„Civinity“ grupei vadovaus Virgeda Jackaitė

„Civinity“ grupei vadovaus Virgeda Jackaitė

Pernai trečdaliu pardavimo pajamas auginusiai vienai iš didžiausių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity“ vadovauti ima Virgeda Jackaitė. Iki šiol generalinio direktoriaus pareigas ėjęs Deividas Jacka veiklą tęs grupės valdyboje. Pagrindinė naujosios vadovės užduotis – užtikrinti aktyvų ir tvarų tolimesnį augimą.

V. Jackaitė iki šiol vadovavo „Civinity“ grupės įmonei Londone – 2022 m. ji augo sparčiausiai visoje grupėje ir pardavimo pajamas padidino beveik 30 kartų.

„Aktyviai plečiame ne tik veiklos geografiją, bet ir jos sritis bei kompetencijas. Ilgametę rūpinimosi mūsų klientų namais patirtį pritaikysime ir patogesniam kasdieniam jų gyvenimui mieste kurti. Žinau, kad Virgedos ir visos „Civinity“ komandos sukauptos žinios leis mums kurti bei siūlyti iš esmės gyvenimo kokybę keisiančias inovacijas“, – teigia D. Jacka.

V. Jackaitė „Civinity“ grupėje dirba dvejus metus, iki tol trejus metus ėjo viceprezidentės pareigas tarptautinėje, „Nasdaq“ akcijų biržoje kotiruojamoje finansinių technologijų bendrovėje „Tradeweb Markets Inc“.

„Šiandien pasaulyje egzistuoja kaip niekada daug inovatyvių sprendimų buities problemoms. Nuolat tobulinamos technologijos leidžia gyventi gerokai patogiau ir paprasčiau. Tai ir laikome „Civinity“ misija: kurti bei diegti šias inovacijas savo klientams, taip visų mūsų gyvenimus – tiek namuose, tiek ir mieste – darant patogesnius. Naujų ir įdomių sprendimų rinkai pasiūlysime jau šiemet“, – sako V. Jackaitė.

„Civinity“ grupės pardavimo pajamos pernai augo trečdaliu ir siekė 74 mln. eurų. Gyvenamųjų daugiabučių priežiūros paslaugų pajamos didėjo 22 proc. (34 mln. eurų), o komercinių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų paslaugų – net 94 proc. (40 mln. eurų).

„Civinity“ bendrasis pelnas siekė 14 mln. eurų (18 proc. daugiau nei 2021 m.). Konsoliduota grupės įmonių EBITDA – 4 mln. eurų (21 proc. daugiau nei 2021 m.).

Pardavimo pajamos D. Britanijos rinkoje 2022 m. augo nuo 400 tūkst. iki 11 mln. eurų. Lietuvoje jos siekė 44 mln. eurų, Latvijoje – 19 mln. eurų.

Pernai įmonių grupė apjungė veiklas su UAB „Servico”, taip pat sėkmingai užbaigė 100 proc.bendrovių „Inservis”, „Priemiestis”, „Jurita” ir „Inservis” SIA įsigijimą.

Apie „Civinity“:

„Civinity“ yra viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse. Bendrovė jungia daugiau nei 32 įmonių, kurios prižiūri 13,5 mln. kv. m. gyvenamųjų namų, komercinių pastatų ir valymo plotų bei yra įdiegusios kelis tūkstančius inžinerinių sistemų skirtingose Europos miestuose. „Civinity“ komandoje dirba 1.711 darbuotojų Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje. 2021 m. spalio viduryje „Civinity“ sėkmingai išplatino 8 mln. eurų vertės obligacijų emisiją, jos yra listinguotos „Nasdaq Vilnius“.

Nuotrauka: Simas Bernotas

Pranešimą paskelbė: Venta Jackaitė, Civinity LT, UAB

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
4 patarimai, kaip turėti gražų ir tvarkingą kiemą, prie jo dirbant mažiau

4 patarimai, kaip turėti gražų ir tvarkingą kiemą, prie jo dirbant mažiau

Gerai prižiūrimas kiemas dažnam asocijuojasi su daugybe ravėjimui, genėjimui ir laistymui praleistų valandų. Tačiau Akmenys.lt atstovas Ignas Endriukaitis šypsodamasis tikina, kad kankintis kieme tikrai nėra privaloma. Pasak jo, strategiškai planuodami ir priimdami teisingus sprendimus, galite sukurti itin jaukią kiemo erdvę, kurioje poilsis užims daugiau laiko nei jos priežiūra ir tvarkymas.  Geotekstilė piktžolių kontrolei Vienas didžiausių kiemo […]


Kultūros dieną Kaunas pasitinka su ypatinga ambicija: išduotas leidimas M. K. Čiurlionio koncertų centro statybai

Kultūros dieną Kaunas pasitinka su ypatinga ambicija: išduotas leidimas M. K. Čiurlionio koncertų centro statybai

Kaunas demonstruoja lyderystę įgyvendinant nacionalinės reikšmės projektus. Stadionas – sėkmingai funkcionuoja, netrukus bus atvertas ir pirmasis šalyje mokslo muziejus, o per artimiausius kelerius metus kairiajame Nemuno krante turi iškilti aukščiausių standartų kultūros renginių erdvė – M. K. Čiurlionio koncertų centras. Objektui išduotas statybos leidimas, ruošiamasi skelbti tarptautinį rangos konkursą. Unikalus architektūros kūrinys „Simboliška, kad su […]


Karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos – tai vertybinis objektas tiek EIKA grupei, tiek visai Lietuvai

Karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos – tai vertybinis objektas tiek EIKA grupei, tiek visai Lietuvai

2022 m. IV-ą ketvirtį pradėtos karinio miestelio Šiauliuose statybos baigtos ir jau atiduotos į Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos rankas. Projektą įgyvendino UAB EIKA grupei priklausančios įmonės UAB „Partnerystės projektai keturi“ ir UAB „Samogitia miestelis“. Netrukus 7,8 ha teritorijoje įsikurs vienas jauniausių kariuomenės vienetų – „Žemaitijos“ brigados Kunigaikščio Marginio pėstininkų batalionas. Bataliono dydžio karinio miestelio […]


Senos statybos daugiabučių griovimas: kas lauktų šio nekilnojamojo turto savininkų?

Senos statybos daugiabučių griovimas: kas lauktų šio nekilnojamojo turto savininkų?

Advokatų kontoros „Marger“ vyresnysis teisininkas, advokatas Egidijus Matonis Visuomenėje verda diskusijos dėl gyventojų atsakomybės už jiems priklausančius statinius bei dėl to, ką daryti su senos statybos daugiabučiais pastatais. Svarstoma apie nedidelės dalies daugiabučių namų, kurie yra avarinės būklės, griovimą. Kas lauktų šio nekilnojamojo turto (NT) savininkų bei kaip teisiškai galėtų būti išspręstas šis NT rebusas? […]


Balandžio pabaigoje Vilniuje vyks pagrindinė šalies statybų sektoriaus paroda „Resta 2024“: ko tikėtis joje šiemet?

Balandžio pabaigoje Vilniuje vyks pagrindinė šalies statybų sektoriaus paroda „Resta 2024“: ko tikėtis joje šiemet?

Paskutinį balandžio savaitgalį, 25–27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė specializuota statybų tematikos paroda Baltijos šalyse, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą. […]


Įsibėgėja kelio Molėtai-Utena rekonstrukcija: išardyta 15 tūkst. tonų senos kelio dangos

Įsibėgėja kelio Molėtai-Utena rekonstrukcija: išardyta 15 tūkst. tonų senos kelio dangos

Kovo pradžioje „Via Lietuva“ inicijuoti blogiausios šalyje kokybės magistralinio kelio A14 Vilnius-Utena rekonstrukcijos darbai įgauna pagreitį. Per mėnesį netoli 30 km siekiančioje atnaujinamo kelio atkarpoje jau atlikta 70 proc. visų paruošiamųjų darbų, išardyta 10 km ilgio betoninio kelio atkarpa.  Kovo 7 dieną kelio rekonstrukcijos darbai vienu metu buvo pradėti keliose Molėtai-Utena kelio vietose. Šiuo metu […]