Įmonių verslo procesų valdymas

1

Įmonių verslo procesų valdymas

Nepriklausomai nuo įmonės dydžio joje vyksta verslo procesai, kuriuos svarbu tinkamai suvaldyti, jei nori rinkoje išlikti pirmas ir konkurencingas.

Įmonių verslo procesų valdymas labai svarbu, kai norima pateikti tinkamus pasiūlymus klientams, tiksliai apskaičiuotas sąmatas, darbų atlikimo terminus, tikslingai paskirstyti darbo jėgą bei įrenginių apkrovimą.

Šiems procesams suvaldyti gali būti naudingi TerraIT kuriami ir tobulinami produktai – įvairios verslo valdymo sistemos. Jas galima taikyti įvairaus pobūdžio įmonėms, kadangi ši sistema turi daugybę modulių, lengvai pritaikomų įmonių veikloje, susiejamų su jau naudojamomis programinėmis įrangomis.

Terraproject projektų valdymo sistema sukurta įmonėms atliekančioms projektines paslaugas. Ji gali būti taikoma tiek paslaugų, tiek statybų sektoriuje, retesniais atvejais gamybos sektoriuje.

Sistema valdyti įmonių procesus padeda dėl to, kad gali suklasifikuoti projektus pagal tam tikrus požymius, naudoja šablonus rengiant analogiškus dokumentus, suteikia priėjimą prie duomenų tik priskirtiems darbuotojams, kurie gauna jungimosi slaptažodį. Naudojimas šios sistemos yra patogus, kadangi duomenys suvedami kiekvieną kartą tuo pačiu principu.

Projektų valdymo sistema turi daugybę moduliu, kuriuos įmonių vadovai gali pasirinkti pagal poreikį:

  • Aktavimų valdymas;
  • Ataskaitų valdymas;
  • Darbuotojų valdymas;
  • Klientų valdymas;
  • Konkursų valdymas;
  • Projektų valdymas;
  • Sandėlio valdymas ir kiti.

Ši valdymo sistema sukuria didelę pridėtinę vertę įmonės veiklai, kadangi: sistema gali sukurti mobilias darbo vietas, tam reikalingas tik interneto ryšys, leidžia peržiūrėti duomenis reikiamu momentu ir priimti operatyvius sprendimus, sumažina rankinio darbo ir klaidų įvedimo tikimybę. Užtikrinamas kokybiškas klientų bei užsakymų valdymas, galimybės sistemoje priskirti atsakomybes darbuotojams.

Kokybiškas ir operatyvus įmonių verslo procesų valdymas užtikrina galimybes operatyviai reaguoti į rinkoje vykstančius pokyčius, pateikti optimaliausius sprendimus ir taip išlikti lyderių gretose.

 

 

Rekomenduojame

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Harmoninga poilsio oazė aplink namus, jaukiai įrengta lauko terasa ar apželdintas svajonių sodas – šylant orams šios temos vis aktualesnės tarp naujakurių ir norinčių atnaujinti savo kiemus. „InoWood“ kraštovaizdžio specialistai įvardijo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiant aplinką šiltajam sezonui bei, kokius naujus sprendimus siūlo gamintojai. Planavimas ir praktiški sprendimai  Norintiems atnaujinti aplinką – apželdinti […]

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Saulius Skrodenis Polistireninio putplasčio asociacijos prezidentas Kodėl naujų gyvenamųjų namų fasadai ilgai džiugina akį, o renovuojamų daugiabučių dažnai ima ir pažaliuoja? Pažaliuoja dėmėmis, dryžiais ar taškais, kurie ilgainiui vis labiau bado akis ir menkina renovacijos teikiamą naudą. Atsakymas labai paprastas. Šiltinant senus daugiabučius ir siekiant tai padaryti už kuo mažesnę kainą, jų fasadams dažniausiai naudojamos […]

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]