„Europa“ pasirinko rangovą „Agentus“ – atnaujinimą įgyvendins neužveriant durų

„Europa“ pasirinko rangovą „Agentus“ – atnaujinimą įgyvendins neužveriant durų

Atnaujinimą tęsiantis prekybos centras „Europa“ tolimesniems darbams pasirašė generalinės rangos sutartį su konkurso būdu pasirinkta lietuviško kapitalo įmone „Agentus“. Kartu su generalinio rangovo pasirinkimu prasidės maisto aikštės įrengimas, bendrųjų prekybos centro erdvių atnaujinimas. Visas projektas bus įgyvendinamas užtikrinant nenutraukiamą prekybos centro veiklą. Planuojama, kad darbai daugiausiai vyks naktimis, dienomis „Europa“ dirbs įprastomis valandomis ir bus atvira lankytojams.

„Savo lankytojams davėme pažadą, kad jų pamėgtos vietos veiks viso atnaujinimo metu ir jiems nereikės keisti įpročių. Todėl generalinio rangovo pasirinkimas buvo atsakingas žingsnis – buvo svarbi turima patirtis, sėkmingai įgyvendinti projektai, požiūris ir lankstumas“, – sako Eglė Juškienė, prekybos centro „Europa“ generalinė direktorė.

Maisto aikštės atidarymas planuojamas paskutinį šių metų ketvirtį – šiuo metu aktyviai vykdoma ir maisto tiekėjų atranka. Iki kitų metų vidurio prekybos centre bus atnaujinta 5,2 tūkst. kv. metrų klientams skirtų bendrųjų erdvių – kuriamas naujas interjeras su funkcinėmis erdvėmis, mažosios architektūros elementais, amfiteatru, laiptus keis eskalatoriai, bus įrengti liftai.

„Vertiname išreikštą pasitikėjimą šiuo itin svarbiu prekybos centrui „Europa“ metu – įgyvendinant didžiausią pokytį nuo pat atidarymo dienos. Daugiau nei 14 metų savo veiklą grindžiame sąžiningu darbu, užsakovų poreikių įgyvendinimu, terminų laikymusi. Kiekvienas projektas mūsų įmonei – naujas iššūkis ir galimybė stiprinti pozicijas. Prekybos centro atnaujinimo projektui sutelksime visas turimas kompetencijas ir patirtį, siekdami suderinti geriausius rezultatus ir nenutrūkstamą prekybos centro veiklą“, – sako Saulius Jonaitis, „Agentus“ generalinis direktorius.

Už naujos prekybos centro „Europa“ koncepcijos kūrimą ir įgyvendinimą, interjerą atsakinga architektūros ir interjero studija „Bolder Development Oy“, projekto valdymo ir techninės priežiūros paslaugas teikia bendrovė „Viconus“.

„Patyrusi mūsų ekspertų komanda užtikrins, kad projektas būtų vykdomas laikantis aukščiausių standartų, o kilus bet kokiems iššūkiams būtų rasti efektyviausi sprendimai. Esame prisidėję prie didžiausių pastarojo meto prekybos centrų atnaujinimų, todėl mūsų sukaupta patirtis ir jau išbandyti inovatyvūs darbo metodai leis pasirūpinti, kad šis visuomenei svarbus projektas būtų įgyvendintas kokybiškai ir užbaigtas laiku“, – teigia „Viconus“ vadovas Renatas Viršilas.

„Europa“ savininkas „Baltic Horizon Fund“ į atnaujinimą investuoja 5 mln. eurų. Atnaujinimo projektu siekiama, kad prekybos centras „Europa“ atitiktų centrinio miesto verslo rajono poreikius ir besikeičiančius vartotojų įpročius. Baigti visus susijusius darbus ketinama pirmąjį 2022 m. pusmetį.

Apie prekybos centrą „Europa“: 

Prekybos centras „Europa“ Vilniuje veikia nuo 2004 metų. 22 tūkst kv. m plotą užimančiame centre šiuo metu įsikūrę beveik 100 prekybos ir paslaugų vietų. 

Centro savininkas – „Baltic Horizon Fund“, registruotas sutartinis viešasis uždaras nekilnojamojo turto fondas, kurį valdo alternatyvaus valdymo bendrovė „Northern Horizon Capital AS“. Fondas yra įtrauktas į „Nasdaq Tallinn“ ir „Nasdaq Stockholm“ vertybinių popierių biržas.  

Iš viso „Baltic Horizon Fund“ portfelis susideda iš 15 nekilnojamojo turto objektų Baltijos šalių sostinėse, jų plotas yra daugiau kaip 153 tūkst. kv. metrų. Bendra fondo valdomo turto portfelio vertė viršija 355 mln. eurų. 

Pranešimą paskelbė: Komunikacijos agentūra „NOVA MEDIA“ , Nova media

Rekomenduojame

Grįžtant į biurus – uždavinys darbdaviams: kaip užtikrinti darbuotojų gerovę?

Grįžtant į biurus – uždavinys darbdaviams: kaip užtikrinti darbuotojų gerovę?

Didėjančios spūstys gatvėse liudija, kad ne tik moksleiviai grįžo į mokyklas, bet ir vis daugiau darbuotojų nuotolinį darbą namuose keičia į biurus. Tiesa, juose tikimasi kur kas didesnio dėmesio švarai ir patalpų valymo kokybei, nei buvo iki pandemijos, teigia ekspertai, tad pagrindinis darbdavių uždavinys – užtikrinti, kad darbo vietos būtų kuo saugesnės ir palankesnės emocinei […]

Ekspertas apie šilumos siurblius: renkantis svarbiau ne namo dydis, o jo sandarumas

Ekspertas apie šilumos siurblius: renkantis svarbiau ne namo dydis, o jo sandarumas

Efektyvus namų šildymas yra vienas svarbiausių klausimų, kurį sprendžia besistatantys naujus namus ar renovuojantys jau turimus. Kurį laiką populiariausias pasirinkimas buvo dujinis šildymas, nemažai žmonių naudojo kieto kuro katilus, o šiuo metu dėmesys vis dažniau krypsta į šilumos siurblius, patalpų šildymui naudojančius ne iškastinį kurą, o aplinkos šilumą. Pasak bendrovės „Baltic Refrigeration Group“ Šildymo ir […]

Viršuliškėse pradeda kilti naujos kartos NT projektas „Skylum“

Viršuliškėse pradeda kilti naujos kartos NT projektas „Skylum“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bei investicijų įmonių grupės „Omberg“ Viršuliškėse plėtojamame „Skylum“ gyvenamajame projekte įkasta projekto statybų pradžios kapsulė. Naujajame sostinės aukštybinių pastatų kvartale simboline tradicija pažymėta dviejų 20-ies aukštų daugiabučių, kuriuose bus įkurta 380 butų, statybos pradžia. Projektas „Skylum“, į kurį bus investuota 34 mln. eurų, yra vystomas Viršilų g., šalia dviejų pagrindinių Viršuliškių […]

Architektas L. Rekevičiaus: „Universalus dizainas patogus visiems, nesvarbu – turi specialių poreikių, ar ne"

Architektas L. Rekevičiaus: „Universalus dizainas patogus visiems, nesvarbu – turi specialių poreikių, ar ne"

Slankiojančios prekybos centrų durys, žemi slenksčiai ar erdvūs liftai, kuriuose patogiame aukštyje įrengti dideli mygtukai su Brailio raštu, taip pat galimybė reguliuoti televizoriaus garsą, telefono ekrano apšvietimą, interneto svetainių puslapių dydį ir ryškumą, reguliuojamos automobilio sėdynės, intuityvus pastatų erdvių išplanavimas – atrodytų, kad tai savaime suprantami, kasdieniai atributai. Tačiau visa tai yra universalus dizainas – […]

Dešimt Vilniaus kokybiškos architektūros taisyklių pritaikyta projektuotojų savikontrole

Dešimt Vilniaus kokybiškos architektūros taisyklių pritaikyta projektuotojų savikontrole

Sklandaus Vilniaus plėtra ir kūrimas prasideda nuo ABC – naujo patogaus įrankio vilnius.lt/vilnius-auga, kur kiekvienas planuojantis, statantis ar besidomintis miesto planavimo procesais ras informaciją, kas, kur ir kaip gali būti statoma ar želdinama, kokių architektūros standartų ir taisyklių laikomasi sostinėje, kaip derinami projektai. Vyriausiojo miesto architekto skyrius architektams ir nekilnojamojo turto vystytojams praėjusią savaitę pristatė […]

Teisiniai patarimai smulkiajam verslui

Teisiniai patarimai smulkiajam verslui

Gyvendami teisinėje valstybėje, esame susigyvenę su pagrindiniais įstatymais, kurie reglamentuoja mūsų kasdienį gyvenimą: neviršykite greičio, nevokite, nepulkite žmonių. Kaip moralės normos, šie įstatymai yra intuityvūs ir mes apie juos daug negalvojame. Tačiau verslo teisė yra kitokia. Viena vertus, daugelis iš mūsų specialiai nesimoko, kaip tai įgyvendinti ir jos laikytis. Tai taip pat verslo teisė yra […]