Ekspertai: augant konkurencijai, svarbiausia tampa iki pat projekto pabaigos išlaikyti sutartas jo vykdymo sąlygas

Ekspertai: augant konkurencijai, svarbiausia tampa iki pat projekto pabaigos išlaikyti sutartas jo vykdymo sąlygas

Generalinė statybų rangovė UAB „RNDV Statyba“ audituotais duomenimis pernai pajamas išaugino 64 proc. iki 18,9 mln. eurų. Įmonės vadovas Rolandas Kasperavičius sako, jog dėl susiklosčiusių ekonominių aplinkybių investicijos į statybas pasirenkamos išrankiai, o atsiperkamumo potencialą vis dar išlaiko aukščiausios kokybės, paklausos neprarandantys, patrauklūs gyvenamosios ir pramonės statybos objektai.

„Nors praėjusiais metais mūsų pajamos augo net 64 proc., šiemet tikimės, kad jas pavyks išauginti apie 15-20 proc. iki 23 mln. eurų. Veikiame sektoriuje, kuriame kokybei keliami aukščiausi reikalavimai, o nuo to priklauso ir mūsų reputacija. Augti turime tvariai, koncentruotis į kokybę, todėl pajamų didėjimą šiais metais planuojame nuosaikesnį. Be to, rinka traukiasi, tai taip pat turi įtakos finansiniams veiklos rezultatams“, – teigia R. Kasperavičius.

Vilniuje ir Klaipėdoje filialus turinti UAB „RNDV Statyba“ statybos paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Įmonė dirba su privataus kapitalo užsakovais ir viešojo sektoriaus subjektais.

Tarp didžiausių UAB „RNDV Statyba“ įgyvendintų ar įgyvendinamų projektų yra „SBA Urban“ Svencelėje, Klaipėdos rajone, pradedamas unikalios koncepcijos 80 mln. eurų vertės „Vėjo miestelis“ ir šiam užsakovui sėkmingai užbaigtas Palangos apartamentų kompleksas „Kopų slėnis“, tarptautiniame Šiaulių oro uoste statomas 14 mln. eurų vertės „Aviatic MRO“ lėktuvų angaras, „LTG Infra“ užsakymu intermodaliniame terminale Kaune atliekami darbai.

UAB „RNDV Statyba“ Klaipėdoje PET gamintojai „NEO Group“ įrengė 6 tūkst. kvadratinių metrų voluojamo betono aikštelę, statė vėjo jėgainių parką Anykščiuose.

„Įmonėje dirba apie 70 žmonių, tarp jų – daug patirties sukaupę projektų ir statybų vadovai, inžinieriai, tai leidžia mums įgyvendinti sudėtingus, kompleksinės patirties ir kompetencijos reikalaujančius projektus, išlaikyti daug metų trunkančias partnerystes su subrangovais ir partneriais. Būtent ilgalaikės partnerystės ir patikimo partnerio reputacija yra besitęsiančio mūsų augimo pagrindas“, – teigia įmonės vadovas.

UAB „RNDV Statyba“ Vilniaus padalinio vadovas Andrius Velutis pastebi, kad sostinė ir jos regionas išlieka viena gyvybingiausių ir aktyviausių statybos sektoriaus zonų Lietuvoje.

„Sostinė kaip magnetas traukia investicijas. Čia plėtojami premium klasės gyvenamosios statybos objektai, iš miesto išsikelia, bet stengiasi pernelyg nuo jo nenutolti pramonės objektai, auga ir plečiasi biurų rinka. Kartu Vilnius gerąja prasme yra išrankus kokybei, nori užtikrinto ir kokybiško NT projekto įgyvendinimo. Turime patirties, kompetencijų ir galimybių čia dirbti, juo labiau, kad augant konkurencijai sugebame ne tik suvaldyti gamybos procesus ir sprendinių turinį, bet ir iki pat projekto pabaigos išlaikyti sutartas jo vykdymo sąlygas bei kainą“, – tvirtina A. Velutis.

Pašnekovo teigimu, pasiryžimas viso projekto metu išlaikyti fiksuotą kainą yra tai, kas išskiria patikimą rangovą šiais didelio konkurencingumo laikais, kuomet projektą įgyvendinti galinčių įmonių yra daug, tačiau toli gražu ne visos jos iki projekto pabaigos išlaiko įsipareigojimus.

Be to, pasak A. Velučio, ypač premium segmente svarbi ir pridėtinė vertė, kurią gali suteikti rangovas – galvojimas ne vien apie užsakovo iškelto reikalavimo įgyvendinimą, bet ir apie būsimą rezultatą, pastato eksploataciją, kad visi šie aspektai būtų kuo patogesni užsakovui.  

„Kuomet NT projekto plėtotojas kreipiasi dėl projektuojamo objekto, rangovo elgesys gali būti dvejopas. Viena vertus, jis gali tiesiog parengti projektą ir pateikti jo kainą, mes gi tuo tarpu labiau įsigiliname į aplinkybes, galime užsakovui siūlyti įvairius sprendinius, kurie būtų ne tik ekonomiški įgyvendinti, bet ir patogūs jau eksploatuojant baigtą pastatą“, – pabrėžia bendrovės atstovas.

Tarp didžiausių UAB „RNDV Statyba“ Vilniuje pradėtų projektų yra gyvenamosios paskirties daugiabučių komplekso statybos projektas Naujamiestyje, kuris pastaraisiais metais tapo viena patraukliausių vietų plėtoti naujus būsto projektus.

100 proc. UAB „RNDV Statyba“ akcijų priklauso statybų, nekilnojamojo turto bei transporto įmonių grupei „RNDV Holding“.

Pranešimą paskelbė: Tadas Vaitelė, UAB „Idea Prima”

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Tobulo vonios kambario ABC: kaip išsaugoti erdvę ir sukurti modernų dizainą be milžiniško biudžeto?

Tobulo vonios kambario ABC: kaip išsaugoti erdvę ir sukurti modernų dizainą be milžiniško biudžeto?

Vonios kambario interjere šiemet vyrauja su funkcionalumu ir tvarumu deranti estetika – minimalizmas, natūralios medžiagos, tvarūs ir technologijas integruojantys sprendimai. Tačiau ne kiekvienuose namuose pavyksta sukurti lyg iš katalogo trauktą vonios kambarį, daugeliui žmonių koją kiša erdvės trūkumas, vamzdynai ir santechnikos išdėstymas, taip pat – biudžetas. Interjero dizainerė pataria, į ką reikėtų atkreipti dėmesį įsirenginėjant […]


Kaip užkirsti kelią sveikatai pavojų keliančiam triukšmui?

Kaip užkirsti kelią sveikatai pavojų keliančiam triukšmui?

Tikriausiai nėra abejojančių, kad nepageidaujamas triukšmas daro neigiamą įtaką žmonių sveikatai ir gerai savijautai – nuo klausos praradimo iki miego sutrikimų ar sumažėjusio produktyvumo. Kaip užkirsti kelią sveikatai pavojų keliančiam triukšmui? Kokį pavojų kelia triukšmas? Remiantis Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymu, triukšmas yra nepageidaujami arba žmogui kenksmingi išoriniai garsai, kuriuos sukuria žmonių veikla. Pasak Nacionalinio […]


„YIT Lietuva“ užbaigė verslo miestelio „Urban HUB“ Vilniuje statybos darbus

„YIT Lietuva“ užbaigė verslo miestelio „Urban HUB“ Vilniuje statybos darbus

Sostinėje, šalia Ukmergės gatvės, iškilo naujas SBA grupės verslo miestelis „Urban HUB“. Naujos koncepcijos prekybos bei verslo miestelio rangos darbus atliko tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“. Naująją verslo erdvę rangovas pastatė už daugiau nei 23 mln. eurų. Viso čia įsikurs per 30 skirtingų verslų – nuo mažųjų gamybininkų, specializuotų prekių tiekėjų iki […]


Naujas kvietimas daugiabučių „mažajai renovacijai“ – jau kitą savaitę

Naujas kvietimas daugiabučių „mažajai renovacijai“ – jau kitą savaitę

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) liepos 24 d., trečiadienį, planuoja skelbti naują 20 mln. eurų vertės kvietimą daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui, vadinamam „mažąja renovacija“. Galimybė modernizuoti namo šilumos ir karšto vandens sistemas ir reikšmingai susimažinti išlaidas už energiją – itin laukiama daugiabučių gyventojų visoje Lietuvoje. Naujame kvietime – ir atnaujintos, palankesnės […]


Patalpų nuoma aukštos infliacijos sąlygomis – kas teisus?

Patalpų nuoma aukštos infliacijos sąlygomis – kas teisus?

Pastaraisiais metais verslams teko susidurti su procesais, kurie itin stipriai paveikė sutartis tarp partnerių ar net sukėlė rimtų ginčų. Vienas iš jų – neseniai žiniasklaidoje nuskambėjęs nesutarimas tarp UAB „Krasta Auto“ ir UAB „OZO 10A” dėl pernai metais pasikeitusios patalpų nuomos kainos. Nors taškas šioje byloje dar nepadėtas, tačiau verslai gali rasti, ko iš šios […]


Vilniaus Lazdynų baseinas kvies ir pasyviam poilsiui – skelbiamas konkursas SPA zonai įrengti

Vilniaus Lazdynų baseinas kvies ir pasyviam poilsiui – skelbiamas konkursas SPA zonai įrengti

Lazdynų baseinas jau kitąmet taps dar patrauklesnis lankytojams – jame bus ne tik sportinis plaukimo baseinas, bet ir moderni sveikatingumo (SPA) zona. Vilniaus vystymo kompanija kviečia rangovus dalyvauti šios zonos įrengimo konkurse. Remonto rangos darbai bus atliekami esamo Lazdynų baseino pastate, kuris oficialiai duris atvėrė 2023 m. vasarį ir nuo tada yra vienas iš svarbiausių […]