptariamos investicijų į Lietuvą ir Lietuvos įmonių produkcijos eksporto galimybės. „Neabejoju, kad CEBSA prisistatymas ir konferencija turėjo įtakos ir šios investicijos paskatinimui“ – teigia CEBSA prezidentas G. Babravičius.

Ponas Wang Zhanbiao jau ilgą laiką vykdo veiklą Lietuvoje, šis sandoris buvo planuojamas bei įvykdytas bendradarbiaujant su įvairiais nekilnojamojo turto patarėjais, teisininkais, kitais specialistais.

Šiais metais CEBSA yra įgyvendinusi jau tris Lietuvos verslo misijas Kinijoje.

Apie CEBSA

Kinijos ir Europos paslaugų verslui asociacija  (angl. China-Europe Business Services Association – CEBSA) buvo įsteigta 2016 m. siekiant skatinti verslo kontaktus tarp Kinijos Liaudies Respublikos ir Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos verslo, išnaudoti Lietuvos geografinę padėtį, infrastruktūros potencialą ir suteikti būtiną informaciją verslo kontaktų plėtojimui. Asociacijos nariais gali būti Lietuvos verslo, savivaldybių ar valstybės įmonės siekiančios pritraukti investicijas bei Kinijos verslo atstovai besidomintys verslo perspektyvomis Lietuvoje ir ES šalyse.

Rekomenduojame

Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rastos atliekos bus sutvarkytos

Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rastos atliekos bus sutvarkytos

Pietinėje Vilniaus miesto dalyje, netoli oro uosto, UAB „SIRIN Development“ vystomo Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rasta asbesto turinčių gaminių (šiferio) atliekų.  Atliekos aptiktos atliekant pamatų rengimo darbus ir tvarkant teritoriją. Apie sklype užkastą didelį atliekų kiekį (apie 7 000 – 10 000 tonų) pranešta atsakingoms institucijoms, jos bus priduotos tokias atliekas turintiems teisę tvarkyti atliekų […]

Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų paroda

Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų paroda

Socialinių mokslų kolegija (SMK) kviečia į Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų parodą. Darbai eksponuojami SMK patalpose Nemuno g. 2, Klaipėdoje. Fizinė ekspozicija veiks nuo gegužės 5 d. iki gegužės 19 d., darbo dienomis nuo 12 iki 16 val. Konkursiniai projektai visuomenei pristatomi ir virtualioje erdvėje. Su darbais galite susipažinti interneto puslapyje www.Holaxy.com. […]

Vilnius siūlo priemones sklandesnei konversijai 

Vilnius siūlo priemones sklandesnei konversijai 

Vilniaus meras Remigijus Šimašius kreipėsi į premjerę Ingridą Šimonytę  ir Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, prašydamas kritiškai įvertinti siūlomas Žemės įstatymo pataisas. Nekilnojamojo turto vystytojams už galimybę naudoti valstybinę žemę gresia papildomi mokesčiai, o tai iš esmės gali paralyžiuoti miestų plėtrą ir pramoninių objektų konversiją, reikšmingai išauginti nekilnojamojo turto kainą.   Pasak R. Šimašiaus, miestuose valstybinė žemė […]

„PENOSIL“ klijai įvairiems darbams ir oro sąlygoms

„PENOSIL“ klijai įvairiems darbams ir oro sąlygoms

Nuo konstrukcijų tvirtinimo ir statybinių plokščių montavimo iki grindlenčių ar veidrodžių tvirtinimo – klijavimas dažnai yra vienintelis būdas sujungti medžiagas. Šiuolaikiniai klijų gamintojai siekia ne tik užtikrinti kuo geresnį sukibimą, bet ir nuolat ieško sprendimų, gerinančių produktų atsparumą oro sąlygoms bei mažinančių kenksmingumą aplinkai. Naujos kartos klijai yra paprastesnis, greitesnis, švaresnis, tylesnis ir pigesnis sprendimas, […]