Ir Lietuvoje yra žemų kainų

1

Ir Lietuvoje yra žemų kainų

Nuolat kalbama apie kainas. Deja, dažnai iš neigiamos pusės. Maisto produktai, drabužiai ir kiti reikmenys kartais atrodo pernelyg brangūs. Kiekvienas kaip išmano tvarko savo finansų reikalus. Būna nuosmukių, būną pakilimų… Iš naujo pažvelgti į finansus reikia ir kuriant verslą. Tuomet interesų sritis išplatėja, vienu iš svarbių punktų tampa Elektrum Lietuva kainos ir kiti su elektros energija susiję klausimai.

Elektros kaina – sudėtinga visuma
Elektrum Lietuva kainos ir informacija apie jas atskleidžia štai tokią tiesą: tarifus nurodantys skaičiai suraitomi ne bet kaip. Energijos gamyba ir tiekimas – nemažai procesų, kurie yra veikiami tokių faktorių kaip perdavimo pajėgumai ar hidrologinė situacija.

Kaina yra sudėtinga visuma. Tai ne atskiri skaičiai, o visa matematikos ir ekonomikos aplinka. Tarifų klausimas gali būti skaidomas į įvairiausius punktus, dominančius tiek pačius elektros tiekėjus, tiek vartotojus.

Noras sutaupyti
Ieškant būdų, kaip įmonė galėtų sutaupyti, atkreipiamas dėmesys į nepriklausomus energijos tiekėjas. Kartu sudomina ir Elektrum Lietuva kainos, kurių patrauklumą įrodo penkių planų pasiūla. Rinkoje yra įvairaus dydžio įmonių, užsiimančių skirtingų sričių produktų gamyba ir paslaugų teikimu, tad kiekvienai iš jų reikalingi individualūs sprendimai.

Noras sutaupyti puikiai suprantamas. Juk pelną viršijančios išlaidos – tikrai ne tai, kas užtikrina įmonės augimą.

Protingi sprendimai
Ką tik paminėti energijos tiekimo planai yra protingų sprendimų pavyzdys. Bandymas sutaupyti – logiškas veiksmas, bet naudingas jis ne visada. Juk nesirenkate mažo dvidurio automobiliuko, jeigu jūsų šeima didelė ir dažnai keliaujate. Neperkate pigiausios duonos, jei kažkada ją išbandėte ir skonis nepatiko. Taip ir elektros tiekėjo nesirinktumėte vien pagal tarifus. Svarbu, kad elektra būtų tiekiama užtikrintai, nes nuo to priklauso įmonės procesų produktyvumas.

Elektrum Lietuva Kainos protingu sprendimu laikomos dėl apgalvotos elektros energijos pasiūlos. Orientuojamasi ne į vieną verslo grupę. Nepriklausomas tiekėjas stengiasi taikyti tokius planus, kurie tiktų tiek pradedantiems verslą, tiek sėkmingai jį vystantiems ne vienus metus.

Atradus Elektrum Lietuva kainos pasiūlymus padaugėja optimizmo. Kodėl? Ogi todėl, kad imama suprasti vieną dalyką: ir Lietuvoje yra žemų kainų. Labai svarbu, kad tarifų optimalumas ir kokybiškas tiekimas – tai, kas profesionaliai suderinama. Patirtis ir modernūs sprendimai veikia kartu, o vartotojai sumažėjusias išlaidas skaičiuoja be neigiamų emocijų.

Startuoja mažoji renovacija: priimamos paraiškos šilumos punktų ir šildymo sistemų modernizavimui

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas mažajai renovacijai. Nuo š. m. lapkričio 21 d. BETA priima paraiškas daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui.   Paraiškas gali teikti daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdytojai, savivaldybės energinio efektyvumo didinimo programos įgyvendinimo administratoriai, šilumą tiekiančios įmonės, taip pat kiti asmenys, įgalioti daugiabučio […]

  Straipsniai »

Vagių darbą galima apsunkinti: koks namų užraktas juos atbaidys

Tyrimas parodė, kad spynos Baltijos šalių žmonėms – pati svarbiausia fizinė namų apsauga. Lyginant su Latvija ir Estija, mūsų šalyje daugiausiai – 45 proc. – gyventojų namus ir juose esantį turtą saugo spynomis. Taip elgiasi 44 proc. latvių ir 40 proc. estų. Skaičiai rodo, kad miestiečiai mūsų šalyje labiausiai bijo vagysčių, o ne kitų nelaimių, […]

  Straipsniai »

Panevėžys priima dovaną – stoties projektą

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė, kad būtų sudaryta paramos sutartis su UAB „Baltisches Haus“. Bendrovė parengs ir miestui dovanos naujos autobusų stoties techninį projektą, užsiims statybų priežiūra. Nauja stotis bus statoma pagal vieno žymiausių Lietuvos architektų, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rolando Paleko projektą. Taip ši Savanorių aikštės teritorija miesto centre taps reprezentatyvia, patrauklia […]

  Straipsniai »

Perkūnkiemyje pradedamas procesas dėl žemės sklypų paėmimo vaikų darželio statybai

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktorius Laimonas Čiakas pradėjo Vilniaus miesto Perkūnkiemio mikrorajone vaikų darželiui statyti reikalingų žemės sklypų paėmimo visuomenės poreikiams procedūrą. Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus įsakymu patvirtintas visuomenės poreikiams reikalingų žemės sklypų sąrašas, ir, atsižvelgiant į Vilniaus miesto teritorijos tarp Gabijos g. ir Ukmergės pl. detalųjį planą, visuomenės poreikiams bus paimti […]

  Straipsniai »