„Galio Group“ pasirašė sutartį su SEB grupės paslaugų centru dėl naujo biuro statybų ir nuomos Rygoje

1

„Galio Group“ pasirašė sutartį su SEB grupės paslaugų centru dėl naujo biuro statybų ir nuomos Rygoje

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė sutartį su SEB grupės paslaugų centru dėl maždaug 12 tūkst. kv. m biurų pastato statybos ir nuomos Rygoje. Verslo centro statybos prasidės šiemet vasarą, o 2023 m. čia persikels apie 1 000 SEB paslaugų centro darbuotojų.

SEB grupės paslaugų centras išsinuomojo vieną iš trijų biurų pastatų verslo parke „Gustavs“, kurį „Galio Group“ plėtoja Rygos Gustava Zemgala gatvėje. Planuojama, kad verslo centro statybos prasidės dar šį mėnesį. Šešių aukštų biurų pastatas su dviejų lygių požemine automobilių aikštele projektuotas ir bus plėtojamas laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM  Excellent.

„Rygos NT rinkoje ilgą laiką buvo juntamas neužtikrintumas – panašiai kaip Vilniuje prieš 5-6 metus. Tačiau šis sandoris yra aiškus ženklas, jog Rygos NT rinka didina apsukas ir jau yra pasirengusi dideliems sandoriams, kad auga pasitikėjimas tarp NT plėtotojų bei nuomininkų. Vertiname mums suteiktą pasitikėjimą, esame tikri, kad „Gustavs“ bus aukščiausios kokybės projektas, kuriantis vertę čia dirbsiantiems žmonėms ir miestui“, – kalba Aisvidas Sriebalius, „Galio Group“ generalinis direktorius. 

Pasak jo, plėtojant „Gustavs“ verslo parką Rygoje, „Galio Group“ perkels visą patirtį ir įgūdžius, įgytus įgyvendinant panašios koncepcijos konversijos projektą „S7“ Vilniaus Saltoniškių g.  

Rūta Jasiulionienė, SEB grupės paslaugų centrų Vilniuje ir Rygoje vadovė, teigia, kad naujo, specialiai pritaikyto biuro nuoma yra ilgai planuotas žingsnis, kuriam kruopščiai ruoštasi.

„Naujas verslo centras leis visas mūsų komandas Rygoje suburti po vienu stogu, modernioje ir įkvepiančioje darbo aplinkoje. Nors pandemija pakeitė darbo įpročius bei tvarką, biuro vaidmuo išlieka svarbus kaip vietos, kur žmonės bendradarbiauja, mokosi vieni iš kitų ir kartu, komandoje, kuria vertę. Pasitelkę darbo vietos strategus – vieną labiausiai patyrusių kompanijų šioje srityje, įtraukdami į procesą visus kolegas, kursime mūsų ateities darbo aplinką, naujus darbo ir bendradarbiavimo būdus, kad naujas biuras atlieptų kolegų lūkesčius. Esu įsitikinusi, kad šis biuras Rygoje nustatys naują standartą mūsų sektoriaus bendrovėms Rygoje – taip, kaip naujasis biuras NOVA Vilniuje, į kurį įsikėlėme šį pavasarį“, – pasakoja R. Jasiulionienė.

Šiuo metu 850 SEB grupės paslaugų centro darbuotojai Latvijoje dirba trijuose skirtinguose pastatuose Rygoje.

„Galio Group“ ir SEB grupės paslaugų centro sandoriui tarpininkavo NT paslaugų bendrovė „Colliers International“ – ji  konsultavo nuomininką ir vedė derybas su plėtotoju dėl NT nuomos sutarties.

Verslo parkas „Gustavs“ yra pirmasis pradedamas įgyvendinti projektas Rygoje iš trijų „Galio Group“ suplanuotų NT projektų kaimyninėje sostinėje. „Gustavs“ yra trijų pastatų kompleksas, plėtojamas laikantis aukščiausių tvarumo ir darbuotojų komforto standartų. Bendras šio verslo parko plotas sieks 41 tūkst. kv. metrų.

Rygoje „Galio Group“ taip pat planuoja plėtoti gyvenamąjį projektą Brivibas gatvėje, kur planuoja įrengti apie 900 butų, bei multifunkcinį projektą Daugavgrivas gatvėje.

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline agency

Rekomenduojame

Šiaulių bankas įsitvirtina būsto finansavimo segmente: per pusmetį išduota paskolų už beveik 100 mln. eurų

Šiaulių bankas įsitvirtina būsto finansavimo segmente: per pusmetį išduota paskolų už beveik 100 mln. eurų

 Šiaulių bankas per pirmąjį šių metų pusmetį klientams suteikė būsto paskolų už 98,8 mln. eurų – daugiau nei dvigubai (125 proc.) nei pernai tuo pačiu metu (2020 m. sausi-birželį išduota paskolų už 43,4 mln. eurų). Antrasis šių metų ketvirtis išsiskyrė būsto kreditavimo sparta – per šį laikotarpį pasirašyta būsto paskolų už 56 mln. eurų, kai […]

Daugiabučių renovacija: šiltesni ir jaukesni namai gali kainuoti 30 eurų per mėnesį

Daugiabučių renovacija: šiltesni ir jaukesni namai gali kainuoti 30 eurų per mėnesį

Daugiabučių renovacijos programa gerina ne tik miesto estetinį vaizdą, bet ir užtikrina geresnę gyvenimo kokybę. Tačiau norintys renovuoti daugiabutį dažniausiai nė nežino nuo ko pradėti. Daugiabučio atnaujinimas – ilgas procesas, kuris prasideda gerokai ankščiau prieš darbininkams įžengiant į statybų aikštelę. Atsižvelgiant į Europos Sąjungos keliamus tikslus, energinis efektyvumas ir toliau išliks prioritetu. Lietuvoje patvirtinta ilgalaikė […]

Rokiškis plečiasi – planuojamas naujas gyvenamųjų namų kvartalas

Rokiškis plečiasi – planuojamas naujas gyvenamųjų namų kvartalas

Iš Vakarų į Lietuvą atsiritus bangai, kuomet pastebima kraustymosi gyventi į mažesnius, patogesnius miestus tendencija, Rokiškis skuba pasinaudoti tokia galimybe – rajono meras Ramūnas Godeliauskas kartu su specialistų komanda nieko nelaukdamas imasi ambicingo projekto – beveik centrinėje miesto dalyje, Topolių ir Pandėlio gatvių teritorijoje, įkurti naują individualių gyvenamųjų namų kvartalą su pilnai įrengta infrastruktūra ir […]

Skelbiama antrojo „Kaunorama“ statybų etapo apartamentų rezervacija

Skelbiama antrojo „Kaunorama“ statybų etapo apartamentų rezervacija

Kauno Žemųjų Šančių rajone kylantis nekilnojamo turto projektas „Kaunorama“ pradeda antrojo projekto etapo apartamentų rezervaciją. Nors statybų darbai dar tik įgauna pagreitį, susidomėjimas projektu milžiniškas – pirmame etape rezervuoti ir parduoti visi apartamentai. Antrojo etapo statybų darbai prasidėjo šį mėnesį, tačiau dėl didelio klientų susidomėjimo, būstų rezervacijos pradžia skelbiama jau dabar. „Pirmieji „Kaunoramos“ aukštai dar […]

Vilniaus miesto bendrojo plano naujovė: smulkiojo verslo plėtra daugiabučių pirmuose aukštuose

Vilniaus miesto bendrojo plano naujovė: smulkiojo verslo plėtra daugiabučių pirmuose aukštuose

Vilniuje pastebima nauja tendencija – į gyvenamuosius rajonus ateina senamiesčiams būdinga tradicija pirmuosius daugiabučių pastatų aukštus skirti komercinei ar kitai ūkinei veiklai. Šį pokytį lemia tiek naujas miesto bendrasis planas, tiek plėtotojų noras kurti darnesnį ir gyventojams patogesnį miestą. Senamiestyje ir miesto centre įprasta pirmuosiuose namų aukštuose regėti parduotuves, kavines, galerijas, viešąsias ir privačias įstaigas. […]

„Citus“ analitikai: liepą Vilniaus ir Kauno būsto rinkos pasuko priešingomis kryptimis

„Citus“ analitikai: liepą Vilniaus ir Kauno būsto rinkos pasuko priešingomis kryptimis

Nors Lietuvoje – pats vasaros įkarštis, o ir orai šiemet, bent jau iki šiandien, vasarotojams buvo itin palankūs, tačiau sostinės būsto rinka vėl stiebiasi aukštyn. Per liepą čia rezervuoti 633 nauji butai ir kotedžai – dvigubai daugiau nei pernai tuo pačiu metu (307) ir 30 proc. daugiau nei 2019 m. (483). Tuo tarpu Kaune praėjusį […]