„Danske Bank“ darbuotojams jau paruoštas trečiasis verslo centras biurų komplekse „S7“

„Danske Bank“ darbuotojams jau paruoštas trečiasis verslo centras biurų komplekse „S7“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“ baigė įrengti trečiąjį biurų komplekso „S7“ pastatą ir perdavė jį „Danske Bank“ – čia įsikurs apie 1100 „Danske Bank“ Globalių paslaugų centro darbuotojų.

„Pastatas, kurį pavadinome „DC Valley“, yra dar vienas etapas Žvėryno mikrorajone vystant „Danske“ miestelį (DC) – ekosistemą, kuri įgalina mūsų darbuotojus kasdien efektyviai dirbti kartu, bei keičia modernios ir tvarios darbo vietos suvokimą. Kai kovo mėnesį pilnai įsikursime šiame biure, „Danske“ miestelyje susitelks apie 75% visų mūsų darbuotojų“, – teigia Rosita Vasilkevičiūtė, „Danske Bank“ Globalių paslaugų centro Lietuvoje vadovė.  

Biurų pastatas „DC Valley“ yra 29.500  kv. m bendrojo ploto. Darbo vietoms ir bendroms erdvėms – konferencijų salėms, valgyklai, visiems svečiams atvirai kavinei,  renginių ir poilsio erdvėms – čia skirta 14.000 kv. m. Trijų aukštų požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje įrengtos elektromobilių įkrovos vietos, dviračių saugojimo aikštelė bei dušinės ir persirengimo kambariai.

„Kiekviename biurų komplekso „S7“ pastate įdiegiame naujovę, kuri iki tol Lietuvos rinkoje nebuvo naudota. Šiame pastate panaudojome akustinę nedegią betono plokštę „Butong“, kuri tarnauja ir kaip akustikos valdymo sprendimas, ir kaip dizaino detalė“, – sako Aurimas Martinkėnas, „M.M.M. projektų“ Komercinių projektų direktorius.   

„DC Valley“ pastatas, kaip ir visas „S7” biurų parkas, plėtotas laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM. Visiems biurų pastatams siekiama  BREEAM „New Construction Excellent“ sertifikato. Šio sertifikato „DC Valley“ sulauks po 2-3 mėnesių. Taip pat, pastatui tikimasi ir aukščiausio vertinimo pasauliniame „Leesman“ darbo vietos efektyvumo vertinime. Pagal jį pirmasis „S7” komplekso pastatas „DC Pier” buvo įvertintas kaip septinta efektyviausia darbo vieta pasaulyje.

Šiuo metu „M.M.M. projektai“ plėtoja ketvirtąjį „S7“ komplekso etapą, kurį užbaigs 2021 m. Bendrovė taip pat vysto verslo centrą „WAVE“ Vilniaus Savanorių pr. 5 – jį ketina užbaigti šių metų antrąjį pusmetį.  Vilniaus Laisvės prospekte pradėtas statyti verslo centras „Freedom 36“, kuris rinkai pasiūlys apie 14.000 kv. m ploto B+ klasės patalpų.

Projekto nuotraukos:  https://we.tl/t-XHrBprx5Ef

Daugiau informacijos:

Aurimas Martinkėnas, „M.M.M. projektų“ Komercinių projektų direktorius: aurimas.martinkenas@mmmprojektai.lt

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline agency

Rekomenduojame

Nuotolinių paskaitų ciklas norintiems išgirsti daugiau apie utopiją ir eksperimentą architektūroje

Nuotolinių paskaitų ciklas norintiems išgirsti daugiau apie utopiją ir eksperimentą architektūroje

Utopija reikalinga, nes kurdami utopijas – idealus – mes mąstome apie ateitį, kuriame ją. Jei norime geresnės ateities, turime daugiau laiko skirti utopijai ir eksperimentui. Ypač – Lietuvoje, kuri jau ima skęsti nors ir blizgioje, bet beveidėje, lyg ant konvejerio gimusioje architektūroje. Todėl Architektūros kokybės vystymo asociacija kartu su partneriu – žurnalu „Statyba ir architektūra“, […]

„Oze“ įpusėjo plaukimo baseinų įrengimo darbai: atidarymas sausį

„Oze“ įpusėjo plaukimo baseinų įrengimo darbai: atidarymas sausį

Pasaulinė COVID-19 pandemija nekeičia planų sostinės prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įrengti tris mokymo plaukti baseinus. Baseino erdvėje jau atlikta didžioji dalis svarbiausių statybinių darbų, netrukus prasidės technologijų montavimo ir apdailos darbai. Atidarymas, kaip ir buvo skelbta anksčiau, vyks 2021 metų sausį. Juose vaikus ir suaugusius plaukti mokys plaukimo mokyklos „Plaukimo šeima“ treneriai. „Tikime savo […]

VMI: akcininkams butus pastatė, o mokesčius valstybei pamiršo

VMI: akcininkams butus pastatė, o mokesčius valstybei pamiršo

2020 m. rugsėjo 21 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) patikrino daugiabučių statyba užsiimančią bendrovę ir nustatė, kad ši susijusiems asmenims – akcininkams ir vadovui – perleido tris prabangius butus, bet notarinių sutarčių nesudarė ir mokesčių nesumokėjo. Patikslinusi mokesčių administratoriui pateiktus duomenis, daugiabučių kvartalus uostamiestyje vystanti statybų įmonė papildomai deklaravo […]

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė armatūra, o polipropileno fibros. Viso gyvavimo ciklo metu šis pasirinkimas į aplinką išmetamo anglies dvideginio kiekį gali sumažinti iki 90 proc. Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant […]