Į pagalbą ateina konsultantai

1

Į pagalbą ateina konsultantai

Ar žinot, kuom gali būti naudingi verslo procesų valdymo konsultantai?

Ogi kai nusprendžiat, kad tai būti daugiau nebegali. Įmonės vidaus padaliniams sunku susikalbėti, gamybos ar paslaugų teikimo procesas nuolat stringa. Klientai skundžiasi dėl vėluojančių įvykdyti užsakymų ar įvykdytų su broku.

Kai norit dėti tam tašką pats laikas pasidomėti apie įmonės procesų optimizavimą ir susirasti šios srities konsultantą dirbantį visoje Lietuvoje. Iprocess.lt Jums pasiūlys puikių sprendimų.

Atvykę į įmonę konsultantai atliks veiklos analizė. Kuri atskleis bendrovės procesų valdymo skaudulius. Ir tai tikrai gali būti skausminga išgirsti tyrimo ataskaitą. Dažnai tiek pačiam vadovui, norinčiam pokyčių, tiek visam kolektyvui kyla pasipriešinimas. Nes pasiūlyti sprendimai reiškia išėjimą iš komforto zonos.

Konsultantai atlikę įmonės veiklos analizę padeda įgyvendinti tikrus pokyčius. Į atskirus, įmonėje vykstančius, procesus pažvelgia kaip į sistemą, taip aiškiai išsigryninami procesų trukdžiai.

Atskiriems procesams priskiriami šeimininkai. Vadovui nebelieka atsakomybės už ne laiku įgyvendintą užsakymą. Ji pereina proceso šeimininkui atsakingam už užsakymo pateikimą klientui. Tokiu būdu apibrėžiamos darbuotojų atsakomybės ir jų ribos.

Svarbus konsultanto darbas atliekant įmonės procesų optimizavimą yra mato įvedimas. Tai būtina atlikti tam, kad žinotų kiek užtrunka atlikti kiekvieną iš proceso sūdomąją dalį. Dėl to ateityje bus galimybė suskaičiuoti kiek laiko užtrunka įvykdyti užsakymą. Ir jis negali būti įvykdytas greičiau ar ilgiau. Priešingu atveju reikia perskaičiuoti mato vienetus.

Pradėjus įgyvendinti verslo procesų optimizavimo specialistų sudarytus planus, pirmi rezultatai pradeda matytis jau po trijų mėnesių. Atsiranda sklandus darbų perdavimas iš vieno įmonės padalinio į kitą. Darbai užtrunka atlikti konkretų laiko tarpą, paslaugos ar gamybos proceso paskutinėje grandyje darbuotojai gali planuotis kada prekė ar paslauga bus perduota klientui.

Kas maloniausia, kad džiaugiasi ne tik vadovas, padidėjusiais pardavimais, bet ir darbuotojai, nes visiems aiškios atsakomybės ribos.

 

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Kūrybinė studija „Brazzi” imasi statybos projekto: iškils kūrybinėms industrijoms skirtas pastatas

Kūrybinė studija „Brazzi” imasi statybos projekto: iškils kūrybinėms industrijoms skirtas pastatas

Centrinėje sostinės dalyje, prie pat Dariaus ir Girėno bei Tūkstantmečio g. sankryžos, kūrybinė studija „Brazzi” planuoja naujo pastato statybas. Kūrybinėms industrijoms skirtų studijų ir biurų centro plotas sieks apie 2.000 kv.m., o bendros investicijos – 5 mln. eurų. „Brazzi” įkūrėjas ir fotografas Tomas Brazinskas dalinasi, kad prieš septynerius metus atsiradusi „Brazzi” fotostudija Naujamiestyje buvo tik […]


Dizainerių patarimai: kaip atnaujinti namus neviršijant biudžeto?

Dizainerių patarimai: kaip atnaujinti namus neviršijant biudžeto?

Būsto atnaujinimas dažnai yra suvokiamas kaip didelis projektas, reikalaujantis nemažų finansinių ir laiko investicijų. Ekspertai pataria, kada vertėtų pradėti galvoti apie būsto atnaujinimą,  kaip sutaupyti remonto metu ir pabrėžia, kad svarbu iš anksto numatyti 10-20 proc. sumos netikėtoms išlaidoms. Birželio 21 d., 2024. Būsto atnaujinimas dažnai reikalauja didelių investicijų, todėl tampa vis dažnesne paskolos ėmimo […]


Šiuolaikinio biuro patrauklumas: kokius lūkesčius jam šiandien kelia verslas?

Šiuolaikinio biuro patrauklumas: kokius lūkesčius jam šiandien kelia verslas?

Ekonominiai ir geopolitiniai iššūkiai, pandemija bei žaliasis kursas pastaruoju metu gerokai keitė komercinių verslo patalpų poreikius. Dar visai neseniai populiarios buvo didelės atviros erdvės, talpios konferencijų salės, o vėliau patiems biurams grėsė ištuštėjimas, nes visi persikėlė dirbti nuotoliu būdu. Tačiau dabar verslo prioritetai kinta, prie jų prisitaiko ir komercinio nekilnojamojo turto (NT) vystytojai. Ką šiandien […]


„Citus“ ekspertai: 10 tūkstančių laukiančiųjų Euribor mažėjimo. Būsto rinkos scenarijai – galimybių langas ar augančios temperatūros rizika?

„Citus“ ekspertai: 10 tūkstančių laukiančiųjų Euribor mažėjimo. Būsto rinkos scenarijai – galimybių langas ar augančios temperatūros rizika?

Birželio pradžioje Europos centrinis bankas paskelbė mažinantis Euribor bazinių palūkanų dydį 25 baziniais punktais (0,25 proc.). Kūrybiškų NT projektų ir vietokūros kompanijos „Citus“ analitikai skaičiuoja, kad gerėja būsto įperkamumas: tiesą sakant, ne tiek dėl sumažėjusių palūkanų, kiek per pastaruoju metu sparčiai augusio darbo užmokesčio. Ką šie pokyčiai reiškia didžiųjų Lietuvos miestų būsto rinkoms ir ko […]


Ekspertai: augant konkurencijai, svarbiausia tampa iki pat projekto pabaigos išlaikyti sutartas jo vykdymo sąlygas

Ekspertai: augant konkurencijai, svarbiausia tampa iki pat projekto pabaigos išlaikyti sutartas jo vykdymo sąlygas

Generalinė statybų rangovė UAB „RNDV Statyba“ audituotais duomenimis pernai pajamas išaugino 64 proc. iki 18,9 mln. eurų. Įmonės vadovas Rolandas Kasperavičius sako, jog dėl susiklosčiusių ekonominių aplinkybių investicijos į statybas pasirenkamos išrankiai, o atsiperkamumo potencialą vis dar išlaiko aukščiausios kokybės, paklausos neprarandantys, patrauklūs gyvenamosios ir pramonės statybos objektai. „Nors praėjusiais metais mūsų pajamos augo net […]


Prieš ilgąjį savaitgalį –  patarimai kepsninių entuziastams

Prieš ilgąjį savaitgalį – patarimai kepsninių entuziastams

Planuojant savaitgalio išvyką ar atostogas su šeima bei draugais tenka nemažai rūpesčių. Retas kuris pasirūpina ne tik užkandžiais, gėrimais ir muzika, bet ir pirmosios pagalbos priemonėmis. Deja, draudimo bendrovės „If“ duomenys rodo, kad planuojant išvykas ar pasibuvimus lauke derėtų pasirūpinti ne tik pleistrais ar būtiniausiais vaistais, bet ir priešgaisriniu gesintuvu.   Gaisras gali įsiliepsnoti net […]