Į pagalbą ateina konsultantai

1

Į pagalbą ateina konsultantai

Ar žinot, kuom gali būti naudingi verslo procesų valdymo konsultantai?

Ogi kai nusprendžiat, kad tai būti daugiau nebegali. Įmonės vidaus padaliniams sunku susikalbėti, gamybos ar paslaugų teikimo procesas nuolat stringa. Klientai skundžiasi dėl vėluojančių įvykdyti užsakymų ar įvykdytų su broku.

Kai norit dėti tam tašką pats laikas pasidomėti apie įmonės procesų optimizavimą ir susirasti šios srities konsultantą dirbantį visoje Lietuvoje. Iprocess.lt Jums pasiūlys puikių sprendimų.

Atvykę į įmonę konsultantai atliks veiklos analizė. Kuri atskleis bendrovės procesų valdymo skaudulius. Ir tai tikrai gali būti skausminga išgirsti tyrimo ataskaitą. Dažnai tiek pačiam vadovui, norinčiam pokyčių, tiek visam kolektyvui kyla pasipriešinimas. Nes pasiūlyti sprendimai reiškia išėjimą iš komforto zonos.

Konsultantai atlikę įmonės veiklos analizę padeda įgyvendinti tikrus pokyčius. Į atskirus, įmonėje vykstančius, procesus pažvelgia kaip į sistemą, taip aiškiai išsigryninami procesų trukdžiai.

Atskiriems procesams priskiriami šeimininkai. Vadovui nebelieka atsakomybės už ne laiku įgyvendintą užsakymą. Ji pereina proceso šeimininkui atsakingam už užsakymo pateikimą klientui. Tokiu būdu apibrėžiamos darbuotojų atsakomybės ir jų ribos.

Svarbus konsultanto darbas atliekant įmonės procesų optimizavimą yra mato įvedimas. Tai būtina atlikti tam, kad žinotų kiek užtrunka atlikti kiekvieną iš proceso sūdomąją dalį. Dėl to ateityje bus galimybė suskaičiuoti kiek laiko užtrunka įvykdyti užsakymą. Ir jis negali būti įvykdytas greičiau ar ilgiau. Priešingu atveju reikia perskaičiuoti mato vienetus.

Pradėjus įgyvendinti verslo procesų optimizavimo specialistų sudarytus planus, pirmi rezultatai pradeda matytis jau po trijų mėnesių. Atsiranda sklandus darbų perdavimas iš vieno įmonės padalinio į kitą. Darbai užtrunka atlikti konkretų laiko tarpą, paslaugos ar gamybos proceso paskutinėje grandyje darbuotojai gali planuotis kada prekė ar paslauga bus perduota klientui.

Kas maloniausia, kad džiaugiasi ne tik vadovas, padidėjusiais pardavimais, bet ir darbuotojai, nes visiems aiškios atsakomybės ribos.

 

Rekomenduojame

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Harmoninga poilsio oazė aplink namus, jaukiai įrengta lauko terasa ar apželdintas svajonių sodas – šylant orams šios temos vis aktualesnės tarp naujakurių ir norinčių atnaujinti savo kiemus. „InoWood“ kraštovaizdžio specialistai įvardijo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiant aplinką šiltajam sezonui bei, kokius naujus sprendimus siūlo gamintojai. Planavimas ir praktiški sprendimai  Norintiems atnaujinti aplinką – apželdinti […]

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Saulius Skrodenis Polistireninio putplasčio asociacijos prezidentas Kodėl naujų gyvenamųjų namų fasadai ilgai džiugina akį, o renovuojamų daugiabučių dažnai ima ir pažaliuoja? Pažaliuoja dėmėmis, dryžiais ar taškais, kurie ilgainiui vis labiau bado akis ir menkina renovacijos teikiamą naudą. Atsakymas labai paprastas. Šiltinant senus daugiabučius ir siekiant tai padaryti už kuo mažesnę kainą, jų fasadams dažniausiai naudojamos […]

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]